Keresés

Részletes keresés

Bert Creative Commons License 2004.11.17 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Van mindenféle technikai topic, ilyen még nincs, hát legyen, megérdemli, szerintem többen is használjuk ezt az eszközt. (Én már több éve gyűröm, most vettem elő újra, most a 10.1 verziónál tartunk.)
Lesz majd egy konkrét technikai kérdésem is: addig is: van olyan, aki MySQL adatbáziskezelővel használja?

Bert

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!