Keresés

Részletes keresés

JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -1 5 4099

Most tekints el az MLM-től! Tehát ne gondolkozz jutalékban! Akkor légyszi áruld el, hogy mi a baj a megközelítéssel!! Próbáld most rövid időre azt képzelni, hogy valami olyat ajánlok, amit a boltban is megvehetsz és én nem kapok érte jutalékot, hanem mondjuk a boltos)

Előzmény: Törölt nick (4098)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -2 1 4098

Lehet, hogy rossz volt a megközelítés. 

Amint láthatod J. B.  megközelítése nagyon rossz. Sőt inkább ártalmas, az ilyenek miatt utasítják el sokan kiegészítő kezelésként az alternatív terápiákat! 

Előzmény: Törölt nick (4097)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 -2 1 4096

Nem, amennyiben kötözködni akarnék, akkor egy olyan kérdést tennék fel, hogy 

" Itt is megjelentél árulni a löttyödet, elvenni a betegek utolsó pénzét?", de nem ezt tettem, hanem inkább jeleztem, hogy alternatív terápiáknak is van helye a betegségek kezelésében, amennyiben olyan ember végzi, akinek van megfelelő tudása és végzettsége. 

Előzmény: JammieB. (4095)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.08 -3 2 4095

Ilyenről szó nincs, ez csak a te olvasatodban van így, de az is csak azért, hogy kötözködni tudj!

Előzmény: Törölt nick (4094)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.07 0 1 4094

Azzal biztosan nincs baj, mindaddig, amíg nem akarja átvenni a konvencionális orvoslás szerepét, és nem akar kizárólagos gyógymódként megjelenni elfogadott tudományos bizonyíték nélkül.  

Előzmény: JammieB. (4093)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.21 -7 0 4093

Elárulom, hogy mi a baj: az "alternatív" szót használtad és arra ugrik. Próbáld kiküszöbölni ezt a szót!

Előzmény: Törölt nick (4089)
JammieB. Creative Commons License 2016.09.21 -6 1 4092

De jó ezt olvasni, hogy más kedvenced is van :)

Előzmény: Törölt nick (4088)
indanick2016 Creative Commons License 2016.09.11 0 1 4091

Saját tapasztalataim nincsenek, de ma hallottam a rádióban egy igazi szakértőtől, dr. Nagy Zsolttól, hogy egyes típusoknál ma már 80% a gyógyulási (!) esély, más típusok meg jól kezelhetőek. Itt olvashatsz róla, illetve meg is hallgathatod az interjút:

http://inforadio.hu/belfold/2016/09/08/egyre_jobb_a_limfoma_gyogyithatosaga/

Előzmény: Artemisia (4082)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.07 -2 6 4088

Nem tiltalak, mert ha nem látom mit írsz, nem tudom a közösséget megóvni tőled. Szóval ahányszor - mint a pók, itt lebzselsz áldozatra várva, - én is itt leszek. Erre készülj!

Előzmény: Törölt nick (4087)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.07 -2 2 4086

Nem lehet, hanem biztos!

Én meg remélem, hogy senki nem kér tőled " tanácsot "...egyébként nincs saját topicom.

Előzmény: Törölt nick (4085)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.07 -2 2 4084

Nem téged keres, hanem megoldást....

Előzmény: Törölt nick (4083)
Artemisia Creative Commons License 2016.09.05 0 0 4082

Van valakinek olyan ismerőse akinek Hodgkin-kórja van? Mit tudtok a betegségről, ma Magyarországon mennyi a betegség (%/idő) a túlélési esélye?

 

A kemoterápia mennyit segít a betegség leküzdésében?

 

Bocs, hogy ennyit kérdezek, de a páromnál nemrég diagnosztizálták a betegséget. Utánaolvastam a neten, de ha valaki a saját tapasztalatairól beszél, az többet mond mint a Wikipédia.

tarack_7 Creative Commons License 2016.08.15 0 1 4081

A GVH által 2x is (rákgyógyitó-kamuk miatt) megbüntetett nyiregyházi Immunotic Kft jó pénzért (cirka 10 000 Ft-ért) vásárolt magának egy "Megbizható cég" tanusitványt a röhejes nevű, Ügyfél Vélemény Vizsgálati Központ Kft. nevű másik kamucégtől.  Itt tartunk, kamucégek igazolnak kamucégeket.

 

 

 

Mellesleg a röhejes nevű, "igazoló"céget is megbüntette a GVH idén júniusban 7 millára a nyilvánvaló szélhámosság miatt.

A legszánalmasabb az, hogy állitólag netes kereső alapján állitanak ki ilyen "igazolásokat" a röhejes nevű cégnél.

(azaz ha nem talál a "keresőjük" bizonyos szavakat, pl. csaló, szélhámos, stb)

Annyira "fejlett" lehet a netes keresőjük, hogy a duplán GVH által büntetett Immunotic-ot is "Megbizható"-nak találták. :)

 

Óvakodjatok a szélhámosoktól!!!

 

 

rhénai Creative Commons License 2015.10.14 0 0 4080

A maláriát akarták legyőzni, de lehet, hogy megtalálták a rák ellenszerét

Véletlenül, terhes nőket vizsgálva találhatták meg a rák gyógymódját dán és kanadai kutatók. Tovább »

forrás: Index.hu

polária Creative Commons License 2015.10.10 0 0 4079

Az elefántok segíthetnek legyőzni a rákot

Az elefántok már kihaltak volna, ha nem lenne a most felfedezett rákmegelőző mechanizmusuk. Tovább »

forrás: Index.hu

tarack_7 Creative Commons License 2015.09.12 0 1 4078

Ugyanezt a "spontán"  :) , ujnikkes módszert használták itt az Indexen is 2 éve.

A vége az lett, hogy kedvenc háztartási kisgép szerelőnket kitiltották innen...

Előzmény: juan1088 (4077)
juan1088 Creative Commons License 2015.09.12 0 1 4077

Túl sokat nem kellett várni a hihetetlen gyógyulásokra. :)

http://www.webbeteg.hu/beteg_klub/lista/egeszseges/forum/327

 

Bár ahogy látom a biznisz inkább a használt (visszavett?) készülékek irányába tolódik el, gondolom megy a damage controll ezerrel. :)

Azért azt érezhetik, hogy a 4 perc alatt lezavart spontán beszélgetés kicsit gyanús lehet másoknak. Úgyhogy az utolsó gyógyulás mar nem akkora csoda. Mondjuk az tényleg szomorú, hogy nem tudott a használt készülék vásárlásának lehetőségéről. Isteni szerencse, hogy mostmár linket is talál hozzá!

Előzmény: tarack_7 (4075)
lingar4 Creative Commons License 2015.09.11 0 1 4076

Gondolom, érkezik is hamarosan fenyegetőzni...vagy küld maga helyett valakit.

Előzmény: tarack_7 (4075)
tarack_7 Creative Commons License 2015.09.11 0 1 4075

Hát igen...3 év küzdelem eredménye..megkapták a második pénzbirságot is. De a forgalmuk csökkenhetett, mert az első büntinél is az éves bevétel 5%-a volt a büntetés. Tehát eredményes volt a küzdelem a pénzügyi vonalon is ellenük.
A cég "klasszikusnak" számító módszereit ismerve a következő időszakban megszaporodnak majd itt is és más fórumokon is a hirtelen "isten bizony" jellegű "csodálatos" gyógyulások és újra tömegével dobálják el az emberek mankóikat és művégtagjaikat "az Immunotic-tól újra kinőtt" felkiáltással. 
Az emberi hiszékenység határtalan, de a cég módszerei is ráerősít erre. A kemó és az orvosok szapulása jön szokás szerint, ahogy az első bünti után is.
Remélem a csávó komolyan gondolja, amit az egyik riportban állított műszomorúan: azaz áttér az állatgyógyászatra. De a libák is hinni fognak neki? Mint sok száz ember?

Előzmény: lingar4 (4074)
lingar4 Creative Commons License 2015.09.11 0 1 4074

Az immunotic átverés lassan kimúlik:

Átverésben utazik az év szabolcsi vállalkozója

Semmit nem gyógyít a test hullámait rezgető gépe, a GVH most elmeszelte, amiért átveri a betegeket. Tovább »

forrás: Index.hu

tarack_7 Creative Commons License 2015.07.26 0 1 4073

Az Immunotic sztori egyik furcsasága:
a "feltaláló" a megye feltalálója lett 2013 őszén, s Demjánnal parolázott a díjátadón. Előtte  3 hónappal büntette meg őt a GVH, épp a találmány miatt, a tudománytalan "csodaszer" állítólagos rákellenes hatásosságának kommunikációja miatt

A VOSZ semminek nem nézett utána, simán kitüntette. Ezek a cégek tehát beépülnek a köztudatba mint a becsület és a nóvum példaképei. Czomba Csaba (megyei VOSZ elnök) a telefonos beszélgetés során megrökönyödött amikor megtudta, hogy kiket tüntettek ki, de szerinte visszaszívni már nem tudják a kitüntetést.

 

Számomra azonban a VOSZ és Demján hozzáállása is elképesztő, ezeket a dolgokat időben tudomásukra hoztam, de semmit nem tettek/tesznek, hogy ez a helyzet, amely a VOSZ-t és személyesen Demjánt is nevetséges helyzetbe hozta, megváltozzon.

A VOSZ-t jól ismerő ismerőseim szerint persze ezeket a plecsniket 2 üveg közepes minőségű borért forgalmazzák a VOSZ-nál, de akkor is felháborító, hogy a legalapvetőbb dolgoknak sem néznek utána a VOSZ-nál plecsniosztogatás előtt.

 

tarack_7 Creative Commons License 2015.07.26 0 1 4072

Immunotic-ügy:

A kamu az életük része, s nemcsak az Immunotic kütyüvel kapcsolatban kamuznak. Soha nem tették közzé az ügyészségi határozatot sem, amelyben tavaly megállapította a nyíregyházi járási ügyészség a bűncselekmény elkövetését. Beadtak mindenféle vádakat a  rendőrségre/ügyészségre, de ezek a hivatalos szervek megtagadták a nyomozást a kommentelők ellen.

 

Tavaly végülis találtak egy nyíregyházi bírót aki a magánvádlóként szóba állt velük, s lekérdeztette egy alien-hívő debreceni oldal history-jából az IP címemet és a rendőrség valóban kihallgatott. Lett volna két szóbeli meghallgatás a tárgyalás előtt, de nem mentem el rájuk. A bíró annyira nem ismerte a büntetőeljárási szabályokat hogy meg akart büntetni a távolmaradás miatt. Végül őt kellett a felettesének figyelmeztetni a jogszabály nem ismerete miatt, hiszen szóbeli meghallgatás esetén a távolmaradást nem szankcionálja a BE.

Bírósági tárgyalás soha nem is volt. Én persze kértem az ügy áthelyezését állandó lakóhelyemre, s végül -mivel látható volt, hogy a bíró nem tehet mást,- az Immunotic-os srác idén márciusban visszavonta a magánvádat. Egyéb eljárás az ügyben ellenem nem volt.

Jelenleg a médiumokat zaklatják, a topikok bezárását követelik ügyvéddel.

Előzmény: lingar4 (4071)
lingar4 Creative Commons License 2015.07.23 0 0 4071

Viszont most is azzal dicsekszenek, hogy sikerrel vették fel a harcot a céget és a csodamasinát gyalázók ellen: a rendőrség/ügyészség azonosította a rágalmazókat és intézkedtek velük (velünk?) szemben.

Ezek szerint már mindannyian a börtönből írunk.

Előzmény: tarack_7 (4070)
tarack_7 Creative Commons License 2015.07.22 0 1 4070

Immunotic ügy:

2015. július 22-én (azaz ma)lesz a GVH-ban a második eljáráshoz kapcsolódó tárgyalás. Remélem másodszor is elmeszelik a kamu rákgyógyitókat. 1 éve gyűlik ellenük a bizonyíték. A legfrissebb hírek szerint az immunotic-os srác áttér az állatgyógyászatra, ami komoly veszély megszűnését jelenti, talán a legkomolyabbat az atomcsend egyezmény óta. 

 

A nyilvánosság lassan végülis visszaszorítja a sarlatánt, igaz hogy továbbra is fenyegeti ("remek" ügyvéddel) a médiumokat, s a topikok törlését követelik mindenkitől. De a médiumok gazdái -becsületükre legyen mondva- leszarják ma már őt...

kiskezu Creative Commons License 2015.06.05 0 0 4069

Kedves Emese hamegvan még én szivesen átveném  nemkel elmondani negyedévenként 160 db nemelég kőszőnőm előreis Istvan

 

Előzmény: Emese_24 (4057)
yina Creative Commons License 2015.03.01 0 0 4068
kerékköt Creative Commons License 2015.01.30 0 0 4067

Sziasztok.

Szia Ököl !

Most leltem ezen a nem túl aktív fórumon a bejegyzésedre, melyre szeretnék reagálni.

Nekem is ugyan az a problémám mint neked, vastagbélrák /műtét után vagyok két hónappal / máj áttéttel. Ráadásul a tüdőmmel is vannak problémák. Ezeket csak azért írtam le, mert nekem is már többször eszembe jutott, hogy meddig érdemes húzni ezekkel a betegségekkel. Eddig mindég úgy döntöttem, hogy nem szabad feladni.  Mindenkinek lenni kel  legalább egy oknak, amiért érdemes még a kellemetlenségeket is elviselni. Mondom ezt annak tudatában, hogy tisztában vagyok vele hogy ebből a betegség halmazból kigyógyulni nem lehet.  Én még el sem kezdtem a kezeléseket ezért is elég sokat ülök a neten, ahol elég sok

reményt adó bejegyzések vannak. Valamit talán segítek a döntésedben az alábbi kisfilmmel is.

   https://www.youtube.com/watch?v=2k0opYVUr-E

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.26 -1 0 4066
tarack_7 Creative Commons License 2014.12.20 0 1 4065

Az Immunotic-ügy folytatása:

(a cég kamu rákgyógyító szerkezetet forgalmaz, ami "mikroáramokkal" üzemel)

 

Az Immunotic KFT megdöntött minden eddigi rekordot a GVH történetében:

Újabb eljárás pár nappal ezelőtti indítással:

http://www.gvh.hu/szakmai_felhasznaloknak/indulo_eljarasok/indulo_eljarasok_2014/versenyhivatali_eljaras_indult_az_immunotic_kft_ve.html?query=immunotic

 

A cég ellen pár napja újabb eljárás indult a fogyasztók megtévesztése miatta GVH-nál, valamint folyik párhuzamosan a tavalyi büntetés után folytatott tevékenységük utóvizsgálata is. Mindkét új ügyben komoly büntetésre számíthat a cég, a tavalyi jelképes 2 millás bünti után.

 

http://www.gvh.hu/szakmai_felhasznaloknak/indulo_eljarasok/indulo_eljarasok_2014/a_gazdasagi_versenyhivatal_utovizsgalatot_inditott.html?query=immunotic

 

Tehát a GVH kb. 1 hónap leforgás alatt indított 2 eljárást az Immunotic KFT ellen, ami kétségkívül rekord a "GVH kontra sarlatánok" küzdelemben.

 

Idén októberben pedig a járási ügyészség állapította meg az ügyvezető "feltaláló" bűnösségét, de ellene a vádemelést két évvel elhalasztotta, mivel "bűnbánó" :)  magatartást tanúsított és cselekménye 3 évnél kevesebbel lenne büntethető.

 

Időközben a nyíregyházi járásbiróságon elindult egy magánvádas büntetőeljárás is ellenem, érdekes fejleményekkel, (törvénytelenségek sora történik) s mindenképpen beszámolok ennek részleteiről is.

A gyakorlat az, hogy az efféle becsületsértési pereket a sarlatán rákgyógyítók simán nyerik.

(Tudom, mert igazságügyi szakértőként is dolgozom a magyar "igazságszolgáltatásban")

Tehát jó eséllyel én is bűnös leszek, de ennyit megér, hiszen az ügy (a sarlatánok megfékezése) ennél ezerszer fontosabb.

 

A sarlatánok az un. SLAPP módszert alkalmazzák mindenütt a világon, drága (de gyakran buta) ügyvédekkel támadnak a kommentelőkre és a kommenteket megjelentető elektronikus médiumokra. Részemről ez a küzdelem jó ideje tart, (nemcsak az Immunotic féle kamu ellen) s nem vagyok ijedős sem, mi több, ismerem az igaszágszolgáltatás bugyrait is. A megfélemlítés sikerrel zajlik kis hazánkban is, az esetek többségében, kevesen merik leírni ezeket a dolgokat. Velem rosszul jártak a sarlatánok....

 

Amennyiben elítélnek a nyíregyházi járásbíróságon, (én ugyanis ebben reménykedem) az országos nyilvánosságot kap, (erről gondoskodom) s végre felfigyel erre a jelenségre az országos média, s talán a  törvényhozás is.

 

Harcra fel. :)

tarack_7 Creative Commons License 2014.11.14 0 0 4064

Immunotic ügy:

 

Felhívás:

mivel birtokomban van az az ügyvezető srác bűnösségét megállapító ügyészségi határozat (én csak azután jelentettem fel őt büntetőhatóság előtt, miután előtte ő jelentett fel engem) ezért most megnyílt az út a kártérítési perek előtt is.

 

Ez -lássuk be- jó hír azoknak akik szeretnének megszabadulni ettől a méregdrága szerkezettől, mert pl. végső kétségbeesésükben vásárolták meg, s mint az én ismerőseim esetében annak idején, hatástalannak bizonyult pl. a rák és egyéb súlyos betegségek ellen.

 

Szakjogászok szerint ez a határozat bőseges alap a kártérítési perekhez. A srác bűnösségét ugyanis jogerősen állapította meg az ügyészség a fogyasztók megtévesztése miatt, de bűnbánó magatartása miatt 2 évvel elhalasztották a vádemelést. (A bűnbánat komolyságához erős kétség fér, ezt szakértői véleménnyel tudom igazolni, ezért ennek a hatósági ügynek is lesz hamarosan folytatása)

 

Amit tenni fogok az ügyben: ezt a határozatot eljuttatom a lehetséges vevőkhöz, pl. a facebook partnereihez, akik között nyilván sok a vevő is. (ezen adatbázis lementéséről már gondoskodtam időben)

(A srác sajnos nem akarja a megtévesztő tevékenységet abbahagyni, ez számomra tisztán kiderült a mai napon...pedig a hatóságoknak ezt megígérte...sőt továbbra is fenyeget engemet is)

Ezen felül -természetesen- ez az infó napokon belül meg fog jelenni minden komoly egészségügyi fórumon.

 

Azonban segítségre is szükségem lenne tőletek: az összes lehetséges vevő felkutatása nehézkes, s nem mindenkihez juthat el ez az üzenet sem. Ezért kérem, hogy akinek van ilyen ismerőse és pert akar indítani az Immunotic kft ellen a megtévesztés miatt jelentkezzen az alábbi címen: tarack717@gmail.com

 

Meg fogja kapni a bescannelt okiratot amely a megtévesztést igazolja, s így az esetleges pert gyakorlatilag automatikusan fogja megnyerni, de jó esélye van arra is, hogy a cég visszafizeti önként a teljes vételárat. (ugyanis olcsóbb neki ezek után, mint alperesként megtenni ugyanezt)

 

Ebben segítsetek tehát: kérdezzetek rá az ismerősüknél, aki ilyen készüléket vett, hogy vissza akarja-e kapni a vételárat,s  adjátok meg neki ezt az e-mail címet.

 

Álljon helyre a rend az erőben.

 

Köszönöm.

Előzmény: lingar4 (4062)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!