Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

csocsoindex Creative Commons License 2004.11.08 0 0 1
ohh... cadillac az a sixteen
csocsoindex Creative Commons License 2004.11.08 0 0 0
ja kimaradt hogy volt chevrolet sixteen, mclaren SLR, chrysler MR ... hat nagyon durva volt mind!!!!!
csocsoindex Creative Commons License 2004.11.08 0 0 topiknyitó
Ahoy all.. itt egy kis beszamolo az autoshowrol
persze ne szamitsatok valami nagyon komoly autoelemzesekrol. csak amit en gondoltam az autokrol.

szal nagynehezen megtalaltuk a bejaratot (pont az ellenkezo oldalt volt) es mivel en hulye a kocsiban hagytam a gepemet, ezert a masik oldalrol kozelitettem meg az objektumot...
odaertem a bejarathoz es mar messszebbrol hallottam a mely morajlast:)
lattam valami brutal sportatuto, nemtom mi volt az de keszitettem elo a fenykepezogepet... es ekkor a HATALMAS "tomegkopeny" kicsit megbomlott es megcsillant a szememben a ferrari!!!!:) majd nagynehezen felfogta az agyam hogy ott all egy lamborghini is es ezektol jon az a brutal hang. Odafurakodtam a ferrarihoz, mindenki korbeallta, de azert nem kell tul szorosan elkepzelni a dolgot. (senki nem ult bele,mindenki csak korbeallta) a kameraval felvettem a ferrarit.. kesz.. AZ A HANG!! odabaszott rendesen... majd jott az amitol majdnem behugyoztam:
a lambrorghini... odamentem.. korbelestem... de fel sem fogta az agyam azt amit latok a hatalmas izgalmak kozepette. Mikozbe korbenyalaztam az autot akkor vettem eszre hogy ENNEK van hangja!!!!!!!!! A ferrari be sincs inditva, de ennek olyan hangja van, hogy azt hittem a ferrari is megy! Alapjaraton BUNTETO hangja van! a ferrari csodaszep de ez a lamborghini odabasz!!!! Egyszeruen fenomenalis ahogy kinez... foleg igy egymas mellett...erezve a kipufogobol kiarado gozt, ami a kameram lencsejet is behomalyositotta... Nah tobb se kellett nekem, bar elbatortalanodva, de odaalltam az egyik kissrachoz aki szorolapot osztogatot: beleulhetek?-kerdeztem, majd mosolyogva mutatott egy hatalmas kopasz allatra, aki szerintem az aranynyaklancaival sulyzozik otthon...Karnyi vastagsagu cucc, a keze meg akkora mint a combom!
Odamentem, telefonalt ,megvartam, ra se neztem, nehogy azt higyje surgetem. Letette majd illedelmesen Odamentem mosolyogva elmondtam, hogy helo szia, magyarorszagrol vagyok es kiprobaltam mar sok sport autot (vegig hebegve habogva , mer jobban izgultam mintha randit kernek egy idegen de csodaszep lanytol... szal, hogy ultem mar s2000 ben.. rx8 ban de mind kicsi volt.. beleulhetek-e ezekbe? az ember mosolyogva bolintott hogy na lassuk!Elsonek a lambo termeszetesen... hat nagyon fostam.. de sajnos ez van...a nagydarab csavo nevetett, hogy nem az auto kicsi hanem en vagyok nagy ( az ember az allamig nem ert) szal ez van, nem 190 cm es csavokra van tervezve.. de igazabol nem is azzal volt a baj.. hanem a batar nagy cipommel, nomeg a terdemmel ami belelogott mindenbe:(
de nem is ez a lenyeg, hanem hogy a kulcs benne volt a kocsiban!!!!!! tehat egy beinditott lamboba ultem bele.. nemtom hogy elhiszitek, de remegett kezem ,labam, gyomrom!!! Idegessegemben mar a teto anyagat simogattam, hogy eltereljem a figyelmem a kulcs, a valto, es a pedalok kornyekerol!!! Kiszalltam kesz voltam. Jott a ferrari: kinyotottam, beultem csudajo meg minden.. de az elinditott lambo feelinget mar nem tudta visszaadni.hat ha a szivem gyenge lenne tuti belepusztultam volna a lamboba!!! egyszeruen leirhatatlan volt! Foleg a kisertes.. ott ultem benne, csak benyom kuplung, egyes es gazzzzzzzzzzzz... ARGHh!!!!
kiszalltam hivtam telefonon havert , meg anyamat hogy nah. .vegre megvolt. beultem.. es picike:(((((((((((((
Amugy ez a ket auto nem a kiallitashoz tartozott, valami nemtom milyen ceg vagy akarki hozta oda oket, es szorolapokat osztott valamirol. miutan kiprobaltam az autokat elmentek, es azutan vissza se jottek. Es mast nem lattam beulni:) MUHAHAHA
Ja es mikor elmentek, akkora hangja volt a lambonak, hogy elnyomta a Ferrari hangjat. De az embereket kellett volna latni!
Mindenki megallt, a kisgyerekek abbahagytak a sirast! A hangyak megszakitottak kozosulesuket, a penztarosok, leejtettek a jegyeket... mindenki csak tatott szajjal figyelte ahogy elhuz full gazon a lambo es a ferrari!
Miutan elmentek, mindenki meg volt szeppenve, mindenki kinosan vigyorgott, senki nem tudta ki mit mondjon, merre nyuljon, mit csinaljon... huhh...

Sztan megvettuk a jegyeket...Bementunk, es jobbrol egybol ramvigyorgott a csodaszep Ford GT40. A kis Ford forgott korbe, es egy ember meselt a kocsirol, mikor miert hogyan, mi van a zautoban stb.
Csinaltam videot , kepet.. sztan tovabb alltam (mindenhol csinaltam videokat szal ezt tobbszor nem irom le:)

[kozben szol eric morillo mixe, benne a sweet dreams... hat most belegondoltam milyen lehet duborgo hanggal vegigcsorogni AKARHOL egy olyan lamboval... HUHHH..] amugy meg masik 800 autot lattam amitol teljesen kesz vagyok... de mindent sorjaban.. szoval:

Forg GT40 utan Ford Mustang 2005

Miamiban mar lattam joparat, de most beleultem:
Remelem hatra lehet tolni az ulest, meg letenni, mert amibe en beleultem sehol nem volt hely:( Se labamnak, se fejemnek... 160 cm rulz.
amugy belulrol nem volt nagy cucc.. szebb volt kicsitvel mint a kozeposztaly, de semmi kimagaslo. Nem is fogott meg, egyaltalan. Az uj Stratustol kezdve az uj celican azt minden jobban tetszett a Mustang belsejenel...[ Lamboban tobb hely volt]

Chrysler Sebring

Nah ez mar jobban tetszett! Elfertem, kenyelmes volt es szep!
Bar a kozepkonzol kozepszeru volt, de tok cool femes felesegu anyag volt keresztbe a muszerfalon ( mustang tok sotet, egy egyhangu )
A valto, kezifek resze viszont nem tetszett annyira. Olyan semmilyen nem volt.
Mustange jobban nezett ki.

Jeep ( nemtom pontosan melyi.. az egyik legnagyobb:)

Hat igen... a sok jatekauto utan beulni egy ilyenbe... mintha a bilirol ulnel a fotelbe!
Kenyelmes volt de nagyon, es tetszett! A kilincs meg jo melyen volt, eldugva a comom tajan, de majdnem alatta...

Chrysler M2
nah igen ezt latni kene! Ulni nem ultem bele, de gyonyoru volt! Kivulrol es belulrol is!!! tiszta sci fi szintu kocsika.

Chrysler Crossfire

Kivulrol szeeeep, belulrol is szep!
Beszallasnal fejemnek semmi hely.. szal ilyenkor nyakat kitorva, beemelem a fejem.
Rohadt kenyelmes lenne... ha 10 cm el lejjebb tennek az ulest.
Amugy belulrol nagyon jol nezett ki!
Szurke kozepkonzol...(mercis gombok)

Dodge Stratus R/T 2005

Mar ajto kinyitaskor nagyon tetszett. Az ajto szebb mint a Mustang vagy a tobbi mas autoe. (a szokasos dolgokon kivul egy femszereu csik volt az ajtoban. Sokkal jobb osszkepet adva az ajtonak)
Ez az elso auto ami nagyon meggyozo volt!
Kenyelmes! jol nezett ki es magam is nagyon jol ereztem magam benne!
3 lityos, szal tuti lepeget!
Kozepkonzol femes szine tetszett, plusz a kilometer ora csudaszep volt.
Nagyon tetszett!!!

Dodge Neon SRT

Nagyon kenyelmesules,a hely viszont nemsok:(
A Boost merokeje nagyon szexi volt:)

Dodge Durango

neha sok pluszt lehet adni azzal hogy kis dolgoknak is kiraly dizajnt talalnak ki... pl belulrol, az ajtonyito kilincs, lyukacsos volt mint a Sprite uvegfala.
Kozepkonzol fa szinu valami volt, szep:) A kilometerora is tetszetos volt!
Es nagyon kenyelmes!
Csakhat az a mozgasserult valtobot:(
nemtom kinek tetszik az olyan:(

Dodge Ram 1500 Hemi Sport

Hat kivulrol nagyon brutal volt!
Meg kenyelmesebb mint a Durango, es jobban is nez ki belulrol is
Csodajo , csudaszep, es allat hangja lehet, de nekem nem fexenek ezek a nagy autok.
Pedig ezek aztan a kenyelmesek!

Mitsu Eclipse

Hat ettol feltem egy kicsit, allitolag nincs benne sok hely.
Imadom kinyitni az ilyen sportautok ajtajat:
Nincs felso keret, es annyira tetszik.. meg sulya van az ajtonak.
Nagyon szimpi a kupe ajto...
Beultem, es meglepetesemre: elfertem! Nagyon is jol!
Sok hely volt a terdemnel, a labamnal, a fejemnek is! Szal COOOl!!!
Belulrol helyes volt, kozepkonzol kicsiket semmilyen.
A szellozofuvokak cougarosak, vagy alfas volt ( kerek es... nah mindegy..szal hasonlo mint azok) De elfogadnam nagyon szivesen!
Az eddigiek kozul a masodik ami bejon kenyelemre, es meg jol is nez ki.
[Inkabb Stratus:)]

Lancer Evo MR (?)
Kivulrol nagyon tetszett,Belulrol.....
Kenyelemre ez volt idaig a topp!!!
Ugy fogta a seggem a hatam hogy az nemigaz! eszmeletlen kenyelmes volt!!!
Elfert a labam, a fejem a minden!
Belulrol nem tetszett olyan huudenagyon de teljesen rendben volt.
A kormanykerek azert jol nezett ki!
Valtoja 10 szer jobban tetszett mind a Dodge Neon SRT je...
Le voltam dobbenve! Nagyon jo volt, tuti jol megy, kenyelmes! Rulah!

Toyota Solara (sport?)
Nah.. kivulrol tetszik! foleg a sportosabbik.
Belulrol tele van Fautanzatu akarmivel. Ajtora is utott nem egy , meg kozepkonzolon is keresztbe-kasul.
Nagyon csecse volt.
Femszinu gombok, vorosbarna fautanzatu cuccok.. tetszett! nagyon tetszett!

Toyota Celica

Kivulrol: pppfff.. csodaszep volt! Nemhiszem hogy TRD cuccos volt (mert jelet nem lattam es a TRD kit mashogy nez ki)
Hatam mogott senki, de en elfertem:)
Egesz jol nezett ki belulrol is!
Nincs sok reszletezni valo de azert tetszett!

Subaru Wrx
kenyelmes meg jo de errol majd tobbet jovoheten!
(szerintem lancer evo rulezabb volt!)

Infinity G35

Kivulrol:) hehh.. termeszetesen tetszik!
Kormany, kozepkonzol (femszinu), ajto (femszinu lapocska): tetszett nagyon! es volt benne egy ora kozepen ami valami csodaszep volt!
kicsit keves hely volt, csak nem talaltam modjat hogy nagyobb helyet csinaljak:(

Itt sajnos el is fogyott a hely a kamcsibol (512 mega de nem filmezesre talaltak ki hanem kepekre (1024 ben 1500 kep)

Szal meg korbejarkaltam valamennyire az egeszet de sok dolgot kihagytam
Acura, jaguar, stb.
Viszont volt Maybach... no comment!!!!!!
Aki szerint ennek az autonak baja van az hulye! a gumitol elkezdve a motoroloajaig minden olyan gyonyoru, hogy *********!!!

Sztan tovalibbentem azert a mercikhez...
SL55... S600 meg ilyenek...

CLK 320

Nah ez.... ez hubazz!
nincs B oszlop ( gyk: nincsen az az oszlop ahonnan jon az ovszij)
Belulrol olyan gyonyoru hogy az nemigaz! kenyelmes, gyonyoru.. ppfff...10 pont!!!!!!!!! nem reszletesem.. majd jovoheten tobbet is mondok.

ezutan meg beultem az SL55 amg be.. hat no comment!!!
a clk vajszinu volt. es fekete de... de.. gyonyoru!!!!

SLK 55 AMG

regen ultem egy slk 320 ba.. semmi hely nemvolt.. picike volt mint atom, szal mar ide is ugy keszultem hogy ez is tutiu pirinyo lesz..
eloszor beultem az anyosulesre.. szinte bele estem az ulesbe, es megallt a szivem...olyan kenyelmes volt hogy el se tudom meselni!!!! kenyelmesebb barminel.. gyorsan athuztam a csikot a vezeto ulesbe.. beleultem....
Sosem hittem volna!
Annyi hely volt hogy azt nem hittem el! olyan kenyelmes hogy... hogy azt is alig akartam elhinni...
csodaszep belulrol, kivulrol, eloben buntet minden porcikaja!!!
szoval csodaszep mindenhol!
a kormany, a kozepkonzol. az ajto!!! minden odabaszott!! a kenyelem a hely... hehehehe.. el se hittem hogy ilyen letezik!!!!!!! kisebb mint a lambo es ketszer kenyelmesebb es ketszer nagyobb hely.. soooooot!! ketsze tobb luxus es ketszer jobban is nezett ki belulrol!!!
mindehez egy AMG55 motor???????????????????????
nemtom elkepzelni mit lephet ez az auto!!!
320 ig szamlazva!!!!!!!!!!! felirat a gyonyoru km oraban:
AMG V8

szoval ettol voltam a legjoabban meglepvem ha eddig valami 10 pontos volt akkor ez 18 pontos!!! eszmeletlen!!! szerintem akarmelyik ferrarinak odalep ekkora motorral!

ezekutan meg beleultem a nagy BMW-kbe.
Gyonyoruek azok is, kenyelmes meg minden... de 1 lepessel a merci mogott jarnak.
Ultem Z4 ben is.. csodajo csodaszep mind.. de a mercik.. huhhhhh nah mindegy....
annyi.. kovetkezo beszamolo majd jovoheten!
Csao all!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!