Keresés

Részletes keresés

bundee Creative Commons License 2004.12.16 0 0 15
Azert van ennyi reklam, mert ugyan ingyenes a jelentkezes, de egyben egy kervenyt is kitoltesz, miszerint te szeretnel az usa-ban elni, dolgozni, stb - es ennek feldolgozasa 30-50usd-be kerul - ebbol reszesednek ezek a cegek.

Tehat a lotto ingyenes, de a lotton kivuli jelentkezes nem, es a ketto egyutt arukapcsolas.

bundee
leda_bb Creative Commons License 2004.11.23 0 0 14
na ja, nagy uzlet lehet tanacsot adni valakinek, hogy hogyan irja le a nevet, cimet, szuletesi datumat :-)))
Előzmény: KanOne (13)
KanOne Creative Commons License 2004.11.14 0 0 13
Hogy mennyire amerikaiak EZEK a cégek, azt nem tudom, de az USA-ban millió és egy ember foglalkozik ilyesmivel.
:)
Előzmény: leda_bb (12)
leda_bb Creative Commons License 2004.11.14 0 0 12

a reklamot nem az amerikai kormany inditja, mert a vizumlottora a jelentkezes ingyenes es nem hirdetik, mert igy is tul sokan jelentkeznek ra. Hanem azok a (nem amerikai) cegek, amelyek penzt nyulnak le szegeny idegen allampolgaroktol egy pofonegyszeru urlap kitolteseert es interneten valo bekuldeseert.

 

Egyebkent tenyleg nagyon gagyi.

Előzmény: Törölt nick (2)
KanOne Creative Commons License 2004.11.12 0 0 11
Én is FireFoxot használok pár hónapja ...
Jóóóó.

... de a hsz-eket csak kód módban lehet megírni, gondolom a normál mód IE specifikus részeket tartalmaz...

:(

Az USA zöld kártya reklám peniglen béna. :)
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 10
...szóval a Firefox-nál nem jönnek elő a szerkesztő formázó gombjai...
Tudja valaki, hogy mit kell ahhoz csinálni, hogy ne így legyen???
Előzmény: Zool2107 (3)
rali Creative Commons License 2004.11.11 0 0 9
Összeszednek egy csomó személyes adatot - aztán meg ki tudja, mire használják.
sch32 Creative Commons License 2004.11.11 0 0 8
Én egy alkalommal annyira felbosszantottam magam a levelezési cimemre küldött kéretlen kib…… zöldkártyás hirdetéstôl, hogy válaszoltam nekik. A levél lényege az volt, hogy én ITT szeretnék élni. Ha hagynák

Azóta szerencsére nem kaptam ilyet.
De nagyon utálom.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 7
...próbálkozok már átszokni, de csak itt tartok még... ez a gagyida reklám is segít benne... ezért talán még hálás leszek...
Előzmény: Zool2107 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 6
...ezt részletezhetnéd windows-ra... megköszönném...
Előzmény: Public Enemy (4)
Zool2107 Creative Commons License 2004.11.11 0 0 5
Amúgy mi lenne ez a reklám? Itt van az indexen? (azért kérdem, mert nekem le van tiltva minden, szal igazából engem nem zavar, nem is tudom miért néztem be ide :) )
Előzmény: Public Enemy (4)
Public Enemy Creative Commons License 2004.11.11 0 0 4

Uraim!

 

Az Index reklámjainak eltüntetéséhez sem extra program, sem extra hardver nem szükséges (bár a kívánt hatás elérése ezekkel is lehetséges). A Windows és az UNIX (Linux) alapú operációs rendszerekben benne van az a beállítási lehetőség, hogy amit nem akarsz letölteni, azt soha ne kelljen letölteni.

 

Megjegyzem, a zöldkártyás reklám rettenetesen igénytelen és primitív. Mintha eleve USA polgárok szintjére lenne igazítva.

Zool2107 Creative Commons License 2004.11.11 0 0 3
Elég ha a Mozilla Firefox-ot használod böngészőnek, és felrakod hozzá az adblock kiegészítést. A böngésző és a plugin hozzá is teljesen ingyenes...
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 2

...nincs nekem arra pénzem, freeware-t nem leltem, shareware meg lejárta magát...

 

...amúgy elég égés ez, hgoy azt a pár helyet ennyire nem tudják betölteni...

...vagy gazemberség, mint kérdeztem...

Előzmény: toloba (1)
toloba Creative Commons License 2004.11.11 0 0 1
Van program, ami eltünteti...tájékozóggyá...
Előzmény: Törölt nick (-)
Pistike Creative Commons License 2004.11.11 0 0 0
én is :)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 topiknyitó
...hogy ennyire kellünk az USA-nak, vagy valakik üzeltelni akarnak magyar koponyákkal, vagy csak valaki bolondítja itt a népet, nekem mindegy, de elegem van már belőle :-(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!