Keresés

Részletes keresés

KTMSzepy Creative Commons License 2005.01.03 0 0 83

Nemtom, de ha megtalálom a térképen megnézzük? :)

 

Alapvetően 1-2 lightos földútra gondoltam, de majd Jirzsij megmutatja nektek, nem rontom az összképet! :)

Ahol ő elmegy, az senkinek nem okoz majd gondot... ;)))

 

 

Szepy

Előzmény: GADA (65)
Varadero Creative Commons License 2005.01.01 0 0 82

Halihó!

 

Nem gondoltam, hogy ilyen elvetemültek vagytok!

Én október közepén mentem egy kis kört, azóta pihen a gép. Sajnos most göthős vagyok, de rövidesen lemosom és egy kicsit beindítom  :)

Menni nem merek, mert a háziorvosom itt lakik az utcában és harakiri lesz, ha meglát az arcüreggyulladással motoron feszíteni...

 

Azon a bizonyos lillafüredi úton kívül van még más hasonló is itt a környéken, remélem rövidesen bemutathatom nektek.

 

Üdv: Varadero ill. Varapapa (Nem akarom kisajátítani a Varadero nevet)

Macipapaa Creative Commons License 2005.01.01 0 0 81

Hi mindenki!

 

Sajna én utoljára csak az elmúlt évben használtam a vasamat, mert idén még nem volt rá időm:))) Na majd holnap ha nem lesz nagy fagy igaz ma is egésznap szemerkélt az eső, de legalább majd elmondhatom, hogy már idén is 'lemostam' 

 

Macipapa 

GADA Creative Commons License 2005.01.01 0 0 80

Pedig jól hangzott !:))

 

Ma volt jó kis évnyitó GAU-s gurulás Bp-Visegrád-Bp. Jó volt megint nagy csapatban gurulni. Lett egy kis álcaszín a szép új vasamon.

 

Gada

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.31 0 0 79
Ez terméészetesen Jirzsij volt, sose mondanék ilyet egy RHondára
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.31 0 0 78

Hmmm! Ez a Varadero tetszik nekem. Asszem lecserélem a Zééét egy ilyenre. Szép is, nagy is, és Honda!!!

 

Lécci! Valaki adja nekem kölcsön egy körre!!!

 

 

rnie

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.31 0 0 77

 

Azért teherhajónak nem rossz:)))

 

 

Előzmény: Jirzsij (76)
Jirzsij Creative Commons License 2004.12.31 0 0 76

Ma sikerült újra Varadérózni, ha esik az eső, hideg az út, akkor majdnem annyira izgalmas, mint a Capo: a Capo konnyebbnek erzodik, sortosabb a blokkja, a futomuve meg jobb aszfaltra, viszont telleg kicsit durvább.

 

rnie

Előzmény: Jirzsij (74)
GADA Creative Commons License 2004.12.30 0 0 75

Én tegnap nem birtam tovább ezt a tavaszi időt, úgyhogy elmentem kerestem egy kis telet :)

 

Gurultam egy százast. K jó volt. Két quadoson kívül sok motoros nem nyüzsgött.

Ismerem azt a lilafüredi utat, arra szoktunk Egerből Miskolciába járni. Oda tényleg el kell menni.

 

Gada

Előzmény: Jirzsij (74)
Jirzsij Creative Commons License 2004.12.30 0 0 74

Nyáron volt Rnie-nél egy Caponord tesztre, úgyhogy a pécsi túrára azzal jött. Nekem az a véleményem róla, hogy egy durva koppintás. Durvább járású a motorja, keményebb a váltója, a kapcsolói, az ülés anyaga, szóval kevésbé kifinomult az egész kidolgozása. Ettől függetlenül erősebb a motorja, keményebb a futóműve és az egész nem egy rossz gép. De ha versenymotort akarnánk, nem vettünk volna Varadero-t. No és a minőség :))))))))

 

Két ünnep között voltunk Egerben és környékén (autóval). Megmásztuk a Siroki várat is. Nagyon szép az egész környék. Eger és Lilafüred között van egy kb 40km hosszú sssssssssssss kanyar :)) Oda el kéne gurulnunk nyáron.

 

Mondom nektek is: Szilveszteri bulit szervezünk a párommal. Ha van kedvetek jönni, akkor a Hotmail-es címemre írjatok és egyeztetünk!

 

 

Jirzsij

Előzmény: GADA (73)
GADA Creative Commons License 2004.12.28 0 0 73
Az én környezetemben caponordosok vannak többen is (nálam is felmerült mint lehetőség). Kíváncsi vagyok a Capohoz képest hogy viselkedik majd. Szerintem nagy különbség nem lesz.
Előzmény: Bozsevác (72)
Bozsevác Creative Commons License 2004.12.28 0 0 72

Hát inkább az ilyen utakat részesítem előnybe, vagy a hegyi szerpentineket!!! ez való ennek a motornak . Meg is lepődtem, hogy milyen kezes kanyarokban. A szlovák hegyi túránkon mindenki rajtam kívűl sport v. túrasport motorral volt, és elismerően bólogattak, hogy a varát hogy lehet döntögetni..... és kényelmesebb!!!

 

ciao

GADA Creative Commons License 2004.12.27 0 0 71

Kúúúl :)

Látom neked sem az aszfalttal ér véget az út.

Előzmény: Bozsevác (70)
Bozsevác Creative Commons License 2004.12.27 0 0 70

Iiiigen! Már van képem hozzátok!!

 

Jó pihit mindenkinek.....

 

 

 

 

 

Erdély
Jirzsij Creative Commons License 2004.12.24 0 0 69

Boldog Karácsonyt kívánok minden XL-es topiklakónak!

 

 

Jirzsij

Macipapaa Creative Commons License 2004.12.24 0 0 68

Hi mindenki!

 

Boldog karácsonyt mindenkinek meg száraz aszfaltot és legalább +2 fokot:)))

 

Macipapa 

GADA Creative Commons License 2004.12.23 0 0 67

Ja, és ha a tavaszt emlegetjük (mellesleg) 7. Nemzetközi Varadero Találkozó májusban:

http://www.varaderoclub.pl/vim7/index.html

 

Csak úgy mondom...

Előzmény: Varadero (63)
GADA Creative Commons License 2004.12.23 0 0 66
Az jóóó hely (Ho-Shi-Miny Vi-et-nyam :)) Jó pár évig rontottam ott a levegőt, és koptattam a tesi tanszék padjait/gyepét. Mindig nosztalgiával megyek.
Előzmény: Varadero (63)
GADA Creative Commons License 2004.12.23 0 0 65
Merre is van az a Degec? :)))))
Előzmény: KTMSzepy (62)
Varadero Creative Commons License 2004.12.23 0 0 64
Elfelejtettem, hogy a képen Sirok vára ill. inkább SirokVara látható!
Varadero Creative Commons License 2004.12.23 0 0 63

Halihó!

 

Azért errefele (Eger) is vehetjük az irányt!

 

Boldog karácsonyt!

 

 

(Pihenjen mindenki, mert tavasztól sűrű lesz a program!)

 

 

KTMSzepy Creative Commons License 2004.12.23 0 0 62

Nem mindenhol gondoltam 100% aszfaltra... ;)

 

Szepy

Előzmény: GADA (61)
GADA Creative Commons License 2004.12.23 0 0 61

Hadd szóljon!

Ha száraz az aszfalt, a hideg nem számít.)

 

Na, most egy kicsit lelépek, úgyhogy boldog Karácsonyt mindenkinek! (nálunk ma jön a Jézuska)

Előzmény: KTMSzepy (60)
KTMSzepy Creative Commons License 2004.12.23 0 0 60

Lightos-ismerkedős-túraendúrós-egynapos gurulgatást BP körzetében _szerintem_ :) leginkább a Börzsöny-Cserhát felé keresendők. Kis utak néha elég rossz aszfalttal, kis falvak olcsó kis presszókkal, szép táj, nem kell nagy tempó (közel van) és nagyon szép a környezet.

 

A többit inkább IRL, hogy ne szokjon oda az összes léhűtő/forraló (termosztátállapottól függően :) ).

 

Felvezetést nem szívesen vállalok, már így is sokak bizalmát elveszítettem "csak egy kis lightos gurulás lesz" felvezetéseimmel... ;)

 

Szepy

Előzmény: Jirzsij (59)
Jirzsij Creative Commons License 2004.12.23 0 0 59

Esetleg mutathatod is az utat :)))

 

De ésszel! A kútba nem követünk! :))))

 

 

 

Jirzsij

Előzmény: KTMSzepy (58)
KTMSzepy Creative Commons License 2004.12.23 0 0 58

Javasolhatok útvonalat esetleg?

 

Szepy

Előzmény: Jirzsij (57)
Jirzsij Creative Commons License 2004.12.23 0 0 57

Üdv a VaraTeam-nek!

 

 

"Kitartás, remélem február környékén már megejthetjük az első ismerkedős minitúránkat."

 

Nem a kitartáson múlik, hanem hogy Rnie megtanul-e addig parkolni, vagy végleg fölhagy a próbálkozással :)))) Remélem kibírja a "pici" addig :))

 

Addig is marad a fantáziálás. Februárban feldübörög a ~10db V2. Csuhajj!!!

 

 

Jirzsij

Előzmény: VaraRider (56)
VaraRider Creative Commons License 2004.12.23 0 0 56

 

Gyülekezzünk csak, ez a célja ennek a fórumnak :-)

 

Néhány info a  Varadero Klub Magyarországról, csak hogy tudjátok, hogy hol tartok:

- a www.varadero.hu domain ugye már egy ideje megvan

- a következő hetekben reményeink szerint elkészül a honlap első verziója is

- egyik márkatársunk szerverén lesz elhelyezve, nem vmi ingyenes site-on, így (később) több lehetőségünk lesz interaktívabbá tenni

- most nem készítek külön taglistát, majd a honlapra feltesszük egymás elérhetőségeit

 

 

Úgy látom, a Varadero-sok nem igazán hívei a téliesítésnek, inkább mindenki gurul vele egyet havonta...:-))

Kitartás, remélem február környékén már megejthetjük az első ismerkedős minitúránkat.

 

Üdv

Feca

VaraRider

 

GADA Creative Commons License 2004.12.23 0 0 55

Üdv itt!

Szépen gyülekezünk :)

 

kép feltöltés:

Browse - kikeresed

Feltölt

Beszúrás

Előzmény: Bozsevác (54)
Bozsevác Creative Commons License 2004.12.22 0 0 54
Nem!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!