Keresés

Részletes keresés

teerted Creative Commons License 2018.12.05 -3 2 4127

A Petri-csészében (in vitro) a sósav is elpusztítja a ráksejteket. :D

 

Előzmény: petru (4126)
petru Creative Commons License 2018.09.29 -2 1 4126

Van valakinek tapasztalata a Sigma Vital nevu szer hasznalatarol? A honlapjuk meg van spekelve tudomanyos munkakkal, bevallom nem lattam meg ilyet. A honlap szerbul van de a Chrom nagyon jol leforditja angolra.

lingar4 Creative Commons License 2018.08.14 0 1 4125

Régen nem esett szó egykori kedvencünkről, a nyíregyházi Immunotic csodagép atyjáról, Sz. Balázsról, aki idejárt perrel fenyegetőzni. Most olvasom a sokadik GVH  büntetés szövegében, hogy néhai feleségére hivatkozik...Hogy ti. ő reklámozta meg nem engedett módon a találmányt. Szegény még 2015-ben elhunyt. Nem sokra ment a masinájukkal, és ez az embernek nem nevezhető lény azóta is ebből él!

Rainmanus Creative Commons License 2017.12.08 -4 6 4124

" Ez a termék nem a betegség diagnosztizálására, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére szolgál. "

 

Ezt a mondatot kötelező bemutatni és felolvasni is a tájékoztatókon, ami folytatva úgy hangzik, hogy a tájékoztató kizárólag a termékekben megtalálható összetevőkkel és hatóanyagokkal kapcsolatban, információs jelleggel és személyes felhasználás céljából kerül bemutatásra.

 

 Ez nem azt jelenti, hogy bármely termék ne lenne jó, tehát egy 2014.01-tól kötelező dologról van szó, ami nem a különböző cégek termékeit minősítené akár pozitív, akár negatív irányba.

 

A barackmag meg egyértelmű csalás. :)

fertőtlenítő Creative Commons License 2017.09.26 -7 1 4122

Rajta van a szer címkéjén, amit a másik forumba betettek:

 

 " Ez a termék nem a betegség diagnosztizálására, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére szolgál. "

 

Azt hiszem, ez pont elég. Gyakorlatilag 6 nap alatt megszünteti a náthát, ami kezelés nélkül 5 nap alatt szűnne meg! Viszont nem valószínű, hogy bármi bajod lesz tőle - remélhetőleg....

Előzmény: zsuzsanna6000 (4121)
zsuzsanna6000 Creative Commons License 2017.09.25 0 1 4121

Sziasztok!

 

Használt már valaki Artemisia annua kivonatot? Tapasztalat vele kapcsolatban?

 

Köszönöm

mkornélia Creative Commons License 2017.09.04 -1 1 4120

Kedves Doktor Bánhegyi Péter Ú!!

 

Kissejtes tüdődaganatra tud nekem valamit ajánlani  vagy mondani.

Itt új vagyok , csak kérdezek.

Válaszát megköszönve: Marosi Kornélia

Lehet emailt is irni nekem.

Előzmény: Dr. Bánhegyi Péter (3937)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.19 -3 3 4119

Replay Creative Commons License 2 napja 0 1 58089
Ez nagyon kemény:
"Egy amerikai leukémiás alapítvány 15 éves kutatómunkájának az eredménye ez a termék, ami az Eu-ban élelmiszer minősítést kapott. Mivel hivatalosan nem szabad ilyeneket mondani, ezért hangsúlyoznom kell, hogy csak a saját véleményemet és tapasztalatomat osztom meg! Tehát az ismeretségemben és rokonságomban is már nagyon durva betegségekből történő gyógyulásokat köszönhetünk neki: főnököm apósa lukémiából, anyukája bal oldali nyaki ütőér elzáródásból, pesti ismerősöm, akinek a neten ajánlottam melldaganatoktól és részleges bénulástól szabadult meg, nővérem barátnője agyi áttétes rákkal fekszik kórházban Pécsett és szépen csökkennek a csomói, és az ereje és közérzete tökéletes a sugárkezelések és kemo ellenére is.. és a legfrissebb a nagynénim, akiről lemondtak az orvosok, mert az egész szervezete egy merő áttét..múlt szombaton vitték neki anyukámék az első dobozzal és napi 5 tasakot fogyaszt és szerdán már egyedül tudott banki ügyeket intézni SZekszárdon...felerősödött, jól érzi magát...(azért megmosolyogtam a lányát, aki azt mondta, hogy nem tudja minek köszönheti, lehet, hogy a 6 deci vérnek, amit kapott...de lehet, hogy a Soul-nak.. A cég neve, aki forgalmazza: Rain és a termék neve Soul.. Ha ezt a két szót beüti a keresőbe, akkor nagyon sok információt kap róla. VÉgül megosztanék egy csodálatos videót, amit szerintem mindenkinek látnia kellene és akkor sokkal kevesebb beteg ember lehetne.
www.youtube.com/watch?v=RZdc9lgkjXI

Sok szeretettel: Gáspár Roland (70/708-0917
Mivel a termék feljut az agyba, ezért közvetlenül ott fejti ki a hatását, ezért képes megállítani az Alzheimer-kór agyi leépülését, 100%-osan tünetmentessé tenni a Parkinson-kórt és meggyógyítani a Szklerózist...mindre van már szerencsére tapasztalat!!! Ugye ilyet hivatalosan nem szabad leírni, mert köztudott, hogy gyógyulni csak gyógyszertől lehet, ezért hangsúlyoznom kell, hogy a saját véleményemet írtam le."


Előzmény: Párizs73 (58088)

fertőtlenítő Creative Commons License 2017.07.18 -3 2 4118

 Az Avemar gátolja a rákos sejtek szőlőcukor-felvételét, továbbá befolyásolja a tejsavképződést és a csökkenti a rákos sejtek alternatív energiaellátását biztosító folyamatokat is. Mindeközben elősegíti a zsírképződést és gátolja a rákos sejtekben az örökítőanyag, a DNS szintézisét. "

 

Ha a rákos sejt nem kap táplálékot, energiát, akkor teljesen egyértelmű, hogy elpusztul!

Nem is értem, hogy az onkológiákon miért nem adnak kizárólag Avemart a rákos betegeknek? :))

Előzmény: Törölt nick (4117)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.18 0 0 4117

Miért fontos a testsúlyról beszélni?

Az utóbbi években vizsgálatok igazolták, hogy a testsúly megtartása jelentősen hozzájárul a daganatellenes kezelések sikeréhez. Megfelelő tápláltsági állapot esetén a beteg jobban tolerálja a daganatellenes kezeléseket, a szervezetében a gyógyszerek hatóanyaga nagyobb hatásfokkal szívódik fel, kevesebb szövődmény jelentkezik. Nagyon alacsony testsúly vagy nagyfokú súlyvesztés esetén, sajnos a kezelések megszakítására is szükség lehet.Fontos, hogy energiában és tápanyagokban gazdag élelmiszereket fogyasszunk, amelyekből már kis mennyiségben is értékes táplálékhoz juthat szervezetünk. Ha még így sem sikerül megállítani a fogyást, akkor olyan speciális tápszert javasolhat az orvos, amelynek tápanyag tartalma 2-4 szerese is lehet a normál ételeknek. Például: 1 dl tej energia tartalma kb. 60 kcal, ezzel szemben a speciális tápszerek között van olyan, amelyik energia tartalma 1 dl-ben 150-240 kcal, tehát 2,5 - 4 szerese a tehéntej 

 

Az Avemar egy több száz, vagy akár több ezer különféle molekulát tartalmazó fermentált búzacsíra-kivonat.  

Az egészséges szövethez képest a rákos sejtek anyagcseréje felgyorsult, különösen felfokozott szőlőcukor- (glükóz) felhasználással és jelentős mennyiségű tejsavtermeléssel. Az Avemar gátolja a rákos sejtek szőlőcukor-felvételét, továbbá befolyásolja a tejsavképződést és a csökkenti a rákos sejtek alternatív energiaellátását biztosító folyamatokat is. Mindeközben elősegíti a zsírképződést és gátolja a rákos sejtekben az örökítőanyag, a DNS szintézisét.

rhénai Creative Commons License 2017.04.04 -1 2 4115
mimre1952 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 4114

HA valakinek maradt STIVARGA tabletáját átvenném nem jött meg az engedéjem mimre1952@gmail.com

polária Creative Commons License 2016.12.21 0 0 4113

http://index.hu/tudomany/egeszseg/2016/12/21/melytengeri_bakterium_lezer_a_prosztataraknak_annyi/

Node miért kell ilyen s o k idő amig rendszeresitenek  "hivatalossá" tesznek egy  igéretes modszert ?

Artemisia Creative Commons License 2016.11.20 0 4 4111

Évekkel ezelőtt jártam ezen a fórumon és megdöbbent az a személyeskedés ami itt folyik. 2004-ben a lányom nyitotta ezt a topikot, mert az apja rákos lett. Annak idején az emberek azért írogattak ide, hogy kicseréljék a gondolataikat, segítsenek egymásnak. Nagyon rossz olvasni a legutóbbi beírásokat..

Artemisia Creative Commons License 2016.11.19 -2 3 4110

Inkább alternatív megoldást, mert a kemótól teljesen legyengült, és majdnem belehalt.

Előzmény: Törölt nick (4083)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.10 -2 4 4109

2 hónappal ezelőtt nem voltál itt! Első írásomra azonnal ráugrott fenyvesicc és már ment is a bunyó...

Előzmény: Törölt nick (4108)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 -3 1 4108

Nem, nagyon nem ezzel kezdted. A termék összetételét csak a hétvége felé írtad le, akkor is már csak az sokadik kérésre. 

 

Előzmény: JammieB. (4107)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.10 -3 4 4107

Hiszen én ezzel kezdtem, amióta itt vagyok! Erre kaptam a támadásokat! Semmi többet nem tettem.

Előzmény: Törölt nick (4106)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 -5 0 4106

Kicsit etikusabban, leírod, hogy van egy terméked, megadod az összetevőit és leírod, hogy szerinted miért is jó, már nem tud beléd kötni senki. 

Előzmény: JammieB. (4105)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -3 2 4105

Telepátiával esetleg?

Előzmény: Törölt nick (4104)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -3 4 4103

Nem tudom mikor frissült ez! CSak elmondom, hogy idén, amikor a cég kérte a Core újabb vizsgálatát, akkor hivatalosan az összes Core-t le kellett venni a polcokról és nem tudtunk venni mi sem. Ahogy megvolt a vizsgálat, vagy átminősítés -nem tudom- eredménye, onnantól újra vehető. Most vásárolható, tehát azért kértem, hogy ezen ne kelljen vitázni, mert biztos lehetsz benne, hogy ekkora bakit nem vét a cég!

Előzmény: Törölt nick (4102)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -3 1 4102

A Core nem. 

 

Itt megnézheted! 

https://www.ogyei.gov.hu/bejelentett_etrend_kiegeszitok/

 

!a piros felkiáltó jellel jelölt termék esetében a notifikációs eljárás során probléma merült fel, melyről az OGYÉI értesítette az Országos Tisztifőorvosi Hivatalt, várva az intézkedésüket.

Előzmény: JammieB. (4101)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -2 4 4101

Ezek is engedélyezett termékek! Tehát hallgatlak!

Előzmény: Törölt nick (4100)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -4 1 4100

A boltban csak engedélyezett termékek vannak, nálad ez már nem áll meg! 

Előzmény: JammieB. (4099)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -1 5 4099

Most tekints el az MLM-től! Tehát ne gondolkozz jutalékban! Akkor légyszi áruld el, hogy mi a baj a megközelítéssel!! Próbáld most rövid időre azt képzelni, hogy valami olyat ajánlok, amit a boltban is megvehetsz és én nem kapok érte jutalékot, hanem mondjuk a boltos)

Előzmény: Törölt nick (4098)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -2 1 4098

Lehet, hogy rossz volt a megközelítés. 

Amint láthatod J. B.  megközelítése nagyon rossz. Sőt inkább ártalmas, az ilyenek miatt utasítják el sokan kiegészítő kezelésként az alternatív terápiákat! 

Előzmény: Törölt nick (4097)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -2 1 4096

Nem, amennyiben kötözködni akarnék, akkor egy olyan kérdést tennék fel, hogy 

" Itt is megjelentél árulni a löttyödet, elvenni a betegek utolsó pénzét?", de nem ezt tettem, hanem inkább jeleztem, hogy alternatív terápiáknak is van helye a betegségek kezelésében, amennyiben olyan ember végzi, akinek van megfelelő tudása és végzettsége. 

Előzmény: JammieB. (4095)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -3 2 4095

Ilyenről szó nincs, ez csak a te olvasatodban van így, de az is csak azért, hogy kötözködni tudj!

Előzmény: Törölt nick (4094)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.07 0 1 4094

Azzal biztosan nincs baj, mindaddig, amíg nem akarja átvenni a konvencionális orvoslás szerepét, és nem akar kizárólagos gyógymódként megjelenni elfogadott tudományos bizonyíték nélkül.  

Előzmény: JammieB. (4093)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.21 -7 0 4093

Elárulom, hogy mi a baj: az "alternatív" szót használtad és arra ugrik. Próbáld kiküszöbölni ezt a szót!

Előzmény: Törölt nick (4089)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!