Vaterás és egyéb licitnövelés portálok linkelése nem megengedett - törléssel, tiltással jár.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Canon 700D + EF 50 mm f/1.8 STM objektív + Yongnuo Yn565EX II, újszerű
Féltve őrzött Canon 700D szettem eladóvá vált , kategória váltás miatt. Kifogástalan állapotú minden tétel , abszolút hibátlan műszakilag és esztétikailag egyaránt - nagyon vigyáztam mindenre.
Canon 700D: 2015-ben vásárolt , első tulajdonosa vagyok. Expó szám: 16858 (2019. augusztus 20-án). Sorozatszám: 163032017491. Összes tartozékával (akksi , töltő , kábelek , nyakpánt) , dobozával , leírással együtt adom , valamint adok mellé ajándékba egy második akksit , egy Canon RS-60E3 vezetékes távkioldót , és egy vezetékes intervalometert (elsősorban timelapse fotók készítéséhez).
Ár külön: 95000 Ft
Canon EF 50 mm f/1.8 STM objektív: Sorozatszám: 3305202347 Ajándékba adok hozzá egy fordítógyűrűt , amivel az objektív fordítva is felszerelhető a vázra , így makró fotók is készíthetők vele.
Ár külön: 34000 Ft
Yongnuo Yn565EX II Speedlite vaku (Canon) + távkioldók: A kijelzőjéről még le sem szedtem az eredeti védőfóliát. Kb. 300-400 villanással , talppal , tokkal , diffúzor kupakkal. Sorozatszám: 5E133343 + 2 db Yongnuo RF603C II vezeték-nélküli vaku távkioldó , 100m távolságon belül használható.
Ár külön: 34000 Ft
A szett megtekintése Budapesten vagy környékén lehetséges. Igény esetén további fotókat küldök szívesen.
A szett ára együttesen 140,000 Ft, külön-külön a fenti árak érvényesek.
Eladó egy Samyang/Dörr 8mm-es halszem objektív, Canon EOS bajonettel. Irányár: 55000 Ft Teljesen új, a fotózáshoz lett csupán kibontva. A levehető napellenzős verzió, fullframe vázra is feltehető. Szériaszáma nincs az obinak. Elsősorban Szeged, de Budapest felé is járok gyakran, illetve posta, előreutalással.
FF-re váltás miatt, eladó a teljes felszerelésem, amire nagyon vigyáztam és szép állapotban van.
1. Eladó egy szép állapotú Canon 7D Mark II (Canon 7D2) SN: 073022006466, első tulajdonostól, aki rendesen vigyázott rá. Megvan mindene amivel vásároltam (doboz, papírok, cd, töltő). Van hozzá egy szintén szép állapotú, eredeti Canon BG-E16 markolat, SN: 1500000209. (Ennek is megvan a doboza és az összes kiegészítője)
A fényképezőgépben 37.200 expó van.
Ára: 290.000 Ft
2. Eladó egy szép állapotú Canon EF-S 17-55 F/2.8 IS USM objektív, SN: 86302268. Második tulajdonosa vagyok, a váráslástól számítva UV szűrő volt rajta. A frontlencsén semmilyen karc nem található, erre a tárgyamra is nagyon vigyáztam. Cropra az egyik legjobb alapobjektív, szép éles képe van.Megvan hozzá a doboza és a papírjai. Adok hozzá egy Polaroid UV szűrőt és egy Phottix napellenzőt.
Ára: 160.000 Ft
3. Eladó egy nagyon szép állapotban lévő, Canon EF S 10-18 mm F/4.5-5.6 Is STM objektív, a dobozával, egy Hoya HMC UV szűrővel, ami a vásárlás óta rajta van és az eredeti napellenzőjével. Ha 5x a gépen volt, sokat mondok.
Ára: 60.000Ft
Ha egyben vinnéd el a teljes felszerelést, annak az ára: 470.000Ft
Eladóvá vált újszerű állapotú Canon 24-70 mm f2.8 L USM obim, mindig szűrővel volt használva ezért lencséi makulátlan állapotúak, tökéletesen működik, napellenzőjével, szűrővel, szütyőjével és sapkáival. Gy sz 4055633. Ár: 195.000 ft.
Eladóvá vált szép állapotú Canon 6d gépem a Canon 24-105 mm f4.0 IS L obival, hobbiszerűleg használtam, mindig nagyon vigyáztam rájuk, ezért hibátlan állapotúak, a gépben 45.000 expó van. Gy. Sz. gép 053024007552, obi 5895556.
Eladó egy Sigma 50 mm F/1,4 EX DG HSM objektív kitűnő, újszerű állapotban dobozával, minden gyári tartozékával. A lencsék karc és gombamentesek, egyetlen porszem található belül, de az elkészült képen nem látható nyoma.
SN: 12966999 Irányár: 72.000,- Ft 65.000,- Ft
Megtekinthető Somogyban (Kaposvár, Fonyód), posta/futár megoldható a vevő felelősségére.
Napellenzője JJC, illetve festékkopás az objektiv elején. (csatolt képen látható) Ettől függetlenül hibátlan, szép állapotú, illetve tökéletesen működik.
Eladó egy szép , újszerű állapotú Walimex Pro fix 8mm-es manuális objektív. Mindössze néhány alkalommal használt , F3.5-ös fényerővel rendelkezik , masszív felépítésű , nagyon szép és éles képeket készítő objektívről van szó. Gyári tartozékai (első és hátsó védőkupakok) illetve doboza és leírása is jár hozzá
5D classikot leváltanám 5D mark2-re. A meglévő Canon 24-105 IS STM nagyon jól kiszolgálja az 5D Classikot. De az 5D ll-ve lhogyan viselkedik, mit tapasztaltatok?