Keresés

Részletes keresés

tövismadárka Creative Commons License 2019.05.15 0 0 70

sehova 

eperföldi eper Creative Commons License 2019.04.27 0 1 69

!!!! 

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.12 0 0 68
:)
Teresa7 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 67
doctor-c Creative Commons License 2005.09.01 0 0 66

szia Ternuska!  inkább 7 óra után, de megmondom őszintén, egy kicsit kiestem most a gyakorlatból, de megoldjuk

Előzmény: Ternuska2 (65)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 65

szia doctor-c!

Biztos szép helyen voltatok és jó időtök is volt. Nekem a megszokott pörgős hétköznapok voltak és vannak. Gyakorolom a képek vadászatát és továbbítását.

Hívhatlak holnap délután?

Előzmény: doctor-c (64)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.30 0 0 64

nem, semmi gond, nyaraltam egy kicsit

a fogorvosról még hallani is rossz, nem irigyellek  :((

Előzmény: Ternuska2 (63)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 63

Szia doctor-c!

köszi a kérdést, jól vagyok.ma húzták ki a fogamat amire panaszom volt.

majd 2 hét múlva lesz folytatása.

örülök hogy "látlak" én is hiányoltalak.Remélem nem voltál beteg.

Előzmény: doctor-c (62)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.30 0 0 62
szia Ternuska!  hogy vagy? régen jártál erre  :-))
Előzmény: Ternuska2 (61)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.08 0 0 61

Decemberig még van időm kitalálni, híreket szerzni a további lehetőségekről.

Az óraszám megkötés nekem nem nagyon tetszik. Az lenne a jó, ha 24-órás lehetőségem lenne kedvezőbb áron.

Előzmény: doctor-c (60)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.07 0 0 60
utánna kell nézni, mert internetszolgáltató van több is, és csökkenni kell az áraknak, ha érvényesülnek a piaci törvények.
Előzmény: Ternuska2 (59)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.07 0 0 59
Az a helyzet ezzel kapcsolatban, hogy a T-onlin monopol helyzetben van. De remélem
hogy változtatni fog. Úgy hallottam, hogy ez egy német cég. Talán kézbe veszi a dolgokat. Mert nekem dec. végéig van a hüségnyilatkozatom, és ilyen drágát nem
akarok fizetni, mint ami most a tarifa 24 órára/napi/. De mint sok minden másban is
tájékozatlan vagyok.
Előzmény: doctor-c (58)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.07 0 0 58

akik ügyintézték kormányzati szinten a dolgot, azok se sokkal többet értettek hozzá.

De akkor haggyuk, keressünk valami más témát. Például az internet árak Magyarországi alakulása. Valahol olvastam, hogy a hazai internetszolgáltatási árak magasabbak a sokkal magasabb szinvonalú szolgáltatást adó külföldi internetszolgáltatók árainál. A minisztérium pedig milliárdokkal tömi az internetszolgáltatók zsebét, és ennek ellenére ez a helyzet. 

Előzmény: Ternuska2 (57)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 57
Ehez a témához abszolut nem tudok hozzászólni. Nemértek hozzá, gőzöm sincs róla.
Előzmény: doctor-c (56)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.06 0 0 56
például a mostani felvételinél, hogyan lehet felvetni a kérdést annak, akinek a max. pontszámnál többje volt, és mégsem vették fel, és mikor utánaérdeklődött, akkor kiderült, hogy az adott egyetemen nem töltötték ki a teljes létszámot állami támogatásos diákokkal.
Előzmény: Ternuska2 (55)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 55
Attól függ, hogy hogyan vetődik fel a kérdés.
Előzmény: doctor-c (54)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.06 0 0 54
azon gondolkodom, hogy a politikát ha érintjük, azt hogy lehet él nélkül tenni?
Előzmény: Ternuska2 (53)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.05 0 0 53
Ez így van. Ha mégis érinti a politikát, hágy tegyük él nélkül.:-)
Előzmény: doctor-c (52)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 52

hát igen, az emberek fogyasztóautomatává való lezüllesztése egy bizonyos embercsoport által kitűzött cél, és ez politikai támogatást is élvez bizonyos erőktől, de ez már politika, és megbeszéltük, hogy politikával nem foglalkozunk.

Sajnos ahogy végiggondoltam, hogy milyen témákat lehetne megbeszélni itt, elég soknál a politika nem kerülhető ki.

 

Előzmény: Ternuska2 (51)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 51
Az utolsó mondatoddaltaláltad fején a szöget.
Előzmény: doctor-c (50)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 50
a szappanoperákban nem a művészi érték a cél, hanem az hogy minnél hosszabb ideig minnél olcsóbban, minnél semmitmondóbb tartalommal a tv elé ültesse az embereket, hogy a film közbeni reklámidőt minnél drágábban tudják eladni, ezeknek ugyanis a nézettségi mutatók alapján változik az ára.  Ezeknek semmi kultúrális értéke nincs, akár a különböző való-világ, meg hasonló műsoroknak.  Ezekkel, ha megfelelő mennyiségben szolgálják fel, el lehet hülyíteni, és le lehet zülleszteni egy népet. De lehet hogy éppen ez a cél.
Előzmény: Ternuska2 (47)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 49
gratulálok, úgy néz ki megtanultad a képbeillesztést, ugye nem is olyan bonyolult?
Előzmény: Ternuska2 (48)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 48
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 47
Az bizony igaz.
De nézzük a szappanoperákat:
A legelején amikor az Isaura ment még számomra ujdonság volt. A Ewing család is eleinte tetszett, de amikor elkezdtek feltámadni halottaikból, akkor besokaltam és ugy gondoltam van itthon is elég ármánykodás gyűlölködés, hát nem vagyok kiváncsi rá.Azokat nem nézem. Ezek a magyar "kultúra" terjesztés salakja. Szerintem a Délamerikaiak fizetnek azért, hogy ezejket vetítsék. Ez olyan mértékben mossa azok agyát akikben még volt valami jó érzés, hogy az már minden józan gondolkodást kitörölt belőlük.
Arra hivatkoznak, hogy drága filmkészités. De studióban háttérvetitett megoldással feldolgozhatnák a magyar szépirók művet, vagy a magyarok egész történetét. munkát adva a dramaturgoknak, a szinészeknek, akiknek nem kellene oldalvágányra térniűk
Előzmény: doctor-c (46)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 46
igen én is szeretem a heti7-est, csak egy gondom van velük, amikor politizálnak, akkor nem humorosak.  Elindult a műsoruk, és az elején a Verebes kijelentette, hogy az egyik kabaré klasszikus az 50-es években kijelentette, hogy "vegyük tudomásul kérem, nincs kormánypárti humor, csak ellenzéki humor van". Ez nem is volt gond, de jött a 2002-es választás, és 2001 öszétől kezdve a műsor nem humoros, hanem gyülölködő lett. A műsoron az jött át, hogy ezek az emberek gyűlölik az akkori kormányt, és igaz az a mondás is (szintén egy kabaré klasszikus mondta) hogy akit gyűlölünk, azon nem tudunk humorizálni. Aztán jött a 2002 évi kormányváltás, és azután mintha nem lenne egy érvényes a mondás a kormánypárti és ellenzéki humorról, lett kormánypárti humor. Ezek nagyon sokat lerontottak a műsorukon, szerintem amint politika kerül bele valamibe, azonnal elromlik az, akármiről legyen szó.
Előzmény: Ternuska2 (45)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 45
Na ez kitűnő emlékeztető. A fogam miatt teljesen zokni volt az agyam.
Ami témalehetőséget emlitettél az mind jó. Kezdük az elején. A heti 7-est szeretem. Egy-két résztvevő kivételével jó a banda.Hiányolom is, de kell nekik a vakáció.
Előzmény: doctor-c (44)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 44
neked már volt, mert a HTML topikban a képbeillesztés megbeszélése például egy ilyen téma volt, de lehet más ilyen témát is találni, pl. azt hogy ki mivel szereti eltölteni a szabadidejét, vagy szereti-e a heti7-es tévéműsort, vagy szokott-e szappanoperákat nézni a tv-ben, vagy vannak-e állatai, és ha igen milyenek, érdekes sztorik velük kapcsolatban, vagy mik a kedvenc könyvei, stb.
Előzmény: Ternuska2 (43)
Ternuska2 Creative Commons License 2005.08.04 0 0 43
tegyü azt. van ötleted?
Előzmény: doctor-c (42)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 42
még annyit elfelejtettem mondani, hogy a közéleti dolog az olyan szerintem, amiről jókat lehet beszélgetni.
Előzmény: Ternuska2 (40)
doctor-c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 41

politikáról szó sem legyen, azt én nagyon nem szeretem, és nem is vagyok hajlandó ilyen marhaságok miatt emberekkel veszekedni, meg idegesíteni magam. Ezek a topikok egyébként nem is olyanok, ahol szabad lenne politizálni. A politika nem normális embernek való dolog, azt csinálják a politikusok.

Na ezt jól elmondtam, remélem semmi bántó nem volt benne.

Előzmény: Ternuska2 (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!