Keresés

Részletes keresés

poiuyt172 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 47

Kár, hogy behalt ez a topic, többre lett volna érdemes...

big_cheese Creative Commons License 2005.01.10 0 0 46
Várjunk csak!!!!
Én csináltam ilyet! Ismerjük egymást??? ;-)
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.08 0 0 45
Én meg ismertem egy srácot aki Kurt fotójára dühből itta a töményet, merő rajongásból... Kit is..?  ;-)))))))))))))
Előzmény: big_cheese (43)
baphomet Creative Commons License 2004.11.09 0 0 44
hááát, asszem össze is futottunk párszor, ha jól emlékszem :))) kössz a night-ot, napokig gondolkodtam rajta, de nem jutott az eszembe. öregszem...
Előzmény: Vadmira (41)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.08 0 0 43
Tényleg! A Night Oil!

Eszembe jutott - bár ez inkább a beb@szásom története c. topiba illenék -, hogy ott fordultam magam alá elôször, mégpedig két felestôl...
:-)
Előzmény: Vadmira (41)
Mad árka Creative Commons License 2004.11.07 0 0 42
[Hatalmas off: Big_Cheese! Sikerült elküldenem a levelemet. Most kérek tűzijátékot, meleg hátbaveregetést, forró gratulációkat... Yeah. Ezennel pedig ideiglenesen jóéjt intek minden rockzene kedvelőnek! M. ]
Vadmira Creative Commons License 2004.11.06 0 0 41

Huhh, a régi szép idők!!!!

"aztán ami ott volt a móricz előtt egy sarokkal, hirtelen nem jut eszembe a neve. mindig a szobornál volt a gyülekező."

NightOil, ha jól tévedek...

Kísértetiesen egyeznek a kedvenceink, nyilván néha össze is futottunk :-)))) és ha hiába is meg fáj is, nem árt néha nyáladzani kicsit, addig sem felejtjük el azokat az időket - végülis mi voltunk ott, csak mára már történelem lett :-(

Egyúttal bővíteném a listát: Rigoletto, Riff-Röff/Thököly út, Tüzesvíz

Előzmény: baphomet (2)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.04 0 0 40
A VHK-t csak egyszer sikerült elcsípnem az Almási téri szabadidôközpontban (ha jól emlékszem). Az almási tér hangulata sem volt semmi. :-)
Előzmény: baphomet (36)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.04 0 0 39
Tényleg!
A Riff-Röff az igazi hanyatló dzsánkik helye volt! Egy-egy Blackout koncert alkalmával egy gombost?t sem lehetett leejteni. A sör vizes, a kidobók morcosak, Metallica Until It Sleeps, bet?rt farmeringes, fekete bôrmellényes srácok szólóznak képzeletbeli Fenderjükön...
Előzmény: Supernovablaster (38)
Supernovablaster Creative Commons License 2004.11.03 0 0 38
A legjobb a Riff-Röff volt, punktum.
--*CSUDÁLATOS--*.kolbász Creative Commons License 2004.11.03 0 0 37

én jártam a Técébe hácét hallgatni, sőt voltam az újpesti totalcar nyitóbuliján is (nevergreen a zenekar, anyám..) de az annyira a halál faszán volt, hogy a későbbiekben hanyagoltam. saigon szerintem béna volt és a wigwamot se szerettem meg valamiér. a bahnhof büfé volt, de régi sokkal jobban bejött mint ez azúj.

baphomet Creative Commons License 2004.11.03 0 0 36
húúú, ne is mondd, nekem az akkor is bejött, ha a többiek nagyon is utálták. mert kint volt a fenében, lepukkant volt, de iszonyú jó volt a hangulata, még most is libabőrös leszek, ha rágondolok. olyan számok ugranak be, mint a fear factory self immulation vagy white zombi bármelyik, vagy volt egy hatalmas vhk és rituális színház koncert is ott. nem voltál ott véletlenül? nna, az életem egyik legjobb vhk koncertje, asszem.
Előzmény: big_cheese (6)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.03 0 0 35
Bocsi, nem az István a királyt akartam fikázni, természetesen, csak akkor úgy éreztem, valahogy nem passzol a hely szelleméhez, mint ahogy a Prodigy sem, pedig az sem annyira rossz.

Más: A régi Wigwam, amirôl írsz, a Csörsz utcai. Ott aztán komoly portások voltak. Egyszer le is csaptak, két hétig alig tudtam rágni.
Előzmény: Pepszi (34)
Pepszi Creative Commons License 2004.11.03 0 0 34

Nekem ez pl. nagyon bejött annakidején wigwamben, meg úgy általában a többi zene, amit játszottak (én csak a régi ismertem a mom park mellett).

Azóta is bentvannak ezek a zenék a buliválogatásomban és házibulikon igen jókat örjöngtünk rájuk (még mostanság is), pedig nem egy tipikus rokker banda a mostani haveri kör.

Előzmény: big_cheese (32)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.03 0 0 33
Azért arra emlékszetek, amikor szombat délután már izzott a lábatok alatt a talaj, és ahogy teltek az órák egyre feszültebbek és izgatottabbak lettetek, aztán eljött az este, buszra szálltatok a haverokkal és azt latolgattátok, vajon milyen lesz az éjszaka? Jól sikerül majd? Mulatunk, vagy csajozunk?
big_cheese Creative Commons License 2004.11.03 0 0 32
Nem rossz kép, szinte látom magam elôtt... A legnagyobb gyász mégis az volt, amikor a külföldi slágerek elfogytával benyomták az istván a király egyik betétdalát... A frász kerülgetett.
Előzmény: zeuszka (23)
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 31
akkoriban fel tudtam volna vásárolni a boltok egész kínálatát, mára rájöttem, hogy nekem inkább a bond street és az oxford street való. hiába, öregszünk. ráaádsul kurvára idegesített az a tömeg.
Előzmény: zeuszka (29)
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 30

a sisters egy jó zenekar,a vision thing pedig a kora egyik méltatlanul elfeledett albuma. a temple of love a sisters november rain-je.

a mission nekem sem jött be.

Előzmény: zeuszka (28)
zeuszka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 29
miért, mi volt az a konkrét élmény, amivel szembesültél camden townban?
Előzmény: ath (27)
zeuszka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 28
most miért? az egy jó kis sláger volt. album szinten már sosem tudott lekötni a sisters, akárcsak a mission, pedig itthon eléggé menő volt mindkettő úgy 13-15 éve.
Előzmény: ath (26)
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 27
szombaton jártam camden town-ban. rájöttem, hogy az ami 16 évesen poén volt és amiért lelkesedtem ma már idegesít. el nem tudnám képzelni magam egy ilyen kocsmában újra, de akkor király volt.
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 26
a temple of love-ot szeretted? nem hiszem el! hallgasd meg a vision thing-et ha jót akarsz hallani tőlük, ne ragadj le a kommersz szarnál, kolléga!
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 25

som király, bár ettől a számtól égnek állt a szőr a hátamon. van száz jobb nekik. uez vonatkozik a többire is. az offspringet és a rage-et már nem is kedveltem soha.

Előzmény: big_cheese (20)
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 24
pearl jam-től megvolt az első lemez, ami korszakalkotó, uígy voltam a soundgardennel is. ha valami jó és bejön a népeknek, mindig ez történik. erről viszont nem a tényleg egyéni és új úttörők tehetnek.
Előzmény: zeuszka (21)
zeuszka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 23
vidám esték lehetnek. harmincas, örökké zsíros hajú lázadók locsolják egymásra a kannásbort.

(mondjuk a temple of love-ot én is szerettem, bevallom)
Előzmény: big_cheese (20)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.03 0 0 22
No problemo.
Előzmény: zeuszka (18)
zeuszka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 21
nirvanát elismerem, de a legtöbb grunge zenekar kb. ugyanazt a szerepet töltötte be, mint a nu-metal bandák manapság. komoly a hasonlóság a két hullám között, ez régóta foglalkoztat.
Előzmény: ath (17)
big_cheese Creative Commons License 2004.11.03 0 0 20
Amúgy elég komoly szetteket lehetne összerakni az akkori zenékbôl. A rock-klub top 10-ben ezek biztosan benne vannak:

Temple Of Love (Sisters of Mercy)
She Sells Sanctuary (The Cult)
Smells Like Teen Spirit (Nirvana)
Keep 'em Separated (The Offspring)
Killing In The Name (Rage Against The Machine)
Give It Away (Red Hot Chilli Peppers)

Ezeket szerintem még manapság is leadják minden áldott szombaton a Wigwamban... :-)
ath Creative Commons License 2004.11.03 0 0 19
gondoltam, hogy tetszeni fog. leszavaztak a kollégák. most salsa szól. persze csak addig amíg nem kapok idegrohamot és le nem kapcsolom.
Előzmény: zeuszka (14)
zeuszka Creative Commons License 2004.11.03 0 0 18
ne haragudj, macifasz, azt hittem, nem csak neked szabad.
Előzmény: big_cheese (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!