Keresés

Részletes keresés

SilverVara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 335

Így indult a Varaderos feeling...

 

Csatoltam egy 10 mp-es mobilos videot

Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 334
No akkor valaki határozzon el valamit és megpóbálunk felsorakozni, aztán ha nem megy, igazítunk az időponton.
Előzmény: SilverVara (333)
SilverVara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 333

Dunaföldvár nagyon jó hely, jan. 9.-én oda gurultunk a híd alatti Halász csárdába, isteni halászlevet ettünk:)))))

 

Tudom, van közöttetek néhány horgász...persze nem biztos, hogy szereti a hal ételeket...

 

Szóval az az étterem is remek hely lehet egy talira, nekünk végülis majdnem mindegy hol találkozunk, csak az időpont ami kérdéses lehet...

 

szerintem:)))

Előzmény: Kicsivara (314)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 332

Nekem még nem biztos, de nem lehetetlen. Nyomassuk!

Viszont a jövő hétvége egész biztos, hogy jó.

 

 

Jirzsij

Előzmény: GADA (331)
GADA Creative Commons License 2005.01.28 0 0 331

Ja, hogy így! Akkor még most szombat is szóbajöhet. Szerintem Jó ötlet.

 

Gada

Előzmény: SilverVara (330)
SilverVara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 330

Sőt a MRevű főszerkesztője és egy "tesztpilóta" szívesen leis jönne közénk és személyesen adna néhány jó tanácsot, ötletet a Varadero Klubbal kapcsolatosan...

 

Nos a helyzet ez, kérdés, hogy ki hogyan látja a dolgot....

SilverVara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 329

Tisztelt VaraRider!

 

Mint írtam korábban, azon ügyködtünk az elmúlt hetekben, hogy Varaderos csapatot szervezzünk egy jövendőbeli Varadero Klub létrehozására...

 

E közben akadtam rátok.

 

Nos a helyzet az, hogy mi egy kicsit előreszaladtunk, anélkül, hogy komoly létszámú csapatunk lenne... és felvettük a kapcsolatot a Motor Revű főszerkesztőjével, hogy segítsen nekünk.

Nos abszolult segítőkész volt és azt ígérte, hogy amennyiben komolyan gondoljuk a Varadero Klubb dolgot, akkor a következő MRevűben lehoznak rólunk egy cikket...

 

Ezt a lehetőséget szeretném felajánlani nektek!!!....!!!!

 

Mielőbbi találkozót kezdeményeznék én is, ugyanis ha érdekel benneteket a Motor Revűs lehetőség, akkor azt a jövőhéten lekell adni a szerkesztőségbe...

 

A helyzet az, hogy most szombat délután mi ráérnénk....

 

Biztos vagyok benne, ha közösen leülnénk nagyon sok okos dolog kialakulhatna!

 

Nos, véleményetek?

Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 328
Ja és elfelejtettem, hogy kissrác koromban a 3 gangos Simsonmotoros Riga volt a leeeeeegnagyobb kiiiiráááály!
Előzmény: SilverVara (324)
VaraRider Creative Commons License 2005.01.28 0 0 327

 

Jó ötlet a találka, jó lenne megismerkedni. Kérdés azonban, hogy talán 2-3 hét múlva már mehetnénk motorral is......

Persze ha tél tábornok még erősködik, akkor mehetünk kocsival is, az én Verso-m is 7 személyes....úgy látom, itt csupa nagyautós-kombis-buszlimuzinos társ van :-))

 

Előzmény: GADA (318)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 326

De jól esett olvasni soraidat! Bárcsak olyan fiatal lennék ahogy te gondolod! Na azért öregnek sem nevezném magam, de ha az első randimon összejött volna a gyermekáldás, akkor ő már az érettségire készülne. :o))

Azért lett 125-ös a drága, mert mint azt már írtam nem vagyok futi, de munkára is használom Bp.-en. Ha belöknének egy vagon húszezrest a garázsomba, akkor sem adnám el, hanem pluszban még vennék hozzá egy 1000-est túrázni.

KV.

 

ps.: ma jó sokszor el fogom olvasni, amit írtál, tényleg jól esett. ;o)

Előzmény: SilverVara (324)
GADA Creative Commons License 2005.01.28 0 0 325

Következő hétvége= mostani?

Nekem az 5-6-i jó lenne. Mondjuk szombat délután.

Népek?

 

Részletkérdés, de az általam felajánlott bálna céges típusú: költség=0

5 főig jó vagyok. (Mondeo kombi)

 

Ja, és boccs a kimaradtaktól! Hol a Cavintonom?!

Gada

Előzmény: Jirzsij (311)
SilverVara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 324

Szia Kicsivara!

 

Kösz az üdvözlést!

 

El kell, hogy mondjam talán téged irigyellek a legjobban (gondolom nagyon fiatal vagy még) ugyanis amikor én még kissrác voltam, akkor nem álltak rendelkezésünkre ilyen csodamocik mint a "kisvara".

 

Így nekünk a Simson meg az MZ/ETZ jutott, király gépek voltak!!!! (akkor)

Azt lehetett tuningolgatni oda-vissza, a jelenlegi vasamhoz hozzá sem mernék nyúlni (hál istennek nem is kell!)

 

 

A fiamnak szivesen vennék egy Kisvarát, de neki még nem érne le a lába :))))) (csak 4 éves), de a mocikat már Ő is imádja!

 

Hali

Előzmény: Kicsivara (307)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 323

Üdv!

 

Ha egyszer összeszaladnánk valahol szívesen megnézném a c2-őt közelebbről, hogy milyen vagy pár szóban egy kis tapasztalatot ha megosztanál velünk, mert Gadának nem igazán tetszett (242) én meg nem fogtam még a kezemben.

 

Macipapa

 

 

Előzmény: SilverVara (305)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 322

Ha végre ránktavaszkodik, ilyen képeket csináljunk még! Hajlandó vagyok modelt állni is :))))))) Csuhajj!!! Köszi KV!

 

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (317)
GADA Creative Commons License 2005.01.28 0 0 321
Ti vagytok Szepyvel a KTM-es túraEndúró tiszteletbeli alszekció, ahová mint renegát kérem felvételemet (persze, mint tiszetléetbeli tag)  :))
Előzmény: gencsydani (312)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 320
Kecsó Tibisomi
Előzmény: GADA (318)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 319

Szepy említette, hogy rokonlélek :))

Előzmény: GADA (318)
GADA Creative Commons License 2005.01.28 0 0 318

Nálam a hét közben kizárva, de valamelyik hétvégi délután beleférne. Végülis Kecskemét Bp-ről nézve nem nagy távolság (nem úgy mint Egerből, vagy Sopronból)

Akár egy Bp-Kecsó-Bp gyüjtő fuvart is bevállalok a bálnával.

A csomagtartóban jól elférnének a földgömbök:)

Persze egy Bp környéki hely sem rossz.

Ha jól emlékszem a földrajzi elhelyezkedésünkre:

Kecsó: SilverVara, Macipapa, Petyavara

Bp környéke: Jirzsij, Kicsivara, Gada + Feca Tatán

Eger: Varapapa

Sopron: Bozsevác

 

Kihagytam valakit?

 

Gada

Előzmény: Macipapaa (310)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 317

Óhajod számomra parancs:

 

50 percenttel le van kicsinyítve, de biztos vagyok benne, hogy Petyavara elküldi neked is az eredeti méretben.

 

 

 

Ugye,hogy hasonlít a rajzhoz szerintem egész jól elképzeltem.

 

Előzmény: Jirzsij (315)
VaraRider Creative Commons License 2005.01.28 0 0 316

 

SilverVara üdv a Klubban!

Hát most már aztán tényleg úgy tűnik, hogy Kecskemét a világ közepe, legalábbis túraendúrós szempontból.....:-)

 

"Mi is azon ügyködünk, hogy egy jó kis Varaderos csapatot összehozzunk (jelenleg 4-5-en vagyunk). "

Tessék nekik is szólni, még ha nem is fórumozik mindenki, azért a taglistába szívesen feltenném őket.

 

Üdv

Feca

Előzmény: SilverVara (289)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 315

KáVé!

 

Nem bírok a kiváncsiságommal. Megtennéd, hogy fölrakod, vagy elküldöd azt a képet?

 

Jirzsij

Előzmény: Kicsivara (306)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 314

Legyünk igazságosak!

 

Dunaföldvár

 

Ugyanolyan messze van Kecskeméttől, mint Budapestől.

Szerintem ez mindenkinek jó lesz.........vagy mégsem.....szerintem :o)))))

 

Komolytalanságot félretéve csatlakozom a túrához, ha meglesz a megfelelő időpont.

KV.

Előzmény: Macipapaa (309)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 313

Én kivételesen vegyülök :))))))

 

Jirzsij

Előzmény: gencsydani (312)
gencsydani Creative Commons License 2005.01.28 0 0 312

Akkor én meg az összes egyéb márkájú túraendurótlan topicolvasó vagyok?!?:o

 

:))))))))

Előzmény: KTMSzepy (308)
Jirzsij Creative Commons License 2005.01.28 0 0 311

Jó ötletnek tartom!

 

Valamelyik 7végén röffenjünk össze! Gondolom Pest vonzáskörzetében vagyunk páran, akik jönnénk. Ha összegyűlünk elegen, akkor egy 806-os Puzséval (max7fő), vagy Transittal (9fő) tudok lendíteni az utazni vágyókon. Így a távolságból adódó költségek is minimalizálódnának.

/pillanat a következő hétvége jónak tűnik. Hmmm?

 

 

Jirzsij

Előzmény: Macipapaa (309)
Macipapaa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 310

Komolyra fordítva nem szeretnék senkit megsérteni csak magamból kiindulva eléggé kevés szabadidom van és tapasztalatból úgy gondolom, hogy ennyi embert (hála kezdünk szépen szaporodni) elég nehéz egyszerre összehozni.

Én részemről szívesen megismerkednék egy két 'kollégával' addig is amíg elő nem lehet venni a vasat. (de lehet hogy csak én vagyok evvel így)

 

Macipapa

Macipapaa Creative Commons License 2005.01.28 0 0 309

Varások!

 

Nem gondoljátok, hogy egy 'örsi' gyűlést  össze kellene hozni addig is egy hosszú téli éstén vagy hétvégén? Lehet kocsival is jönni, de aki nem bír magával jöhet kétkeréken is:)

Sok lúd disznót győz alapon én Kecskemétre gondoltam:))))))))))))

 

Macipapa

KTMSzepy Creative Commons License 2005.01.28 0 0 308

Én pedig az összes, egyéb márkájú túraendúrószimpatizáns, rendszeresen topikolvasó tag nevében üdvözöllek, aki meg én lennék. :)

 

Szepy

Előzmény: Kicsivara (307)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 307
Nagyon sajnálom, elfelejtettelek üdvözölni az összes topicon lévő 125-ös Varások nevében akik valójában én vagyunk. :o))))
Előzmény: SilverVara (305)
Kicsivara Creative Commons License 2005.01.28 0 0 306
Hát ez ténleg csudiszép! Felrakjam?
Előzmény: Petyavara (303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!