Keresés

Részletes keresés

panchovia Creative Commons License 8 órája 0 0 3322

Én is aszondom, hogy az idő pénz - normális munkáknál igen - de itt inkább @Mr.Polip kolléga hozzászólásában hiszek. Meg azért lehetne számolgatni, hogy kb. 1 órai pötyögtetéssel $150 pézt lehetne keresni, amit sok jólkereső is megirigyelhetne. De azt is megírtam volna, ha véletlenül  fizetnek. Igaz, hogy először leesett volna az állam, de azért megírtam volna, hogy mindenki gyülekezzen, pézosztás van folyamatban :).

Előzmény: barbi8917 (3321)
barbi8917 Creative Commons License 26 órája 0 0 3321

Szia :) Én is besz..pódtam ide :D még várok én is :D kíváncsi leszek kérdeztem itt azt aki írta hogy négyszer már fizetett neki de még választ nem kaptam :D de jelentkezek amint megkaptam az ingyen lóvét :D ami amúgy nem ingyen mert ülök a gép előtt és szorgalmasan pötyögök ahelyett hogy valami értelmeset csinálnék :D ne becsüljük alá azért az így szerzett pénzt :D

Előzmény: panchovia (3319)
panchovia Creative Commons License 1 napja 0 0 3320

A képek az előző posztból lemaradtak:

1.

2.

panchovia Creative Commons License 1 napja 0 0 3319

Üdv mindenkinek!

Kezdem a lényeggel.

Tehát én is beszopódtam egy ilyen 3-jegyű számírogatós csoda oldalra: nevezzük csak INGYENPÉNZ-nek (röviden IP).

Elkezdtem írogatni a számokat szorgalmasan, amíg el nem értem a $150 IP-t. Na, gondoltam, akkor jöhet a lé, és kértem a paypalos kifizetést, amire természetesen az volt a válasz, hogy vakarjak össze magam alá 40 emberkét, különben csóró maradok. A vakargatást elintéztem 5 nap alatt és rohantam IP-mért (hogy nem maradjak csóró).

Tejelés helyett a következő üzenet fogadott:

Az alsó linkre kattintva pedig a következő:

Ezek után le lehet vonni a következtetéseket. Persze még az is lehet, hogy 30-60 nap után történni fog valami - majd még azt is leírom.

Aki tehát egy ilyen oldalra akar regisztrálni és sok IP-t begyűjteni, azt már nem éri nagy meglepetés a jövőben.

angyalka3325 Creative Commons License 2 napja 0 0 3318

Keress pénzt a PiplShare segítségével 100 Euró értékű PiplCoin ingyen- passzív pénz kereseti lehetőség!

Útmutató a PiplShare regisztrálásához
Pénzkereséshez regisztrálnod kell magad a PiplShare-fiókra, ha még nem tudod hogyan kérlek olvasd el az alábbi utasításokat.

Hitelesített felhasználó ajánlói linkjével tudsz regisztrálni. Amit itt alább megtehetsz.

Töltsd ki a következő mezőket.

Keresztnév
Vezetéknév
Email
Ország
Jelszó
Jelszó újra
Kattints a Regisztráció gombra a PuplShare-fiók regisztrációjának befejezéséhez.

A regisztráció után a PiplShare elküldi a kódot az email címedre, kimásolod a kódot majd beilleszted a kért mezőbe kattints a kód ellenőrzése elemre a PiplShare ellenőrzési folyamatának befejezéséhez.

Hitelesítsd a PiplShar e-et
A következő lépés a számládnak a hitelesítése.
Ez szükséges ahhoz hogy megkapd a 100 Eurót.

Írd be a mezőkbe
Keresztnév:
Vezetéknév:
Email:
Telefon: Telefonszám
Utca:
Város:
Irányítószám:
Ország:
Válassz egyet az alábbi űrlapok közül
személyi igazolvány, Útlevél, Jogosítvány
ID szám: azonosító szám (például személyi igazolvány)
Fotózd a dokumentumot (személyi igazolvány ...), mindkét oldalát.
Fornt: Ide töltsd fel az előlapját (ID)
Back: Ide töltsd fel a hátlapját (ID)

A PiplsShare regisztráció folyamatának befejezéséhez folytasd a bankszámla adatok kitöltését
Töltsd ki a szükséges mezőket.

Bankszámlaszám:
SWIFT / BIC :
Bank név
Bank címe
Bank irányítószáma
Bank városa
Bank országa
A befejezéshez kattints a Küldés gombra.
Ezután várj 1 napot, amíg ellenőrizni fogják, majd a sikeres hitelesítés után email-ben értesítenek róla.

Amennyiben már te is rendelkezel hitelesített fiókkal lehetőséged van embereket meghívni az ajánlói linkeddel. Minden regisztrált után 1 euró értékű PiplCoint kapsz és további 10 euró értékű PiplCoint ha hitelesítik a fiókjukat.

Ha te is szeretnél részesülni állandó passzív jövedelemből akkor ne habozz csatlakozz most.
https://wallet.piplshare.com/user/register/307f9466f9

agota1990 Creative Commons License 5 napja 0 0 3317

Litecoin gyűjtés ingyenes fizett tesztelve https://ltcminer.us/985056

Coinbase litecoin pénztárcára kértem a kifizetést 10 perc alatt rajta volt a számlán a linken lehet regisztrálni
Regisztráció:
1. litecoin(ltc) pénztárca szükséges
2.email cim
Utána rögtön elkezdődik a gyűjtés
24 óra alatt meg volt a minimális kikérés

barbi8917 Creative Commons License 2020.05.19 0 0 3316

Szia! Neked ez az oldal már fizetett? Nekem most azt írja, hogy elkészítés alatt áll a kifizetés vagy valami ilyesmi. Sok helyen olvasom hogy kamu az egész.

Előzmény: kisferog (3314)
jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.18 0 0 3315

https://glomoney.xyz/828800634481013/

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, már 4x is fizetett. A munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni.

kisferog Creative Commons License 2020.05.17 0 0 3314

Sziasztok!

Ez is egy nagyon jó oldal. Csak számokat kell beírni. Az elején nehéz egy kicsit, amíg eléred a kifizetési összeget.De megéri!

https://ufmoney.xyz/532575666438788/

angyalka3325 Creative Commons License 2020.05.15 0 0 3313

Bocsánat. Az előbbi üzimben elírtam a linket.

Lootbull oldalt nemrég fedeztem fel. Láttam fizetési igazolást de én még nem tudom hogy valóban fizet-e. Dobozokat kell nyitogatni. Regisztrációkor kapsz 3 dollár feliratkozási bónusz és a 35 ingyenes tokent továbbá a tagok óránként ingyenes tokeneket is igényelhetnek, amelyeket később a dobozok kinyitására használnak fel. A dobozok token-t, xp-t, készpénzt  és egyéb ajándékokat tartalmaznak. Az email címet meg kell erősíteni a kifizetéshez. PayPalon keresztül fizet ha megvan a 100 $.

https://lootbull.com

angyalka3325 Creative Commons License 2020.05.15 0 0 3312

Lootbull oldalt nemrég fedeztem fel. Láttam fizetési igazolást de én még nem tudom hogy valóban fizet-e. Dobozokat kell nyitogatni. Regisztrációkor kapsz 3 dollár feliratkozási bónusz és a 35 ingyenes tokent továbbá a tagok óránként ingyenes tokeneket is igényelhetnek, amelyeket később a dobozok kinyitására használnak fel. A dobozok token-t, xp-t, készpénzt  és egyéb ajándékokat tartalmaznak. Az email címet meg kell erősíteni a kifizetéshez. PayPalon keresztül fizet ha megvan a 100 $.

lootbull.com

angyalka3325 Creative Commons License 2020.05.14 0 0 3311

Nyerj ingyen értékes ajándékokat Plazma TV, Notebook, Utazás, GPS készülék, Mobiltelefon, Feltöltőkártya, PayPal, Skrill, Neteller, Payoneer pénz, TESCO vásárlási utalvány ...stb. te döntöd el mit szeretnél! Ez egy olyan játék oldal, ahol kockázat nélkül tudjátok szimulálni, hogy mennyi pénzt nyernétek, vagy veszítenétek ha valódi szerencsejátékokon lottóznátok!
Hirdetőik jóvoltából bevételhez jutunk, amiből kisebb nagyobb ajándékokat tudnak juttatni a szerencsés játékosoknak!
Az azonban biztos, hogy náluk veszteni NEM, nyerni azonban lehet! Szemben a fizetős szerencsejátékokkal, ahol helyből mínusszal indulhatunk (szelvény ára), aztán ha egy kis szerencsénk van akár még nyerhetünk is...
Napi 1 játék van engedélyezve.
Extra játékok járnak 2, 3, 4, 5 találat elérésekor. (2,10,40,100)
Időről időre kérdőívek is feltűnnek majd az oldalon, akik kitöltik szintén extra játékokra számíthatnak!

Részesedj te is az értékes nyereményekből! Itt veszíteni biztosan nem fogsz mert teljesen ingyenes itt csak nyerhetsz értékes ajándékokat vagy vásárlási utalványokat sőt még PayPal pénzt is. Te döntheted el mire váltod be a Vif virtuális pénzed.

www.lottoszimulator.hu

jocko1989 Creative Commons License 2020.05.12 0 0 3309

Hobbi bevétel forrás az alábbi oldalakon

Nézz reklámot, avass refferálokat, tölts kérdőíveket, játsz a játékokkal, szerencsejáték

(Adprize a Neobuxon akár 50$ nyeremény) 

E-fizetés : Paypal, Payza, Skrill..

Linkek:

https://www.neobux.com/?r=joccybux7

https://www.ysense.com/?rb=59738256

jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.12 0 0 3308

https://r.honeygain.money/TOTJAD4457

HoneyGain sávszélesség eladás - otthoni pénzkereset

Sziasztok, kb 1 éve indult, HoneyGain sávszélesség bérbeadó. Különböző eszközünket mobil(Android) / PC / macOS tudjuk befogni és a sávszélességünket eladni rajtuk keresztül. Ők pedig különböző cégeknek adják el pl SEO monitoringot, árfelmérést, reklámvalidációt végző cégeknek, ezen kívül CDN-ként is használják a sávszélességet (ez talán csak PC-n érhető el).

A elérhető sávszélesség 10% használja eszközönként és IP címenként 3 eszköz lehet (tehát kb 30% ot fog a teljes sávszélből viszont visszavesz ha valami használná az egészet). Ha több mint 3 eszköz van akkor érdemes ha valamelyik mobil előfizetés korlátlan netet tartalmaz. Egyébként le lehet tiltani a mobil beállításokban hogy mobilnetet használjon, tehát wifi only is megy).

Saját tapasztalat + további tapasztalatok a redditről: Nekem 100 mb/s netről - 1 eszközzel - kb 0.2-0.3$/nap (vélhetően sokkal több lenne jobb nettel, viszont azt is bele kell kalkulálni hogy ha éppen kevesebben vettek tőlük sávszélességet akkor nem fog annyira pörögni, de eddig stabil a 0.2$/eszköz). Kifizetés legit (rengeteg kép + vélemények a redditen) - van aki havi 300-500$ is behúz vele (mobil farmok) - viszont nem szabad csalni mert gyorsan észreveszik és azonnali kitiltás jár. (szervert / virtuál gépet nem lehet használni / VPN mögül se fog menni).

20$ tól fizet PayPalra (kb 3-4 nap alatt) - ezt elérni - eszközök / sávszél függvényében 1 hét - 1 hónap (pl: 2 mobil + 300 mb UPC => kb 0.7-1$ nap - természetesen ha van ennyi sávszél igény a cég ügyfeleitől - viszont általába stabilan szokott lenni). A mobil / gép erőforrásait nem zabálja, keveset fogyaszt. Adatokhoz nem fér hozzá az applikáció (nem is kell semmit elfogadni hogy hozzá férjen).

Regisztrációkor még ad 5$-t ezzel a linkkel:https://r.honeygain.money/TOTJAD4457

gergo69696 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 3307
barbi8917 Creative Commons License 2020.05.10 0 0 3306

Szia! 
Regisztráltam az oldalra, teljesítettem a 150$-t, kíváncsi voltam hogy megy a kifizetés úgyhogy rá is mentem, ott kiírta hogy 40 embert meg be kell magam alá regisztrálni. ha beregisztrálok ennyi embert akkor tényleg fizetni fog? És utána már nem kell semmit teljesítenem hanem kivehetek akár 50$-t is mondjuk?
Köszi előre is a választ :)

Előzmény: jancsika2000 (3297)
jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.09 0 0 3305

https://clipwatching.com/reg68933.html

sziasztok! ez a legjobban fizető, videó tároló oldal. 10000 megtekintés után akár 60 dollárt is kereshetsz.

az én módszerem:

1. letöltök egy filmet a számítógépemre valahonnan!

2. feltöltöm (uploadolom) clipwatchingra!

3. megosztom az összes elérhető online filmnézős platformon!

Nekem még csak 200 film van fent, de így is napi 0,7 dollár passzív jövedelemre teszek szert. Értelem szerűen minél több film van fent és minél több helyen megosztod, annál többen fogják nézni a linkeden keresztül. 

Egy filmnek elég az 5%át megnézniük és már 0,05 dollárt kapsz érte. az elején nekem nagyon döcögősen ment de 3. napra elég könnyen rá érez az ember! sok szerencsét!

Helyek ahol a linkedet megoszthatod:

online.filmek.com

filmezek.eu

ncore.live.com

Mr.Polip Creative Commons License 2020.05.09 0 0 3304

Sztem olvasd el ezt. Cáfolni ér, de eddig még senkinek sem sikerült 😀😁😄

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154207378&t=9126216

Előzmény: jancsika2000 (3303)
jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 3303

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, már 4x is fizetett. A munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni.

Bernografy Creative Commons License 2020.05.08 0 0 3302

Szia!  Regeltem a te kódoddal,kivancsi vagyok mennyi idő alatt jön össze 10 dollár. 

Azt szeretném kérdezni, hogy az a progi amivel automatizalod, az csak számítógepen működik?  Mert én az appot töltöttem le, és nem tudom oda hogy illesztenem be. 

Előzmény: gabeszmazda (3293)
Alina88 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 3301

Érdekel olyan üzlet ahol a pénzed vissza kapásan kívül 4x több hozamhoz is juthatsz⁉️ És ez csak a minimális csomag! 

Nem szeretnék győzködni senkit se, de ezt kihagyni vétek! 

Egy binális rendszerben működő üzlet, ahova nem kötelező meghívni új tagokat, így is úgyis nyersz raja, de viszont ha meghívsz plusz jutalékot kapsz! Nem nagy matematikát foglal magába, sima paraszti ésszel is felfogható! 

✅ Magyar platform

✅ Segítőkész csapat

✅ Folyamatos érezhető fejlődés

✅ Hozza a pénzt, nem viszi

✅ Facebook segítség

Érdekelne❓ Ismétlem, ezen csak nyerni tudsz ❗

❌ Itt nincs kattintgatos, pont gyűjtés, unalmas videók nézegetése, igazából ha a sült galambot is várod megfogod kapni 🎯💰

Érdekel ugye❓ 

➡️ Írj egy privit és bemutatók neked 📩 alinamizseri@gmail.com vagy keress meg facebook-on és segítek neked hogy indulj el!

✅ Itt csak NYERNI tudsz ✅

‼️ Ja és hogy még fokozzam is, ha meggondolnád magad van pénz visszatérítési garanciánk is, na ugye ez a nem mindegy ⁉️ Mire vársz❓ Gyere❗

https://admin.hirdessonline.com/index.php?page=register&affiliatecode=cbcbbzsbngd5gazk

jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 3300

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, már 4x is fizetett. A munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni.

agota1990 Creative Commons License 2020.05.08 0 0 3299

Az eddigi legjobb rendszer amivel találkoztam❗
Nincs termékeladás❗
Nem kell magad alá embereket hoznod csak ha szeretnél‼
Kell e befektetni? Igen, kell befektetni, az összeget viszont te határozod meg 10 Eurótól elkezdhető többszörösét kapod vissza nagyon megéri Kezd el még ma!!

https://admin.hirdessonline.com/index.php?page=register&affiliatecode=ayfb5e8mw378d8kx

Elérhetőségem: agotabornemiszakadas@gmail.com bátran jelentkezz a pénzed többszörösét kapod vissza.

angyalka3325 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 3298

A YSense egy globális online közösség, több keresési lehetőséggel. A világ minden tájáról elérhető! 

Hogyan csatlakozhatok az ySense-hez?
1. lépés - Kattints erre a ySense regisztrációs linkre a webhely felkereséséhez.
2. lépés - Ezután írd be email címed és jelszavad, majd kattints a „Csatlakozz most” elemre.
3. lépés - megerősítő emailt fogsz kapni az ySense-től. Kattints az email-ben található megerősítő linkre a fiók aktiválásához.
4. lépés - Ezután töltsd ki a profilod. Kattints a profilkép melletti lefelé mutató nyílra majd kattints a „ Profil és beállítások ” elemre. Ezután írd be az összes adatot. Kezdheted a pénz keresést, amikor a profilod elkészült. 
Hogyan lehet keresni az ySense segítségével?
Fizetett felmérések 1. A fizetett felmérés. A legjobb módja annak, hogy online extra bevételt keress. Csak kattints a „ Fizetett felmérések ” opcióra, és itt találod a különféle felméréseket, amelyeket kitölthetsz. Egy felmérés elvégzésével 0,5–5 $ kereshetsz. Naponta többször jelentkezz be, hogy ne hagyj ki egyetlen felmérést sem. 
2. Készpénz-ajánlatok. Itt fizetnek új termékek vagy szolgáltatások kipróbálásáért, az alkalmazások letöltéséért, a weboldalakra való feliratkozásáért, a videók megtekintéséért és egyebekért.Amikor rákattintasz a „ Készpénz-ajánlatok ” -ra, különféle cégek ajánlatait találod, mint például az AdGate, az Adscend, az OfferToro, a Peanut Labs, a Wannads és a Revenue Universe. Az egyes ajánlatok teljesítéséért 5–50 $ vagy még több fizetést is kaphatsz.
3. Nyolc ábra feladatok. A nyolcadik ábra az egyik olyan neves vállalat, amely tömeges forrásból származik 2–50 cent fizet a mikro-feladatok elvégzéséért. (angol nyelvtudás szükséges)
Hogyan lehet visszavonni az ySense bevételeit?
Számos beváltási lehetőség található az ySesne-ben. Ha van PayPal vagy Payoneer számlád , akkor a bevételed a PayPal vagy a Payoneer segítségével kifizetheted.Egyéb kifizetési lehetőségek a Skrill, Reward Link, Amazon. Minimum kivonások. Amazon 5 $-tól Amazon ES 20 $-tól Amazon FR 5 $-tól Amazon IT 10 $-tól Amazon GBP 32,50 $-tól Payoneer 52 $-tól PayPal 10 $-tól Reward Link 10 $-tól Skrill 5,05 $-tól. 
Néhány gyors tipp, amivel több pénzt kereshetsz az ySense-ben.
1. Legyél aktív az ySense-ben. Érdemes naponta többször belépni mert nem küld emailt ,hogy van fizetett felmérés, készpénz-ajánlat és feladat. Töltsd ki, amint megtalálod őket.
2. Töltsd le a böngésző kiegészítőjét Azonnal nyomon követheted a fiókod állapotát, és bármilyen új felmérést és 8. ábra feladatait megtalálhatod ezzel a kiegészítővel és sokkal több kérdőívet kapsz.
3. Fiókodból csatlakozhatsz a ySense fórumhoz. Segít különféle tippek és válaszok megtalálásában a gyakori kérdésekhez.
90 nap inaktivitás után törlik a fiókot és elveszik az addig gyűjtött pénzünk! 
Tehát néha be kell lépnünk hogy ne vesszen a pénzünk. Ez valóban fizet!!! Nekem már sokszor fizetett.  Szerintem érdemes kipróbálni garantálom ,hogy nem fogsz csalódni!

https://www.ysense.com/?rb=59742273

jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.05 0 0 3297

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, már 4x is fizetett, a munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni.

angyalka3325 Creative Commons License 2020.05.04 0 0 3296

A SurveyTime.io 100% -ban legitim, és minden alkalommal megkapod 1 dollárod, amikor kitöltöd a felmérést! A SurveyTime.io ingyenes és egyszerűen csatlakozhatsz, világszerte elérhető.
1. Regisztrálj A regisztráció folyamata egyszerű, csupán annyit kell tenned, hogy regisztrálsz email-ben vagy Twitter, Facebook vagy Google fiókoddal. 
2. Töltsd ki a profil felmérésed. A regisztráció után válaszolnod kell néhány kérdésre, így a SurveyTime.io felméréseket küldhet az érdeklődésednek, életkorodnak stb. megfelelően.Fontos hogy a profil kérdőívet kitöltsd mert különben nem küld kérdőívet!!! 3. Válaszd a Felmérések lehetőséget. Miután befejezted a válaszokat ezekre a kérdésekre, kapsz néhány felmérést, akár 5 vagy több felmérést is kaphatsz ha a profilod megfelelő így kezdheted kitölteni őket és azonnal fizetnek! Minden felmérés 1 dollárt fizet. A felmérés átlagos hossza 5-15 perc, ami véleményem szerint nem rossz.
Ha befejezted az ELSŐ felmérést, akkor ellenőrzési folyamaton kell keresztülmenned. Tehát meg kell adnod email címed, telefonszámod.
Azután nincs más dolgod mint várni a kérdőívet mert a kérdőívek utána már email-ben érkeznek és elég gyakran.
A legjobb rész a SurveyTime.io-ról az, hogy azonnal fizetnek! Miután kitöltötted a kérdőívet, megkérdezi, hogyan szeretnéd megszerezni pénzét. A felmérés kitöltése után PayPal-on keresztül megszerezheted 1 dollárt, vagy ajándékkártyáért beválthatod.

https://surveytime.app/2X0W8ZUG2i

agota1990 Creative Commons License 2020.05.04 0 0 3295

Ez egy reklám nézegetős oldal 15 másodperc egy reklám napi 100at kell megnézni.
Kb 1 órás elfoglaltság. Ez bitcoin gyülytő oldal. illetve csapatépítés legalább négy öt ember kell aki hív maga alá még négy öt embert és dolgozik és nézik a reklámokat.én három hete kezdtem . Szeretném bővíteni a csapatomat ezért kezdtem el hirdetni. Ingyen is lehet csinálni én 10euro kezdtem el.nem egy komplikált a regisztráció se. Csak nézni kell naponta 100 darab reklám oldalt https://infinitytrafficboost.com/agotabornemiszakadas

gabeszmazda Creative Commons License 2020.05.02 0 2 3294

elnézést,elírtam 100 000 coin 1 dollár!Bocsi!Ja,és nekem már fizetett!

Előzmény: gabeszmazda (3293)
gabeszmazda Creative Commons License 2020.05.02 0 0 3293

Clip Claps

Lényegében rövid flashvideókat leht rajta nézegtni,,amiért kincsesládákat kaptok.A ládákban Clapcoinok ,vannak,ezeket lehet pénzre váltani.Naponta 25 ládát lehet össze gyűjteni.100 00 coin 1 dollár,de érdemes várni az átváltással,mert szoktak akciók lenni,amikor sokkal jobb a váltási arány. A ládákban vannak még ajándék kártyák,amikkel további pénzt,amazon kártyát,coinokat,és halakat lehet nyerni,az akváriumotokba.Itt akkor megemlíteném,hogy van egy akvárium,és további játékok,melyekkel szintén coinokat lehet szerezni.Az akváriumban az elején kaptok egy aranyhalat,ezt el ne adjátok,mert egyre többet fog érni!!!Több féle meghívási lehetőség is van.Én a Reedem kód beírásost ajánlanámMeghívásért kaptok a regisztrációért,24 óra után,és 1 hét után egy kincsesládát,ha a meghívott belép,ezekben az időpontokban,illetve van a facebokkos meghívás,itt pénzt lehet kapni.Paypalra fizet!

Az applikációt a Play áruházból(is) tudjátok letölteni.Bejelentkezni Facebookkal vagy telefonszámmal lehet.A videók nagyon jók,a játékok pedig kellemes időtöltést nyújtanak,és persze mindezzel még egy kis pénzt is kereshettek.😉😊Mostanában bővült a palettájuk egy szerencskerékkel és bankolási lehetőséggel.

Kérlek szépen,segíts nekem,és szánj rá 5 percet az életedből,hogy gyorsan letöltsd,belépj,és használd a kódom:4QVF244Z .Természetesen ha megkeresel ,te is számíthatsz hasonló gesztusokra!☺️ Köszönöm szépen előrre is!

nagyon hasznos trükk!A videók nézését(a ládák össze gyűjtését),lehet automatizálni!Ehez én a Kinetic Scroll progit használom.Ez egy automata görgető program.Este ,míg alszok,kiszedi nekem az összes ládát!😉🙃Nem kell a telefon mellett űlni órákat ! Azért ez nem mindegy!😆Reedem menübe kérlek írd be a kódom:4QVF244Z,1 dollárt kapsz érte!

jancsika2000 Creative Commons License 2020.05.01 0 0 3292

glomoney.xyz

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, a munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!