Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 687

Például én.

 

De azért a Maszopot sokkalta jobban utálom, mint a Fideszt. Persze legjobban a szadeszt.

Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 686

Majd azért figyeld a benyalást szerdán is, kedves Pálesz! :-) Ami a problémám, hogy Gyurcsány hipp-hopp felvette Viktor álarcát, a maszop meg a fidesz féle PR-t nyomja hetek óta. Gusztustalan mindkettő, és ha megfigyeled ennek tapsolnak a népek vagy a tömeg nevezd ahogy akarod. Biztos voltak más Fradisták is akik 2002-ben sem a fideszre (vagy maszopra) szvaztak. Vagy nem? Megértem őket!

 

Hajrá Fradi!

Előzmény: Don Palesz (661)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.02.15 0 0 685
hazafele láttam a plakátot, de mire hazaértem elfelejtettem. kösz.
Előzmény: Törölt nick (684)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 684

Itt szavazzatok, ne a szadesznál!

 

http://www.amihazank.hu/

Matt Creative Commons License 2005.02.15 0 0 682
ezt valszeg megnézem.
Előzmény: mash (680)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.15 0 0 681

Csermely sem makulatlan sajnos...

Konnyu ot is megvenni, ahogy mar volt is ra pelda...

Előzmény: Törölt nick (676)
mash Creative Commons License 2005.02.15 0 0 680

ide is beteszem, hátha érdekel valakit

off

a Citadellában fotó kiállítás van Budapest ostromáról

www.citadella.hu

Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 679

Észre sem vettem, de úgy tűnik, Freud bácsi dolgozik rendesen :-)))

 

Jó az észrevételed egyébként!

Előzmény: sergiototta (678)
sergiototta Creative Commons License 2005.02.15 0 0 678

ez a löpni gondolom a köpni s a lőni keveredéséből jött :-)

max a sorrenden érdemes vitatkozni

Előzmény: Törölt nick (671)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.02.15 0 0 677

:))

Seszták mindig kiosztja rendesen az ellenfeleit, nem egy kellemes vitapartner. Akkor volt még jó, mikor még a régi sajtóklubban (az ATV-n) még ő is volt és majdnem minden műsorban osztotta a buzikat.:)

Előzmény: Törölt nick (676)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 675

Csermelyt még a Demokrata "Egy perc" cikkeiért kedveltem meg. Tetszik a stílusa.

Előzmény: Szilvásgombóc (673)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2005.02.15 0 0 674

vazze!

nagyon jól csinálják!

megveszik kilóra a 3 millió nyugdíjast

és a fidesz meg mehet a levesbe

nem olyan hüjék ezek, te is tudod

jövő májusban megkapják már a teljes 13. havi nyugdíjat...

Előzmény: Törölt nick (669)
Szilvásgombóc Creative Commons License 2005.02.15 0 0 673

ide is beteszem

 

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=267117&rvt=114

 

Magyar Nemzet
Ez volt az első kormányfői beszéd, amiből végre személyesen is tanulhattam valamit. De tényleg. Eddig eszembe nem jutott a gyereket küldeni kölcsönkérni, ha hónap végén elfogyott a pénzem, most viszont kiderült, hogy ez teljesen bevett gyakorlat országszerte, csak én vagyok ilyen hülye. (Ezentúl másképp lesz.)

Előzmény: Törölt nick (671)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.15 0 0 672
Még azt a nagyon kevéske jót, ami a (sok rossz mellett) a Kádár rendszerben volt, még azt is sajnálja az emberektől.
Előzmény: Törölt nick (669)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 671
Egy mocskos szar ..... A pontok helyébe képzeljetek egy 5 betűs szót. Le kell löpni az ilyet.
Előzmény: mash (655)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.15 0 0 670
Ja, nemrég meg abban a tipikus széles karimájú zsidó kalapban sétált Lopcsánnyal valami zsidó megemlékezésen. Sajna a fidesz a különféle szerencsétlenkedéseivel csak Lopcsányi malmára hajtja a vizet...
Előzmény: Törölt nick (667)
Matt Creative Commons License 2005.02.15 0 0 668
tyuhúúúúúúúúúú....
Előzmény: Lorinc_d (666)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.15 0 0 667

1990: kivonulás a trianoni megemlékezés miatt a Patlamentből

2005: történelmi Magyarország-matrica az autón.

 

Színház az egész világ...

Előzmény: Lorinc_d (665)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.15 0 0 666
Február 17-én, csütörtökön 10 órától a budapesti Kossuth téren gazdademonstráció!

FELHÍVÁS

Tisztelt magyar mezőgazdasági Gazdálkodó!
Tisztelt magyar Élelmiszerfogyasztó!

Az új, 2005-ös év új kétségekkel kezdődik a magyar mezőgazdaság majd minden szereplője számára. Az aszállyal sújtott 2003-as év után a múlt év nyarától újabb, de most más jellegű problémák nyugtalanítják a vidéken élőket. A megosztott parasztság nem képes hatékonyan érvényesíteni érdekeit, a politika pedig a leggyengébb láncszem elmélete alapján mindig csak utolsóként és csak az utolsó pillanatban hajlandó foglakozni a problémáinkkal! De ez a késlekedés sokunknak a súlyos véget jelenti, ezért most arra kérjük Önt, gondolja át ennek következményeit, és következtetéseit ossza meg polgártársaival, gazdatársaival!

A rendszerváltás óta még nem volt ilyen fontos, hogy - most már uniós tagország gazdáiként - jól fogalmazzuk meg és jól képviseljük a magyar agrárium és a magyar élelmiszerfogyasztók érdekeit. Amennyiben a magyar termelők még a saját, hazai piacaikról is kénytelenek lesznek lemondani, az beláthatatlan következményekkel fog járni mind az élelmiszerfogyasztók, mind a magyar vidék lakossága számára!

A kormány hibás döntései és tétlensége miatt a mezőgazdasági termelők százezrei válhatnak földönfutóvá és családjaikkal együtt kiszolgáltatottakká olyan érdekeknek, amelyek célja lehet a magyar agrárium felett az irányítás megszerzése. Továbbá számolnunk kell ezen érdekek föld- és termelőeszköz-tulajdonszerzési, valamint ezzel egyidejűleg a magyar termelők termelésből való kiszorításának szándékával is!

A múlt év végén, november 24. és 26. között a magyar gazdák az ország 12 helyén tartottak már figyelemfelhívó, forgalomlassító demonstrációt, és petíciót nyújtottak át a földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter részére. Ebben kértük a nemzeti földalapú támogatások azonnali kifizetését, az áfa-arányosítások termelőkre hátrányos rendelkezéseinek megszüntetését, az agrárpiaci rendtartási törvény betartatását a magyar termelők és piacaik védelmében is, a sertés- és baromfitartók részére a megígért támogatások folyósítását, a gabonaintervenció gyalázatos helyzetének rendezését, a tejkvóta-támogatás helyretételét! A későbbiekben a zöldségtermelők érdekében a minisztériumhoz fordultunk az egyik áruházlánc piac- és gazdákat sértő magatartása miatt, egyben feljelentve a kereskedelmi láncot! A magyar élelmiszerfogyasztókat továbbra is számtalanszor megtévesztik az áruk származási helyét, szavatosságát és minőségét tekintve! Ld. import csirke, húsok, paprika, étolaj, mák stb. ügyek. Ezért nagyon fontos a jövőben az egészséges, jó ízű és minőségű terméket előállító, becsületes magyar gazdák és a termékeiket megvásárló fogyasztók között a bizalom fenntartása és egymás érdekeinek figyelembe vételével a szoros kapcsolat kialakítása.

Azonban úgy tűnik, még mindig nem volt elég az eddigi figyelmeztetés a kormány részére! A hathatósabb nyomásgyakorlás megvitatása érdekében országos, Bp.-re koncentráló demonstrációt szervezünk, melynek első lépéseként 2005. február 17-én a Kossuth téren a Rákóczi szobornál de. 10 órától 12-ig gazdademonstrációt tartunk, melyre várjuk a budapesti polgárokat, fogyasztókat! Jöjjetek minél többen, hogy a kormányzat láthassa, nem öncélú és nem csak minket, gazdákat érintő ügy a magyar
vidék válsága. Mutassuk meg, hogy az összefogás vidék és város között fontosabb, mint hogy kijátszanak és szembe állítsanak minket önös politikai érdekekből!

2005. február 12.

Magyar Gazdák és Fogyasztók Önvédelmi Mozgalma Egyesülete nevében: Hanó Miklós elnök, Sákán Antal társelnök
Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.15 0 0 665

Hihetetlen... Ez hir egy mediumban, kulon cikkel... Ujsagiras, Magyarorszag, 2005...

 

Nagy-Magyarország matrica díszíti Orbán autóját
2005. február 14., hétfő, 16:39|Utolsó módosítás: 2005. február 14., hétfő, 17:24

Az egyik kereskedelmi tévé műsorában látható volt, hogy a volt kormányfő saját autóját egy Nagy-Magyarországot ábrázoló országjelzés díszíti.

 

Az exminiszterelnök kocsijának hátulját egy Nagy-Magyarországot ábrázáló országjelzés ékesíti. Ez látszott a TV2 Napló című műsorában, amikor egy stáb elkísérte Orbán Viktort egyik vidéki kampányútjára. 

Miután Orbán kivette táskáit az ezüstszínű Golfjából, és lecsukta a csomagtartót, egy-két másodpercig látható volt a matrica. A Fidesz-elnök aztán vonatra szállt, és Miskolcra utazott, ahol találkozott a helyiekkel és lakossági fórumot is tartott.

A matricás Golf benne van a Fidesz elnökének vagyonbevallásában, amely szerint 2001-ben vette a járművet.

 

[origo]

Lorinc_d Creative Commons License 2005.02.15 0 0 664
Pontosan mit szeretnel meg tudni?
Előzmény: Total (649)
mash Creative Commons License 2005.02.15 0 0 663

már 3 hete kitöltöttem

téme volt a Fradidrukker topicban

51%-ban szadeszes vagyok

mit fogok emiatt is kapni kabszitól....

Előzmény: Pat_Healy (660)
Würstli Creative Commons License 2005.02.15 0 0 662
Baszki, egy szoci pampog kettősmércéről....))))
Előzmény: Törölt nick (659)
Don Palesz Creative Commons License 2005.02.15 0 0 661
Na miaz, már neked is kínos, hogy elvtársaid ilyen buzgón nyalakodnak Lopcsányinál, hogy ilyen ideges lettél?
Amúgy biztosra veszem, hogy nem lesz ilyen nagy nyalakodás Orbán beszéde után.

Előzmény: Törölt nick (659)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.02.14 0 0 660

http://www.azenorszagom.hu/hu/szavazas/

 

hát lessétek meg...

 

 

SZ-D-SZ  A KURVAANYÁD!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.02.14 0 0 659

"ilyen nyalakodást én még nem láttam."

 

Na akkor majd figyelj jól komám szerdán a Viktor beszéd után is!

 

(Kis kettősmérce bajnokom)

Előzmény: Don Palesz (651)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.02.14 0 0 658

"vállaljuk nemzeti felelősségünket a határon túl élő honfitársainkért"

 

 

nekem ez jobban "tetszik"

 

ezek azok a pillanatok amikor elkezd remegni az emberk keze az egéren aztán a falhoz bassza...

 

nem hittem volna, hogy Kovács után képes valaki még keményebben hazudni.

DINO Creative Commons License 2005.02.14 0 0 657

Gyanítom, hogy lesz még hasonlókban részünk bőven.

Olyan gond nélkül mondja az arcátlanságokat, hogy csodálatra méltó...

Előzmény: mash (655)
Würstli Creative Commons License 2005.02.14 0 0 656
Ehhez pofa kell!
Előzmény: mash (655)
mash Creative Commons License 2005.02.14 0 0 655

Most kaptam:

 

Hallottad Gyurcsány beszédének első mondatát?

"Honfitársaim határon innen és túl!"

Van határa az arcátlanságának?

 

Hát nincs!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!