Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.20 0 0 8619
Én a levegőt is sajnálom tőle.
Előzmény: Törölt nick (8618)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.20 0 0 8617

Mert megérdemli.

 

 

ZAMÁRDI – Hiába reménykedtek a zamárdiak, hogy a Medgyessy-villa felépültével visszakaphatják az egykori autóskempingnél a Balaton-partot; a volt kormányfő villája két szomszédjával együtt elkészült, ám az immár parkosított területet vízpartig érő kőfallal választották el a külvilágtól.

// <![CDATA[ var ord=Math.round(Math.random()*100000000); document.write(''); // ]]>

A Blikk megvizsgálta, törvényt sértett-e Medgyessy Péter (66), illetve villája építője, amikor Zamárdiban saját strandot kerítettek le maguknak a parton. A volt autóskemping szélén még lejuthatunk a Balatonhoz, ám hiába is akarnánk végigsétálni a part mentén, vízig érő kőfal állja utunkat, sőt a vasnyársak még a vízbe is benyúlnak. A kőfal három villát rejteget a külvilág elől, a középső az exkormányfőé, egy ügyvéd és Németh Miklós a két szomszédja, az utóbbi csak névrokona az egykori miniszterelnöknek. A villákból csodálatos panoráma nyílik egyenesen a tihanyi apátságra, a látvány még a kőfal külső oldaláról is szájtátásra készteti a tudósítókat.
– Nem értem én ezt! A part menti 30 méteres sávot sem beépíteni, sem elkeríteni nem szabad – mondta Sas József (58), aki rendszeresen megfordul a környéken. Egy idős zamárdi hölgy is dühös.

– Itt szívtuk a port, amíg építkeztek, éjszaka sem tudtunk nyugodtan aludni, mostanra meg lekerítették a partot is, pedig korábban még azt mondták, meghagyják szabadon – sorolta mérgesen. Azt azonban nem akarta, hogy a neve is megjelenjen, mondván: „Itt lakom a közelben, politikussal meg nem jó ujjat húzni.” Zamárdi jegyzője, dr. Kovács Tamás szerint törvényes a lekerítés.

– A kemping a 70-es években épült, akkor bekerítették egészen a vízig. Az 1999-es Balaton-törvény valóban tiltja ma a part 30 méteres sávjában mind a beépítést, mind a lekerítést, ám a törvények visszamenőleg nem érvényesek – mondta a jegyző.

– A jogszabály a korábban szerzett jogot nem csorbítja, akinek már a Balaton-törvény kihirdetése előtt le volt választva a telke kerítéssel a vízpartról, annak nem kell ezen változtatnia, ám egy újonnan épített ház esetében már nem lehet lekeríteni a vízpartot, ha korábban „nyitott” volt. – magyarázta a szabályokat Kolláth György alkotmányjogász. Arra pedig nincs törvény, hogy egy régi drótkerítés helyett ne lehessen például kőfalat húzni.

– Így kell ezt csinálni! Vegyél magadnak egy 1999 előtt bekerített tóig érő telket kis faházzal, majd építs rá egy százmilliós villát, és kerítsd körbe kőfallal.

 

Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8616
Nem tudom,majd megkérdezem bolgárgyörgyöt :))))))
Előzmény: Vasi Kutya (8614)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8615
Egyébként meg radikális vagy, na meg nácinyilasfasiszta és kész! :)))
Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8613)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8614

De akkor kire szavazzunk?

Na? :)

Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8613)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8613
'A diktatúra az ok, a Dunába lövést nem erőltetném.
Viszont szívfájdalom nélkül a Parlament falához állítanám mind a 386(?) képviselőt, minisztert párttól függetlenül és lelőném."

Ehhez a 386-hoz még hozzá teszed a többi pártkatonát,a haverokat a médiából meg a gazdaságból plusz a rokonságot,hiszen nekik is leesik ez meg az,aztán meg is van az a 100ezer :))))))

Egyébként a 10év diktatúra vagy 100ezer a Dunába az csak egy kifejezés.
Azt jelenti,hogy vagy hosszú ideig tartó vasszigor kell,hogy ebben az ostoba országban rend legyen,vagy azonnali radikális megoldás.
Előzmény: Vasi Kutya (8612)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8612

A diktatúra az ok, a Dunába lövést nem erőltetném.

Viszont szívfájdalom nélkül a Parlament falához állítanám mind a 386(?) képviselőt, minisztert párttól függetlenül és lelőném... :)

Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8611)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8611
Ennek az országnak vagy 10év diktatúra kell,vagy 100ezer ember a Dunába.
Előzmény: Vasi Kutya (8610)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8610
Aláírom...
Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8609)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8609
Ezt a népszerűségi listákat kurvára nem kell komolyan venni,egy ritka gyáva nép a magyar,tehát a sok elmeháborodott,tanulatlan szoci-szavazó most simán letagadja,hogy "Én,ugyan dehogy vagyok szegfűs ember,nem is érdekel az egész",aztán majd 2010-ben bebassza az X-ét a bolsevikokra.

A pártok meg egyszerűen meg vannak véve kilóra ilyen-olyan érdekcsoportok által,mert ugye nem gondoljuk komolyan,hogy azt a plakáthalmot meg az irdatlan mennyiségű reklámhirdetéseket az állami támogatásból fizetik.
Előzmény: Vasi Kutya (8607)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8608
Ezt ugye nem gondolod komolyan?
A narancsosok semmit nem tesznek,pláne ha még le is paktálnak az exfideszes gáborkával.
Előzmény: Törölt nick (8606)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8607

A fidesz-fiúk nem fognak különösebben semmit sem tenni...

Emberek, ébresztő!

Ezek a mai pártok gazdasági társaságok, érdekcsoportok. Tehát minden megy ahogy eddig csak lehet, hogy egy kicsit sunyibban, kevésbé "látványosan" fog zajlani. Amúgy a fidesz "népszerűsége" csökken, amióta a pártvezér tárgyalni hívta a legszélsőségesebb hazai párt (szadesz) vezérét.

Előzmény: Törölt nick (8606)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8606

Ha 2010-ben nyer a Fidesz, és nem rendez némi fehérterrort, akkor árulók.

 

 

Ezeket az elvtársakat fel kell kötni a gecibe'.

Előzmény: Kevin (8605)
Kevin Creative Commons License 2008.06.19 0 0 8605
Probaljak a ballibsik menteni a menthetetlent:

"A fejlesztő cég KOPINT-DATORG 100%-ban állami tulajdonban van, többek közt ez üzemelteti és fejleszti a közigazgatási portálokat, pl. Apeh. Magyarorszag.hu stb. és a verseny szférában is vannak sikeres projectjei. Technikailag az állam az egyik zsebéből a másikba teszi azt a 200M Ft-ot.

SZVSZ az ellenzék és a médiák egyszerű hangulatkeltésről van szó; és csupán csak az történt, hogy a kormány csináltatott egy közérdekű portált, aminek nyilván vannak költségei pl. HW vásárlás, üzemeltetés, és humán erőforrás.
Megitélésem szerint alá tettek 70-80 Millás infrastruktúrát is, mert azért az ország egész népességét szeretnék kiszolgálni."

Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2008.06.18 0 0 8603
km2
Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8602)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.18 0 0 8602
Csak a szokásos.
Ezek a cégek karöltve az állammal ezt csinálják amióta itt vannak.
Nekik jó,az állami fejeseknek jó,a nép meg ki a faszt érdekel.

Mondom,Burkina Faso mintaállam hozzánk képest.
És ezt 93000 m2-nyi trágyahalmot hívják uniós jogállamnak meg demokráciának.
Előzmény: Törölt nick (8601)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.18 0 0 8601
Jó, de érted, én kihoztam ekkora pofátlansággal 20 milliót, még leírni is szégyelltem. Ez 5 év. Na most akkor 1 évre 200 az milyen már?
Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8599)
Pac Creative Commons License 2008.06.18 0 0 8600
A helyedben inkább a Ferikéd miatt aggódnék, Elek....

Egy másik kontinensen már golyót röpítettek volna a fejébe.
Persze ha éppen van szabad ablak az ottani Kossuth téren, annyi lenne a jelentkező.
Előzmény: Törölt nick (8597)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.18 0 0 8599
"Tehát számoljunk pofátlanul, kövéren 250et. Sőt, 350,nincs határ a pofátlanságban."

Így mennek el éves szinten tíz esetleg százmilliárdok.

Ez egy reménytelen,gerinctelen szar ország,hozzánk képest Burkina Faso mintaállam.
Előzmény: Törölt nick (8595)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8598
A büdös kurva anyjukat basszák telibe ezek a vörös férgek!!!
Előzmény: Kevin (8586)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8596
és mi lenne a menü?
Előzmény: Törölt nick (8595)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8595

Épp most néztem egy új oldalt. Kiváló grafikus munka (ez ugye mindig ízlés kérdése, de ha valami igényes, az általában látszik. Meg az is, ha nem kevés munka volt vele), ami lehet az animált, multimédiával (kvázi a referenci benne a lényeg, egy építőipari cég lapja), módosítható modulokkal, admin felülettel mindennek, nettó 600. (tehát ha ez 600, akkor a kormany... az 50, ezt komolyan mondom, láttam már ilyeneket;) Tehát számoljunk pofátlanul, kövéren 250et. Sőt, 350, nincs határ a pofátlanságban.

Na erre dobjunk egy HP szervert, részletekbe ne menjünk bele, szintén hasonlóan pofátlanul, 1.5 millió. (harmadából kijön) Szóval mondjuk 5 éves karbantartással 2.5 millió.

Akkor tegyük be az adatparkba, 100 megabites vonal, szintén pofátlan ár, mondjuk havi 250. (hasonló módon számolva, mint a többit.)

 

Tehát akkor ott járunk, hogy kibaszott kövéren számolva 20 millió, és ebben benne van, hogy 5 évig mindent én állok. Meg az, hogy ha minden nap 25 közreműködőt elviszek vacsorázni, berúgatni, akkor is alkoholmámorban járok örömtáncot és mindenki előtt lesütött szemmel járok, hogy milyen égetően pofátlan voltam.

 

200 bazdmeg.

Én vagyok a hülye...

(Ha meg magunknak kell, akkor ez az 5 év kihozható 5millióból nagyon kényelmesen, mindennel. Vacsorával:)

200.

sergiototta Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8594
az nagyon környezetszennyező
Előzmény: Csülkös Pantani (8593)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8593
Dunába lövés nem felel meg?
Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (8591)
Total Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8592

Igaz, 18 év alatt kialakult népszokás ez.  De azért a trambulinról sem illik belehugyozni az uszoda vizébe ....

Előzmény: Törölt nick (8590)
Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8591
A 200milla olyan 90%-a visszavándorol majd szépen lassan havonta az elvtársakhoz.

Szerintem elég szép mennyiségű embert kéne bebörtönözni vagy felakasztani ahhoz,hogy jussunk egyről a kettőre.
Előzmény: sergiototta (8587)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8590

Meg a faszom...

Dögöljenek meg. 200 bazdmeg, 200.

(Azé' ez nem szoci szokás, úgy általában ilyen pofátlanok az állami melók. Csak egyet kapnék meg, 10 évig nem dolgoznék utána:)

Előzmény: Kevin (8586)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8589
Irtsa már ki valaki végre a cigányokat, büdöskurvaéletbe...
Előzmény: sergiototta (8583)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8588
tolvaj genyák ezek
oszt ha a fejükhöz vágod
akkor jönnek az Orbán bányával
sergiototta Creative Commons License 2008.06.17 0 0 8587
ezen az ügyön tanakodtunk ma bent kollegákkal
meg is állapítottuk, hogy ez a 200millió úgy jöhetett ki, hogy azt a házat is felépítették közben, amiben maga a fejlesztés folyt, illetve, ahol a szerver tárolva vagyon
az persze eszünkbe se jutott, hogy itten némi lopás is történt
én webfejlesztést lényegében csak amatőr szinten csinálok, de egy ilyen oldalt pár hét alatt munka mellett is simán összedobok
Előzmény: Kevin (8586)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!