Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 801
Rosszul emlekeztem, nem volt KB tag . Partag volt, nem is gyengen, de ahogy hallottam,, nem volt a legszukebb elit tagja. Mindegy ... a halal korul nagyon sok dolog necces .
Előzmény: Törölt nick (800)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 800

http://index.hu/politika/belfold/elbert0227/

 

 Az egyik verzió szerint Elbert halála és Andropov főtitkári kinevezése között az a kapocs, hogy az 1956-os forradalom, és az azt követő szovjet bevonulás idején Andropov volt a budapesti szovjet nagykövet, Elbert pedig az ő tolmácsa volt. A rekonstruált történet szerint Elbertnek halála napján - egy telefonhívás után - hirtelen Siófokra kellett utaznia. Csak odafelé váltott jegyet. Siófokon - miután ismerősei szem elől tévesztették - a mólónál beleesett a néhány centiméteres vízbe és megfulladt .

 

Halálának titokzatosságát és az azt követő találgatásokat csak felerősíti, hogy felesége és fia nem sokkal később szintén tragikus és szintén nem egészen tisztázott körülmények között halt meg.

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 799

LOFASZT !!!

 

Amennyire en emlekszem, megallapitottak, hogy "baleset" tortent, vagy mi a faszom, es a csoka siman belefulladt a deli part haromcentis vizebe ...

Előzmény: DINO (798)
DINO Creative Commons License 2005.02.28 0 0 798

Az Elbert-féle rejtélyes gyilkosságra én is emléxem.

Asszem azóta is megoldatlan. Ill. ellhallgatás alatt van.

 

Én azt hittem valami orvos volt a pali.

Előzmény: Törölt nick (797)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 797

Polyak !

 

Az Elbert nevnek nezz utana, Vitar nem tetel. A fazon asszem a KB-ben volt, vagy hol a rakban , mellette 3/3as, es asszem 84-ben a Balaton deli partjan sikerult akkora vizbe belefulladnia, amekkoraba elotte senkinek . Kulon erdekes lehet, ki rendelhette meg az usztatasat , mert egy KB taghoz akkoriban  nem sok ember nyulhatott hozza.

Előzmény: Würstli (796)
Würstli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 796

Biztos, hogy semmi fontosról nem jelentett.

Ahoz szelektálni kéne az infókat.

Az pedig némi agy tevékenységet kíván.

Namost a mi Robink....))))

Előzmény: Matt (795)
Matt Creative Commons License 2005.02.28 0 0 795
Vitár Róbert... :((
Előzmény: mash (793)
Würstli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 794
Köszke!
Előzmény: mash (793)
mash Creative Commons License 2005.02.28 0 0 793
Előzmény: Würstli (792)
Würstli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 792

:-)))))))))))))))))))))))))))

 

Te Strong, nem akarsz kezet fogni Bélabával?)))

Előzmény: Törölt nick (784)
mash Creative Commons License 2005.02.28 0 0 791

most éppen Londonban rontja a levegőt, állítólag nyaral, de szerintem elzavarták a választott hazájából

:)

 

túl sok volt a mosatlan, mert túl sokat netezett

Előzmény: Törölt nick (789)
Matt Creative Commons License 2005.02.28 0 0 790
utálom őket, de ezt nem hiszem el.
Gazdatüntetés: ha én összeveszek valakivel, és elkezdünk tárgyalni, akkor nem megyek panaszkodni másnak.
Előzmény: Don Palesz (786)
szol Creative Commons License 2005.02.27 0 0 788
hehehhehehehe
Előzmény: Törölt nick (784)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.27 0 0 787
Ezektől még egy millió baja lehet az országnak, és főleg az embereknek. Hogy egy pénzügyi példát hozzak, úgy nő az államadósságunk, mint az állat. Amúgy meg csupán a lakosság 1/3-a a létminimum alatt él.
Előzmény: Törölt nick (784)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.27 0 0 786
Persze, fel lett olvasva a szombati tüntetésen. Persze a prolik odaát a polfórumon nagyon szkeptikusak. Pedig szerintem simán kinézhető Gyurcsányiból, hogy ilyen levelet írjon:)
Előzmény: szol (783)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.27 0 0 785
Sajnos igaz, ma hallottam erről én is a Vasárnapi Újságban.

A mocskos .... anyját!
Előzmény: szol (783)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.27 0 0 784
Valaki elmagyarazhatna, hogy is van az, hogy a rohadt mocskos kommunistak tonkreteszik az orszagot, kozben meg a tozsde szarnyal,a forint is visoznylag eros .
szol Creative Commons License 2005.02.27 0 0 783
ez rohadt kemény, ha igaz... remélem a gazdák is hallottak erről a kis levélkéről...
Előzmény: Don Palesz (782)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.26 0 0 782
Állitólag olyan levelet küldött Brüsszelbe az EU-nak Gyurcsányi, amely szerint Magyarországon a mezőgazdaság életképtelen, ezért azt fel kell számolni. Azért az furcsa, hogy az ország 2/3-a síkság, és mégsem lehet mezőgazdasággal foglalkozni.
Ennyire nem figyelembevenni az ország adottságait a kommunizmusban volt szokás (vas és acél országa ugyebár)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.25 0 0 781

Mult heten a francia sajtoban (a Canard enchaine hetilapban ami szerdan jelenik meg) felreppen a hir, hogy a penzugyminiszter (Herve Gaymard) egy parizsi ketszintes, 600 m2-es lakasban lakik, amelynek a berleti dijat (havi 14 ezer euro) termeszetesen az allam allja. A miniszter egy masik ujsagban (Paris match) cinikusan ugy nyilatkozi, hogy ha gazdag polgari csaladbol szarmazna es nem pedig egy suszter fia lenne, akkor nyilvan lenne sajat lakasa... A most szerdai Canard enchaine-ben megirjak, hogy a minszter urnak van egy 200 m2-es parizsi lakasa is amit kiad havi 2300 euroert... Penteken a Liberation (napilap) megirja, hogy a Gaymard hazasparnak van 2 haza videken (pl. Bretagne-ban) es 3 lakasa. Ez mar olyan mennyiseg hogy vagyonadot (vagy hog yvan ez Magyarorszagon) kell fizetniuk utana.

Kovetkezmeny: ma a miniszter benyujtotta lemondasat a miniszterelnoknek.

 

Nalunk mi tortenik hasonlo esetben? Ha pl. kiderul egy miniszterrol hogy egy balatoni udulot sibolt ki az allami vagyonbol nem tiszta korulmenyek kozott? Egy vallranditas, majd a miniszterbol miniszterelnok lesz. Magyarorsza, XXI. szazad eleje...

szol Creative Commons License 2005.02.24 0 0 779
jah, ha csak ugy nem! :))) viccelt, és vergődik. ahelyett, h lemondana . Gyurcsányi monnyon le!
Előzmény: Matt (778)
Matt Creative Commons License 2005.02.24 0 0 778
senki. nincs is olyan.
gyurcsány sem úgy gondolta.
tudod, csak viccel. s utána nem alszik.
gyötrődik.
a kis lelkes kommunista.
Előzmény: szol (777)
szol Creative Commons License 2005.02.24 0 0 777
az arab news visszhangot olvastátok? érdekes, vajon ki lehet ez a Mr. H.?
mash Creative Commons License 2005.02.24 0 0 776

sajna nem fotoztam le :(

a közös programokra el se jöttek, gondolom töcsköltek a szobában

Előzmény: Törölt nick (774)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2005.02.23 0 0 773

ráadásul a Fiala egy kis köcsög!

mikor mentünk ki Madridba vagy Sevillába, jött at aktuális kis köcsöggel, és anyuka kisérte ki a repülőhöz

hányás

Előzmény: Törölt nick (772)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.02.23 0 0 771

http://index.hu/politika/kulfold/szaud0222/

 

 

"A szaúdi uralkodóház csak akkor kívánja fogadni a magyar parlament elnökét, ha a budapesti kormány bocsánatot kér Gyurcsány Ferenc magyar miniszterelnök vitát kavaró kijelentéseiért."

 

ez is biztos csak ilyen vicc..

Itamás Creative Commons License 2005.02.22 0 0 770
:)))
Előzmény: Lorinc_d (769)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.22 0 0 769

Gyurcsányi jelentés Bush-nak

2005. február 21. 18:01

MNO

 

Az EU a magyar miniszterelnököt bízta meg, hogy az európai látogatáson tartózkodó Bush elnököt tájékoztassa az Ukrajnában végbement változásokról és az ország uniós csatlakozásának esélyeiről. Hírügynökségünk birtokába került a jelentés Gyurcsány Ferenc saját kezű megjegyzéseivel együtt. Íme:

Tisztelt Elnök úr, Kedves Gyuri!

Talán meglepődsz azon, hogy egy hivatalos tárgyalás keretén belül letegezlek, de én letegeztem már nálad sokkal nagyobb formátumú politikusokat, sőt még halottakat is.

(Itt mélyen a szemébe kell néznem, esetleg, ha közel állok, hátba veregethetném)

Engem ért a megtiszteltetés, hogy tájékoztathassalak téged. Egyrészt, mert igen nagy diplomáciai érzékkel bírok, másrészt, mert elfogulatlanok vagyunk Juscsenkóval szemben, hiszen mi Janukovicsot támogattuk.

Épp ezért leszögezném mi elfogadtuk volna az eredeti szavazás végeredményét, hiszen ez csak azt bizonyította volna – Janukovics találékony ember. De sokan úgy gondolták, ez így nem jó. Jó. Jó nekünk Jucscsenkó is, miért ne? Csak megjegyezném az ilyen narancsos figurákkal nem árt vigyázni.
(Itt jó lenne, ha lenne valamilyen háttérvetítő, felvillanó képekkel. Hehehe.)

Egy dolog miatt biztosan jól alakultak a dolgok, mert így mikor kimentem Ukrajnába találkoztam egy nagyon csinos nővel, a miniszterelnökkel, ha te is találkozol vele jól nézd meg.
(Itt esetleg valami poén, hogy mondjuk azt nem tudom alkalmas-e Júlia politikusnak, de arra biztos, hogy lecserélhetnénk vele öregecskedő feleségünket. Esetleg valami talányosat: olyan szép, mint Ukrajna jövője. Majd meglátjuk.)

Egyébként Ukrajna szép nagy ország és jó sokan laknak benne. Mi támogatjuk, hogy vegyük fel az Unióba. Naná. Már csak azért is, mert így letudnánk egy csomó gondot. Speciális magyar gondokat, a kint élő magyarok bejövetelét, meg a benti ellenzékünk sírását.

Meg egyébként is te is támogasd Ukrajnát, mert ők is ott voltak Irakban, meg így tovább fog nőni a NATO – Orosz közös határ.
(Minket meg nem érint, mert múltkor a Putyin megígérte nekem, hogy minket nem fog bántani. Vologya a mi barátunk, ezt már a Ferihegyen kell mondanom!)

Gyurikám!

Ennyit röviden, de jó lenne, ha eljönnél Magyarországra, nem is értem mért Pozsonyba mész?

(Utolsó megjegyzés: nem elfelejteni, a megjegyzéseket nem szabad felolvasni. Felelős: Gyurcsány et., Somogyi et.)

Matt Creative Commons License 2005.02.22 0 0 768
elkúrtad a nickváltást?
Előzmény: Törölt nick (764)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.22 0 0 767

Derék dolog Tőled!

 

A versike eredetileg a komcsi (szovjet) időkben született, és így hangzott:

 

Ne búsulj, kenyeres, ez sem tart örökké,

150 év alatt sem lettünk törökké.

Előzmény: Törölt nick (766)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!