Keresés

Részletes keresés

pici mici a pók Creative Commons License 2025.06.06 0 0 3

SZTÁROK AZ ÁLLATOKÉRT AZ ÓCSAI SZENT FERENC ÁLLATOTTHONBAN ÖRÖKBEFOGADÁSI NAPOT TARTANAK 2004.NOVEMBER 27-ÉN 10 - 14 óra között, MELYRE SZERETETTEL MEGHÍVNAK MINDEN OLYAN GAZDAJELÖLTET, AKI HŰSÉGES NÉGYLÁBÚ BARÁTRA VÁGYIK! Az Örökbefogadók az állatotthon területén (Ócsa, Újerdő 33) találkozhatnak a rendezvény patronálóival mint: Sváby András, Havas Henrik, Presser Gábor Vujity Tvrtko és a TV2 stábjából Várkonyi Andrea,

 

oh  a szent Andrea...

 

 

 

  • Összesen majdnem négymillió (!) forintba öltözve dicsekedett Andi azzal, hogy az Önöktől lopott pénzből kegyesen jótékonykodik az operettben (Csak a Louis Vuitton kiskosztüm 1.8 millió forint, a táska 1.2, a cipő pedig hétszázezer)
  • Lehet, az is, hogy a “jótékonykodás” is azért van, hogy nehogy valaki kullancsnak nézze őket. De azért kevés visszataszítóbb dolog van annál, amikor a tőlünk lopott pénzből ad vissza pár forintot . Az alapítvány honlapján amúgy az szerepel, hogy idén az első negyedévben 4.5 milliárdnyi könyörgő kérelmet kaptak, ebből 250 milliót osztottak ki. Ezt kb három óra alatt (!) keresi meg a nemzet Lőrince (pontosabban lopja el Önöktől)
Gond Creative Commons License 2004.11.26 0 0 2
Olvassátok! Hírdessétek! Menjetek és hívjatok el olyanokat, akik felelős gazdái lehetnének az árva kutyáknak!
Gond Creative Commons License 2004.11.25 0 0 1

Frissítés, hogy ne feledjék el!

Szerető gazdajelöltek mind ide!

Gond Creative Commons License 2004.11.20 0 0 0

Egy kicsit bővebben, új lehetőséggel!

SZTÁROK AZ ÁLLATOKÉRT !

AZ ÓCSAI SZENT FERENC ÁLLATOTTHONBAN ÖRÖKBEFOGADÁSI NAPOT  TARTANAK
2004.NOVEMBER 27-ÉN  10 - 14 óra között, MELYRE SZERETETTEL MEGHÍVNAK MINDEN OLYAN GAZDAJELÖLTET, AKI HŰSÉGES NÉGYLÁBÚ BARÁTRA VÁGYIK!

Az Örökbefogadók az állatotthon területén találkozhatnak a rendezvény patronálóival, mint:

Sváby András,  Havas Henrik,  Presser Gábor, Vujity Tvrtko, Delhusa Djon, Novák Péter és a TV2 stábjából Várkonyi Andrea, Pachmann Péter, Gál Noémi...

A rendezvény szervezői:
Újságíró Szövetség Állatvédő Szakosztálya

Aki segíteni szeretné az Állatotthon lakóit, az a 06-90-624-000 számra sms-ben elküldheti a "kutya" szót, melyre pár másodperc múlva szintén sms-ben visszaigazolást kapnak, hogy ezzel az ócsai Szent Ferenc Állatotthont támogatták. A hívás ára: 240 Ft+ ÁFa (60 Ft)

 
A tragikusan korán elhunyt édesanyjuk MERZA HENRIETT által megálmodott állatotthont a két huszonéves lány, RITA és HENRIETT vezeti. Az állatotthonban 150-300 között mozog a kutyák száma, de előfordult már, hogy a háromszázas határt is átlépték, mert kapujuk, ha csak tehetik mindig nyitva áll a kidobott állatok előtt. Henriett jelenleg egy CICAOTTHON létrehozásán fáradozik, Rita pedig a kutyák körül tevékenykedik és vezeti az alapítványt. Akik a novemberi rendezvényen nem tudnak állatot örökbefogadni, azokat is szívesen látják, hiszen lehetőség van JELKÉPES ÖRÖKBEFOGADÁSRA is.

Természetesen a négylábúak akkor is nagyon boldogok, ha valaki kedveskedik nekik egy-egy velőscsonttal vagy játszik velük egy kicsit, így azokat is örömmel fogadják, akik anyagilag most nem tudnak segítséget nyújtani, de megismerkednének a menhely életével, mindennapjaival, örömeivel és gondjaival.

Az állatotthont tárgyi adományokkal is lehet segíteni, hiszen bővíteni szeretnék a férőhelyek számát, így nagy szükség van téglára, faanyagra, palákra és a közelgő tél miatt szalmára, takarókra.

Mindenkit sok szeretettel várnak a kampányhoz csatlakozó sztárok és a szervezők!

A Szent Ferenc Állatotthon címe: 2364 Ócsa, Újerdő 33. (Inárcsi pihenőhelynél a stop táblánál jobbra, majd az első földúton jobbra; kb 2 km)
Adószám: 18078477-1-42 .
Számlaszám: Postabank 119-91102/021-49699

Privát telefonszám: 06-20-345-5740

 

 --------

Gond Creative Commons License 2004.11.16 0 0 topiknyitó

SZTÁROK AZ ÁLLATOKÉRT

AZ ÓCSAI SZENT FERENC ÁLLATOTTHONBAN ÖRÖKBEFOGADÁSI NAPOT  TARTANAK
         2004.NOVEMBER 27-ÉN  10 - 14 óra között,
MELYRE SZERETETTEL MEGHÍVNAK MINDEN OLYAN GAZDAJELÖLTET,
         AKI HŰSÉGES NÉGYLÁBÚ BARÁTRA VÁGYIK!

Az Örökbefogadók az állatotthon területén (Ócsa, Újerdő 33) találkozhatnak a rendezvény patronálóival mint:
Sváby András,
Havas Henrik,
Presser Gábor
Vujity Tvrtko  és a
TV2 stábjából Várkonyi Andrea, Pachmann Péter, Gál Noémi.

A rendezvény szervezői:
Újságíró Szövetség Állatvédő Szakosztálya

A rendezvénnyel kapcsolatban üzenetet küldeni vagy érdeklődni lehet:
smargit@monornet.hu
06-20-227-7547

A rendezvényről szólj minden olyan ismerősödnek, akiről tudod, hogy kutyát szeretne és felelős gazdája tudna lenni egy árva kutyának, akit egyszer már cserben hagytak, de még bízik egy új gazdiban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!