Keresés

Részletes keresés

diakro Creative Commons License 2014.07.27 0 0 20

Tudjátok milyen az a fitness kávé?

Kávézz velünk! http://dxnsuccess.eu/meghivo

parga 010 Creative Commons License 2013.06.08 0 0 19

Tudja-e valaki, hogy pilatest hol tartanak Szolnokon?Nyáron müködnek?

gerendai.jutka Creative Commons License 2010.10.15 0 0 16
Szerintem is pont ezt akarják ezzel a videóval mondani az embereknek. Mert ha kicsit belegondolunk, a homeopátiás gyógyszer nem tünteti el a stressz forrását, illetve ezzel leszögezik azt, hogy kell még valami tevékenység a gyógyszeres kezelés mellé. Legalább ők megmondják az igazat, és nem csak utólag derül ki :)
predator24 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 15
Sokan félreértik ezt a videot, mrt azt gondolják, h egy új edzésmódszert v gyakorlatot, esetleg egy fitnesz studiot reklámoz. De aki türelmesen végignézi az láthatja, h homeopátiás készítményeket reklámoz. Mondjuk a video nagyon tetszik, az a csaj rajta nagyon beteg. Sztem ötletnek se rossz ez a vidi, mrt mondjuk lehetne egy olyan üzenete, h szeded a homeopátiás cuccot, de mellette fontos, h életmódot is válts, mivel csak így tudod legyőzni a stresszt. A több mozgás segít, h kiad magadból a felgyülemlett stresszt, a homeopátiás szer meg segít abban, h minél kevesebb stressz gyűljön benned össze. Így azrt nem rossz...
missi.tmea Creative Commons License 2010.10.08 0 0 13
Ez a videó szerintem egy homeopátiás szernek a nagyon ötletes reklámja akar lenni :)
Bár szerintem ha tényleg létezne bőven lenne rá kereslet, még én is bevállalnám mert egyenlőre nem igen találtam meg a megfelelő módszert a problémáim kezelésére:P
Gedeonkaaa Creative Commons License 2010.10.06 0 0 12
Én el tudom képzelni, hogy ez valóban létezik, mert ma már bármi megtörténhet, bármi létezhet. :D
Mondjuk lehet tényleg csak túl kreatívak voltak egyesek. Van köztük jó videó is :)
lostpb24 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 11
Üdv. Van egy éves bérletem eladó, bár már inkább csak féléves, mert áprilistól él.
Griff Fitness Clubba.
Érdekelne valakit?
stan&pan Creative Commons License 2010.09.29 0 0 10
Kicsit keresgéltem, de ezeken a videókon kívül nem találtam semmit. Elég nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen valójában is létezzen:)
Előzmény: mambo99 (9)
mambo99 Creative Commons License 2010.09.29 0 0 9
Egy másik topikban láttam ezt a videót, gondoltam utánajárok a hátterének szakértő környezetben! :)
Szóval van ez a Stresszfitnesz fantázianévre keresztelt valami (tudom, sok sok irányzata van a fitnesznek).

Streszfitnesz videó

Ez a Hevesi Kornél valódi edző? Vagy tényleg létezik ez a fitnesz forma (bárhol a világon, szolidabb formában)? Vagy ez csak egy csapat "túlkreatív" ember agyszüleménye? :)
pixelpixel Creative Commons License 2010.03.09 0 0 8
Köszönöm szépen az információt.
Előzmény: janina. (6)
pafa Creative Commons License 2010.03.09 0 0 7

küldök egy elérhetőséget. Dobos Dézi (06-30-5591532)

Mi hozzá jártunk ki a Parkerdőbe ( 2009 ben)

 

Próbáld meg ... Sok sikert.

jelezzél ha nem sikerül

Előzmény: pixelpixel (5)
janina. Creative Commons License 2010.03.07 0 0 6
www.nowa.hu

A listában találhatók megyei emberek elérhetőségei. Vannak szolnokon edzők, azonban az elérhetőségük pillanatnyilag nem tudom.
Előzmény: pixelpixel (5)
pixelpixel Creative Commons License 2010.03.07 0 0 5

Helló! Van-e Szolnoko nordic walking (botsport) tréner vagy oktató? Fel venném vele a kapcsolatot. Köszönöm. Üdv.

*kisformás* Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4

Sziasztok!

Most látom csak, hogy szolnoki fitness-topik is van.

Ki tudná nekem valami jó aerobic-edzést ajánlani Szolnokon?

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 3
Kedves Fitnesz iránt érdeklődők!

Egy on-line testformálás, egészségformálás magazin szeretne bemutatkozni Nektek!
Új ismerősötök neve: Fit-Way

Cikkek, hírek, érdekességek, interjúk mellett egy különleges szolgáltatással is találkozhattok.
Ez egy digitális személyi tréner, melynek megadva tulajdonságaitokat, céljaitokat egy személyre szabott edzéstervet kaphattok!
A programnak szakmai hátteret nem kisebb személy adott, mint Kiss Jenő, Magyarország egyetlen Mr. Universe testépítője!

Jó edzést kívánok!

Fit-Way
www.fitway.hu
Santé Creative Commons License 2005.06.04 0 0 2

winDirVariable="C:/WINNT" Sziasztok keresek valakit a Czakó Elelmér u-ból,Eglédi Ilonát,vagy Frank Erikát.
kapitula Creative Commons License 2005.01.26 0 0 1
Üdv!Igaz elmúlt évi a kérdés, de talán hasznos: Step aerobik okleveles testnevelőkkel  trénerekkel a Thökölyn. Én magam is járok rendszeresen. 5ezer Ft a bérlet  ez 10 alkalom egy hónapban.pá
Előzmény: Törölt nick (-)
janina. Creative Commons License 2004.10.15 0 0 0

László Tibornak van ilyen egyesulete. De, hogy hol? - azt en sem tudom.

A Thokoly uton is volt/van egy terem. Sok sportolasi lehetoseggel.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.14 0 0 topiknyitó

Kedves mindenki!

 

Érdeklödöm hogy a fenti témaban van-e valamilyen hely Szolnokon ahol pölö steperobikot rendszeresen csinalhat egy nönemü ember ?

 

 

Ozzy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!