Keresés

Részletes keresés

Aval Creative Commons License 2004.10.27 0 0 5

KÖsz!

Megyek oda!!!

Hali!

Av

Előzmény: Otto Normalverbraucher (4)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.10.27 0 0 4

Aval, megtaláltam! Beleolvasztották egy másik topicba, ahol sajnos anyázás is van a jelek szerint :-(((. Pedig a "miénk" még viszonylag nyugodt hangnemben ment.

 

ITT találtam meg, a TVR fórumon, RTLKLUB:Ebből végképp elég volt! topicban a hozzászólásainkat.  Mindenesetre elég durva, hogy még egy "üzenetet" sem hagytak, hogy hol keressük...

Előzmény: Aval (3)
Aval Creative Commons License 2004.10.27 0 0 3

Köszi, én nem tudom azt hogy kell. Majd értesíts, hogy mi a válasz.

 

De most komolyan! Az embereknek nem lehet szabad véleménye?? Annyi mindenről írkálunk itt elítélően, mert VAN VÉLEMÉYNÜNK!!! Akkor azokat miért nem törlik ki? Vagy EZT miért törölték ki???

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.10.27 0 0 2
Írtam a moderátoroknak. Nem tudom, mi a szokás, hány napon belül szoktak válaszolni, még sosem volt dolgom velük. Remélem, nem sértődnek meg arra, hogy megkérdeztem, talán az rtl vezetősége csinálja a moderációt? :-))
Előzmény: Aval (1)
Aval Creative Commons License 2004.10.27 0 0 1

Nekem is eltűnt a kedvencekből, illetve ott volt, a legalján, 00.00-volt aláírva, és mikor rákattintottam, visszadobott a belépőoldalra. Érdekes.

Az ember már nem nyilváníthat véleményt?

Minedesetre, ha eltűnnék, ne csodálkozz.

Értemjött a rötölökommandó. :-)))

Előzmény: Otto Normalverbraucher (0)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2004.10.27 0 0 0
A moderátorokat kérdezted már? Nekem eltűnt a "kedvencek"ből is. :-O :-O Először kerestem a TV&R fórumban, de ott sincs.  Mi a túró ez? Ide is elér Kalamár keze?
Előzmény: Aval (-)
Aval Creative Commons License 2004.10.27 0 0 topiknyitó

Aki tudja a választ, az legyen kedves megírni!!!

Köszi!

Av

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!