Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2008.09.26 0 0 36
Azt nem gondoltam volna feleve, hogy Simicsk sajat tarsai ellen tamad! ;-)

2006. március 5., vasárnap 14:49

"Üzenem az uraknak, hogy ..., elvágom a torkukat!"


2008. szeptember 25. 17:09

"Mint fasiszták, döglenetek kell", ezért "elvágjuk a torkotokat"... így fenyegették meg levélben Navracsics Tibort, a Fidesz frakcióvezetőjét és Szijjártó Pétert, a párt szóvivőjét, valamint a két politikus családját.
Előzmény: geszthi (35)
geszthi Creative Commons License 2008.04.24 0 0 35
Most vajon a toroklevago kest veszi elo Simicska, vagy a feljelentest tesz?

Esetleg kussban marad es bunpartolo lesz o is....es valami mast rangat elo ezen ugy utan a MNemzettel Kapolyi ellen?



Előzmény: geszthi (6)
boci boci tarka Creative Commons License 2006.06.01 0 0 34
Szerintem egyszerűen paranoiás.
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 33
surmócska lalyos
Előzmény: geszthi (32)
geszthi Creative Commons License 2006.05.31 0 0 32
Betámadták Pokornit a Magyar Nemzetben

2006. május 29., hétfő 13:26

Pokorni Zoltán térnyerésének megállítását követeli a Magyar Nemzet egészoldalas cikke, amely "álságos" zsidóbarát "liberálisként" ábrázolja a politikust. A fideszes körökben teljesen ismeretlen szerző, egy egyetemi hallgató azzal vádolja az alelnököt, hogy Orbán Viktorral akar leszámolni, és ennek érdekében próbálja elfoglalni a párt fővárosi kulcspozícióit. Fideszes forrásaink szerint Pokorninak valójában Simicska Lajos üzent a jobboldali lapban korábban elképzelhetetlen hangvételű írással.
highlander Creative Commons License 2006.04.04 0 0 31
Apja fia?
Előzmény: geszthi (29)
Libastop Creative Commons License 2006.04.04 0 0 30
Igaza van Simicskának!:)
geszthi Creative Commons License 2006.04.04 0 0 29
Nocsak nocsak, Simicska megfenyegette a Rendorseget, ha bunozo, vandal fia ellen fel merne lepni?!

Vegul is az alma es a faja...
Előzmény: geszthi (6)
Gép-ész Creative Commons License 2006.03.05 0 0 28
Azért azt komolyan nem hittem volna, hogy ez a Simicska ennyire idióta. Na jó, ő még esetleg védekezhetne azzal, hogy be volt rúgva, de a MNnél senki nem olvasta el???
Ariel Creative Commons License 2006.03.05 0 0 27
a pecsi eset utan, nem lennek meglepve ha ez a preda is a fideszre adta volna az ajanlo cetlijet :DDDDD
bormester Creative Commons License 2006.03.05 0 0 26
Frissítés: Információink szerint a feladó nem más, mint a Magánbankár és a Cégbróker Kft-t tulajdonló Préda István, aki Magyar Tigris címmel, havi hírlevelében szokta bombázni vállalkozó honfitársait, többek között azzal a levéllel is, amit Simicska megkapott.

Íme az eredeti levél pdf formátumban. Képzelje el, milyen képhet vághatott Simicska Lajos, amikor a következõ mondatot olvasta: "Cégem, magyar tulajdonú vállalatok számára kutat fel többségi szakmai befektetõket Európa 24 országában."


(Van abban valami szexi, hogy a fickót Prédának híják, meg hogy éppen Magyar Tigris. Télleg kissé posztmodern ez a mai világ.)
Előzmény: geszthi (6)
libera nos a malo Creative Commons License 2006.03.05 0 0 25
Tekintettel arra, hogy nincs szó (sajnos) bűncselekményről (a politikai elit éppen elég kiskaput hgyott magának a lopásra a büntető-törvénykönyvben), Simicskának nem kell semmiféle ítélettel szembenéznie. Én mondjuk megvetem, mint embert, de ő meg van annyira elvetemült, hogy szarik az én véleményemre... :)
Előzmény: vasmadár (24)
vasmadár Creative Commons License 2006.03.05 0 0 24
Az úristen megengedheti magának az irgalmat hivatalból is, de tisztességes ember az ilyen patkányoknak nem adhat, mert saját magát köpné szembe...
Előzmény: libera nos a malo (23)
libera nos a malo Creative Commons License 2006.03.05 0 0 23
Azért ne úgy legyünk "kiegyensúlyozottak", hogy az "egyik oldal" is olyan, meg a "másik oldal" is. Egyértelműen a Fidesz hülyeségeiről (és bűncselekményeiről) van szó. Amiben - mármint a hülyeségekben, mert bűncselekménnyel nem merem megvádolni - a Vizsla-szponzoráló, és az V. kerületiek vagyonát Fidesz segítséggel lenyúló Simicska vezető szerepet játszik. Ez jogilag nem, de az Úristen színe előtt (azaz erkölcsileg) lopás.

Az Úristen legyen Simicskához irgalmas! :)
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (11)
qncogi Creative Commons License 2006.03.05 0 0 22

simlicska zért olyan ideges, mert összedőlni látszik a fityesztákolmány, xarban van a felügyelő bizottság is.

türelmes f.k. Creative Commons License 2006.03.05 0 0 21
Ő volt a garancia arra,hogy a Fidesz bűnszövetkezetként működött...
Előzmény: kizsgé (19)
vasmadár Creative Commons License 2006.03.05 0 0 20
már akkor is senki volt, csak akkor egy nagyobb senki :)))
Előzmény: kizsgé (19)
kizsgé Creative Commons License 2006.03.05 0 0 19

Ismerem, sajnos, néhány éve még vót valaki.. Azért kérdeztem: ki az a Simicska? Egyébként ez fenyegetőzés-ennyit tud(ott) mindig...

 

Előzmény: türelmes f.k. (18)
türelmes f.k. Creative Commons License 2006.03.05 0 0 18
Egy meggazdagodott senki!
Előzmény: kizsgé (16)
vasmadár Creative Commons License 2006.03.05 0 0 17
csak egy idegbajos fidesznyik, a simicseka vezére, fideszpénztáros volt, vagyis tolvaj...:))
Előzmény: kizsgé (16)
kizsgé Creative Commons License 2006.03.05 0 0 16

Akkor ő most díszfenyegetőző?  :o)

Ki az a Simicska?

vasmadár Creative Commons License 2006.03.05 0 0 15
A Papa már jegyzőkönyvbe mondta hol keringenek az olajmilliárdok, -ezért lett 80 évre titkosítva.- meg a 30-70% osztalékok is kikerülnek a gazdaságból, ezekből már rendbe lehetett volna tenni 10-20 év alatt az országot, de valahogy nemakaródzik ez... a kommunista kína 10 évvel ezelőtt vett egy nagy levegőt és elindult előre rendületlenül... tehát csak elhatározás kérdése... akar itt valaki normális országot?
Előzmény: ninive3 (14)
ninive3 Creative Commons License 2006.03.05 0 0 14
és ezt mind a pénzünkből....
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (11)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.03.05 0 0 13
Szerintem ha a koalíció egész egyszerűen megtiltaná az összes képviselőjének és kb. portásszintig lefelé az összes párt- és kormánytisztviselőjének, hogy blogoljanak, akkor mostantól kezdve olyan nagy bajuk már nem eshet.

Ellenkező esetben viszont..... nemzethalál. :-DD
Előzmény: wizes (12)
wizes Creative Commons License 2006.03.05 0 0 12

o)

 

Beon, beon.

 

Hányszor írtam le az uccsó napokban: az mszp nyugodtan hátradőlhet csak az kérdés absz többséggel nyer-é.

De hozzátettem tuti lesz pár oltári nagy balfasz szoci aki ezt überolja és átírja.

Slőn!!

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (11)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.03.05 0 0 11
Ennek a mostani kampánynak az a szexepilje, hogy igazából egyik fél sem tudja öt percig sem élvezni a másik hülyeségéből adódó pillanatnyi sikerélményét, mert a saját táborból rögtön előkerül egy régen/soha nem látott címeres ökör és mond valamit, amitől a kampánystáb elkezdi fonni a kötelet és keresni az erős gerendát.

Szerverbetörésre Ein Gyurcsány, arra símaszkos nemeszpés attak, arra kóbor kutya, arra Deutsch kapja be, arra Csepeli GDP 50%-a György blogja, arra zsaroló kisfideszes, arra Pásztor és a díszzsidó, arra falcoló Simicska, Fedák Sári, kocsi-ló.

Kicsit aggódom, hogy fogják-e bírni a fiúk-lányok ezt az elképesztő tempót még egy hónapig. :-D

türelmes f.k. Creative Commons License 2006.03.05 0 0 10
Három évvel fölötte járt,végül évfolyamtársa lett.Ez volt tanulmányai célja.A Telekiben már lógás miatt kicsapták,olyan csóró volt,hogy tőlünk kéregette a cigit.Már akkor tisztán látszott,hogy kilóg a sorból-és nem pozitív értelemben.Úgy látszik,mióta meghonosította,hogy állampolgári jog hülyének lenni,azóta lassan ez az elvárt színvonal:-((
Előzmény: zsolti05 (9)
zsolti05 Creative Commons License 2006.03.05 0 0 9
Simicska olyan, mint a barátja, nem normális
türelmes f.k. Creative Commons License 2006.03.05 0 0 8
Hosszú kések éjszakája?Simlicska kb.Grespik szintű elmebeteg,csak jóval többet rabolt,ezért van jobban beszarva...
Előzmény: geszthi (6)
kakukkboy Creative Commons License 2006.03.05 0 0 7

Ne sértegesd a bunkókat!

Simicska egy fideszes!

Az ő tanítványai verexenek, betörnek, lopnak, csalnak, zsarolnak...

Szégyelli őket már az EUrópai NépPárt is!

Előzmény: Powersystem (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!