Keresés

Részletes keresés

borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 39
Köszi ! Remélem mazsoláznak az itteni kérdések között. Talán a legjobbat TV-ben is megkérdezik tölük.
Előzmény: internal server terror (31)
geszthi Creative Commons License 2004.11.26 0 0 38
Privatizaciosnal meg;

Asszonynak tetszett a Szegedi korhaz?
Előzmény: borsosalma (-)
geszthi Creative Commons License 2004.11.26 0 0 37
Miert all ilyen kovetkeztesen a kerdeshez?

3 emberi valaszt 1 forgoszelkakas kukorkolas fog elnyomni....
Előzmény: borsosalma (-)
Vajk Creative Commons License 2004.11.26 0 0 36

és nem teljesülés esetén emelünk-e?

 

Előzmény: borsosalma (8)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 35
On bevallalja? Igen, vagy nem?
Előzmény: borsosalma (-)
Pepinbacsi Creative Commons License 2004.11.26 0 0 34

Megkérdezném, hogy miért nincs itt a Thürmer, mikor az egész cécó felét ő találta ki?

 

Aztán röhögnék, ahogy a majom a lopstop táblájára nézne segítségkérően :))

fotex2000 Creative Commons License 2004.11.26 0 0 33

Azért kell, mert a másiknak is ez a módszerek.

Eletgünk volt a gyárilag NAÍV MEggyesiből. VILÁGOs bazzzeg. )))

Előzmény: Törölt nick (12)
internal server terror Creative Commons License 2004.11.26 0 0 31
Látom nehezen megy az olvasás. Sajnállak.
Előzmény: borsosalma (19)
tekipna Creative Commons License 2004.11.26 0 0 30

az MSzP-nak az alfája és omegája: Gyurcsány, Hiller csak papíron létezik..., az irányítás maximálisan Gyurcsány kezében összpontosul. (úgyhogy én csak Gyurcsánytól kérdeznék)

 

Előzmény: borsosalma (18)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 29

Ráadásul thürmer szerint a gyógyitás az állam kötelessége. megyei állami irányitású és tulajdonú gyógyszer nagykereskedés és a beadott/ladott  receptek alapján potolhatod a készleted.

 

Erre azt tudom mondani mint az orvosok. EU-s fizetésért, mondjuk a svéd gyógyszertárvezetők fizetéséért, természetesen csinálnám. Ez kb., tízszerese lenne a mostani vállalkozói jövedelmemnek. Ha nem kapom meg, akkor viszontlátásra kedves T.Gyula, aztán rakjál oda valakit a saját készletedből, vagy állj oda magad!

:-)))))

 

Előzmény: borsosalma (25)
kestengo Creative Commons License 2004.11.26 0 0 28

Mi a véleménye az "eredeti tőkefelhalmozásról"?

És ez nálunk,hogyan kapcsolódik a "rablóprivatizációhoz"?

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 27

...de hogy kerül a képbe a Fidesz

 

NNa ezt én sem értem, ismerve Mikola privatizációs koncepcióját, mely kht-formában működtette volna az eü-intézményeket.

 

Azt hiszem a politikusainkkal csinálni kellene valamit, mert ők úgy gondolják, hogy az ország élete nem más, minthogy ők szerepelhessenek és rabolhassanak.

Előzmény: borsosalma (25)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 26
areményhal meg utoljára. A királynöt megolni nem kell félnetek ha ti mimind belegyeztek egyedül én nem ellenzem. regina..
Előzmény: Törölt nick (24)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 25
Ráadásul thürmer szerint a gyógyitás az állam kötelessége. megyei állami irányitású és tulajdonú gyógyszer nagykereskedés és a beadott/ladott  receptek alapján potolhatod a készleted. kitalálta ezt jól Thürmer. Megértem kádár tolmácsa volt. de hogy kerül a képbe a Fidesz
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 24

Szerintem nem lesz szükség a dodonai AB-jóslatok utólagos magyarázatára, mert nem lesz meg az IGEN, az eü-privatizációs kérdésre.

 

Elgondolkodtam például azon, hogy ha engem visszaállamosítanak, akkor ki fog dolgozni a patikában helyettem állami alkalmazottként, merthogy én nem az biztos! Alkalmazott pedig nincs, mert olyan alacsony fizetésért, amiért most mi vállalkozóként dolgozunk, nincs aki ezt elvállalja. A fiatalok elmentek vigécnek, meg mindenhova. Egyébként meg, szűk két év, és a privatizációs szerződésben kikötött 10 év, amit patikaként kell működtetnem, az lejár, és magam csukom be, még mielőtt...! Így legalább az ingatlan és az egyéb vagyon megmarad, a készletet meg előtte kiárulom. Aztán elmehet az egész politikusi bagázs od, ahova én már régóta kívánom, sőt küldöm őket!

-))))))

 

 

Előzmény: borsosalma (21)
JEFFREY Creative Commons License 2004.11.26 0 0 23

Kunzétől kérdezném:

 

1.Miért volt olyan fontos az EU-s népszavazásnál a kettős(EU-s, Magyar) Állampolgárságra szavazás, mikor is 380 millió(potenciális betelepűlőről) emberről szavaztunk?

2 Készűlt-e hasonló tanulmány a költségekről, ill. a gazdasági csödről?

3.Miért gondolja, hogy az Útlevél ami első körben igazolja egy Nemzethez tartozást, az anyagi csödbe dönti az Országot?Az utleválhez való jogot ma sem kötik minden esetben a Magyarországi tartozkodáshoz.

4. Ismeri-e Hegedüs Zsuzsa Francia-Magyar Állampolgár véleményét az Űgyben, aki ha jól tudom pont az SZDSZ Nyugateuropai elfogadottságát egyengette?S mi a véleménye ezek után?

5.Mi a véleménye arról, hogy az EU tagállamokban élő, oda betelepülő Afrikai, Ázsiai, Délamerikai, távolkeleti polgárnak több joga van Magyarországon, mint a határontuli, Kárpátmendencei Magyarságnak?

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 22
Kunczétól és Hillertől kérdezném, hogy látták-e ezt az interjút és mi erről véleményük? De őszintén!
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 21
Ezért mondtam hogy ujabb AB döntésre/ értelmezésre van szükség. Idönként olyan dodonai jóslást izé határozatot hoznak.
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 20
A patika az tulajdon, tokkal-vonóval. Adás-vételi szerződésekkel, pénzért mentek át a patikus tulajdonába, nem beszélve a 89-94 közt létrejött kb., 700 zöldmezős beruházású, vagy ahogy mi mondjuk, jogelőd nélküli patikákról, melyekhez soha semmi köze nem volt az államnak. Az orvosi praxisokkal nem egészen ez a helyzet, a funkcionális privatizáció miatt.
Előzmény: borsosalma (14)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 19
Szentkirály utcában tapasztaltad? Fájdalmas lehetett
Előzmény: internal server terror (13)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 18
Melik párt elnöke Gyurcsány? Nem Orbán pártelnököt akartál irni? Tusnádfürdön volt nyilatkozata a kettös állampolgárságról.
Előzmény: tekipna (16)
felpillantó küllő Creative Commons License 2004.11.26 0 0 17

"igen ö már itt született.Ezért elkötelezett, hogy Erdély magyar maradjon."

Ezek alapján el tudom képzelni, mennyit ostorozhatta a szüleit, hogy miért jöttek át. :)

Előzmény: borsosalma (10)
tekipna Creative Commons License 2004.11.26 0 0 16

Gyurcsánytól megkérdezném: 

  • Ha csapdahelyzetben érzi magát, miért nem mond le?
  • Kormányfőként, honnan  vindikálja magának a jogot, hogy egy kiírt népszavazáról negatív nyilatkozatokat tegyen?
  • Az EU tagságunkat kölcsönös kompromisszumok sorozatával, de megvalósítottuk, miért nem tekinti követendő példának ezt a kormány részéről a határontúli magyarok KÁP-val kapcsolatban?
perempe Creative Commons License 2004.11.26 0 0 15
Azért ezt jó tudni...

Ott simán összejöhet az a 2M szavazat...
Előzmény: Törölt nick (12)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 14
Érdekes a kérdésed. Nem vagyok szagértő ez ügyben. Mikor hagyta jóvá az AB a népszavazás kirását? Mennyit fizettek a házi és gyerek orvosok a praxis jogért? No meg ott a szerzett jog (praxisra/ helyi gyakorlására ) . Vagy ez tulajdon? majd az ujabb AB határozat eldönti
Előzmény: Törölt nick (12)
internal server terror Creative Commons License 2004.11.26 0 0 13
"Miért dolgozgatsz ilyen szarul társaiddal együtt, ha egyszer nem csak fizetgetünk, hanem annyit lopsz amennyit nem szégyellsz (azaz sokat)?"
Előzmény: borsosalma (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.26 0 0 12

Nem tudom, látta-e valaki ma reggel a Duna TV-ben, Horn Gábort és Éger Istvánt. (az orvoskamara elnökét) Horn Gábor, bár nem pártelnök, szintén azzal riogatott, hogy vissza kell majd államosítani, a patikákat, az orvosi praxisokat. Éger István hazugnak nevezte Horn Gábort, majd Horn Gábor hazugnak nevezte Éger Istvánt, a műsorvezető hölgy pedig berekesztette a vitát.

 

Megkérdezném Kuncze Gábort, és Hiller Istvánt is, hogy miért kell durván hazudni, megfélemlíteni, és befolyásolni a szavazókat, egy esetleges igen-szavazat ellen, hogy visszaállamosításhoz vezethet, amikor...

 

...:" 52/2003. (XI.11.) AB határozat:... "Az Alkotmánybíróság álláspontja szerint a feltett kérdés nem utal arra, hogy egy eredményes népszavazás esetén a már létrejött status quot (praxis privatizáció, magánklinikák, stb.) is meg kellene változtatni."...

borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 11
Köszönöm a kérdésed. Természetesen jól.
Előzmény: kalmo (0)
borsosalma Creative Commons License 2004.11.26 0 0 10
igen ö már itt született.Ezért elkötelezett, hogy Erdély magyar maradjon. Sok echte exszász faluban csak románok ének.
Előzmény: útlegeázodás (9)
útlegeázodás Creative Commons License 2004.11.26 0 0 9
A Lendvaiék is erdélyből jöttek át?
Előzmény: borsosalma (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!