Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2005.03.11 0 0 878



a valaha volt legjobb KISZ-vezető ugye Pluto kutya?
:)))
Itamás Creative Commons License 2005.03.11 0 0 877
na ja......
Előzmény: Törölt nick (876)
mash Creative Commons License 2005.03.10 0 0 874

 

Rendőrök beszélgetnek:

- Na, és hol született a gyereked?

- Hát kórházban.

- Miért, beteg?

Előzmény: Törölt nick (872)
Don Palesz Creative Commons License 2005.03.10 0 0 873
Anyám nézi, én csak hallom netezés közben:)
Előzmény: Törölt nick (870)
mash Creative Commons License 2005.03.10 0 0 871

jogos a kérdés! ott a két pont

én szinte soha nem nézem se a retek se a mosóporos híradóját

csak az M1, Duna TV, Hír TV

Előzmény: Törölt nick (870)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 870
Minek nézed???
Előzmény: Don Palesz (869)
Don Palesz Creative Commons License 2005.03.09 0 0 869
Me este megint nem bírt meglenni a tv2 a buzik nélkül...
Lorinc_d Creative Commons License 2005.03.09 0 0 867

Gyurcsányék Apró ügynökhálózata - Szili belefojtotta a szót a fideszes képviselőkbe

2005. márc. 09., 11:57


Volt ügynökként ifjabb Apró Antal alapította más volt titkosszolgálati személyekkel együtt az S-Komplex Nemzetközi Biztonságvédelmi Kft-t. Itt volt fb-tag 1994-ig testvére, Gyurcsány mai anyósa: Apró Piroska. Első unokatestvérük, Vajda József - szintén volt ügynök - a cég it-tagja volt, ma fb-tagja. Nagy Lajos, a Nemzetbiztonsági Hivatal egykori vezetője kezdetektől részt vett az egyébként izraeli-magyar érdekeltségű cégben - írja a Magyar Nemzet.

A napilap információi szerint ifjabb Apró Antal - annak az Apró Antalnak a fia, aki az 1956-os forradalom leverésénél a szovjet beavatkozásban segédkezett, majd később a Kádár-rezsimben iparügyi miniszterként és a Minisztertanács elnökhelyetteseként tevékenykedett - a rendszerváltás évében távozott a szolgálatoktól, s részben ő alapította más volt titkosszolgálati személyekkel együtt az S-Komplex Nemzetközi Biztonságvédelmi Kft.-t, amely később részvénytársasággá alakult.

Unokatestvére Vajda József, akinek édesanyja Apró Antalnak a testvére. Ő csak az 1998-as kormányváltást követően került ki a Nemzetbiztonsági Hivatal kötelékéből - ahol a második számú vezető volt -, viszont a jelenleg már végelszámolás alatt álló S-Komplexben korábban igazgatósági tagként, mostanáig pedig felügyelőbizottsági tagként dolgozott.

Gyurcsány Ferenc miniszterelnök anyósa, Apró Piroska is felügyelőbizottsági tag volt ebben a cégben 1994-ig.

Az S-Komplex egyébként-vegyes cég, igazgatóságába több izraeli állampolgár került be.

Nagy Lajos, a Nemzetbiztonsági Hivatal egykori vezetője, aki napjainkban is hallatta hangját az ügynöklisták terén, szintén a kezdetektől részt vett a cégben, s csak 2001-ben lépett ki.

Mint arról több orgánum is beszámolt Szili Katalin házelnök tegnap nem engedélyezte a parlamentben, hogy két fideszes képviselő Gyurcsány Ferenc és családi környezete állambiztonsági kapcsolatairól interpelláljon a miniszterelnökhöz. Az ellenzéki politikusok szerint a kormányfő kérésére döntött így Szili. László Boglár kormányszóvivő ezt tagadta. Kifejtette: sem Gyurcsány Ferenc, sem a kormányfő egyetlen családtagja nem volt kapcsolatban a pártállami titkosszolgálatokkal.

Forrás: MNO, fideszfrakcio.hu

Matt Creative Commons License 2005.03.09 0 0 866
a ribanc.
azt a kurvát utálom a legjobban a balos politikusok közül.
azt mondja tegnap, hogy megkéri OV-t, hogy küldje haza a politikusokat.
gerinctelen féreg
Előzmény: Würstli (863)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.03.09 0 0 865
Hjah. Kéne szervezni amolyan hetero büszkeség felvonulást, mert hát mi is megtaláltuk magunkat nemde...
Előzmény: Don Palesz (864)
Don Palesz Creative Commons License 2005.03.09 0 0 864
Nomeg Klárika mellett szóbakerült általánosabban is a téma, a műsorvezető fülig érő mosollyal mondta, hogy egyre többen merik bevallani másságukat, pl papok, politikusok, stb.
Amúgy fene bánja, ha valaki meleg, csak azt nem szeretem, ha ezzel hivalkodnak. Ez nem a magánügye? Most nekem is szét kéne üvöltöznöm a nagyvilágban, hogy hetero vagyok?:)
Másrészt annyi fontosabb dolog is lenne, amiről szólhatnának a hírek...
Előzmény: Don Palesz (861)
Würstli Creative Commons License 2005.03.09 0 0 863

Szerencsétlen majom.

Remélem kielégíti Lendvai Ildikót, addig se vijjogna.

 

:-))

Előzmény: Matt (859)
Würstli Creative Commons License 2005.03.09 0 0 862
Ki-nem-szarja-le-Csurka-Istvánt?
Előzmény: Törölt nick (851)
Don Palesz Creative Commons License 2005.03.09 0 0 861
Nemcsak ez, volt szó pucér nőkről. emberi jogi dolgokról, meg fene tudja már, csak az maradt meg bennem, hogy tisztára mintha szadesz csinálta volna a híreket.
Előzmény: Matt (859)
mash Creative Commons License 2005.03.09 0 0 860

körbe is küldtem róla egy hírt tegnap

valami valóságshowban jelenti vagy jelentette be

büszke rá

a meleg böüszkeség napja

a kurvaanyjukat

Előzmény: Törölt nick (858)
Matt Creative Commons License 2005.03.09 0 0 859
Ungár Klára.
az interjú, ahogyan mindezt tálalták, a hangsúly, a bevezető szöveg.
bevágtak tőle vagy két-három mondatot, ahol mosolyogva, szimpatikusan mondta, hogy ha valaki megtalálja magát, az boldoggá teszi.
tiszta propaganda volt.
Előzmény: mash (857)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.09 0 0 858

Mit szóltok Ungár Klárikához? Valamelyik szennylap címlapján láttam, a cikk valahogy így kezdődött: az első politikus, aki bátran felvállalja azonos neműekhez vonzódását.

 

Bazzzzze, hol élünk? A végén még ő lesz a hős, a mártír, a követendő példa.

mash Creative Commons License 2005.03.09 0 0 857

de mi a faszt tűnt fel?

mi a picsáért nem lehet leírni legalább vázlatosan?

Előzmény: Matt (856)
Matt Creative Commons License 2005.03.09 0 0 856
nekem is feltűnt.
Előzmény: Don Palesz (854)
mash Creative Commons License 2005.03.09 0 0 855
miért, mi volt benne?
Előzmény: Don Palesz (854)
Don Palesz Creative Commons License 2005.03.09 0 0 854
A tegnapi tv2-es híradó tisztára szdsz-párthíradó volt...
mash Creative Commons License 2005.03.08 0 0 853

ahhoz képest, hogy egyetemre jársz, elég hüje vagy

ezzel a gazda cirkusszal csak a Vidék- Budapest ellentét nő ezt mindenki tudja, azt hogy ez az állapot minnél tovább fennmaradjon a maszop érdeke, mert nekik jó lesz egy két protest pesti szavazó, aki a Vidék/Fidesz ellen szavazzon

 

ha belegondolok, hogy egy egyetemista ilyen birka, akkor egy egyszerű panelproli mit is gondolhat:  mocskos paraszt megint lázad és a háttérben a fidesznyikok szítják a tűzet

Előzmény: Pluto_d (848)
mash Creative Commons License 2005.03.08 0 0 852

a faszért nem beszélsz a dzsungelharcossal

utána meg mehetnénk lakásavatóra a Kavicshoz

Előzmény: Würstli (850)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.08 0 0 851
Latom, megint be kell masolni a diszmagyar szinjobbos Csurka Istvan cikket, amiben azt irja, hogy ha mar a szocializmusban sem tudna hinni, akkor fel kene akasztania magat ...
Előzmény: Würstli (831)
Würstli Creative Commons License 2005.03.08 0 0 850

Úgy, hogy ez egy komplett hülye.

 

Előzmény: Pat_Healy (849)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 849
Aranyos gondolatmenet, de hogy jön ide az egyház és a határontúliak?
Előzmény: Pluto_d (848)
Pluto_d Creative Commons License 2005.03.08 0 0 848

Ez az egész traktoros cirkusz a fidesz műve. Megmondom, hogy miért.  Nyilvánvalóan arra törekedtek, hogy megnyerjék az 1házat, és a határontúliakat (különben esélyük nem lenne megnyerni a választást, ezt ők is tudják, mivel a közvéleménykutató intézeteket is manipulálták, akik a múlt választáskor annak rendje szerint meg is buktak). Mivel a határontúliakat nem sikerült megnyerni (a lakosság zöme nemet mondott rá, ki aktívan, ki passzívan), ezért a gazdákhoz fordultak. Nos az várható volt, hogy a gazdák a bővítésből nem fognak nyertesen kijönni, ezt az ellenzék nyilván kihasználta, és közvetett módón tüntetéseket szervezett, ami a 2006os választási kampány részéhez tartozik. Ez az egész cirkusz Március 15én fog kicsúcsosodni.

Csak azt ne mondja senki, hogy az előző ciklusban jobban éltek, mialatt az akkori miniszter az állam pénzéből bejárta az egész déli félgömböt. A finom chilei cseresznye stb... :))

Pat_Healy Creative Commons License 2005.03.07 0 0 846
Szerintem mókásabb mikor a rómaiaknál kezdik az ősök felsorolását..
Előzmény: sergiototta (843)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.07 0 0 845

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Eörsi Gyula nagyon neves magánjogász professzor volt.

 

Ettől még persze utáljuk :-D

Előzmény: Rubini (841)
sergiototta Creative Commons License 2005.03.07 0 0 844

áá

elnéztem a dátumot ez már 1 éves hír

Előzmény: sergiototta (843)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!