Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2009.09.30 0 0 13
Sőt, ezúttal is megette! :-)
De szerintem nem is kell feltétlenül ennyire durvának lenni. Az automatikus elindulást ki lehet kapcsolni a következőképpen: megnyitás, aztán Eszközök, Beállítások, majd (a változatosság kedvéért) Beállítások fül, és ott a legfelső jelölőnégyzetet kell kikapcsolni.
Az automatikus bejelentkezést pedig így lehet kikapcsolni: Vezérlőpult, Felhasználói fiókok, majd a saját felhasználónkat kell kiválasztani, és ezután a bal felső sarokban rákattintani a következőre: A hálózati jelszavak kezelése. Erre megjelenik a "Tárolt felhasználónevek és jelszavak" lista. Ebből kell kitörölni Passport.Net\* (Passport) elemet az Eltávolítás gombbal. Ez letiltja az automatikus bejelentkezést, de magát a .NET Passport igazolványt nem törli; ez utóbbihoz a lista megfelelő elemének törlése szükséges.
Nálam legalábbis működtek ezek.
Előzmény: noway (11)
vizizé Creative Commons License 2005.09.19 0 0 12
Sziasztok!! Segítséget kérnék a következő témában. Nemrég vettem észre hogy az MSN 7,1 messengeremnél van naplózott beszélgetések funkció... Szeretném megtudni, vajon a windows messenger 5,1 nél is van-e ilyen funkció... Előre is köszi...
noway Creative Commons License 2004.11.04 0 0 11
Ehh, megette az intelligens fórummotor... szóval ezt kell beírni:
rundll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFmsmsgs.inf,BLC.Remove

De tényleg meg lehet találni a komponensek eltávolítása ablakban, és szvsz az a legtisztább megoldás.
Előzmény: biii (6)
Spinderella Creative Commons License 2004.11.04 0 0 10
Háááát, ezzel anno én is próbálkoztam, és hiába távolítottam el, reinstall után ugyanott figyelt a kis piszok...:-/
Előzmény: harzol (9)
harzol Creative Commons License 2004.11.04 0 0 9

Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása.

(Ha indítás után egyből ezzel kezded akkor tuti tudod uninstallálni az egész Messenger-t.)

Előzmény: biii (6)
Spinderella Creative Commons License 2004.11.04 0 0 8
Szia biii,

én is megküzdöttem már ezzel, ez a hülye 4.2-es elvileg letörölhetetlen. Nyitottam egy topikot is a témának itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114401 (bocs, linkelni nem tudok). Ott van egy oldal linkje, ami többféle segítséget is nyújt erre a gondra. Nekem a Futtatás-ba beírt parancssor tökéletesen működött, de ha Neked valamiért mégsem, akkor ott van az a tipp is, hogy 1xűen nevezd át a könyvtárat, ahonnan a messenger fut. Ha átírod valamire a könyvtár nevét, már nem fog tudni elindulni a progi.:) De érdemes az oldalt elolvasni, mert más tippek is vannak még ezen kívül.
Sok sikert! (Egyébként a fejlettebb változatokkal, pl. a 6.2-essel már tényleg nincsenek ilyen gondok.)
biii Creative Commons License 2004.11.04 0 0 7

én is a 6.2-es msn-t használom.. azután hogy internet kapcsolat után fellép a gép win messengerre, inditom az msn-t.

ezt kiirja hogy ön belépett egy másik helyre ezért kiléptet onnan (azaz a win messengerről)

csak ne indulna el magától a winmessenger...

Előzmény: Panzermeyer (4)
biii Creative Commons License 2004.11.04 0 0 6

nem egészen értem ezt:

"de tegyél egy jelet a második százalékjel után" 

mlyen jelet?????? az kimaradt...

 

nem tudom uninstalálni mert a programok eltávolitásáraha rámegyek, ott nem is jelenik meg... nem tudom uninstalálni!

 

az automatiku sinditás ki van kapcsolva, mint ahogy az msconfig  automatikus inditás fülén is ki van véve, hogy ne is töltse be.. mégis...

 

Előzmény: noway (5)
noway Creative Commons License 2004.11.04 0 0 5
Ne az automatikus bejelentkezést kapcsold ki, hanem az automatikus indítást. Vagy írd be azt, amit Panzermeyer javasolt, de tegyél egy jelet a második százalékjel után. De ha nem kell a messenger, akkor a legegyszerűbb megoldás uninstallálni az egészet. Nem használja a világon semmi, és ha valamiért mégis hiányzik, bármikor visszatelepítheted.
Előzmény: biii (-)
Panzermeyer Creative Commons License 2004.11.04 0 0 4
akkor gáz van
az IE nem használja, a messenger használja az IE-t
mondjuk én operázok, a messenger meg 6.2-es úgyhogy egyikkel sincs gondom
Előzmény: biii (3)
biii Creative Commons License 2004.11.04 0 0 3

megpróbáltam, ezt irja ki:

hiba: a következő INF fájl nem található: c:windowsinfmsmsgs.inf

Előzmény: Panzermeyer (1)
biii Creative Commons License 2004.11.04 0 0 2
és minden más működni fog azért??? l internet explorer? merthogy erre hivatkozik, hogy ez is használja
Előzmény: Panzermeyer (1)
Panzermeyer Creative Commons License 2004.11.04 0 0 1
start/futtatás: rundll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFmsmsgs.inf,BLC.Remove

írd be, OK, és a messenger a múlté
Előzmény: biii (-)
JFEry Creative Commons License 2004.11.04 0 0 0
Töröld az egész messenger alkönytárat.
Előzmény: biii (-)
biii Creative Commons License 2004.11.04 0 0 topiknyitó

helló

segitséget kérnék:

amikor fellépek a netre mindig betöltödik autómatice a win messenger.  msconfigban az autómatiku sinditásból kiszedtem,  a win messenger főablakában nincs bepipálva az Autómatikus bejelentkezés.

Mégis elindul mindig.

 

antispy-jal megpróbáltam szüneteltetni, de elindult ezután is.

törölni meg nem tudtam, mert azt mondja használja a az internet explorer is , meg az outlook is.

 

foggggalmam sincs hogyan tudnám megszüntetni hogy állandóan fellépjen,

 

akinek van ötlete irja meg!

(windows xp-m.. hátha hiányolná vki hogy nem irom)

köszi

ildi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!