Keresés

Részletes keresés

HAME Creative Commons License 2004.10.31 0 0 177

Bizonyára... :))

 

ui. hogy itthagyták a fijjug a topicot, ahogy kétségessé vállt Kovács nyerőembersége...

Borzalmas ez a bizonytalanság. :DDD

Előzmény: Nagulnov (176)
Nagulnov Creative Commons License 2004.10.29 0 0 176
Aha. Modern szociáldemokrata gyűlésen készült?:O)
Előzmény: HAME (175)
HAME Creative Commons License 2004.10.29 0 0 175
a (140)-nél szereplő megfelel? :))
Előzmény: Nagulnov (172)
sashimi Creative Commons License 2004.10.29 0 0 174
Nekem van egy olyan osszeeskuveslemeletem, hogy Barosso azert tette Kovacsot az energetikai biztos helyere, hogy a jobboldal alkudni tudjon a szocikkal az olasz biztos ugyeben, hisz elkepzelheto, hogy a fobiztos mar elore latta, hogy gondok lesznek az illeto meleg es noellenes nezeteivel. Csak hat tul nagy volt a botrany, nem mukodott az alku.

sashimi
Előzmény: malaclopo (168)
Nagulnov Creative Commons License 2004.10.29 0 0 173

Szó se róla, ez alkalommal tudja, hogyan kerüljön picit közelebb a szívemhez.

Nekem nem került közelebb. Medgyessyt is így csinálta ki, aztán most azt is mi fizetjük hogy lelkiismeretfurdalása támadt.

Előzmény: ex_lx (167)
Nagulnov Creative Commons License 2004.10.29 0 0 172
Ú ezt nem így akartam. Képzeljetek oda egy Kovi képet.
Előzmény: Nagulnov (171)
Nagulnov Creative Commons License 2004.10.29 0 0 171

És már Gyurcsánynak kellett Barrosoval egyezkedni az "előrelátó, okos politikus"

miatt. Mint egy szülői értekezlet.:O)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: HAME (166)
malaclopo Creative Commons License 2004.10.29 0 0 170
értelmesebbnek gondolom
Előzmény: Probatbicol (169)
Probatbicol Creative Commons License 2004.10.29 0 0 169
Túl sok benne az ambíció.
Előzmény: malaclopo (168)
malaclopo Creative Commons License 2004.10.29 0 0 168
mostan aztat montta a rádio, Barosso valszeg visszavonja Kovácsot! KL nyugodtan visszavonulhatna; ő vitte be az orszgot a nato-ba, eu-ba; épp elég érdem; Horn Gyula is egyszerű képvislőként ül a parlamentben, a rahdlki kitüntetésével; neki, mint volt min. elnöknek nem derogál
ex_lx Creative Commons License 2004.10.29 0 0 167
Gyurcsánynak most taposni kell a szimpátiáért. Szó se róla, ez alkalommal tudja, hogyan kerüljön picit közelebb a szívemhez.
Előzmény: HAME (166)
HAME Creative Commons License 2004.10.29 0 0 166

Hát ez borzasztó.

Lehet, hogy ezt az "előrelátó, okos politikust", majd ötven év konspirációs-helyezkedős tapasztalatával a háta mögött,  a "taknyos" Gyurcsány úgy megvezette, mint egy ökröt szokás az istállóban?

Addig hitegette csak az esetleges kudarc utáni külügyminiszter-maradással, amíg szükség volt a gerontokrácia támogatására?

Szörnyű dolgok ezek kérem... :O))

Előzmény: Probatbicol (165)
Probatbicol Creative Commons License 2004.10.28 0 0 165
Kovács László az egyetlen érvényes magyar biztos jelölt – erősítette meg Gyurcsány Ferenc, aki holnap találkozik Barrosóval az Európai Bizottság leendő elnökével Rómában. A kormányfő megerősítette, hogy november elsejétől Somogyi Ferenc lesz a magyar külügyminiszter. (Klub Rádió)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 164

levi ba

 

a tobbi biztos ugyanolyan nudli a maga teruleten mint kovacs az energiapolitikaban.

 

ez a te kibaszott nagy magyarsagod. orulsz hogy egy magyart beegettek brusszelben.

 

hazafiak? a nagy szart vagytok ti hazafiak. partkatonak.!

Előzmény: levi bá (162)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 163

brae

 

nem lenne hulyeseg amit irsz de balazs peter teljesen hulye az energiapolitikahoz es a matematikahoz. azert is vegzett nemzetkozi szakon mert ott nem volt matek.

 

balazs peter energiabiztoskent hatalmas leeges lenne. fingja nincs hozza. lokete sem. energiapolitikaban meeg nagyobb hablaty mint kovacs. pedig az se semmi...

 

miert akarnank egetni magunkat?

 

vagy balazs nem aruljak be a genyok?

Előzmény: Törölt nick (161)
levi bá Creative Commons License 2004.10.28 0 0 162

 

"Ismereteim az energetikai területén a szeptemberi meghallgatásom óta megtöbszörözödtek", sac per kábé valami

hasonlóan frappánsat idéztek az RTL Klub 1830-as hiradójában Kovácstól.

Pedig hamarosan eljön az igazság pillanata, és lehet hogy szégyenszemre

hazaküldik Kovácsát.

 

Kiváncsi vagyok az itteni bérsajtó derék sajtómunkásaira,

ezt hogy fogják magyarázni, drágabolgárúr vajon felveti e a témát

a következő napokban, vagy megint a nyilasveszélyről fogja

riogatni (26x két hónap alatt)  a kelkáposztaszagú bérházakban sinylődő,

szélsőbalos lumpencsőcsélék-ÁVHs leszármazottakból álló

törzsközönségét:?

 

SZVSZ éppen itt az ideje, hogy a postás vigye a Púposnak a

nyugdijat. Megdolgozott érte, mi az hogy, már a 70-es években

lázas aknamunkával igyekezett védeni hazánkat  az internacionalista

Szovjetuniótól, és annak hatalami törekvéseitől,  és már 1954-ben

a hazánk Európai Unió-s csatlakozását készitette elő, titokban, hogy még

Gerő, Rákosi és Kádár elvtárs se tudjon róla.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.28 0 0 161
Kovács nem lehet köz. elnök mert itthon már elhasználódott. Legyen mondjuk moszkvai nagykövet, biztos meg legyen Balázs Péter. Köztársasági elnök meg Sólyom, Vízy E., de Mádl is maradhatna.
Nagulnov Creative Commons License 2004.10.28 0 0 160
Olvasom itt a dícshimnuszokat hogy milyen okos, taktikus gyerek ez a Kovi, hogy megtartotta a külügyminiszteri állását. Erre Gyurcsányi nem tart rá igényt, viszlát.:O)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 159

szj

 

mielott kerdezned a torokok sem. szo sem lehet rola. szulejman szobrat meg felrobbantjuk. a szabad magyarorszagert egyesulet.

 

ha nem robbantjuk fel akkor megmagasitjuk es a tetejere rakjuk a zengore tervezett radart.

 

ez a megoldas meg nem merult fel?

Előzmény: SZABÓ JÁNOS (156)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 158

szj

 

bosznia es szarajevo buntibol a princip miatt kimarad. persze hogy jelentkeznenek. de ebben nincs alku. 200 ev mulva talan...

Előzmény: SZABÓ JÁNOS (156)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 157

szj

 

elhiszem. lehet hogy igazad van. de talan a hollandokban el a leginkabb ez a 'gyarmatositasi' szandek...

 

valami istentelen elszanas es elszantsag a boldogulasra. szinte erthetetlen...

Előzmény: SZABÓ JÁNOS (154)
SZABÓ JÁNOS Creative Commons License 2004.10.28 0 0 156
Na és Bosznia benne Szarajevóval? Ide nekünk az oroszlánt is.
Előzmény: alfredoo (153)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 155

szj

 

azt is elkepzelhetonek sot kivanatosnak tartanam ha a csatlakozo teruletek kulon kiralyszerusegeket kapnanak az orban csaladbol. es akkor a perszonalunio is uj jelentest kapna. orbanne levai aniko szerintem horvatorszag tarsuralkodoja vagy esetleg ha romania csatlakozik akkor romania tarsuralkodoja lehetne. a gyerekek koruk szerint kapnak a kisebb nagyobb teruleteket...

 

ez a megoldas hosszu evszazadokra biztositana tersegunk beekeejet es boldogsagat.

Előzmény: alfredoo (153)
SZABÓ JÁNOS Creative Commons License 2004.10.28 0 0 154

alf,

 

a többivel úgy nagyjából egyetértettem.

Tudom, hogy a hollandok jó része nem szereti a németeket és igen sok német lenézi a hollandokat. De ha pénzről van szó, írtóra össze tudnak fognik. Hidd el. tapasztaltam.

Előzmény: alfredoo (152)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 153

szj

 

azt elfelejtettem irni hogy lesz egy masik ilyen allamalakulat is. orban viktor kiralysaga alatt visszater hozzank szlovakia, ausztria burgenlandi reesze, erdely, (lehet hogy romania egeesze is), rutenia, talan morvaorszag (hogy legyen finom sorocske), szerbia, termeszetesen horvatorszag es szlovenia. vagy legalabbis egy reesze.

 

ez egy nagyon szep es gazdag es beekees orszag lesz. jaj mar alig vaarom.!

Előzmény: SZABÓ JÁNOS (151)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 152

szj

 

arra nem innek merget. (meg mashoz is reagalhatnal hidd el hogy nem onmagamnak irok hiszen sajat velemenyemet tobbe kevesbbe kisebb nagyobb valtozatosaggal ismerem...)

 

szerintem valamilyen nemet/holland ellentet meg mindig fennall es hollandia kis orszag.

 

nem mondom azt hogy a vamunio nem maradna fenn. csak letrejonne egy francia nemet kozos allam es megszuntetnek a tobbi orszag tamogatasat es az integracio egyebkent is lehetetlen fejleszteset.

 

egyszeruen nem latom az integracios hajlamot. majd talaan 100 eev mulva.

 

es egy francia/nemet allamot nem tudna a tobbi allam kikerulni. nem lenne mas utjuk mint a kohabitacio.

Előzmény: SZABÓ JÁNOS (151)
SZABÓ JÁNOS Creative Commons License 2004.10.28 0 0 151

francia es nemetorszag egy kulon uniot fog letrehozni.

 

Szerintem a hollandok is benne lesznek abban a bótban. Más hozzáfűzni valóm nincs.

Előzmény: alfredoo (142)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 150

uranusz

 

szerintem a tobbiben jobbakat irtam de mar szegyellem hogy ilyen hosszu sorozatok lovellek ki magambol...

 

a jozsi bohoc csak ugy jott. legalabb kovacsot nezve es hallgatva nem lesz az ember rosszul es nem jon ra a hanyinger.

 

emlekszel amikor a kisgazdapart dubogve talpra allt es jozsi bohocunk koztarsasagi elnoksege mellett szavazott. kozfelkialtva. 2 ora mulva meg mast szavazott.

 

ugy latszik ilyenek vagyunk mi igaz magyarok!

 

lehet hogy a viktor beigerte nekik hogy bortonbe bassza az egesz csapatot ha maskeppen mernek szavazni...

Előzmény: Uránusz (148)
alfredoo Creative Commons License 2004.10.28 0 0 149

hame

 

furcsa hogy ilyen felkeszult vagy kovacsbol. mert a kep nem olyan ismeros hogy unos untalan ez lenne valahol.

 

tehat a munkasorseg rossz volt? vagy a parttagsag? szerintem meg nem. talan meg kellene nezni hogy kovacs munkasorkent es parttagkent csinalt e valami lenyegesen rosszat.

 

szerintem europa megbocsato. nagyon sok mindent megbocsat. ha visszanezunk akkor ezt latjuk. nem akarom sorolni europa megbocsatasanak az eseteit. de meeg kadarral is megtalaltak a modus vivendit. ugy tunik europat inkabb a celszerusegi dolgok mint az eszmeiseg vezeerelne. europa mindig is szerette ha masok kaparjak ki neki a gesztenyet. jugoszlaviaban sem avatkozott be. csak a valsag kialakitasara es elmelyitesere volt kepes. erdekes nem?

Előzmény: HAME (140)
Uránusz Creative Commons License 2004.10.28 0 0 148

ráadásul hogyan tárgyalna mondjuk Oroszországi piacokról az oroszokkal??? Hogy a többi már ne is merjem leírni... Hiszen diplomáciai szerepről van jó részt szó...

:))))))))

Előzmény: alfredoo (146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!