Keresés

Részletes keresés

zip code Creative Commons License 2013.09.11 0 0 871

szerintem ahhoz, hogy egy nő nőnek érezze magát, nem kell senki, csak ő maga. fogadja el magát olyannak, amilyen, tisztelje magát, vagyis önmaga miatt legyen nő. ha így tesz, akkor más is nőnek látja, hiszen ki lássa nőnek, ha önmaga nem teszi...

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.25 0 0 870

Annyira egyszerű! Amikor ránézel mindig vedd észre, hogy NŐ! 

nisume kamboz kiobaskikű Creative Commons License 2013.05.08 0 0 869

Én azt tapasztalta, elég annyi, ha hetente egy két alkalommal módja van nemet mondani valakinek.

Kriptaszökevény Creative Commons License 2013.05.08 0 0 868

nah, nyomorult fészbuk már itt is...

Előzmény: gaborosz (866)
gaborosz Creative Commons License 2012.11.15 0 0 866

Sziasztok!

Ez egy olyan kérdőív, ami azt vizsgálja, hogy mennyire vagy szerelmes, féltékeny és milyen gyakran használod a Facebookot. Mindemellett a kitöltés alapján visszajelzést ad a fenti témák kapcsán.

link: http://apps.facebook.com/pszicho_teszt/

Előre is nagyon köszönjük, ha kitöltéseddel segítesz a kutatásunkban.

 

Orosz Gábor

kielegito Creative Commons License 2012.11.10 0 0 865

kielegitettnoket.blog.hu

bajusz40 Creative Commons License 2012.09.10 0 0 863

A ferfinek fontos, hogy ö legyen a csaladban a vezetö szerepben. Persze ezt nem ugy kell elkepzelni, hogy mindenkinek kuss. A ferfiak is szeretik, ha megdicserik öket, kulsejük, munkajuk miatt, vagy föleg ha büszke lehet a feleségére, barátnöjere. Es nem csak azert, mert jaj de jo nö, hanem barmi egyebert.

A ferfinek fontos, hogy normalisan el tudja latni a családját, es hosszu tavon nem jo, ha a feleseg többet keres, netan csak ö dolgozik. Ez utobbi a legrosszabb. Mondjuk az sem joi, ha a nö nem dolgozik, szerintem a legszebb, legcsinosabb es legjobb kisugárzasu nök mind dolgoznak. 

Mondhatnam a klasszikus mondokát, hogy a feleseg legyen "kurva", legyen jo anya es haziasszony egyben. Adjon magára, legyen igenyes amiben csak lehet, a ferfi azt erezze, hogy bazz, ezt a nöt meg kell tartani, ha kell, kuzdeni is akar érte. Ne legyen az a rossz, besturkult elet, legyen mindig valami izgalom. Ez kell egy ferfinek! (megjegyzem, a nönek is). Hogy mi ez az izgalom, ez  mindenkinel mas, vermerseklet szerint. Ezt nem reszleteznem.

Nem árt, ha a nö sprtol valamit. Elsösorban nem is az egeszseg es a jobb kulsö miatt, hanem mert aki sportol, annak jobb lesz a belsö vilaga, vagyis a kisugárzása, ami a legfontosabb, es ez nem szépség fuggö. Legyenek a nönek barátai, legyen valami "magánelete" is a párján kivul. Ne legyen egy begubozott szurke egér.

Röviden összefoglalva: a nö legyen nöies, legyen ragaszkodo, bujos, kedves, adjon magara, legyen jo kisugarzasa. Ez utobbi a legfontosabb, es a legbonyolultabb is persze. Egy kellemes kisugárzásu nö mellett a ferfi, igazán férfi lesz (lehet).

Előzmény: Törölt nick (860)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.10 0 0 862

:)))

Előzmény: marosz (861)
marosz Creative Commons License 2012.09.10 0 0 861

talán ahogy nekem mondja a FÉRFI:

SZERETEM AHOGY SZERETED AHOGY SZERETLEK

Előzmény: Törölt nick (860)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.10 0 0 860

Ez szép volt...

És mi kell a férfinak, hogy férfinak érezhesse magát? Milyen legyen a nő - úgy általánosságban?

Előzmény: bajusz40 (859)
bajusz40 Creative Commons License 2012.09.09 0 0 859

szerintem nem jo az, ha a ferfi a parja tarsasagaban kiguvadt szemekkel nezi a nöket. Mert ez csak erösiti a nöben a vélt vagy valos hibáit. Ettöl biztos nem fogja nöbbnek erezni magat.

En is megnezek egy szep nöt, de nem forgolodok ha a felesegemmel vagyok. Es persze az sem mindegy, ki miert nez meg valakit. Meglehet nezni ugy is, hogy szep es ennyi. Es ugy is, hogy bar csak az en nöm is ilyen volna, vagy epp ö lenne az enyem.

Amugy, a topic cimere valaszolva, szerintem egy nö attol fogja nönek erezni magat, ha a ferfi ferfikent viselkedik vele szemben. Tehat szereti, elhalmozza kedvesseggel, turelemmel, apro kis meglepetesekkel, bokokkal. Ez egy szoval annyi: szereti...

En ateltem mar mennyet es poklot, tudom hol hibaztam, es azt is mi repitett a mennyekbe. Es az en tapasztalataim ezek voltak, amiket leirtam  most. Es ezektöl nem csak a nö erzi magat nönek, hanem a ferfi is ferfinek, ha ferfo modjara viselkedik. Mert a nönek leszenek reakcioi erre a ferfias viselkedesre, amitöl a ferfi meginkabb ferfi lesz, a nö meg meginkabb nö, es igy tovabb, nincs határ.

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.07 0 0 858

Ha eddig jól olvastam a sorokban és a sorok között, nálatok semmi ilyesmiről szó nincs.  Úgy érzem, te provokálod a férjedet.... jól érzem?

Előzmény: Törölt nick (857)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.06 0 0 857

Ebben igazad van!

 

Előzmény: Törölt nick (851)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.06 0 0 856

Igen,bocsánat hibáztam..:)

 

Előzmény: Törölt nick (852)
Libexi Creative Commons License 2012.09.06 0 0 855

Kedves Gabika a remény hal meg utoljára. :-) Ha a nő érvényesülni szeretne, akkor pozitívan kel gondolkodnia.

Előzmény: Törölt nick (854)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 854

Szép és hangzatos szavak. Kár, hogy a megvalósítás többnyire falakba ütközik :)

Előzmény: Libexi (849)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 853

Amúgy pedig Te írtad magadról, hogy szerinted veled van a baj. Alkottál magadról egyx véleményt, én csak megerősítettelek ebben, hogy ne a férjedet hibáztasd, mert szerintem te liheged túl a dolgot, teljesen feleslegesen.

Előzmény: Törölt nick (848)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 852

nyávogja.

Előzmény: Törölt nick (848)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 851

És az, hogy a férfiak megnézik  a nőket, nincs semmi kifogásolni való. Egyetlen esetben: ha túlságosan gusztustalanul, bennünket sértően teszik ezt.

Előzmény: Törölt nick (848)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.04 0 0 850

Éppen azért mondom, mert én is nyávogok! :)))

Előzmény: Törölt nick (848)
Libexi Creative Commons License 2012.09.04 0 0 849

Azt hiszem a legelső, h inger gazdag legyen a környezete, fedezzen fel minél több újdonságot az életben és most itt nem az új partnerekre gondolok, hiszen örömet jelent egy új táj felfedezése, egy új illatszer, új barátok, vagy akár egy új , izgalmas regény elolvasása. Napról napra meg kell újjulnunk ahoz, h ne fásuljunk el a mókus kerékben.

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 848

Köszi szépen,jól esik ez a vélemény,pont tőled,aki telenyávoglya szeretős topikot.

 

 

Előzmény: Törölt nick (847)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.31 0 0 847

Nem lehet, hanem biztos, hogy veled van a baj :)

Előzmény: Törölt nick (845)
otthonülő Creative Commons License 2012.05.10 0 0 846

Szia!

Igen, lehet Te reagálod túl a dolgot. Látod, saját magadat arányosnak tartod, hát ez már sokat jelent! :) Igenis jó csajszi vagy!:) Nem elhízott, nem deszka-léc. Nincs veled semmi baj, csak lehet többet képzeltél a dolgok mögé!

Előzmény: Törölt nick (845)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 845

Szia!

Köszi hogy írtál.

Engem leginkább az dühít,hogy nem vállalja fel hogy megnézi...pesze abban igazad van,nem vakságot fogadott.

Jó próbálom elhinni,nem vagyok nagydarab,sem vékony,a kettő közt.inkább arányos.

Nálunk is előfordul hogy én mondom de helyes az a nő,néha viszont érzékenyen érint a dolog,szerintem velem van a baj...próbálok nem szólni inkább.

 

Előzmény: otthonülő (844)
otthonülő Creative Commons License 2012.05.09 0 0 844

Szia!

Megértelek, hogy Neked ez rosszul esik, de addig jó, amíg csak nézelődik. Tudod, ahogy mondják, hűséget, nem vakságot fogadtam. Te pedig igenis hidd el, hogy csinos, jó nő vagy!!! Mi 32 éve vagyunk együtt, de sokszor kitárgyalunk férjemmel akár filmben szereplő, akár a bevásárlóközpontban látott nőket.

Mondjuk azt nem értem részéről, hogy miért nem vállalja fel, hogy igenis megnéz egy jó nőt!

 A pasik általában nagymellű, jó seggű csajokról álmodoznak.

Előzmény: Törölt nick (843)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 843

Sziasztok!

Ki kell írjam magamból,mert senkivel sem tudom ezt megbeszélni aki megértené amit érzek,ami bánt,és nem nevetne ki,hogy mit próblémázok.:(

Párommal jópár éve együtt vagyunk,2gyerekünk van.Nekem egyre jobban önértékelési gondjaim vannak,bánt ha a párom pl egy filmben megnéz egy jó nőt,rá van írva az arcára,ha szóvá teszem akkor egyből jön a válasz "hagyjál már a hülyeségeiddel,nem is azt néztem".Letagadja,ahelyett hogy azt mondaná,igen,jó nő anyukám.inkább hazudik,ezzel persze mégjobban feldühít.

Nem érzem már nőnek magamat mellette,hiában dícsér meg hogy csinos vagyok,sajnos nem hiszek neki,arra gondolok milyen nők után esik ki a szeme,a nagymellű jó testüek után.

Köszi ha valaki válaszol!

 

Sunfi Creative Commons License 2012.05.01 0 0 842

Másik véglet! - Én a 180 cm-mel tökéletesen megértelek. :)

 

Örülök, ha sikerült mosolyra bírnom téged. :)

Előzmény: helikeptor (841)
helikeptor Creative Commons License 2012.04.27 0 0 841

Köszi, köszi, köszi:)

Pár nap után túlléptem  a kisebbségi komplexuson ( elég régóta vagyok apró, volt időm hozzászokni)- de olyan jó volt ezt most olvasni.

Előzmény: Sunfi (840)
Sunfi Creative Commons License 2012.04.27 0 0 840

Hm, az is lehet rájön a pasi, hogy a csajszi belülről nagyon kicsi, és hátha arra is, hogy te viszont belül óriási vagy! :)

 

Nem kell csüggedni, ha nem jön helyette 100 más. :)

Előzmény: helikeptor (839)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!