Keresés

Részletes keresés

Varahernyó Creative Commons License 2005.02.18 0 0 637

Varapapának gondjai megoldására!
Üdv Szolnokról Varahernyó
Előzmény: Varapapa (607)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.17 0 0 636

Hallod-e Vararájder?

 

Én már rég varaderoval járok (4 éve) buszlimuzinom van (6éve) gyerekem is van (5éve) mégsem vagyok +komolyodva, sőt! De kb igazad van különben.

Küldtél-e emilt az eurom.-ba?

A túraleírást +kaptad?

 

Napos időt!

Előzmény: VaraRider (635)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.17 0 0 635

 

Majd ha már te is megkomolyodsz, abbahagyod a csapongó életet, nem leszel már pörgős sales-es, megszületik az első gyereked, na majd akkor kezded átértékelni a dolgokat :-): megveszed a családi autót (buszlimuzint), eladod a naked motorodat, és átülsz egy túraendúróra, ami egy Honda fun-nak ugye egyértelműen egy Varadero.........:-))))))

 

 

Előzmény: Hornet72 (633)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.17 0 0 634

"Óóóó a végén még nekem is le kell cserélnem Hornetkát egy Varára! :)"

 

Óóóóó! Hiszen ez borzasztó! Nézd, mi is hogy szenvedünk! :)))

 

 

Jirzsij

Előzmény: Hornet72 (633)
Hornet72 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 633
Óóóó a végén még nekem is le kell cserélnem Hornetkát egy Varára! :)
Előzmény: VaraRider (631)
Hornet72 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 632

Szepy, mindíg is éreztem, hogy valami furcsa van benned de eddig még sose foglamaztam meg mi is az. Te most megtetted helyettem :) UFO vagy!

 

Kertész Zsolt az egyik legjobb srác, mindenki vásároljon nála. De nagyon vigyázzatok, a gatyátokat is beváltjátok nála pár "hasznos" kis mütyürre :) A Sebring dobok nekem is előjegyzésbe lettek véve :) Szerintem nagyon szépek és Zsolt esküszik rá, hogy gyönyörű a hangja.

Előzmény: KTMSzepy (620)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.17 0 0 631

 

Megjelentünk a MotorRevüben!

 

A Mozaikban található egy hír, ráadásul kiemelt háttérrel.

 

 

 

GADA Creative Commons License 2005.02.17 0 0 630

Jó hír! :)

 

Szerintem Fecánál meg is vannak valamilyen adatok. (igaz "Főnök úr" ?:)) )

Előzmény: zsifiwonder (625)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.17 0 0 629

 

Rögzítve.

Az átadást majd megbeszélük, ha kész lesz.

 

Üdv

Feca

Előzmény: Oszi_'02 (628)
Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 628

Szia Feca!

Én is kérek egy kék pólót, ha lesz egy a sok X-es változatból (mondjuk XXXL). Az ellenértéket hogyan lehet legyónni?

Oszi  

Előzmény: VaraRider (609)
Oszi_'02 Creative Commons License 2005.02.17 0 0 627

Szia Varaderoka!

Kösz a bukócsó árakat. Megnézem a neten, hogy melyik hogy néz ki, aztán kitalálok valamit!

Üdv,

Oszi 

Előzmény: zsifiwonder (603)
Varapapa Creative Commons License 2005.02.16 0 0 626
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 625

Hali

 

Megvan kb 10-15% lesz a kedvezményünk. Jó lesz?

És ez MINDENRE! Olaj, szűrő, kipuff, fékbetét, felszerelések, ruhák, sisakok, csizmák, kofferek, gumi, stb.

Úgyhogy lehet rohamozni máris.

 

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 624

Hali!

El kellene emilezni nekik klubtagok listáját és gyakorlatilag mától megy a kedvezményes vásárlás. Azt mondta a Zsolt még megálmodja a %-ot.

Címük: info@euromotor.hu Légyszi "főnök" küldj listát neki!

 

Lehetőleg minél több infóval hogy lehessen azonosítani míg nincs kártya

 

Napos időt!

Előzmény: GADA (623)
GADA Creative Commons License 2005.02.16 0 0 623

Úgy, ahogy mondod. Nekem segített kihordani a tag a cuccost a bálnába, és közben folyamatosan nyomta. Asszony, gyerekek bent ültek a kocsiban, ő meg csak mondta-mondta. Asszony azt hitte ismerem az ürgét, mert olyan jól és hosszan dumáltunk. (már hogy ő)

 

 

Előzmény: Jirzsij (621)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.16 0 0 622

Az a főlényeg (főprobléma), hogy a múltkor hallgattam Dhoktol Ghenya úr Akráit. Gondolom itt nem kell bizonygatnom, hogy az egyik legszebb hang ami létezik az egy mélyen dübörgő, erőteljes V2 blokk... :)))

 

Szepy

Előzmény: Jirzsij (621)
Jirzsij Creative Commons License 2005.02.16 0 0 621

Nem röhögünk! :)))) Persze nem lehet véletlen, hogy valakinek a szája (állkapcsa) a legnagyobb dolog a fején. :)))) (...ez most ilyen bagoly mondja dolog volt, mi? :)))

Én is állandóan gondolkodok valami sport dobon, de a gumi vásárlás, lánc csere, stb mindig fontosabbnak bizonyulnak. És akkor egy-két kereskedő még rátesz egy lapáttal és mutogatja ezeket a vazsdarabokat. Így is nehezen állom meg, hogy ne költsem ilyenre a kajapénzt :)))

 

Jirzsij

Előzmény: KTMSzepy (620)
KTMSzepy Creative Commons License 2005.02.16 0 0 620

Valóban jó társaság, tőlük vettem a C2-őt. Mivel fejméret alapján vettem és (nem röhögni!) kiderült, hogy ez nálam nem jó módszer. 2 napon belül vissza kellett vinnem a bukót. Fél óra után begörcsölt az állkapcsom, úgy nyomta. Úgy néz ki, a fejem legszélesebb pontja nem a szemöldök felett mérhető. :)

 

Persze vigyáztam rá, nem látszott rajta semmi, sőt a plexit is kicseréltük, hogy a már "használt" maradjon meg a nagyobb bukómon, de szó nélkül cserélték. Csak vigyázni kell, mert sokat tudnak beszélni és a végén sokkal több mindent megveszel, mint amit akartál. Engem Sebring végdobokkal kísértettek meg a legutóbb a genyák! :)))

 

Szepy

Előzmény: GADA (617)
GADA Creative Commons License 2005.02.16 0 0 619

A kártyát szerintem nem kell túlbonyolítani. Olyanra gondolok, mint a METRO, vagy Cora kártya (van egy rakat mindenféle ilyen kártyám, gondolom Nektek is):

 

Klub logó nagyban, web cím, sorszám, név, lakcím, esetleg a háttérben vízmintával egy Vara.

 

Szerintem jobb a címes azonosítás, mert akkor a Zassony tud nélülem meglepit vásárolni :))

Valami ilyesmire gondolok, csak szépben:

 

 

 

Még egy Honda szárnyacska elfér rajta.

Előzmény: VaraRider (618)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.16 0 0 618

 

"Bi-bi én tegnap motoroztam!!"

Hát irigyellek, még a 100m is több, mint a semmi....:-))

 

"Lehet több boltban is kedvezményünk nem ??

Persze, hogy lehet több boltban is, az csak jó...

 

Csináljunk klubkártyát!"

Klubkártya is lesz, a formátumát kellene véglegesítenünk. Bankkártya méretű lesz, színes, sorszámozott, laminált.

Az azonosítást kéne megbeszélni, szerintem a legyegyszerűbb, ha fényképes, ui. a szig szám stb. bonyi.

 

 

 

 

Előzmény: zsifiwonder (615)
GADA Creative Commons License 2005.02.16 0 0 617

Köszi, már hívom is.

 

Az Euromotorral nekem is nagyon pozitív a tapasztalatom. Én ugyan a Lehréktől rendeltem a bukócsövet, dobozt, platnit, de az Euromotor közelebb volt, így tőlük hoztam el.

Nagyon szimpatikusnak és hozzáértőnek tűnt az ember.

 

Előzmény: zsifiwonder (613)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.16 0 0 616

 

KicsiVara,

"nekem kellene 2 világos típusú"

 

Felírtam, az átadást majd megbeszéljük.

 

 

Előzmény: Kicsivara (612)
zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 615

Hali!

 

Beszéltem az Euromotorral kellene gyártanunk Varadero Klub Tagkártyát és ha azt megmutatjuk akkor ad kedvezményt rá!

Ez az egyszerűbb mert akkor nem kell keresgélni kinél van a vásárlói kártya.

A shoxban egyébként elég egyszerü készlet kb  RMC-s kategória. Modjuk ha nektek ez a vágyatok, legyen. Lehet több boltban is kedvezményünk nem ??

Csináljunk klubkártyát!

Süss fel nap!

 

Napos időt!

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 614

Hali!

 

Bi-bi én tegnap motoroztam!! Beindítottam, felültem rá mentem 100métert majd végigtoltam a vizsgasoron. Csak kár hogy közben esett a  hó.

Igaz hogy a trasporter meg úgy televerte sárral az utánfutón hogy tiszta off road lett tőle.

Ilyen koszos még sose volt.

 

Napos időt!

zsifiwonder Creative Commons License 2005.02.16 0 0 613

Szia Gada!

 

Megadom magam és a telefonszámot is.

 

Bájker vörd a neve  06-20-391-70-54 Itt nekem 31,400,-at mondott a középállványra.

Híjjad fő' és megmondják a frankót.

 

Pont a SHOX???????? 3x voltam ott először utljára és soha többet. doboz platnit akartam ott volt a motor doboz minden rászerelem nem megy rá a koffer. visszavittem mondtam nem jó. Még letolt a kis suttyó hogy én kértem ezt. adott másikat. hazaviszem szétszedem a motort nem varaderora valo a platni. agyam ledobta a szíjat.

Visszaviszem mondom hagyjuk. vissza a lóvét. Azt nem lehet le kell vásáarolni. mondtam olyan nincs hosszas vita után hozott 1 platnit ami végre jó lett.

egyébként a kappa olcsóbb. Inkább beszélek az euromotorral biztos csinál nekünk kártyát!! Ők tudják is mit árulnak. Ja és nincs 1 db csopperes cuccuk se!!!

 

Napos időt!

Előzmény: GADA (610)
Kicsivara Creative Commons License 2005.02.16 0 0 612

Feca, nekem kellene 2 világos típusú L,XL méretben. Küldjek mailt, vagy elfogadod a rendelést így is?

KV.

Előzmény: VaraRider (609)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 611
Aztán úgy jár, mint kedves HDRobi barátom csatolmánya, aki világ életében a HD Sportsterrel masszíroztatta a hátulját, és egy hosszú túrán egy pihenő alkalmával kipróbálta a Capot. Szegény, utána majd' meghalt mire hazaértek:)
Előzmény: VaraRider (608)
GADA Creative Commons License 2005.02.15 0 0 610

Nekem az a SW Mo-tech tökéletesen megfelel, úgyhogy máris megkezdtem az üldözésedet :))

Épp ma nézegettem a web oldalukat és csodálkoztam, hogy kis hazánkban senki nem foglalkozik vele. Pedig ár/érték szempontból elég ütős cuccok!

 

Gada

Előzmény: zsifiwonder (604)
VaraRider Creative Commons License 2005.02.15 0 0 609

 

Többen kérdeztétek a Varadero Klubos pólókat, tehát:

 

Egyelőre januárban ebből is egy indulókészletet finanszíroztam be, megrendeltem, megterveztük és legyártották a hímzőmintát, és ki is hímeztettem őket.

 

Jelenleg van készleten: világos L-es 2db, XL-es 1db; valamint kék 2db XL-es és 3db L-es. Az eddig beérkezett rendeléseket ezek alapján fogjuk kielégíteni.

 

De amire nem igazán számítottam: csak úgy röpködnek az X-ek az L betű elé :-)), azaz sokaknak XXL, XXXL stb-re van szükségük, ilyen pedig jelenleg nincs, rendelés alatt van (min. rendelési összeg egyébként 10eFt, mivel ezek jó minőségű, és hosszú távon is rendelhető cuccok, így mindenkinek mindig ugyanazt a minőséget tudjuk garantálni)

 

Tehát, akinek póló kell, az még a héten (és jövő héten) szóljon,  így még ebben a rendelési körben benne lesz. Ja és most rendelek nőit is, úgyhogy tessék a Zasszonyokra is gondolni...:-))

 

Üdv

Feca

 

 

 

 

VaraRider Creative Commons License 2005.02.15 0 0 608

 

Jöjjön csak, ha akar a drága. Sőt, néha, amikor már elfáradt a lódarázson, akkor átülhet egy Varadero hátsó ülésére, és akkor elbeszélgethetünk vele a régi barom főnökünkről...:-))

A szokásos 2 táskányi női holmit meg belepréseljük a kofferekbe, van összesen kb. 140 liternyi....

 

Egyébként Bozsevácék is párosan jönnek, úgyhogy hajrá :-)

 

 

 

 

 

Előzmény: Hornet72 (606)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!