Keresés

Részletes keresés

ildartth Creative Commons License 2020.11.11 0 0 190

Én a kisfiamnak aloe vera gélt és kids multivitamint adok - https://hu.iherb.com

Lumi2 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 189

Mi folyamatosan szedünk multivitamint és C-vitamint és mellé iskolakezdéskor protexin probiotikumot. Nemcsak a gyerek hanem mi is, mert a sulis vírusok a gyereket is megbetegítik de minket kinyírnak. 

loppie Creative Commons License 2018.03.08 0 0 188

echinacia cseppekről mi a véleményetek?

szivarvany34 Creative Commons License 2017.12.09 0 0 186
Jimmy8.7 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 185

Egy cseppnyi megelőzés felér tonnányi kúrával!

Előzmény: Jimmy8.7 (184)
Jimmy8.7 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 184

Kedves Fórumozók!

 

Nem tudom hogy hallattak-e Önök a Jungamals nevű termékről. Ezt a terméket a Nuskin cég forgalmazza több egyéb termék mellett is.

Több vásárló általi visszejelzésekből kiderült hogy a termékkel rendkívüli módon meg vannak elégedve. A termék a lejobb biztonsági intézkedések mellett lett kifejlesztve és éppen ez garantálja, hogy a termékben csak olyan össztevők legyenek benne ami a gyermekkorának megfelelő.
Bárki  akit érdekel a termék megtalálja az alábbi linken.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/products/pharmanex/nutritionals/food_supplements/85283218.html

barhelg Creative Commons License 2010.11.09 0 0 183

Valóban hihetetlen gyógyszerárak vannak, és pont ezért szerintem van olyan, ami túl drága :S

Általában persze vannak atternatívák, lehet köztük olcsóbbat is találni, és ha csak a recepten nincs bejelölve, hogy más gyógyszerrel nem helyettesíthető, akkor a gyógyszerész köteles ajánlani más, olcsóbbat helyette, abból a listából, amivel adott szer helyettesíthető (talán hatóanyag szerint vannak ezek megszabva, ezt nem tudom pontosan).

 

De az tény, hogy a meglőzés még mindig olcsóbb, mintha a már beteg gyereket kellene kúrálni, és megelőzés alatt gondolok itt az egészséges(ebb) táplálkozásra is.

 

És én a gyógyszereknél, vitaminoknál is szeretem azt az elvet követni, hogy minél kevesebb adalék, színezék legyen benne.. a Béres csepp nekem ezért is szimpatikus most, mert nem azzal foglalkoznak, hogy édes legyen és illatos, hanem hogy használjon. És ahogy olvasom mindenütt, a gyerekek nincsenek is oda a szirupos gyógyszerekért, úgyhogy elég fölöslegesen törik magukat a gyógyszergyártók a csilivili gyerektermékeikkel.

Előzmény: franatic (182)
franatic Creative Commons License 2010.11.04 0 0 182

Szerintem az egészségünk éredekében nincs drága, vagy olcsó. Főleg ha megelőzésről, és nem enyhítésről van szó. Inkább adok ki pár ezer forintot annak érdekében, hogy ne legyek beteg, vagy ha beteg is, ne annyira komolyan, mint hogy megbetegedjek, és tömjem magam midnenféle mesterséges, és jóval drágább gyógyszerekkel.

Főleg ha abból indulunk ki, hogy ma már egy algopyrinért is recept kell, 500 Ft. Persze vannak egyéb alternatívák. De ez még csak a fájdalomcsillapító..hol van még a köhögés elleni, orrspray - ami már 1000-től kezdődik, és más különféle gyógyszerek..

barhelg Creative Commons License 2010.11.04 0 0 181
Ha bővebb infókat akarsz róla, akkor itt utána olvashatsz. Ár is van, ha tovább klikkelsz a vásárlásra : http://beres.hu/hu/termekek/beres_csepp/

Előzmény: Krtek11 (179)
hanna85 Creative Commons License 2010.11.03 0 0 180
Mi nem rég vettünk a családnak télire. 4*30ml-es kiszerelésben 3000 Ft volt, de ez elég egész télire szerintem. (azt hiszem ennél drágább, de kifogtunk valami akciót)
Mi eddig minden ősszel elkezdtük szedni, a gyerekek is sok betegséget hordanak haza a suliból. Nálunk bevált... Nem betegeskedünk sokat, szerencsére. Nem szeretek több ezret gyógyszerekre költeni. :S Inkább megelőzzük a bajt.
Előzmény: Krtek11 (179)
Krtek11 Creative Commons License 2010.11.03 0 0 179
Tényleg nem olcsó, de nem is vészesen drága... ez a béres mennyibe van? És mennyi időre elég egy üveg?
Annyi jót olvastam róla, hogy talán kipróbáljuk :)
Előzmény: H_G (178)
H_G Creative Commons License 2010.10.29 0 0 178
Nem olcsó, ezres a 3 havi adag.

Előzmény: Timri88 (177)
Timri88 Creative Commons License 2010.10.29 0 0 177
Köszi az infót, ez nekem is hasznos :)
Remélem nincs nagyon az egekben az ára...
Előzmény: H_G (176)
H_G Creative Commons License 2010.10.29 0 0 176
Persze hogy van, Cebion cseppek.

Előzmény: Timri88 (175)
Timri88 Creative Commons License 2010.10.29 0 0 175
Rágótabletta :) Kicsi gyerek is szívesen elcsócsálja... legalábbis én eddig így tapasztaltam :D
Aztán állítólag van c-vitaminból is folyékony, cseppenthető verzió, de ezt csak hallomásból ismerem, többet nem tudok róla sajnos....
Előzmény: manoka299 (174)
manoka299 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 174
Úgy tudom,hogy mellé még kell adni C vitamint is a vas miatt,hogy jobban felszívódjon. Azt,hogy adod mellé neki? Mert az én gyerekem a tablettákat képtelen bevenni. Mindegy milyen íze van..tudja,hogy az nem cukorka nem rágó és neki az nem kell. Ha meg rámondom,hogy az akkor meg szintén rájön,hogy csak füllentettem.
Előzmény: barhelg (173)
barhelg Creative Commons License 2010.10.26 0 0 173
Mi most kezdtük el a múlt héten szedni, és a lányomnak 100%-os narancslébe tettem, észre se vette.. mondjuk ő nem is ódzkodik a fanyar ízektől. És egy tipp: ne a szeme előtt tedd az italába, hanem csak add a kezébe a kész 'koktélt', jó esetben észre sem veszi ;)
És inkább kisebb adagot adj, hogy biztosan mindet megigya!
Előzmény: Törölt nick (172)
peterfizora Creative Commons License 2010.10.21 0 0 171
Én ezeket mindet jónak tartom, nem feltétlenül gondolom, hogy mindegyiket használni kéne egyszerre, de azért mind egy kicsit máshol, máshogy hat, akár kombinálni is lehet - bár szerintem felesleges.
Bár az egy ésszerű megoldásnak tűnik mondjuk, hogy ha úgyis kap, akkor valami multivitamin vagy nyomelemkészítményt szedjen megelőzés képpen az illető, és a napi joghurtja meg lehetőleg probiotikus legyen (hamár). Betegség esetén pedig első körben lehet próbálkozni a homeós cuccokkal ;)

Bár hozzáteszem, ezeket akár természetes formában is bejuttathatnánk a szervezetünkbe. Az lenne az igazi!
Előzmény: barhelg (170)
barhelg Creative Commons License 2010.10.20 0 0 170
Mekkora a kisfiad?
A Béres-csepp 10 kg fölött adható! :)

Az oviban hallottam egy újabb egészségmegőrző tippet, hogy a probiotikus dolgok mennyire fontosak, a bélflóra egyensúlyban tartása miatt.. elvben egyetértek ezzel maximálisan, de kezdek már kicsit összezavarodni, hogy akkor mit is kéne? mi lenne a legjobb? vitamin, nyomelem, probiotikum, homeopátia, vagy népi gyógymódok???

őrület!!
Előzmény: Kozomago (169)
Kozomago Creative Commons License 2010.10.20 0 0 169
Én egy fiatal anyuka vagyok, egy bölcsis kisfiúval rendelkezem:D.
Nagy dilemmám, hogy adjak-e a gyerkőcnek béres cseppet. Nem tudom milyen idős kortól lehet adni neki és mennyit?
Vampira99 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 168
A béres egy nagyon régi hatásos gyógymód, csak sokan megfelejtkeznek róla hogy szedni lehet, és nagyon is jó hatással van ránk.Az a baj hogy sok régi dolgot most hoznak elő.Nekem is van 2 gyerekem és velük is nehéz az hogy egyék a vitaminokat amik nagyon jó hatással van a szervezetükre, de hát mit tehet az ember hogy ha a tv-ből és mindenhonnan csak a gyors kajákat látják és az édességeket.
Gizi010101 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 167
Ez valóban így van, a közösséggel együtt jönnek a betegségek is..
A nagyobbik unokám idén már a középsőt kezdte, mégis a nyári szünet után az első 1,5 hónapban már 2-szer 3 napot otthon töltött betegen.. és persze a kicsi sem ússza meg általában, így mindenképp kell nekik az immunerősítés.

Az óvodában is többen Béres cseppet adnak a gyereknek és elég jókat hallottunk róla, úgyhogy én is fogok venni ilyet a nagyobbnak.. hátha beválik nekik. Szerencsére a kicsi még szopizik is, neki az a legjobb immunvédelem :)
Előzmény: barhelg (166)
barhelg Creative Commons License 2010.10.12 0 0 166
Mielőtt közösségbe kerülne egy gyerek még nem annyira téma a betegeskedés. Szerencsére. Bölcsibe-oviba kerüléskor jönnek óhatatlanul is a sorozatos megfázások, gyulladások, hiába nem volt betegeskedő a gyerek.
Mi most kezdtük az ovit, és már volt is egy hét enyhébb megfázás. És valóban a legjobb megoldás a zöldség-gyümölcs és egyáltalán a kiegyensúlyozott táplálkozás, de egy olyan helyzetben, amikor hirtelen nagy támadásnak van kitéve a gyerek immunrendszere, szerintem elfér mellé az immuntámogatás.

Az én lányom szerencsére imádja a zöldségeket, még jobban mint a gyümölcsöket, de ovikezdés, ősz-tél közeledtével szükségesnek tartom a vitamin és nyomelempótlást.
Előzmény: Zsanett1 (163)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.03.12 0 0 164
es mi lenne,ha a kezebe nyomnal egy repat vagy egy almat?
Előzmény: Zsanett1 (163)
Zsanett1 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 163
Sziasztok!

Én a kisfiamnak aloe vera gélt és kids multivitamint adok.
21 hónapos és csak 1x volt beteg 3 hónapos korában. A gél ásványi anyagokat, vitaminokat, a kids brokkolit, paradicsomot, spenotot, almát, sárgarépát stb. tartalmaz. Nem tartalmaz cukrot, mesterséges szinezéket,tartositószert. A termékek forgalmazóknál ill.nálam is beszerezheteők. l.zsani@freemail.hu
Zsani

Zsanett1 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 162
Sziasztok!

Én a kisfiamnak aloe vera gélt és kids multivitamint adok.
21 hónapos és csak 1x volt beteg 3 hónapos korában. A környékünkön sok kisgyerek ezt kapja és nagyon szeretik. A gél ásványi anyagokat, vitaminokat, a kids brokkolit, paradicsomot, spenotot, almát, sárgarépát stb. tartalmaz. Nem tartalmaz cukrot, mesterséges szinezéket, tartositószert. A termékek forgalmazóknál ill.nálam is beszerezheteők.
Zsani

atxatx Creative Commons License 2010.03.05 0 0 161
Hali!
Most találtam ezt az oldalt, sztem érdemes átnézni mindenkinek...

vitaminok
Tamás52 Creative Commons License 2009.09.21 0 0 159
A kislányomnak segítettek ezek a készítmények, két hét ovoda egy hét otthon és fordítva.
Az iskolából is rengeteget hiányzott.
Az orvos ki akarta venni a manduláját, de az utolsó pillanatban ráakadtam a megoldásra. Minőségben és árban a legkedvezőbb.

http://marpi.shp.hu/hpc/web.php?a=marpi&o=gyerekeinknek

Azóta ezeket eszi. A mandula megvan, A gyermekorvost pedig nem ismerjük.
Előzmény: _hümm (158)
_hümm Creative Commons License 2009.08.13 0 0 158
Én az alábbi webshopban találtam, a gyerekeimnek immiunerősítőt, nagyon finom ízű és valóban hatásos volt. Az áraik a piacon talán a legolcsóbbak és az ügyfélszolgálat nagyon kedves, szívesen válaszoltak minden kérdésemre, sőt klassz tanácsokat is kaptam. Üdv.

www.biokucko.unas.hu

az egyik termék ami bevált:
http://biokucko.unas.hu/shop_artdet.php?shop_id=5425&cikk=unas_769620
Előzmény: baba.b (157)
baba.b Creative Commons License 2009.06.01 0 0 157

Sziasztok!

Talán tud nekem segiteni valaki ezen a fórumon!

Kislányom sokat betegeskedik ,kipróbáltunk már több gyógyszertári immunerősitőt is,de nem sok eredménnyel.Esetleg tud valaki még valamit ajánlani?

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!