Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2023.02.08 0 0 70

Ma a középiskolák abban élnek, hogy nem kötelező mindenkit oktatniuk.

Ideje lenne változtatni ezen a joggyakorlaton.

adorjan1248 Creative Commons License 2017.03.15 0 0 69

2017. MÁRCIUSÁTÓL INDUL A 3+1 HÓNAPOS, AZ 5+1 HÓNAPOS ÉS A 7+1 HÓNAPOS SZEMÉLYRE SZABOTT ONLINE ÉRETTSÉGI ELŐKÉSZÍTŐNK!

Az Orvos Akarok Lenni! személyre szabott magánórákkal vállal felkészítést, magyarországi és határon túli tanulóknak emelt szintű BIOLÓGIA és KÉMIA/FIZIKA vagy EGÉSZSÉGÜGY érettségire, KORTÓL és KÉPZETTSÉGTŐL függetlenül. A heti 3-7 magánóra vagy közös konzultáció tantárgyanként sokkal hatékonyabb és összességében olcsóbb is, mint egy átlag magántanár.
Mellesleg arra is van lehetőség, hogy a biológiát és a kémiát összhangban és rengeteg hétköznapi alkalmazással kiegészítve tanuld, a szóbelire pedig fogalmazástechnikai gyakorlatokkal várunk.

Ha valaha komolyan megfordult a fejedben, hogy ORVOS, FOGORVOS, GYÓGYSZERÉSZ, ÁLLATORVOS, VEGYÉSZ, PSZICHOLÓGUS, GYÓGYTORNÁSZ, AGRÁRMÉRNÖK, BIOLÓGUS, MENTŐTISZT, TANÁR, VÉDŐNŐ vagy ÁPOLÓ legyél, akkor érdemes átböngészned a facebook oldalunkat. :)

Nem számít a korod vagy az, ha gyenge középsuliba jártál, itt mindent az alapoktól kezdve tanítunk, személyre szabottan, a skype-on TÁVOKTATÁSBAN! Így nincs utazási költség, illetve személyes találkozóval járó ideges feszengés, kényelmesen és hatékonyan elsajátíthatod azt a tudást, amivel megvalósíthatod az álmaid!

www.facebook.com/orvosakaroklenni

Mr.Valaki Creative Commons License 2016.12.27 0 0 68

Sziasztok, ha nem probléma akkor megosztanék egy egy diákok által készített kérdőívet. Megkértek rá hogy népszerűsítsem hiszen január elején összesítik a válaszokat és osztályzatra előadást tartanak belőle (a félévi jegyük lesz ez). 

Ez egy továbbtanulási kérdőív 14 egyszerű kérdéssel, nagyrészt igen-nem válaszlehetőséggel. Egy perc alatt kitölthető.

https://docs.google.com/forms/d/1YXfTSCCz604yfvTcQTpurbmNR_dSCe6MLXm7oXXblgs/edit?c=0&w=1

Megköszönném ha még te is megosztanád! :)

Kitty.kitty Creative Commons License 2016.12.25 0 0 67

Sziasztok

Nagyon nagy problémám van,ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. 16és fél éves lányommal élünk kint. Aki a johan de witt college hooftskade den haag iskolába jár,az iskoláról csak rossz véleményem van,éppen ezért átszeretném íratni másik iskolába,ahol már megtörtént a felvételi teszt megírása is és fel is vették,ezt jeleztem a mostani iskolájának. itt ugyan is Úgy működik állítolag a másik iskolába hiába vettek fel ha a régi iskola nem adja ki valami 'dortszum formulér vagy milyen papír' akkor nem veszik át az új  iskolába. A gyerekem fejlődése érdekében viszont szeretném kivenni ebből a suliból. a régi iskola nagyon beakar tartani, nem engedik hogy ki írassam, és ezt a papírt sem adják ki amivel a másik iskola átveheti őt. azt szeretném meg tudni ha valaki tudja ezt a papírt hogy tudom az iskolától megszerezni,vagy hol lehet az iskola ellen panaszt tenni , esetleg valaki tud e egy jó magyar ügyvédet akivel be perelhetem az iskolát. ezt nem fogom hagyni. Azt mondta a régi iskola az újnak hogy nem adják ki a papírt és így törölték a gyereket a felvett dikákok közül, az új iskolából most kaptuk karácsonykor a levelet. nem értem meg mi az hogy nem a szülő dönti el hogy a gyerekének mi a jó, és mi ez hogy azt mondja a suli hogy nem írathatom ki a gyerekem ? ha valaki tud kérlek segítsetek nekem.

Előzmény: 6c4c (65)
András Bárány Creative Commons License 2016.10.27 0 0 66

Éredemes jól átgondolni, hogy hova írassuk a gyereket, mert nagyon ki tudja meretíni a gyereket az iskola, szinte teljesen feleslegesen, mindez a rossz oktatási rendszer miatt: http://www.origo.hu/itthon/20160405-deliaga-eva-gyermekpszichologus-iskolarendszer-betegseg.html jó lenne tényleg, ha végre rájönnének, hogy a kreativitásra és a gondolkodásra kéne inkább nevelni a gyerekeket: http://viennalife.hu/blog/hova-jarassuk-a-gyereket

6c4c Creative Commons License 2016.10.15 0 0 65

Lehetőleg nívósabb gimnáziumot válasszon aki tovább akar tanulni. főképp gyakorló gimnázium kellene, ami eleve egy egyetem tanműhelye és ott biztos adnak tudást. Aki meg valóban tovább akar tanulni, annak már elsős korában rá kell feküdni a céltantárgyakra, ami beleszámít az érettségi pontokba. Ajánlom, hogy aki teheti ne akarjon olyan felsőoktatási szakot célként tűzni, amire nincs munkáltatói igény (pl.: Agrármérnöki). Sajnálom, de akaraterőt, szellemi képességet nem tudok én se adni annak, akinek kevés van

attilka87 Creative Commons License 2013.07.15 0 0 64

      Az Athéné Szakközépiskola idén is várja hallgatóit érettségre épülő OKJ-szakképzéseivel: idegenforgalmi, informatikai, sporttal kapcsolatos, pénzügyi, logisztikai és kereskedelmi, valamint ügyviteli és művészeti szakok könnyen megközelíthető helyszínen, gyönyörű épületben és kellemes környezetben. Képzéseink nappali rendszerűek – igény esetén estin is indulnak – tandíjmentesek, két évesek és emelt szintűek. Ha szakmát akarsz, ne feledd: Athéné Szakközépiskola a Blaha Lujza téren! www.atheneszki.hu

 

 

Telefon: (+36-1) 887-2300

E-mail: info@atheneszki.hu

Facebook: www.facebook.com/athene.szakkozepiskola.1

ListOfSchoolsEU Creative Commons License 2013.04.29 0 0 63

A gyermekeim számára megfelelő  Középiskola keresésében az http://www.iskolaklistaja.eu/weboldal segített nekem.

dokis18 Creative Commons License 2011.01.28 0 0 62

Kedves felvételizők!

Szeretném segítségeteket kérni a szakdolgozatom elkészítésében.
A szakdolgozatom az érettségi előtt álló fiatalok továbbtanulásával foglalkozik.
Az alábbi linken tudjátok kitölteni a kérdőívemet( max 5 perc)

 

 

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/404107641/

 

 

Előre is köszönöm:-)

000555000 Creative Commons License 2011.01.23 0 0 61

Hello! EUROPA 2000 Középiskola ígizelle utca!!! Ide túljelentkezés? Miért, ebbe az iskolába? Én is most jöttem el:). És nem véletlenül, amióta új

igazgatója van az iskolának csak a szakadékba esik folyamatosan lejjebb és lejjebb. Tehát! Leendő 9.-esek ha lehet ezt az iskolát NE válasszátok. Aki

normálisabban gondolkozik, az el is hadja ezt az iskolát, lásd pl jelenlegi 9.A osztályt, majdnem az egész osztály ott akarja hagyni, és ott is fogja

hagyni a sulit!! Gondolom ezt majd törölni akarja Kedves Halász úr, vagy kedves Moderátorunk. De én bízom benne, nem kerül törlésre, és ezt az üzenetet

itt és más oldalakon is hangoztatni fogom, hogy megvédjem ettől az iskolától diáktásaimat!
Üdvözlettel egy volt diák!

Előzmény: Peremy (59)
Peremy Creative Commons License 2010.02.04 0 0 59
Volt ismertető a képzésekről, a BA-ról, MA-ról általában.
Láttam a kolit, ami tényleg inkább diákhotel, mint koli.
De itt megnézheted, hogy miről van szó, meg regisztrálhatsz is.
Előzmény: Tutimuki (58)
Tutimuki Creative Commons License 2010.02.04 0 0 58
Mi volt még nyílt napon egyébként ? Miket láttál, hallottál ? :)
Peremy Creative Commons License 2010.02.04 0 0 57
A Gazdaságinformatikus a fő cél. Bár az itt új szak, de nyílt napon elég jókat mondtak róla. Kíváncsi leszek mennyi pont fog kelleni.
Előzmény: Tutimuki (56)
Tutimuki Creative Commons License 2010.02.04 0 0 56
Milyen szakot választottál ?
Előzmény: Peremy (55)
Peremy Creative Commons License 2010.02.04 0 0 55
Hosszabb távon valószínűleg igen, de ez nem törvényszerű. Pl ha valahova, csak húsz embert vesznek fel, de több százan jelentkeznek az biztos nagyon magasra dobja a mércét, pedig lehet nem is annyira jó a suli.
Legalábbis én is ilyen szempontok alapján is választok.
Előzmény: aftershocktime (46)
Tutimuki Creative Commons License 2010.02.04 0 0 54
Igaz hogy majdnem két hét és lejár a jelentkezés, de nekem még mindig nem sikerült döntenem továbbtanulás ügyben. Ha egy suliba magas pontszámmal lehet bekerülni, az szerintetek garantálja azt is, hogy az adott iskola jó ?
Peremy Creative Commons License 2010.02.04 0 0 53
Én a KRF-re adtam be, azt eléggé dicsérték többen is. Pest engem teljesen elrettentett, sokkal jobb egy kisebb város. Egyébként nálatok mi lett a döntés?
Előzmény: aftershocktime (46)
aftershocktime Creative Commons License 2010.01.25 0 0 50
nem rólam van szó (érdemes néha vissza olvasni hidd el) :P
Unokahúgom ezekkel tisztában van..reál,humán egyaránt érdekli. A kettő között viszont nem nagyon tudna dönteni emiatt feküdne neki jobban szerintem egy ilyen suli. De okos lány és ezt ő is tudja :)
Előzmény: morfolgus59 (49)
morfolgus59 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 49
Ott viszont kell humán és reál is, de ha egy kicsit is érdekel akkor tudod teljesíteni a követelményeket.
Előzmény: aftershocktime (48)
aftershocktime Creative Commons License 2010.01.25 0 0 48
igaz a TVK és a GTK nincs valami szoros kapcsolatban. Csak nyilván mind a 2 helyen megvannak az alap tantárgyak a tantervben. Egyébként a GTK jöhetne csak szóba.
Előzmény: morfolgus59 (47)
morfolgus59 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 47
Annyira nem mondanám reál beállítottságúnak! Sokkal inkább attól is függ hogy milyen szakra mész, TVK és a GTK eléggé erősen eltér egymástól. Milyen szakra akar menni?
Előzmény: aftershocktime (44)
aftershocktime Creative Commons License 2010.01.25 0 0 46
igazából nem
ő a BGF-en gondolkodik. De ha nincs nagy különbség a képzések között akkor ez a KRF jobb lenne neki mert Gyöngyösön van és ő meg egri. Emellett eléggé szereti a szülővárosát és látom előre ha Pestre kéne mennie akkor eléggé szenvedne :P
Amúgy szóba jött a KRF csak nem tudtunk meg róla semmit mert nem valami régi suli. Teljes misztikumba borult előttünk.
Előzmény: zuhogjohn (45)
zuhogjohn Creative Commons License 2010.01.25 0 0 45
az induló szakokat elnézve erősen reál beállítottságú az iskola.
unokahúgod kiszemelte ezt az iskolát is ?
aftershocktime Creative Commons License 2010.01.25 0 0 44
szóval ez a KRF ilyen reál suli?
Hallottam róla de csak annyit,hogy Gyöngyösön van...szóval nem sokat.
Csak azért kérdezem mert unokahúgom gyűjti az infókat és megígértem neki,hogy én is nyitott szemmel járok akkor.
Előzmény: zuhogjohn (42)
aftershocktime Creative Commons License 2010.01.25 0 0 43
A legokosabb egyébként az ha valaki nem tudja hova jelentkezzen ha elmegy nyílt napokra és nézegeti a tanterveket. Ha ezek neki nem elég akkor 1 év meló ez alatt szépen átgondolja. Kicsit lazít is 1 évet ami biztos tetszik is majd neki. Megtanulja mi az a munka és,hogy hogyan kell a pénzzel bánni. Szóval csak hasznára lehet az az 1 év gondolkodási idő. Egyébként külföldön ez így is megy.
zuhogjohn Creative Commons License 2010.01.25 0 0 42
a KRF-en indul Gazdaságinformatikus szak, esetleg ha valakinek még nem sikerült az induló szakok közül választania :)
gregorika Creative Commons License 2010.01.22 0 0 41
Ha a tavalyi pontszámokat nézzük, igen előkelő pontszámok kellettek a bekerüléshez. Ez mutatja azért h volt rendesen jelentkező...
betonacel84 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 40
Azt mondta hogy beadja ha megtetszik neki a nyílt napon. Azt hogy mennyire elismert a diplomájuk azt nem tudom. Viszont azt tudom hogy egy felfele törekvő fősuli, tehát benne van hogy egy-két év múlva már ide is sokszoros túljelentkezés lesz...
Előzmény: kukker2 (39)
kukker2 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 39
Tesód tervezi hogy ebbe az suliba is beadja a jelentkezését ?
Nem tudod véletlenül, hogy a főiskola mennyire elismert képesítést ad?
Előzmény: betonacel84 (38)
betonacel84 Creative Commons License 2010.01.22 0 0 38
Nem szerencsére nekem már nincsenek ilyen gondjaim. Azért tudom mert az öcsémnek próbálok segíteni, és pont a KRF volt napirendi ponton és én néztem meg neki hogy mikor van nyílt nap.
Előzmény: kukker2 (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!