Keresés

Részletes keresés

italia78 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 118

Szia lenne egy kérdésem mivel te már voltál a Bentegodiba,én most készülök az első fordulóban a Juventus elleni mecsre.

Az érdekelne melyik szektorban vannak a vendégszurkolók,tudom oda nem engednek be de szeretnék a közelben lenni.

Előre is köszi a válaszod :)

Előzmény: Elwe (117)
Elwe Creative Commons License 2014.07.03 0 0 117

Mar nem fogom szidni, mert elment, most Peggiorinit fogom. Campadelli mindig igazol nekem egy csatart, aki nem tetszik...

Előzmény: _madbalee_ (116)
_madbalee_ Creative Commons License 2014.03.27 0 0 116

Akkor szidd mar kicsit Thereaut majd amikor szolok:)

Előzmény: Elwe (115)
Elwe Creative Commons License 2014.01.14 0 0 115

Erdekes, mindig az lo golt, akit szidok... Szar ez a kezdo :D

Előzmény: Elwe (114)
Elwe Creative Commons License 2014.01.13 0 0 114

Pioli elakarta cserelni Bianchira, ami mar majdnem meg is volt, csak Piolit kirugtak. De szerintem nem aruljuk, csak ha egy jo ajanlatot kapunk erte, az siman elfogadjuk. Bar a Paloschi feleert nem hiszem, hogy jo ajanlatot lehetne kapni. Max 2 milla. Annyiert meg inkabb maradjon.

Előzmény: _madbalee_ (113)
_madbalee_ Creative Commons License 2014.01.10 0 0 113

Miert aruljatok?

Előzmény: Elwe (111)
Elwe Creative Commons License 2014.01.10 0 0 112

Nem artana mar elkezdenunk venni valaki normalis jatekost. Mondjuk Calaiot, aki nem akar elmenni a Genoabol, vagy Obinnat. 

Kell 2 csatar (Paloschit nagyon akarja a Genoa, 6 millioert, meg mondjuk egy jo jatekosert elmehet, aztan majd rajonnek, hogy "mekkora" igazolas :D), Samassa elmegy, hala egnek, mondjuk az szep volt, hogy 1 meccset jatszott es megis kivittek afrika kupara... Meg jo lenne 3-4 vedo, Claiton, Bernardini, Sardo mehetnek. Andreolli kilatastalan (almomban ingyen hoztuk el...), de most a vezetoseg raallt a csatardologra. 

Elwe Creative Commons License 2013.12.27 0 0 111

Utana fenykepezkedtem is vele :) Remelem eladjuk :D

Előzmény: _madbalee_ (110)
_madbalee_ Creative Commons License 2013.12.27 0 0 110

Thereau megint gól:)

Előzmény: Elwe (109)
Elwe Creative Commons License 2013.12.20 0 0 109

Ez is igaz, de Pippo belotte az osszes helyzetet szinte. 

Felolem johet Matri is, itt nem kell akkora szintet adnia, eleg 10 gol tole es mehet 20 millioert tovabb :)

Egyebkent Paloschi szerinted visszafog menni hozzatok? 

Előzmény: _madbalee_ (108)
_madbalee_ Creative Commons License 2013.12.19 0 0 108

Pippo goljai sem voltak a kifejezetten szep löketek:) Bar ö joval többet termelt, mint Thereau. Inkabb Matrit:)

Előzmény: Elwe (107)
Elwe Creative Commons License 2013.12.19 0 0 107

A Torino nagyon jo most, kifejezetten tetszik (itt Piemonteban pedig mindenki oekt dicseri...), de eleg jo formaban vannak, ilyenkor szoktak pontot vesziteni. Egy dontetlenben remenykedem.

 

Thereaut nagyon nem szeretem. Bar a legtobb (igaz nincs sok) Chievo szurkolo szereti. De ha megnezed a goljait, akkor lathatod, hogy 1-2 tenyleg ott van, de a legtobb szerencses. Viszont amennyi labdat elad, az valami hihetetlen. Lojje csak a golokat es vegye meg valaki :) Kivancsibb lennek Ardemagnira, elvegre a Serie B-ben huszon valahany golt lott, az nem semmi.

Pazzinit ideadhatnatok erte :)

Előzmény: _madbalee_ (106)
_madbalee_ Creative Commons License 2013.12.19 0 0 106

Torino eleg kemeny falat nektek, föleg idegenben.

Thereaut nem kedvelitek, most vagott 2 golt. Igaz jo sok szünet volt elötte.

Előzmény: Elwe (105)
Elwe Creative Commons License 2013.12.19 0 0 105

Meg a vegen megnyerjuk a bajnoksagot :D

Na akkor egy kis adalek:

Sannino a Watfordban (kivancsi leszek ott mit tud csinalni, eleg sok ott az olasz).

Andreolli szaz hogy nem jon vissza, azt mondta, maradni akar az Interben (jatszott mar tet meccsen?, mindegy, lejar a szerzodese es visszajon)

Samassa megy telen ez biztos (hala egnek), helyette pedig valoszinu, hogy igazolunk egy csatart (Thereaut is el kene adni). Sartori bacsi majd talal nekunk egy fiatal es jo tamadot.

Torinot le kene vernunk, bar kemeny lesz, nagyon megy nekik. Iunco (volt tamadonk) az mondta, hogy ha elver minket a Torino akkor elindulnak valami nagy fele. Hat meg veletlenul se azt mond, hogy mi nyerunk... :D

Sartori a Torinoi meccs utan inditja be a gepezetet es elkezdunk igazolni vilagklasszis jatekosokat. :)

 

Előzmény: _madbalee_ (104)
_madbalee_ Creative Commons License 2013.12.10 0 0 104

Nyerö sorozatba kezd a Chievo a topicotok meg alszik?:)

Elwe Creative Commons License 2013.02.06 0 0 103

:)

Előzmény: Pietro87 (102)
Pietro87 Creative Commons License 2013.02.03 0 0 102

Igaz, hogy csak most, de megtörtént. :)

Előzmény: Elwe (96)
Elwe Creative Commons License 2013.02.03 0 0 101

Nam baj, Forza Chievooooo!

Nekünk nem is kellett volna annyira hajtani, csak a Napolis barátainkért. De hát ez van.

Sampirisi és Cofie voltak ma a gyengébb láncszemek. A legjobb az Thereau és Rigoni. Meg Andreolli.

Elwe Creative Commons License 2013.02.02 0 0 100

Na mennyi legyen?:D

Előzmény: madbalee (91)
Elwe Creative Commons License 2013.01.26 0 0 99

Mekkora győzelem. A Repülő Szamár leszedte a Sast az égről :D

Elwe Creative Commons License 2013.01.19 0 0 98

Rendben, én is lájkolom a Napolisat :)
Hát ha az SG-n újra elkezdesz írni, akkor én is fogok oda rendszeresen járni, mert az SG jobban tetszik, mint az index.

Igen, Andreolli egy tipikus későn érő típus, de a nagycsapatokba is max a cserepadra férne be.

Örülök annak, hogy visszakaptátok a pontokat meg a két játékost, így már tényleg nincs értelme igazolnotok. :)

Előzmény: Pietro87 (97)
Pietro87 Creative Commons License 2013.01.19 0 0 97

Mármint az oldalt, oké. :) Egyszer talán láttam amúgy, mint már mondtam egyik ismerősöm lájkolja azt. SG fórumon haldoklik a Napoli topik, de a Chievoé szépen nyüzsög. :) (Párszor írtam oda, de sok éretelme nem volt.)

 

Köszi az infókat Andreolliról. Nekem kissé olyannak tűnik, mintha mindneki lemondott volna már róla és a meccseinek száma sem azt mutatja, hogy valaha is nagy karriert fut majd be. Aztán ki tudja, lehet, hogy csak későn érő típus, mint Barzagli, Grosso vagy Toni. :) Egyébként már nem fogunk télen senkit sem igazolni, tegnap nyilatkozta a presidente.

 

Igen van Napoli blog a Népsporton és rendelkezik facebook oldallal is: http://www.facebook.com/pages/SSC-Napoli-Blog/215772898457582A blog oldalsávjában ott van a fb-elérhetőség is. (Ezelőtt volt egy másik oldal is, (illetve még egy) de az már megszűnt.)

Előzmény: Elwe (96)
Elwe Creative Commons License 2013.01.17 0 0 96

Lájkold! :D Most próbálom beindítani, de eddig még csak 3 magyar meg 10 olasz lájkolta :D - De ha akarsz megtudni még néhány dolgot akkor lájkold :)

 

Andreollit szeritnem sokan félreismerték. Én nagyon szeretem őt. Hozni szokta a formáját, néha érdekes megoldásokat választ (Az Atalanta ellen luftot rúgott, ami ritka nála, a labda viszont a gólvonalon volt, jött az ellenfél, ő pedig pörgött kettőt a tengelye körül és azt ne kérdezd, hogy hogyan, de elrúgta a labdát jó messzire... :D) Nagyon jól fejel, szögleteknél mindig fent van, szokta is lőni a gólokat. Az még jó benne, hogy 26 éves (viszonlag fiatal), olasz, nagyon magas, fejlődőképes. Ja és olcsón megtudjátok szerezni. Nem egy Chiellini, de szerintem megállná a helyét nálatok.

 

Nincs a facebookon valami magyar Napolis oldal? Azt láttam, hogy az NSO-n van blogotok, azt szoktam is olvasni. :)

Előzmény: Pietro87 (95)
Pietro87 Creative Commons License 2013.01.16 0 0 95

Hehe, rákerestem a csoportra fb-on és benne van egyik ismerősöm. :)

 

Egyébként azért írok, hogy tudnál-e mondani valamit Andreolliról. Úgy néz ki a költségvetés szempontjából őt fogjuk megszerezni.

Előzmény: Elwe (90)
Elwe Creative Commons License 2013.01.08 0 0 94

Ja a facebookon lájkoljátok az oldalt, most indult be:
Tifosi Ungheresi del Chievo

Forza Ceo!

Elwe Creative Commons License 2013.01.08 0 0 93

De nyugodj meg, 5-öt is lő :D

Előzmény: madbalee (92)
madbalee Creative Commons License 2012.12.21 0 0 92

Ezt beneztem :))) A Cagliari jatszik most a Juveval:)

Előzmény: madbalee (91)
madbalee Creative Commons License 2012.12.21 0 0 91

Juve ellen Paloschi nyom majd mesterharmast?

Elwe Creative Commons License 2012.02.07 0 0 90

Hello!

Forza Chievo!

Aki Chievo szurkoló az csatlakozzon a facebook csoporthoz. (Chievo Hungary), vagy SG fórumra menjen!

Giornalista, írsz nekem egy üzenetet erre: fchievo@freemail.hu? Sürgős!

Sempre Nei Nostri Cuori!

giornalista Creative Commons License 2010.12.04 0 0 89

Chievo-Roma 2-2!

 

az év eleji hazai vesszőfutás egész jó eredményekbe kezd átcsapni. más kérdés, hogy félek attól, nem marad-e el meccsünk azért, mert épp birkák legelnek a stadion közepén... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!