Egyetertek nagyonis.
Szerintem a tervezes elmaradasa a legszembeotlobb valtozas.
hogy nem fixaljuk le, hogy igen, pentek delutan fel haromkor talalkozunk, hanem adunk meg eselyt - még a leglelkiismeretesebbek is - addig barminek kozbejonni, es az indulaskor lemondani.
Vagyis a gyakorlatban nem szegezzuk le, hogy pentek delutan fel harom, Meki elott, hanem jol akkor talalkozunk, majd meg hivlak, osszehozzuk pentek delutan. De basszus, akkor addig en semmi mast nem tudok tervezni, idoziteni elore.
Eppen azert fixaljuk le, hogy a "kesobb jovő" programokat mar ne addigra tegyuk, nem??
Es igy nem loholunk lohalalaban felharomra oda, mert ugyis kezemben a mobil, ugyis mondhatok meg mast is addig... es meg ugyis megvaltozhat addig minden, kitorhet a vilaghaboru, beleszerethetek masba; tehat nem vesszuk fixnek a dolgokat.
Igy pedig kifolyik a kezunkbol az elet... igaz, a vilag ilyen: minden valtozik, minden mozog, nincs fix pont benne... Mi meg folyunk vele...
Es nem vesszuk komolyan azt sem - a fentieket bekalkulalva -, hogy a masik bizony unneplobe oltoztette addigra nekunk a szivet... es var, es ezert nekem el kell mennem, mert azt mondtam neki!
Ez tenyleg rettenetes!
Mivel barmit le tudok mondani barmikor, ezert nem is tekintem valosnak a dolgokat, eleve bizonytalannak, valtozonak tekintem!