Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.16 0 0 545

Sziasztok!

 

Első sorban 38-48 év közötti beszélgető/levelező társat keresnék....

Dioneae Creative Commons License 2021.06.20 0 1 544

He,he. :D Nem is gondoltam erre. Csak az egyik kedvenc növénykém.

Mondjuk, lehet ez is elárul pár dolgot. Például, hogy nehezen emészthetők kíméljenek! Csak viccelek... 

Előzmény: A.Schindler (543)
A.Schindler Creative Commons License 2021.06.07 0 0 543

"Gyere be a szobácskámba - mondotta a pók Dioneae a légynek"

Érdekes nick. Az emil cím nemkülönben. :)

Előzmény: Dioneae (542)
Dioneae Creative Commons License 2021.06.07 0 0 542

Sziasztok! 

Szívesen beszélgetnék, leveleznék valakivel. 30 éves nő vagyok, de korban rugalmas, bárki nyugodtan írjon. Mindenféle témában nyitott, max elküldjük egymást a másik édesanyjába. Szívesen e-mailezek, talán még a postára is elmegyek a kedvedért. De, csak, hogy még jobban felcsigázzalak, elárulom! Hogy mindegy mit választasz. Mindenképp azt fogod érezni, hogy a jó öreg postát választottad. És valahova rossz helyre dobták be a leveled. Ugyanis nincs túl sok szabadidőm, úgyhogy csak ritkán megkésve rossz címre írok... Viccet félretéve, ha még mindig olvasod e sorokat,  és nem rémítettelek meg eme kihagyhatatlan ajánlatokkal,

akkor itt a címem: droserauniflora@protonmail.com

goodguy91 Creative Commons License 2021.04.30 0 0 541

Sziasztok!
Egy pár évvel ezelőtt már jártam itt és sikerült levelezőtársat találnom akivel jókat beszélgettem, és most újra itt vagyok, és bízom benne, hogy ismét sikerül egy levelező társat találnom egy hölgy személyében. Én 30 éves férfi vagyok, hosszú kapcsolat után egyedül, és szívesen beszélgetnék valakivel bármiről :) . Címem: stormtrooper26@vipmail.hu

Forroha Creative Commons License 2020.09.11 0 0 537

Sziasztok!

Egy aranyos Nővel vagy Párral ismerkednénk, levelezénk barátság céljából.

44/46 éves, kedves női/férfi Pár vagyunk Budapestről.

Szeretünk kirándulni és utazni is. Wellnessbe is sokat járunk (fürdő, szauna).

Email: ttbudapest@gmail.com

KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 536

Sziasztok! Levelezni szeretnék (hagyományos módon, tehát tollal papírra), nemtől függetlenül, 30-40 év közötti beszélgetnivágyó fiúkkal - lányokkal, akik szeretnének bármilyen témáról beszélgetni, megosztani élményeket, tapasztalatokat stb. Várom leveleiteket vagy itt, vagy pedig a kiscinke@gmail.com emailcímre (ahol postai címet is cserélhetünk). Legyen szép napotok!

KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 535

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is bármiről irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: Törölt nick (500)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 534

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Levelező partnert keresek, nem komoly kapcsolatot. Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: Csányi Lóci (510)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 533

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: auroraptor (526)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 532

Szia!

Én is 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külfölfi" anyukával is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjjuk egymásnak a postai címet is :) )

Előzmény: Doris86 (528)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 531

Szia!

Én is 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külfölfi" anyukával is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Előzmény: Doris86 (528)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.03 0 0 529

Sziasztok:) Levelezőtársat keresek, bátran írhat bárki. Nagyon nyitott vagyok és szeretek ismerkedni, ami most a karanténban ugyebár elég nehézkes. 16 éves vagyok. E-mail címem: reka.baricz121314@gmail.com 

Doris86 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 528

Sziasztok!

 

Postai levelezőtársat keresek, szegedi 34-es anyuka vagyok, 2 gyerekkel. Hasonló anyukával szívesen leveleznék. Köszönöm ha írsz. Szép napot :)

Freak54 Creative Commons License 2020.04.27 0 0 527

Pajtások. Azért nem akármi, ami itt jelen van... Vegyes, eléggé.

auroraptor Creative Commons License 2020.04.25 0 0 526

Sziasztok! Postai levelezőtársat keresek. Semmi hátsó szándék, csak az írás, várakozás, olvasás, gondolataink megosztásának, megvitatásának öröméért. Kortól, nemtől függetlenül ha szeretsz írni és szívesen leveleznél, várom üzeneted a vicktria4242@gmail.com-ra vagy itt az oldalon. Szép estét! 

bumeráng77 Creative Commons License 2020.04.24 0 0 525

Azért ne add fel! :)

Előzmény: vadon élő (524)
vadon élő Creative Commons License 2020.04.24 0 0 524

És azótase...De legalább említettek békén hagynak,amit kisebb sikerélménynek könyvelhetek..nem lehet mindenki népszerű ;)

Előzmény: bumeráng77 (519)
Nikol1982 Creative Commons License 2020.04.07 0 0 523

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!

Találjuk meg egymást!

Tatabányán élünk

PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK

A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.

Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!

A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!

Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!

Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.

Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.

Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!

Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

buksi45 Creative Commons License 2020.04.04 0 0 522

   Sziasztok!  41 leszek pár nap múlva.  Szeretnék barátnőket találni,elsősorban Egri vagy Eger környékén élő korombéli  nők leveleit várnám..Akikkel lehetne közös programot is csinálni. De írhat bárki,korombéli. Szeretek netezni,barátkozni.  Írjatok bátran.  Tünde      ilon11@citromail.hu 

buksi45 Creative Commons License 2020.04.02 0 0 521

Szép napot!  Tünde vagyok,pár nap múlva 41 éves leszek. Barátnőket szeretnék,elsősorban Egri vagy eger környéki korombéliek levelét várnám de írhat bárki.  szeretem az állatokat. Szeretek netezni,sétálni zenét hallgatni.  Írjatok bátran.       ilon11@citromail.hu  

Wordan81 Creative Commons License 2020.02.08 0 1 520

Ez aztán a megható bemutatkozás!

Előzmény: vadon élő (518)
bumeráng77 Creative Commons License 2020.01.28 0 1 519

Megnyerő bemutatkozás. Úgy sejtem, tolongani fognak a népek :) Egy 'darkos'.

Előzmény: vadon élő (518)
vadon élő Creative Commons License 2020.01.27 -2 0 518

Tehát akkor még egyszer a gyengébbek kedvéért...örülnék egy NEM felszínes vagyis mély érzésű sokoldalú komolyabb életfilozófiával rendelkező emberkének aki nem ijed meg a saját árnyékától ahogyan másétól sem...Ostoba naiv kifelé élő és hasonlóan lapos gondolkodású 3,14csák nagyon kérem kíméljenek,olyat keresek aki az ezotéria szimbolikáit és az abban használt kifejezéseket nem téveszti össze az agymosással a "dark" szócskára pedig nem egy zenei műfajra asszociál,de ha így is lenne minimum átfut az agyán,hogy az említett műfaj kedvelője valószínűleg hasonló beállítottságú lelkületű...

Remélem nem gyalogoltam bele nagyon született háziasszonyok,babazsúrkedvelő napozgató csillámpóni nyalókázók lelkébe....a rózsaszín lufikat fújó apukák is kíméljenek...komoly önismerettel és önkritikával keresek olyan érett individuumot,akinek elege van a világunkat benőtt rózsaszín hályogból és szívesen boncolgatja létezésünk nagy kérdéseit...köszönöm hogy elolvastad....

vadon élő Creative Commons License 2020.01.18 0 0 517

Sziasztok...darkos,befeléforduló de impulzív kortalanok vannak itt?Írjatok...ne legyél felszínes kérlek,nem tudok a semmiről beszélgetni,tanulni akarok tőletek,minden érdekel...a spiritualitás előnyben,a mocskokat hazavágom.. :)  köszi a megértést..

 

és köszi ha írsz: havaskaland@indamail.hu

Dorotea01 Creative Commons License 2020.01.06 0 0 516

Sziasztok!

Könyveket, verseket, kpopot és animéket kedvelő 16 éves lány vagyok. Postai levelezőtársat keresek. Tudom, elég retró, de mindig is ki szerettem volna próbálni. A nem nemszámít, a kor sem, ha kulturáltan lehet vele levelezni. Ha valaki magára ismert, írjon nyugodtan. 😃

bertadorotea@gmail.com

cirmoska456 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 514

Szép napot!   Tünde vagyok. 40 múltam,szeretnék levelezőtársat találni. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni kirándulni barátkozni. Hasonló korú inkább nők levelét várom. Írjatok bátran.  Sziasztok.. ilon11@citromail.hu

Levél_író Creative Commons License 2019.10.28 0 2 513

Sziasztok!

Egy huszonhét éves, értelmiségi munkakörben dolgozó, az élet mindennapjaiban erősen kirekesztett, ezért az online tér lehetőségei közé szorult, itt érvényesülni próbáló srác, vagyok, aki levelező partnereket keres. 

 

Nincs ismerkedési szándékom a levelezéssel, nem társat kereset. Éppen ezért sincs kikötés sem korra, sem nemre, viszont mindenképpen szeretném jelezni, hogy aki velem szeretne levelezni, készüljön fel arra, hogy néha "regényeket" kap válaszul. Főleg, ha elkezdek elmélkedni. Viszont, ha én is ilyen válaszokat kapok, nem fogom elutasítani őket. :)

 

Szeretek filozofálgatni az élet nagy kérdéseiről, a mindennapokról, de, szinte bármi érdekel és szinte mindenről van elképzelésem, esetleg tapasztalom, így megalapozott, vagy csak feltételezéseken alapuló véleményem, és szívesen veszem, ha egy konstruktív párbeszéd keretei közt akár mással is át tudnám beszélni - tanuljunk egymástól, alakítsuk egymás gondolkodását, formáljuk a személyiségünket. :)

 

Várom bárki levelét. :)

leveliro@protonmail.com

DigitalPunk Creative Commons License 2019.10.07 0 0 512
Szia Lora! Szìvesen leveleznèk veled ,ha mèg aktuàlis.?
hunhero86@gmail.com
Előzmény: Törölt nick (504)
everest50 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 509

Sziasztok

Szívesen leveleznék veled,58-éves férfi vagyok,minden érdekel ami téged is írj nekem-!!!

Barátkozás Levelezés lányokkal asszonyokkal kötetlenül tabuk nélkül.Diszkrét kép és Videócsere? Özvegy asszonyok??.

 

genesis302010@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!