Keresés

Részletes keresés

T.o.T. Creative Commons License 2021.05.16 0 0 55

Szívesen foglalkozol gyerekekkel? Türelmes és kreatív vagy? Van tapasztalatod gyermekfelügyelet, nyári táboroztatás vagy gyerekfoglalkozások terén? Esetleg jól beszélsz angolul is?

Ha a kérdések mindegyikére igen a válaszod, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat a https://kobanyaangol.hu/kapcsolat/ oldalon található címre és jelentkezz hozzánk táborvezetőnek nyári táborainkba vagy oktatónak a csoportos gyerekangol foglalkozásainkra. Helyszín Budapest 10. kerület. Felmerülő kérdéseidre szívesen válaszolunk, fordulj hozzánk bizalommal a fenti oldalon található elérhetőségeinken keresztel.

NebuloJob Creative Commons License 2021.04.08 0 0 54

Sziasztok,

 

Szeretnék egy véleménykutatást tartani egy vállalkozással kapcsolatban. Jelenleg utolsó éves egyetemista vagyok és egyik feladatom, hogy egy általam kitalált vállalkozást felépítsek és elemezek. Így szeretnék segítséget kérni az ügyben, hogy szerintetek mennyire lenne piaca, egy olyan cégnek, amely a diákmunkákat egy helyen, időben és platformon mutatná meg. A Linkedin-hez hasonlatos vállalkozás lenne, viszont csak diákmunkák számára. 

 

Az alap elgondolás, hogy megpróbálnám a diákszövetkezeteket a cégeket és hasonló állásportálokat egybe fogni, hogy minél könnyebb dolga legyen egy diáknak/hallgatónak.

 

A véleményeteket előre is köszönöm! :)

MátyusLevi Creative Commons License 2020.05.31 0 0 53

Sziasztok!

Szeretnék munkát vállalni 14 évesen. Tudom, hogy erre a hatályos törvények nem adnak lehetőséget. Bármilyen munka megfelelő.

E-mail: leventematyus01@gmail.com

Kinetix01 Creative Commons License 2019.02.06 0 0 52

Sziasztok!

 

Hétvégente mennék diákmunkára és a munkaruhát nekem kell beszerezni (kaptam rá pénz) a neten az enante.hu-t találtam mi a vélemény róla?

Nem szoktam neten vásárolni de nincs a közelünkbe egy ilyen bolt sem.

 

nickimeeen Creative Commons License 2017.06.30 0 0 51

Fagylalt csomagolás Budapest közeli üzemben, a munkavégzés alatt KORLÁTLAN JÉGKRÉM FOGYASZTÁSSAL!!!  Akár bruttó 1260Ft/óra. 
►►Jelentkezz e-mailben : nikoletta.mihajlovits@worklandplus.hu

Kálmán'56 Creative Commons License 2017.05.21 -1 0 50

Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani ezt a remek kiegészítő kereseti lehetőséget: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=143781557&t=9115816

Csak ajánlani tudom nekem működik. Otthon végezhető bárki számára diák, nyugdíjas, kismama vagy akár munka mellett is. 
Kérdőívkitöltés online a feladat. Osztrák megbízható cég. A kérdőívek természetesen magyar nyelven érkeznek. 
Jó zsebpénzt lehet összegyűjteni vele.

hazimunka Creative Commons License 2015.03.29 0 0 49

Munkát vállalnál?

 

Hirdess ingyen több kategóriában: gyermekek házi tanítása, gyermekek házi felügyelete, takarítás, vasalás, főzés, bevásárlás.

 

www.hazimunkaero.hu

www.facebook.com/haztartasimunkaero.hu

Diána96 Creative Commons License 2015.02.06 0 0 48

Sziasztok! Csak ajánlani tudom a HVG állásbörzéjét, még akkor is, ha most nem teljes munkát kerestek, hanem diákmunkákat. Legalább megtudjátok nézni, milyen területen van több lehetőség a jövőre nézve! Én is ezt csináltam tavaly, és szerintem idén is megyek! :)

rabbitbike Creative Commons License 2015.02.01 0 0 47

Barcelonai kerekpar kolcsonzobe keresek nyari munkara spanyolul es angolul beszelo fiatalt / diakot reszmunkaidobe, aki alapszinten ert a kerekparjavitashoz.

Szallast es a kiutazast biztositjuk, .

 

info@rabbitbike.es

leilaleslie Creative Commons License 2014.11.13 0 0 46

A DMS, azaz a diákszövetkezet (Bp. Stefánia út) legújabb "tréfája", h a botrányosan kevés órabérét azzal tetézi, h megfenyegeti szerencsétlen dolgozóit, hogy amennyiben nem teljesíti valaki a nem létező szerződést, úgy szankcionálni fogja, amin nyilván pénzt ért. Mindezt úgy teszi, hogy még egyetlen percet sem dolgozott sehol, tehát nincs is miből pénz levonni, ráadásul - bizonyíthatóan - ezt egyértelműen a DMS hibájából nem tehette meg, amit persze jó honi szokás szerint nem ismer el. És ezen történet nem egyedi, sőt.

Szóval vigyázzon velük mindenki, aki a munkája utáni bért nem az ő zsebükbe kívánja elhelyezni, mert sajnos rosszabbak, mint a zsebtolvajok a villamoson.

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 45

Sziasztok!

Kifejezetten gyakornoki munkákat ITT találtok! Érdemes végignézni, bármilyen szakon is tanulsz. Csoportosítva találhatod meg a gyakornoki munkákat: terület szerint, vállalatok szerint és álláskereső portálok szerint. Sok sikert a kereséshez!

Boros Réka Creative Commons License 2013.09.04 0 0 43

Szeptembertől folyamatosan induló munkáinkra keresünk diákokat, nappalis, estis, levelezős diákok is jelentkezhetnek.
Munkakör: piackutatás telefonon keresztül (telefonos operátor munkakör).
Elvárás: tapasztalat, jó kommunikációs képesség, megbízható, ügyes
Beosztás: rugalmas
Folyamatos munka!
Fix órabér!!

Jelentkezés:boros.reka@joymarketing.hu

xyz1024 Creative Commons License 2013.06.14 0 0 42

Hali!

 

Aki keres diákmunkát itt talál csomót:

 

http://www.jobozz.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.05 0 0 41

Elmeletben ha megszunik a hallgatoi jogviszony akkor a diakigazolvanyra sem vagy jogosult (es azt le is kene adni az iskolaban). Ergo igy nem dolgozhatsz diakkent.

Gyakorlatban szerintem semmi sem tortenik, bar ha jol emlekszem felevente vinni kell az iskolalatogatasit.

Előzmény: keleman01 (29)
Távmunka Német Creative Commons License 2012.11.05 0 0 40

Távmunka lehetőség!

 

Rugalmas otthon végezhető kiegészítő munkára keresek németül jól tudó embereket.

A munka német nyelvű weboldalak helyesírás ellenőrzéséről, korrektúrázásáról szól, ezért a német nyelv és helyesírás magas szintű ismerete elengedhetetlen.

Számlaképesség szükséges. A munka beosztása teljesen kötetlen és rugalmas, ideális iskola, vagy kisgyermek mellett.

Ha felkeltettük érdeklődésedet részletesebb információért írj a tavmunka_nemet@kijavitjuk.hu email címre.

Mareka Creative Commons License 2012.10.12 0 0 38

Szia!


Most olyan álláslehetőséget kínálunk Neked, amihez nem kell komoly szaktudással rendelkezned, és könnyen az órarendedhez igazíthatod. Ha nappali tagozatos diák vagy és munkát keresel, akkor ezt pont Neked találták ki.

 

Egész nap a telefonon lógnál?


Szeretnél tapasztalatot szerezni egy multinacionális vállalatnál?

 

Szívesen segítenél embertársaidon?

 

Most itt a lehetőség

 

 

Vezető telekommunikációs szolgáltatóhoz keresünk aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező HelpDesk munkatársat. Ha eddig csak azért nem jelentkeztél erre a munkára, mert nem volt jó a délelőtti oktatási időpont, akkor most eljött a Te időd, ugyanis az oktatást most már késő délután tartjuk. Ha az tartott vissza, hogy nincs elég szakmai ismereted a telekommunikáció terén, akkor se aggódj! Az oktatáson minden ismerethez hozzájutsz, amire a munkavégzés során szükséged lehet.

 

Elvárás:

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Heti 24 óra munkavégzés

- Jó kommunikációs képesség

- Stressztűrés

 

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Fiatalos csapat

- Rugalmas munkavégzés ( a hét minden napján 6-22 óráig )

- Br. 600-1000 Ft órabér

 

További információk, és jelentkezés a honlapunkon: www.schonherz.hu

 

Ha kérdésed van, keress nyugodtan a hr -kukac- schonherz -pont- hu címen.

 

Jelentkezz minél előbb, le ne maradj.

 

Üdvözlettel:

Schönherz Iskolaszövetkezet

 

szabadosdori Creative Commons License 2012.03.19 0 0 35

Kedves Hallgatótársam!

 

Regisztrálj most a Scolaro Iskolaszövetkezetnél és válogass kedvedre kínálatunkból! Nem találsz számodra megfelelő munkát? Írd meg nekünk érdeklődési köröd, hogy következő alkalommal értesíthessünk!
Ne feledd, regisztráció után (www.scolaro.hu) gyere be irodánkba adatokat egyeztetni, ezt követően automatikusan küldjük Neked email-ben aktuális ajánlatainkat!

 

Elérhetőségeink:
1072 Budapest, Rákóczi út 42. 3/325 EMKE Building

Szabados Dóra 06-70/941-6681

szabados.dori@scolaro.hu

 

2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.

Sándor Alexandra 06-70/940-2590

sandor.alexandra@scolaro.hu

 


 

keleman01 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 29

Hello!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy ha valaki el kezd dolgozni diákként de év közben kirúgják az iskolából és ugyanúgy dolgozik tovább mivel elvileg a diákigazolvány érvényes, de ha lebukna akkor mire számíthat?

Köszönöm szépen a segítséget!

danika98 Creative Commons License 2011.06.05 0 0 19

sziassztok!

13 éves vagyok és nyári munkát szeretnék

-számitógéphez naggyon értek

-újságlap osztást is vállalok

-hirlapot is meg stb.....

email:klar98@citromail.hu

Eva in-careers Creative Commons License 2010.11.23 0 0 15

 

 

 

Szakmai gyakornoki programok, 18 év feletti, turizmus-vendéglátás szakos felsőoktatásban vagy szakiskolákban tanuló diákoknak Görögországban 2011-ben!
Valamint nyári munkák nem csak diákok részére az In-careers-nél!
4*-5*-os hotelek várják jelentkezésedet a görög szigetek nagy részén, több munkakörben is!

 

Jelentkezni és további információért kérlek írj az:

eva@in-careers.com

e-mail címre vagy látogass el honlapunkra:

http://www.in-careers.com/index.html

E-mailben bővebb felvilágosítás a programról és az aktuális helyekről és pozíciókról!
Jelentkezz bátran!!! :)

qunti Creative Commons License 2009.11.19 0 0 12
6 hónapos Gyakornoki program - Rendszertámogatás

* Negyedéves vagy utolsó éves hallgató vagy
* Szívesen megismerkednél a biztosítás világával a gyakorlatban is
* Szereted átlátni, megérteni a komplex folyamatokat
* Legalább középszinten beszélsz angolul
* Pontosan végzed munkádat, és felelősséget vállalsz érte
* Banki pénzügyi rendszerek, alkalmazások fejlesztési folyamatainak menedzselése
* Kapcsolattartás a felhasználói területekkel
* Specifikációk készítésében való részvétel
* Rendszerdokumentációk készítése
* Tesztelések menedzselése (funkcionális tesztelésben való részvétel)
* A rendszerekkel kapcsolatos hibabejelentések első szintű kivizsgálása, rendszertámogatói közreműködés

Elérhetőség: http://workline.hu/job/5175
Hegedűs Roland
roland@workline.hu
0620/5778851
Allas.awardspace Creative Commons License 2007.08.17 0 0 9
Sziasztok! Ha valakit érdekel még diákmunka ilyenkor nyár vége felé, akkor nézzen be: IDE , szerintem megéri. Egyébként nem csak munkákat találtok; vicces powerpointok, képek, videók, meg programajánlók is vannak, ha épp el akarsz este menni valahova. Egy helyen minden összegyűjtve.
metallicat Creative Commons License 2007.07.21 0 0 8
Üdv!

19 éves Ybl-ös nappalis diák vagyok. Van középfokú angol nyelvvizsgám + üzleti angol félév, van ECDL vizsgám, jogsim, 4,8-as érettségim a Fazekasból, és 4,0-s ösztöndíjindexem a suliban. Ergo: nem érzem magamat használhatatlannak. Valahogy mégsem találtam munkát. Május eleje óta keresek, és bár vannak igényeim, egyre alacsonyabb a léc, és eddig egy helyen mondták, hogy menjek dolgozni, egy feketén működő "maszázsszalonban" recepciósnak. Onnan is kitettek 3 nap után, mondván: kevés a vendég, a masszőr lányok is feltudják venni a telefont. Ennyi papírral ebben az országban tényleg csak telemarketingre lehet elmenni, vagy mekibe rabszolgamunkára? Kétségbe vagyok esve. Már csak egy hónapom maradt, hogy keressek egy kis pénzt, és én tényleg DOLGOZNI akarok, de azért 350.- /óráért a mekit kihagynám... nem hagyhatom ott a sulit, hogy valahova felvegyenek fixre. Nappalis vagyok, és nem tudok suli mellett dolgozni. Így pedig, hogy csak nyárra tudok menni, így meg mindenki köszönte szépen. Mit tehet ilyenkor az ember? Tudna valaki segíteni, hogy erre a hónapra találjak valamit, ami ha szutyok munka is, de legalább korrekten fizet? (500.-/óra, vagy fölötte)

Előre is köszönöm!

Zsu
trehany Creative Commons License 2007.05.29 0 0 7
én a MADS-nál nyomom. Coolak és lazák(a honlapjuk pl. förtelmes:)www.mads.hu). Talán épp azért tudják megtenni, mert nem olyan nagyok. Foglalkoznak veled, és a fizetés szempontjából is az elsők között vannak. 500 Ft Nettó! alatt nem nagyon találsz náluk munkát. Egyszer volt, hogy egy hetet késtek a fizetésemmel(állítólag valami adminisztrációs dolog miatt) és megtoldották az abban a hónapban keresett 5600 Ftomat még 2000-el. Mindjárt nem is volt harag:) Szerintem ilyet a nagyok nem csinálnak...
Előzmény: Alban.hu (2)
trehany Creative Commons License 2007.05.29 0 0 6
Szerintem meg inkább lehetőség, mint kizsákmányolás...Gondolj bele, hogy mennyivel többet kellene befizetned(mennyivel kevesebb maradna), ha bejelentett munkásként dolgoznál. Meg különben is senki nem foglalkoztatna szívesen olyan embert aki heti 1-2 napban nyomja.
A kérdés inkább az, hogy melyiket választod? Mi a számodra fontos?
Előzmény: Törölt nick (4)
skodászoli Creative Commons License 2006.04.23 0 0 5
Egészítsd ki zsebpénzedet vagy keresd meg a nyaralásra valót otthon végezhető adminisztratív és értékesítési munkával szabad időbeosztásban! Jelentkezni lehet a computerworks@root.hu címen, ingyenes tájékoztatót küldök. Info:www.computerworks.gportal.hu

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.20 0 0 4
Sajnos a diákmunka = kizsákmányolás...:(
1237 Creative Commons License 2004.11.18 0 0 3
Ha hallottok valahol valami viszonylag normálisan fizeto munkát, akkor irjátok meg, legyetek kedvesek!
Alban.hu Creative Commons License 2004.11.17 0 0 2
Pesten javaslom a JObb Kezek Diákszövetkezetet. KOrrekt, sok munka van. neten a jobbkezek.hu oldalon érhető el, vagy a 328-01-46/47 -es számokon.
Előzmény: 1237 (-)
skyflash Creative Commons License 2004.11.17 0 0 1
Mindenképpen jelentkezzenek be valamelyik diákszövetkezethez. Pesten van kismillió(ahogy munka is), vidéken meg az adott hely fejlett(len)ségétől függ mindkettő. Konkrétan én egy vidéki Tescóban gürcölök árufeltöltő/pénztáros munkakörben, előbbi 330Ft/óra, utóbbi 350.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!