Keresés

Részletes keresés

Gyuri 119969 Creative Commons License 2017.10.08 0 0 7

Sziasztok,

 

kérem, aki tud segítsen:

a következő hibaüzenet jelenik minden egyes project megnyitásakor: 

 

This procect contained a sequence that could not be opened preview preset file or codec could be associated with this sequence type.

 

Ezt követően csak úgy tudok egy már meglévő projecttel dolgozni, ha csinálok egy újat és abba importálom a régit szelektálva...

 

Nemrég csináltam egy új profilt a gépemen, ahonnan a premiere ezt a problémát nem produkálja... 

 

Az újratelepítésen már túl vagyok.

Köszönöm a választ előre is.

Üdv, Gyuri

maradok tisztelettel Creative Commons License 2016.01.17 0 0 6

Szervasztok!

Az Adobe Premiere korábbi verzióiban - a CS sorozat előttiben - lehetőség volt a kép torzítására. A kép sarkainak megfogásával a téglappól trapéz, és egyéb alazatokat lehetett húzni.

Ezt a lehetőséget a CS6 verzióban nem találom. Ha valaki rábukkant erre a lehetőségre, ossza meg velem a tudást.

 

Másik kérdésem, hogy a Video Transition/Wipe/Gradient Wipe alkalmazásakor ki lehet választani azt a szürke árnyalatú képet, ami vezérli az átmenetet. Ilyen Gradient Wipe, vagy Alpha Wipe átmeneti képeket honnan lehet letölteni?

 

Köszi 

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.20 0 0 5
Szasztok!

Lenne egy költöi kérdésem: Miért ugrál a video premiere-ben?

Van egy kb félórás MPEG2 filmem, amiből szeretnék 8-10 perces klipet csinálni. A filmet a lejátszóprogik tökéletesen lejátszák, sőt maga a premiere is, ha sima 'open' nel nyitom meg. De ahogy 'new project' be kezdek, és elkezdem pakolgatni a részeket a timeline-ra, a vágott anyag már ugrálva akadozva jelenik meg, elmentve a cuccost, a kész AVI-ban is ugyanolyan akadozás tapasztalható. Feltételezem hogy csak valami beállitási probléma lehet valahol, de fogalmam sincs mi a baj... aki tud lécci segitsen!!
Ja nem csak mpeg2 hanem szinte minden tipusu videoval ugyanez a jelenség, talán egyedül a WMV vel nincs baja...
6.0, 6.5 verziokat próbáltam ki.

Előre is köszi...
dany82 Creative Commons License 2004.11.27 0 0 4
Hi!

A hétvégén megszerzem a Pro-t és megpróbálom, hátha azzal többre jutok. Sajna őszintén be kell vallanom, ehhez egyedül kevés vagyok, mint mackósajtban a brummogás.

Talán "vonalzó" nélkül könnyebb lesz :-)

Ha nem, marad a parfüm ajándéknak.
Előzmény: ocsibaba (3)
ocsibaba Creative Commons License 2004.11.26 0 0 3

Hali!

 

Nem túl nagy,de teljesen más az áttűnések elve . Nincs " vonalzó " mint a 6.5 - nél volt...Azért alapvetően ez a legfontosabb amatőrszinten.......

Előzmény: dany82 (2)
dany82 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 2
Gondoltam, hogy nem ilyen egyszerű. Ezért kezdtem el az egészet 1 hónappal karácsony elött :-).

Nagy a különbség pro és 6.5 között?
Előzmény: ocsibaba (0)
ocsibaba Creative Commons License 2004.11.26 0 0 1

Hali!

 

Egyébként a pro-t használjuk,de ez másodlagos ....

Előzmény: ocsibaba (0)
ocsibaba Creative Commons License 2004.11.26 0 0 0

HuHHHHH !

 

Ha ez ilyen egyxerű lenne .......

Előzmény: dany82 (-)
dany82 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 topiknyitó
Úgy elsőre a következő kérdéseim lennének:

- lehet-e egy videoban a fej helyére egy másik fejet tenni - értsd egy másik videó részét "rátenni" az eredetire.
- hogyan lehet effekteket, átmeneteket rátenni a videóra illetve a videók közé. Próbáltam ráhúzni, be is állítottam mindent, de valahogy a lejátszáskor mégsem mutatta.

Szóval elsőre ennyi. Előre is köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!