Keresés

Részletes keresés

armagnac Creative Commons License 2004.10.28 0 0 13
De, azt támasztja alá, mivel ugyanazt is jelenti:)
Előzmény: Dipi (12)
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 12

wazze, én tényleg nem kötexem, hiszen az általad bekopizott idézet (egyébként én is erre gondoltam) sem támasztja alá, hogy: "a másik topikban szinte felháborodtál, mikor legyurcsányozták a mindenkori miniszterelnököt"

 

Épeen, hogy csak arra utaltam a módosítás kapcsán, hogy ez NEM csak Gyurcsányra vonatkozik. Na így már ok ?! :-)

Előzmény: armagnac (11)
armagnac Creative Commons License 2004.10.28 0 0 11
Felőlem aztán kötekedhetsz:)

Kakaóbiztos adás ON

"Szélesítik Gyurcsány hatáskörét" - írta az MNO.
"Gyurcsány - illetve a mindenkori miniszterelnök - lett légyen jobbról vagy balról -, gondolom a szövegben nem úgy szerepel, hogy ez kizárólag Gyurcsányra vonatkozik" - írta Dipi.

"Gyurcsány weboldalát támadja az új vírus" - írja az Origo (Valójában a minisztrelnok.hu-t támadja egy vírus, több variánsban, immár fél éve. Ez ugyan a topicleírásban nem szerepel, de az eredeti cikkben igen.)
"Féreggel Gyurcsány ellen" - írja Dipi.

Kakaóbiztos adás OFF
Előzmény: Dipi (7)
ex_lx Creative Commons License 2004.10.28 0 0 10
Na most percek óta magamban röhögök, mert elképzeltem, ahogy a fremenek felvonulnak Gyurcsány elé, aki éppen túlzott vízgogyasztásról tart előadást.
Előzmény: Turulmadár (8)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2004.10.28 0 0 9
Jó poén. Inkább azt kérd, hogy vonják össze a Gyurcsány vagy Orbán? topikkal. ;-)
Előzmény: Turulmadár (8)
Turulmadár Creative Commons License 2004.10.28 0 0 8
Méltó párbajnak hangzik így elsőre. :]
Előzmény: Dipi (-)
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 7

"...a másik topikban szinte felháborodtál, mikor legyurcsányozták a mindenkori miniszterelnököt,..."

 

Melyikben is ? Mikor is ?

 

"Neked van félreértelmezési ingered,..."

 

Kinek is ?

Előzmény: armagnac (6)
armagnac Creative Commons License 2004.10.28 0 0 6
Neked van félreértelmezési ingered, amit most éppen rajtam élsz ki, te tudod miért. Legkevésbé én tehetk róla.
Előzmény: Dipi (4)
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 5

"Holló a hollónak nem vájja ki a szemét ,..."

 

Jobb oldali holló, a jobb oldali hollónak, baloldali holló, a baloldali hollónak nem vájja ki a szemét. Na de ha találkozik a két ellenoldal ?! :-)

Előzmény: Cristoforius Colon Paár (2)
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 4

"Na jól van öregem, szórakozz mással."

 

De hát nem azt teszi itt mindekni ?! :-)

 

Egyébként valóban nem értem miért rajtam köszörülöd magad, miközben valamit félreértettél - amiről meg én igazán nem tehetek.

Előzmény: armagnac (3)
armagnac Creative Commons License 2004.10.28 0 0 3
Na jól van öregem, szórakozz mással.
Előzmény: Dipi (1)
Cristoforius Colon Paár Creative Commons License 2004.10.28 0 0 2
Holló a hollónak nem vájja ki a szemét , tehát kár parázni , a féreg nem fog ártani.
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 1

"a másik topikban szinte felháborodtál, mikor legyurcsányozták a mindenkori miniszterelnököt, ..."

 

Mikor ? Hol ?

En ma eppen azt irtam, hogy NEM Gyurcsany a mindenkori miniszterelnok. Azert a ketto nem ugyanaz.

 

"Arról az apróságról nem is szólva, hogy azt a fránya vírust még Medgyessy kormányzása alatt követték el."

 

Az idezett friss cikk szerint ez mar egy ujabb (3.) valtozat. Ettol meg a korabbi valtozat is vegezhetett hasonlo "rombolast" persze.

Előzmény: armagnac (0)
armagnac Creative Commons License 2004.10.28 0 0 0
Ritka következetlen vagy ám, vazeg: a másik topikban szinte felháborodtál, mikor legyurcsányozták a mindenkori miniszterelnököt, most meg tessék, aszondod, hogy Gyurcsányé a miniszterelnok.hu. Arról az apróságról nem is szólva, hogy azt a fránya vírust még Medgyessy kormányzása alatt követték el. Vagy már akkor is Gyurcsáné volt a miniszterelnok.hu?:)
Előzmény: Dipi (-)
Dipi Creative Commons License 2004.10.28 0 0 topiknyitó
Hogy egyeseknek mi okoz örömet !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!