Keresés

Részletes keresés

wisdom Creative Commons License 2006.11.14 0 0 9

Honlap új arculattal:  www.trip-10.hu

 

Nézzétek, olvassátok, hallgassátok

wisdom Creative Commons License 2005.11.26 0 0 8
wisdom Creative Commons License 2005.03.04 0 0 7
Koncert! Március 10. csütörtök Pesti Est Café. 20:00
wisdom Creative Commons License 2005.03.01 0 0 6

Megújult a weboldalunk!

 

trip-10.atw.hu

wisdom Creative Commons License 2004.12.12 0 0 5
Buli Dec 18. szombat, Locomotiv klub.
wisdom Creative Commons License 2004.10.15 0 0 4

Király ez  a zenekar minden érdek nélkül tényleg.  :)

A lényeg:

Nov 10. fellép a Locomotív Rock klubban a IX Péceli út 2 alatt ami a MÁV sporttelepen található a Könyves Kálmán Körút és a Gyáli út környékén. Minden FAN jöjjön el!

 

Üdv

Trip-10

Szintis Szili Creative Commons License 2004.10.13 0 0 3

Szia, Dani! :LLLL Szia, Windows! :-// Na erzt talán közölhetted volna korábban is mert akkor hozá se szólok a Topic-odzdoz ha tudom, hogy mocskos kábittószeresek vagytok. Pedig a le irás alapján szimpatikusak voltatok hát Én is sajnálom hogy így alakult, de Dínom Dani csak "tiszta" zenekarokkal hajlando együt turnézni. Rajongóknak üzenem, hogy figyeljék a Dínomda Ni stár-Topicot hogy le ne maragyanak semmi aktualidtásról! :ß

 

SzSz

Előzmény: wisdom (2)
wisdom Creative Commons License 2004.10.13 0 0 2
Csak az van sajnos :) Hát így jártunk, de azért sok sikert a turnéhoz, vigyétek el a szeretetet mindenhova!
Előzmény: Dínom Dani (1)
Dínom Dani Creative Commons License 2004.10.13 0 0 1
Szia Windsor! :FFF Bizots halottál már rólam Dínom Dani vagyok igen, a híres énkes STÁR Díniom Dami! :DD Szerintem fogajátok + a Szili ajánlatát, a hamarosan indul a Turnánk be utazuk az egész Magyar országot (természetesen Nagy-Magyar ORszágra gondolok) Ti is hiresek lehertnétek, szóval ha nagyon szeretnétek ti is sTÁR-ráé válni akor a legjobb módszer az lehet szeritntem hogy ti legyetek a híres Dínom Dani elő zenekara, remélem ösze jön majd a buli ugye nincs köztetek drog-os?

Piece and Love,
Dínom Dani
Előzmény: wisdom (-)
Szintis Szili Creative Commons License 2004.10.13 0 0 0

Szia, Window! :-)) Biztods hallottál már Rollam Szintis szili vagyok, a híres Dínom Dani zenész társa. Bele olvastam a Topic-odba, és megnyerted Szimpátiámat a ZEnekaroddal eggyüt, ezért egy ajánlattal fordulok a Strip-10 zenekarjhoz: legyetek az Előzenekara Dínom Daninak egy közel jövőbeli Turnén. Részleteket klésnőp tudok monadni, remélem elfogadod az ajállatot.

 

Béke és Szeretet,

SzSz

Előzmény: wisdom (-)
wisdom Creative Commons License 2004.10.13 0 0 topiknyitó

Igaz én vagyok a basszusgitárosa, de azért még szükségét érzem egy ilyen rajongói oldalnak. Mert nagyon jó kis zenét nyom ez a banda, már honlapja is van jelenleg a trip-10.atw.hu a címe néhány szám is ott figyel.

És előbb vagy utóbb de híresek leszünk, itt az ideje a fan club megalapításának :o)

 

Szóval hajrá, jöhet a vélemények, kérdés, észrevétel, magasztalás.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!