Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.04 0 0 2281
A múltkori virágos rajzodra visszatérve gondolom küldtél egyet adolf bácsi sírjára :D
Előzmény: Törölt nick (2280)
andru Creative Commons License 2006.02.03 0 0 2277
Bocs, hogy ide beleszólok, de annak a miniszterelnöknek, aki *-ban az apja együtt kártyázott a komcsi pártvezetőkkel, hogy a fiát felvegyék? Aszem ban lesz ebből, de nem bírom az agymosást. Üdv.
Előzmény: Frankeey (2275)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.03 0 0 2276
nem először...
Előzmény: Törölt nick (2268)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.03 0 0 2275
Na itt a lényeg! A rendszerváltás utáni első miniszterelnöknek el kellett volna koboznia az mszmp-s pártvagyont. Ez a lépés mindenképp indokolt lett volna. Kezdjék újra pénz nélkül a komcsik, ahogy tudják. Pénzzel újratudták, hogy a kurva anyjukat...
Előzmény: Törölt nick (2266)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 2265
Valóban nyilvánosságra kellett volna hozni, mind2 oldalról lebuknának -enyhén szólva- jópáran.
Előzmény: Törölt nick (2263)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 2260
Ennyi erővel a jelenleg fidesz vezetést is kommunistázhatnánk. Hiszen valamennyien kiszesek voltak. Kövér elvtársról nem is beszélve... Amúgy meg nem esik messze az alma a fájától.
Előzmény: Törölt nick (2259)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 2257
Amíg nincs más alternatíva, addig marad az mszp. A centrumot nem értem, hogy miért állt le. Nem mozgósít, nem szólítják meg a népet, egyáltalán be akarnak jutni a parlamentbe ? Nem lesz ebből parlament. Az szdsznek rezeg a léc, de nem tudnám elképzelni, hogy rájuk tegyek. A fityeszre viszont teszek, azaz teszek rájuk (gy.k. fityiszt). Unszimpátia alapján nálam ez a sorrend: 1. fityisz, 2. miép, 3. munkáspárt.
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 2256
Kommunista nem lehet, viszont Mszp-s igen.
Előzmény: HORI (2254)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.01 0 0 2255
Nem.
Előzmény: Frankeey (2252)
HORI Creative Commons License 2006.02.01 0 0 2254
egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista
Előzmény: Törölt nick (2253)
Frankeey Creative Commons License 2006.02.01 0 0 2252
Gyárthatod az elméleteket, de ugye te sem fogsz örülni, ha a komcsik még négy évig kormányoznak majd?
Előzmény: Törölt nick (2251)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.31 0 0 2251
"ahogy ezt a Fidesz lenyelte az erősiti azt az érzésemet , hogy csak színház az egész választás."

Így van.

"Nem tudom, az egymást követő kormányaink nem így számolták-e ki közösen."

De.
Előzmény: Törölt nick (2250)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2249
A legfontosabb azoknak a megnyerése kiknek, ma még nincs semmilyen határozott elgondolásuk arról kire fognak szavazni.

Ezen, választást eldöntő csoport tagjai közül biztos, hogy Gyurcsány beszédét többen látták és hallották, mint Orbánét.

A Hír tévét eleve csak a nemzeti érzelműek nézik, többségében.

A többi adón, s az el nem kötelezettek által leginkább figyelt kereskedelmi tévéken összevágott részeket nézhetett az érdeklődő, majd egy rövid ismertetést a kereskedelmi csatorna által fontosnak tartott dolgokból, és az értékeléseket, hangsúlyozottan a balliberális oldal vádjait. Nem túl jól jött ki Orbán, természetesen, nem is lehetett mást várni ezektől.

Gyurcsány beszéd a magyar királyi tévében több emberhez juthat el, Hír tévét néhány városban pont mostanában szedik ki és teszik át drágább csomagba (vannak még véletlenek).

S lehet tudni, hogy a „független és hiteles elemezők” majd kit találnak hitelesebbnek.

Ami pedig azt illeti, hogy miért nem neveti el magát közben.

Miért tegye, március óta egy hatalmas vágtával utolérték a fideszt, ezt úgy tették, hogy közben az ország lassan a gazdasági csőd felé megy és a szocik szerint is költségvetés kiigazítására lesz szükség a választások után. Minden ára emelkedik, de a hangzatos propagandának köszönhetően milliók hiszik el, lehet csak nekik vannak rossz tapasztalataik, DE másnak, a többieknek esetleg tényleg jobb. A média ma már mindent eldönt, ezért volt nagy hiba hogy mind 90- és 94 között(MDF), mind 98-2002 között(Fidesz) nem történt komoly kísérlet sem az erőviszonyok megváltoztatására ezen a téren (sem), és szerintem ha fidesz nyer is most, akkor se nyúlnak bele drasztikusan. Pedig másként nem lehet.

Ma már bármit be lehet adni a tömegnek, nincs határ.

Mindent ki / meg kell tisztítani, és vagy lerombolni és elölről elkezdeni, ahogy most a lengyelek teszik.

A jelenlegi keretek között a nemzetnek nincs esélye a felemelkedésre.  

 

 

Előzmény: Frankeey (2247)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2248
Megérdemled.. minek halgatsz és nézel ilyen szart.
Előzmény: Frankeey (2247)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2247

Meghallgattam a gyurcsányi beszéd első 20 percét...

 

Hát bazz... Megtudtam belőle, hogy jobban élünk sokkal, hogy felzárkóztatták az egészségügyben dolgozók béreit a vállalati átlaghoz, hogy a tanárok fizetése ezt meg is haladja (Tesóm tanár, lehet, hogy Ő kimaradt?), s még sok érdekességet! Azon gondolkoztam, hogy miért nem neveti el magát közben? Lehet, hogy tényleg komolyan gondolja, amit mondott? Mert ez esetben elmekórtani eset...

Frankeey Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2245
Mert természetessé tették. (most az ügynökmúltra gondolok.) Pedig rohadtul nem természetes ám...
Előzmény: sergiototta (2243)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.30 0 0 2244
Bezzeg a cigók itt maradnak...
Előzmény: Törölt nick (2241)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2243
sztem ezek a "pénzügyi csalások, sikkasztások stb." már nem érdekli az embereket
megszokták őket, mind a két oldalon volt bőven
már az ügynök múlt se nagy dobás

kiváncsi vagyok jön-e majd valami új
Előzmény: gojkómitics (2237)
Csülkös pacal Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2242
viszont ha ajobbik elér 1-2%-ot, akkor kap egy "rakás" lovét állambácsitól, amiből már jól megélnek és lesz kitartás 2010-re
Előzmény: Frankeey (2200)
Csülkös pacal Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2240

Zsírdisznó komenyista faszszopó geci!

 

anyádat szólítsd meg, ne engem!

Előzmény: Törölt nick (2183)
Csülkös pacal Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2239

mi a tököm  volt itt ma délután?

mindenkinek szófosása volt? :)

gojkómitics Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2237
Én nem hiszem,hogy olyan sok szavazó van,akit uszodaügyekkel,fantomcégekkel vagy Orbán-szőlőivel és vagyongyarapodásával stb meg lehetne győzni.
Szvsz nagyon kevés úgymond "szabad" szavazó van.Az elkötelezett Fideszeseket vagy Mszp-seket semmivel sem lehet átcsábítani.
Előzmény: Törölt nick (2235)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2236
Megint nem jó! Ha az uccsó héten vetik be, az csak kampányfogássá minsíti, bármi is van... Emlékezzünk Medgyessy elvtársra. Egy normális országban elzavarták volna a halál faszára. Mint tudjuk, Mo nem esik ebbe a kategóriába...
Előzmény: Törölt nick (2235)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2235
"a következőt holtbiztosan nyerné nagy fölénnyel az tuti."

A szavazók nem, hogy 8 évre, még 4 évre sem emlékeznek vissza (a többség).

Azt sem értem, hogy a Fletót miért most b*szogatják, erre áprilisban már rég nem fognak emlékezni az emberek.

Hacsak nincs valami hatalmas adu a tarsolyukban, amit az utolsó hétre tartogatnak bevetni.
Előzmény: gojkómitics (2231)
takacsi Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2234
Ha nem jutna be, az is érdeke a Fidesznek:
mert az elvesző (-nek hazudott) szavazatok osztódnak a bejutott pártok között.
Tehát felét, győzelem esetén többségét a Fidesz kapná, anélkül, hogy kampányolni kéne nekik érte.

Tehát többszörösen hazudik az, aki ezzel riogat.

Azaz a Harmadik Út bejut a parlamentbe.
Előzmény: gojkómitics (2231)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2233
én azt gondolom, hogy pontosan tudja a Fidesz, hogy milyen állapotban van a gazdaság s azt is tudja, hogy megszoritó intézkedésekkel kel kezdeni
ép ezért az nem jó mentség, hogy azért nem tudtunk valamit megcsinálni, mert sz*r volt a gazdaság, ez pont olyan mintha azt mondanák indoknak, hogy azért nem teljesül valami, mert azt hittük, hogy van 43 aranybányánk a Mátrába, azt kiderült mégsincs

persze ez mindegyik pártra igaz (mondjuk a parlamenten kivüli pártok nem tudom mennyire látják a valós adatokat a gazdaságról)
Előzmény: HORI (2226)
takacsi Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2232
Mindenkinek azt mondjuk, hogy a Harmadik Út bejut a parlamentbe.

Tudja mindenki, hogy a kisgazdák (a régi tagság, nem a fideszbe ment pár vezető) társultak a Harmadik Út-hoz.
Aki ezzel riogat, az a Fidesz ellen is cselekszik. Mert a Fidesznek égető szüksége lesz egy pártra a nemzeti oldalon.
Előzmény: gojkómitics (2228)
gojkómitics Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2231
Ezeknek a szavazóknak komoly pofáraesés lesz az év második fele.
Szvsz az lenne a legtisztább,ha a valós képet rajzolná fel vmelyik párt.
100%,hogy a választást elvesztené,de hogy a következőt holtbiztosan nyerné nagy fölénnyel az tuti.
Előzmény: Törölt nick (2227)
HORI Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2230

Végül is ez is egy logika.

 

Én viszont ezzel nem értek egyet.

 

Szvsz az a felelős akinek 4 éven át van lehetősége jól tenni a dolgokat, mégsem teszi.

 

Nem pedig 4 évente.

Előzmény: Törölt nick (2227)
takacsi Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2229
Kell lenni a világban egy helynek, ahol a magyar emberek előnyt élveznek minden más nemzet fiaival szemben. Ez a hely Magyarország”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!