Keresés

Részletes keresés

Nanetta Creative Commons License 2007.12.15 0 0 17

Sziasztok!

 

Én is ebben a problémában szenvedek,hogy kb egy hónapban egy másfél hetet nem fáj -feszűl a mellem,azon kívül végig.Nagyon rossz hiszen nem tudom mitől van.Ha valaki tud rá magyarázatot kérem írja le.

köszi

scrotum Creative Commons License 2007.01.30 0 0 12
Igen szoktak, legalább oly gyakran, mint ahogy a kis fejek is szoktak fájni
Előzmény: hasty (10)
hasty Creative Commons License 2006.01.21 0 0 10
A nagy mellek szoktak fájni, úgy tudom...Rosszul gondolom?
kyra42 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 9
Hat, mindig ereztem valami kis feszulest, meg hogy teltebbek lettek a ciklus vegere. Altalaban nem veszesen feszulnek, de neha nagyon kellemetlen. Ez utobbi esetben nemi gyenged masszir segit rajta. Nem hasznalok kremet, meg semmit, csak fel perc az egesz. Probald ki.
Előzmény: Magányos farkasnyuszi (8)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 8

A masszírozásra én is gondoltam, valami gyógynövényes krémmel bár fogalmam sincs milyennel. Eddig nem mertem hozzányúlni.

 

De neked is csak úgy elkezdte? Úgy értem hogy korábban nem volt ilyen erős a növekedés most meg felerősödött? Engem ez idegesít.

Előzmény: kyra42 (7)
kyra42 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 7
Ismeros erzes. Nekem olyan, mikor hason fekszem, mintha 2 kis labda lenne, rohadt idegesito, plane, hogy nem is vagyok egy pamelaanderson. 3 dokibol eddig 3 mondta azt, hogy van ilyen, es semmi rendelleneset nem talaltak. Kb felidoben kezdodik es a megvalto pirosbetus napok enyhitik. Neha olyan, mintha valami pogacsafele lenne a mellemben.
Csak egy otlet: nalam gyenge masszirozas segit rajta.
Előzmény: Magányos farkasnyuszi (6)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 6

Nem rendel 2 hétig:-((((

Bruhaha:-(

Előzmény: Magányos farkasnyuszi (4)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 5
De köszi, megyek oda:-)
Előzmény: L4U58U8 (3)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 4
Elmentem onkológiára, a nő nőgyógyász is egyben, meg ultrahangra is, ott nem láttal semmit. Ettől függetlenül feszül mint állat.
Előzmény: L4U58U8 (3)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.27 0 0 3
Ha egy rendes orvoshoz nem tudsz / nem akarsz elmenni, legalább Spock dokit kérdezd meg a Szülészet-nőgyógyászatban! :-(
Előzmény: Magányos farkasnyuszi (-)
földikutya Creative Commons License 2004.10.27 0 0 2
Akkor nem tudom. Kérj esetleg tanácsot Mr Spocktól a Szülészet-nőgyógyászat topikban, lehet, hogy vmi hormonszint-kavarodás okozza
Előzmény: Magányos farkasnyuszi (1)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 1

Már 3 éve abbahagytam a bogyószedést és eddig nem volt ilyen durva, most minden pillanatban érzem hogy van mellem. Sose volt még ilyen.

 

Hallottam valami olyat hogy mondjuk a tejtermékek okozhatnak ilyesmit, vagy mittudomén, de nagyon idegesít.

Előzmény: földikutya (0)
földikutya Creative Commons License 2004.10.27 0 0 0

szia,

 

tablettát szedsz? Nekem most az a tabletta okoz ilyen panaszokat, amit egy fél éve szedek (Mercilon)

Előzmény: Magányos farkasnyuszi (-)
Magányos farkasnyuszi Creative Commons License 2004.10.27 0 0 topiknyitó
Valakinek volt már olyan tapasztalata hogy már a ciklus közepén nagyon nehezek telítettek és fájdalmasak a mellei és ez fokozódik a menses megjöveteléig? Már feküdni sem bírok rajtuk pedig még 10 nap múlva várható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!