Keresés

Részletes keresés

remekia Creative Commons License 2014.10.21 0 0 342

Hatalmas fekete örvény hömpölyög, zúg, tajtékzik elsodorva mindent, mi útjába kerül.

A fák madarait, a rókák lyukait, mindent elér, felcsap és mélyre száll, a mélység színe felé.

Mindenhova elér, ahol nem adtak nekem szállást!

Azokat, kiknek háza kisöpörve, felékesítve, de üresen áll, azokét, akiké mázzal van mázolva, belül rakva undoksággal, repedezett, düledező falakkal.

Nagy csodálkozással csodálkoznak, hogy lehet ez?!

Zsolt 42:8;

„Örvény örvényt hív elő zuhatagjaid hangjára, minden vízáradásod és hullámod átcsapott fölöttem

A maradék tartatik meg és ez lesz a teljesség!

Előzmény: remekia (217)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.17 0 0 341

Magyar felirattal:

 

Előzmény: Last Seal (330)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.17 0 0 340

ISIS

Előzmény: Törölt nick (334)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.08 0 0 339

Amikor megkerdeztem,hogy mi lesz az oka a földengesnek a következöt lättam.Az egben egy hatalmas pet-palack lebegett az orszag eszaki resze felett   szloväkia fele,több 10 kilometer hosszu,eszak-del iränyban,a tartalma valami säros masszaszerü  iszap volt.

Előzmény: DaBow (336)
DaBow Creative Commons License 2014.10.08 0 0 338

Tőlem nyugodtan beírhatod. Én meg hadd döntsem már el hogy kikacaglak-e érte vagy sem...

Előzmény: Last Seal (337)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.08 0 0 337

Tenyleg en erröl nem tudtam (nem nezek tv-t),mint ahogyan a foci sem erdekelt nyaron amikor a gyöztes csapatot lattäm stb.Hadd döntsem mär el,hogy beirom  vagy nem (kb 2 hete kaptam ezt eddig ültem rajta.Igy hitelesebb?).

Előzmény: DaBow (336)
DaBow Creative Commons License 2014.10.08 0 0 336

Ne haragudj, de kacagtató próféciának beállítani valamit, ami már most a hírekben van, tervezik és ami marha könnyen válhat konfliktusforrássá.

Előzmény: Last Seal (335)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.08 0 0 335

Konkretum erdekel a földrengesröl,oka a magyar szloväk gäzvezetek hatasa lesz,tessek:

 

http://energiainfo.hu/cikk/2015_elejere_elkeszul_a_magyar-szlovak_gazvezetek.30799.html

Előzmény: DaBow (333)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.07 0 0 334

A fél hold mit jelent?

Előzmény: Last Seal (332)
DaBow Creative Commons License 2014.10.07 0 0 333

Azta, micsoda specifikus próféciák! Nem szó szerinti földrengés és hosszú távú bizonytalanság, ilyesmi sose fordult még elő!

Előzmény: Last Seal (332)
Last Seal Creative Commons License 2014.10.07 0 0 332

Földrengés (nem szószerinti) fogja megrázni a magyar háztartásokat.

 

A (fél)hold bombázása hosszútávú,tartós és váratlan bizonytalanságokat fog okozni.

Last Seal Creative Commons License 2014.09.27 0 0 331

En a profeciäban terror cselekmenyt kaptam.Ezen a videon mär lätszik,hogy nem epitesi mühiba volt a leomläs oka,hanem valami robbant.

Előzmény: Last Seal (330)
Last Seal Creative Commons License 2014.09.26 0 0 330

Előzmény: tréfi2 (326)
Last Seal Creative Commons License 2014.09.24 0 0 329

1Így szólt hozzám az ÚR, amikor keze megragadott, és arra intett, hogy ne járjak ennek a népnek az útján: 12Ne mondjátok összeesküvésnek mindazt, amit ez a nép összeesküvésnek mond, amitől fél, attól ne féljetek, és ne rettegjetek! 13A Seregek URát tartsátok szentnek, őt féljétek, tőle rettegjetek, 14akkor ő is megszentel.

 

Ézsaiás 8. fejezet

Előzmény: Last Seal (328)
Last Seal Creative Commons License 2014.09.23 0 0 328

Mär le is forditottak magyarra:

 

Előzmény: Last Seal (327)
Last Seal Creative Commons License 2014.09.21 0 0 327

Az uralkodo elit velemenye 2014-röl,GEORGIA GUIDESTONES , '2014' behelyezese az iranymutato kötäbläkba:

 

Előzmény: ntaic (236)
tréfi2 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 326

Összedőlt az épület? Mi történt?

 

Előzmény: Last Seal (324)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.18 0 0 325

Ezt az ördögűzést nézted miközben kaptad a próféciát?

 

És mit éreztél közben, félelmet vagy békét?  Azt írtad, hogy mélyen érintett, de félelem volt benned, vagy béke? Bizonyosság, hogy Istentől való amit kaptál.

Előzmény: Last Seal (324)
Last Seal Creative Commons License 2014.09.18 0 0 324

Ezt csak azert irom be,hogy mikepen megy is ez.

 

Több nappal ezelött,a multheten egy videot neztem lasd lent.Közben egy hangot hallottam,hogy "Ennek a gyülekezenek az  epületeben nagy kär  keletkezik egy al Qaeda-hoz köthetö iszlamista csoport miatt.Toväbbi hasonlo  esemenyek (terror)is bekövetkez(het)nek."

 

Eleg melyen erintett a dolog,probaltam ugy felfogni,hogy ez csak közbenjärära buzdithat,ilyen szörnyüseg nem fordulhat elö,imätkozni kell...

Mäsnap jöttek ez elsö megosztäsok a SCOAN-epület összedöleseröl.

 


 

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 323

Köszönöm a helyreigazítást.  Valóban elnéztem.

Előzmény: forgione1 (321)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 322

Köszönöm a beszélgetést, de a továbbiakban értelmetlennek látom tovább folytatni.

 

További jó fórumozást!

Előzmény: Törölt nick (319)
forgione1 Creative Commons License 2014.09.07 0 0 321

A sztori nem téves.

 

Nem azt írtam, hogy téves, hanem azt hogy tévés vagyis televíziós:-)

Előzmény: Törölt nick (311)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.07 0 0 320

"Csak a hitedet akarja rombolni az elvtárs, jót mosolyogtam , hogy közveszélynek tartja a kereszténységet"

Keresés, nem csak ostoba vagy, hanem még szándékosan sértő is, te ezt tanultad Jézustól?

Egyáltalán nem tartom a kereszténységet közveszélyesnek. Amit közveszélyesnek tartok az az, hogy démonokat látunk minden betegségben, leírtam már miért veszélyes, ha engem akarsz gyalázni legalább olvasd is el amit írok....

 

"pedig az ateisták értenek a legjobban a népirtáshoz."

Én például egyáltalán nem értek a népirtáshoz. Szerintem kifejezetten rossz is lennék benne, mivel nem akarnék megölni senkit. De hát senki sem lehet tökéletes. :(

Előzmény: Törölt nick (318)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.07 0 0 319

"Ha nem hiszed, hogy Isten van, akkor miért akarod a hívek Istenképeit megismerni?"

Mivel nagyon sok ember gondolkodásának és cselekvésének egyik fő mozgatórugója.

 

"Csak valamiért izgat ez az Isten téged. :)  Csak meg akarod ismerni.  Ha másképp nem megy, hát a hívek Istenképein keresztül. Csak még magadnak se akarod bevallani.

Légy őszinte legalább magadhoz. :)"

Megmosolyogtató, hogy komolyan azt hiszed jobban tudod mit gondolok és hiszek mint én magam.

 

"Csak az a baj, hogy te ésszel akarod Istent megérteni. De Őt ésszel nem lehet. Őt szívvel kell először befogadni, és utána majd az eszeddel is megérted."

Értem a nézőpontot, de mint mondtam már én nem akarom Istent megérteni, mert nem hiszek benne. A hit nem egy kapcsoló amit be lehet kapcsolni az ember kénye-kedve szerint, az vagy van vagy nincs.

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.06 0 0 318

Csak a hitedet akarja rombolni az elvtárs, jót mosolyogtam , hogy közveszélynek tartja a kereszténységet, pedig az ateisták értenek a legjobban a népirtáshoz.

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.06 0 0 317

Csak az a baj, hogy te ésszel akarod Istent megérteni. De Őt ésszel nem lehet.

Őt szívvel kell először befogadni, és utána majd az eszeddel is megérted.

Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.06 0 0 316

Ha nem hiszed, hogy Isten van, akkor miért akarod a hívek Istenképeit megismerni?

Csak valamiért izgat ez az Isten téged. :)  Csak meg akarod ismerni.  Ha másképp nem megy, hát a hívek Istenképein keresztül. Csak még magadnak se akarod bevallani.

Légy őszinte legalább magadhoz. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.06 0 0 315

"Azt tudtam, hogy elolvasod de teljesen zárva vagy az előtt amit mondok. Elutasító vagy."

Nem ez az alapfelállásom, de elmondom a te esetedben miért van ez így: mert ön- és közveszélyes a hitvilágod. Hogy miért azt már leírtam.

 

"Te nem azért vagy itt a fórumon se, hogy Istent elfogadd és megismerd, hanem azt élvezed, hogy minden alkalommal NEM-et mondhatsz rá. Minden szavát kiforgathatod, megmagyarázhatod és módszeresen elutasíthatod."

Tévedsz. Illetve az első fele igaz, nem azért vagyok itt hogy Isten elfogadjam és megismerjem. Mivel nem hiszek benne ezért hogy is fogadhatnám el? Viszont ha Istent nem is, de a híveket és istenképeiket megismerhetem itt, többet és többfélét, mint akikkel élőben megismerkedni van lehetőségem. Viszont nem a nemet mondás élvezete vezérel még ha szembe is helyezem a véleményem másokéval olykor. Nyilván persze nem értesz velem ebben egyet, mivel veled szemben nagyon határozott ellentmondással írtam, de ezt meg már leírtam hogy miért.

 

Viszont az nagyon szűk látókörű szemlélet, hogy zárt szívűnek gondolsz csak mert engem nem győz meg az amit téged. Én meghallgatom mindenki mondanivalóját, ha elutasításra kerül azt én nem tekintem negatív dolognak. Nem érzelmi alapú ez ugyanis, hanem használom az eszem. És ezért nem fogok szégyenkezni.

Előzmény: Törölt nick (314)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.06 0 0 314

Azt tudtam, hogy elolvasod de teljesen zárva vagy az előtt amit mondok. Elutasító vagy.

Te nem azért vagy itt a fórumon se, hogy Istent elfogadd és megismerd, hanem azt élvezed, hogy minden alkalommal NEM-et mondhatsz rá. Minden szavát kiforgathatod, megmagyarázhatod és módszeresen elutasíthatod.

Az ilyen zárt szívnek meg felesleges bármit is mondani. Ember nem győzheti meg soha. Isten kezébe kell adni és majd Ő meggyőzi az Igazságról.

Nem véletlen akadtunk össze, imádkozni fogok érted. :)

Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.05 0 0 313

"Milyen bizalmat vársz, hisz azt se tudom ki vagy?"

Ez most komoly? Nem azt kértem, hogy bízd rám a lakáskulcsod, csak hogy egy kérdésre válaszolj, de annyi bizalmad nem volt bennem hogy meg foglak hallgatni. Ennyire nem voltál képes harmadik kérdezésre sem. De köszönöm, hogy végül ötödjére csak képes voltál venni a fáradtságot és megnyomni két gombot hogy bemásold a történetedet. Megtisztelsz vele...

Előzmény: Törölt nick (312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!