Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2008.07.03 0 0 14

Rendőrségi vizsgálat folyik Civin János, a Humet elnöke ellen, melynek oka a társaság számára eddig ismeretlen - közölte a Humet a Budapesti Értéktőzsde honlapján. A szerda esti tájékoztatás szerint Civin Jánosnál "június 25-én vagy 26-án hajnalban több rendőr házkutatást vagy letartóztatást (az ok ismeretlen) kívánt foganatosítani. Az eljárást tévedésből a szomszédjánál folytatták le." Mindez szerdán este 19 órakor jutott a társaság tudomására. A tőzsde "B" kategóriájában forgó Humet részvények kereskedését csütörtökön felfüggesztette a tőzsde.

INDEX

e-cet Creative Commons License 2006.01.09 0 0 13
Vagy igen, vagy nem. A tőzsde már csak ilyen. Persze, ami most a Humet részvényben folyik, az talán más, mint egy sima tőzsdei szárnyalás.
A bennfentes infot pedig megtartja magának az ember, nem flood-olja be a web minden topikjába, ahol a humet karaktersorozat előfordul.
Ettől függetlenül a 150-re már van esély. Lássuk a délutánt és a holnapot...
Előzmény: Sz_Sz (12)
Sz_Sz Creative Commons License 2006.01.08 0 0 12
Sokrétû most ez a részvény. Nyárra konkrét termék, a tervek 100% komolyak. Az elõzõ években 20-260 ft között mozgott végig, ideje 20-ról normális árfolyamot elérni, csakis a tervek tükrében (hangsúlyozottan komolyak).
Pesszimista elõzmények nélkül (pl. a csõdeljárás), és más néven (a HUMET-re nem egy ököl rándul görcsbe) ez a részvény egy rossz szót sem kapna.
(20 ->104), ilyet senki sem látott gyakran, fõleg úgy, hogy be is szállt :) 50 alá tuti nem megy, és 150-ig sem fog megállni. 12 pedig tuti nem lesz.
Aki nem tud elszakdni a Humet negatív jelentéseitõl, az nem látja reálisan a helyzetet.
Egy nyereséges kör után már 1 évben gondolkozom, és egy akkori 160 fölötti árfolyamra bármikor fogadok. Nekem ez a bennfentes infom. A tiétek? :):)
Sok sikert mindenkinek!
Előzmény: andek (-)
e-cet Creative Commons License 2006.01.05 0 0 11
Aki most ügyes, az kompenzálhatja a régi veszteséget. Vagy gyűjthet hozzá bőven... Ki tudja!?
myMusic Creative Commons License 2005.03.08 0 0 10

 

a humet egy nagy kaszinópapír, bár mikor 15 forint volt megérte venni és tartani 280-ig...

elfmage Creative Commons License 2005.02.27 0 0 9

Szigorúan csak speki szemlélettel :)

Befektetni nem merészelnék ilyesmibe, annál fontosabb a tőkém.

 

Jókat jászottam Gardéniával, Fotexxel is azok is kb ezen a szinten vannak (bocsánat a fotex funoktól)

Előzmény: Cseresznye (8)
Cseresznye Creative Commons License 2005.02.27 0 0 8
Ritkasággyűjtői szemlélettel?
Előzmény: elfmage (7)
elfmage Creative Commons License 2005.02.15 0 0 7

Nagyon nem reagál senki, egy kicsit felhozom hátha van valakinek gondolata a témához.

 

Kicsit mocorog a humet árfolyama a 26 forintról feljebbkúszott 30-ra.

 

Egyes elvetemült spekik már emlegetnek 50-100 forintos célárakat is (hozzátéve hogy spekizésre lehet csak jó befektetésre alkalmatlan a  papír ;) )

 

Ja fontos hogy nem poziból irogatok de lehet hogy itt a békaszinten (csődközelben) mikropakkal beóvakodom :)

 

 

Előzmény: andek (6)
andek Creative Commons License 2004.10.24 0 0 6
Hali!


Csupán annyi ! / itt most nincs szó a tőzsdei kockázatról, az 1 természetes " rossz" dolog /

Hogy megvásárolta az RT. több száz befektető részvényét, ezelött 2 évvel és nem fizette ki!
Ez itt nem tőzsde, már, hanem 1 a adásvétel, amiben a vevő nem fizet!!

Különben most küldtek kb. 170 károsultnak levelet, amiben ugyancsak hitegetnek, hogy megadnák a tartozások 15%-át évek alatt, a fennmaradó 85%-ért pedíg adnának ma már semmit nem érő részvényt.
De ha van fölösleges pénzem, akkok megengedik, hogy még plussz kp.-ért vásároljak új részvényt tőlük 29-ft.-ért ! a tőzsdén a pénteki ára 26ft.-volt:))

Az egész csaló társaság max 8 főböl áll, semmijük nincs!! mégis tovább s tovább csalnának, mert azért így annyit beszednek, hogy ŐK jól éljenet.

Mondom ez már nem tőzsde!! ez csalások, megtévesztések sorozata.

DE sajnos nem Ők az egyedüliek, ott van pl az ALKALOIDA neves gyógyszergyár Tiszavasváriban, hát ott is hasonló a helyzet és sajnos tehetik, teszik!!!
andek
Előzmény: elfmage (5)
elfmage Creative Commons License 2004.10.24 0 0 5

Hali! :)

 

Milyen problémád van a céggel azon kívül hogy csődben illetve csődközeli helyzetben van?

(hátha képbe kerülök én is :) )

 

elfmage

andek Creative Commons License 2004.10.23 0 0 4

Hi!


Látszik, hogy abszolute, nem hozzáértő, kivűl álló vagy !
Ez nem baj, természetesen, de akkor miért szólsz hozzá?
Előzmény: elfmage (3)
elfmage Creative Commons License 2004.10.23 0 0 3

Hay!

 

A részvényvétel kockázatos dolog magasabb hozam reményében...

Ha nem értesz hozzá akkor szerencséd lehet és néha nagyokat bukhatsz.

 

Nem hiszem hogy minden vállalkozásnak sikeresnek kéne lennie mert akkor mitől lenne ez különböző befektetés mint mondjuk az állampapírok...

 

Mondok ellenpéldát:

OTP, Mol ha megnézed hányszorozódott az árfolyamuk az évek alatt akkor nem mondok újat szerintem. Ha ez neked nem volt elég és illikvid kispapírt választottál magasabb hozam reményében akkor szerintem ne panaszkodj...

 

 

Más befektetéseid nem voltak?

A haszonnal járó befektetés természetes nem?

Ha vesztesz akkor szemét a cég nem meg a menedzsment is...

 

 

Egyébként nem vagyok érintett nem volt és nem is lesz humet részvényem.

(és a menedzsment sem tartozik a haveri körömbe...)

 

elfmage

andek Creative Commons License 2004.10.21 0 0 2
Tehát adott a Humet Rt. ez 1 tőzsdén jegyzett magyar cég?!

A részvényei névértéke 15ft./ darag volt, én s még sokan bevásároltunk belőle 200 - 250 ft.-os napiáron.
Majd a cég vezetői elhatározták, hogy a névértéket módosítják 150ft./db árra.

A lehetőséget az Rt. felkínálta a tulajdonosoknak:
1. a részvényeik darabszámát csökkentik tized részére
2. a részvényeket megvásárolják 36, azaz harminchat forint/ db. áron

Sokan a 2. ajánlatot fogadtuk el, ennek 2 éve ! a részvényeinket elvették, a
vételárat pedíg nem fizetik ki!!! Mivel az Rt. a padlón van!
Tehát most én is a " kényszer hitelezőjük" vagyok, amihez természetesen nem járultam hozzá.

Az Rt. mai napon is a tőzsdén van, nincs semmilyük, a PSZÁF, a TŐZSDE, a
Köztársaság haddja Őket.

Az Elnökvezérigazgató és társai biztosan jól élnek, teszi, tehetik!!
andek
Előzmény: info-broker (1)
info-broker Creative Commons License 2004.10.21 0 0 1
Mi történt?
Előzmény: andek (-)
petike23 Creative Commons License 2004.10.21 0 0 0
Bővebben..?
Előzmény: andek (-)
andek Creative Commons License 2004.10.21 0 0 topiknyitó
Szeretném, ha itt összejönnénk, mi, ennek a SZEMÉT Rt.-nek a károsultjai, kényszerhitelezői. Gyertek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!