Keresés

Részletes keresés

rekamercedesz Creative Commons License 2024.02.07 0 0 563

Sziasztok! Üdvözlöm a csoport tagjait!

 

Én Réka vagyok, 36 éves, Esztergomban élő nő. Jelenleg egy kiegyensúlyozott és boldog párkapcsolatban élek,

ezért nem társat keresek, hanem levelezőpartnereket.

Bármilyen témát szívesen körüljárok!

Annyit elöljáróban el kell árulnom magamról, hogy enyhébben mozgáskorlátozott vagyok,

ami annyit jelent, hogy van egy kisebb szépséghibám, amivel együtt születtem.

Erről is szívesen dumcsizok!

 

Erre az e-mail címre írhattok: langrekamercedesz@gmail.com

 

Szép reggelt!

cicóka 6 Creative Commons License 2023.12.24 0 0 562

   Sziasztok!   Közelebb vagyok a 45höz már mint a 44hez.   Szertetnék levelezni hasonló korú hölgyekkel.   Nő vagyok,barátkozás céljából írok férjnél vagyok a félreértés elkerülése végett :)  Szeretem az állatokat. Szeretek netezni zenét hallgatni. Írj bátran.     tunde.111111@gmail.com     Üdv:Tünde

K.Agnes1964 Creative Commons License 2023.07.23 0 0 561

Sziasztok!

Középkorú nő vagyok.

Szívesen leveleznék lánnyal, asszonnyal, esetleg beszélgetnék is.

Mindegy a kor, hiszen úgyis kialakul, hogy van-e közös témánk.

Elérhetőségem: film.imola@gmail.com

 

Gigi Belucci Creative Commons License 2023.03.12 0 0 560

Kedves, internetet böngésző hölgyek és urak!

 

Levelezőtársakat keresek, egy speciális témakörhöz.

 

’’Itt a Szabad Európa Rádió a 19, 25, 31, 41 és 49 méteres rövidhullámon. A mikrofonnál és lemezjátszónál: Cseke László.’’

Azt szeretném megtudni, van-e még valaki, akinek mond valamit a fenti bejelentkezés? A Teenager Party legelső adása

1959. május 31.-én hangzott el. Van-e olyan kedves internet-látogató, aki hallgatta ezt az első adást?

1963-ban volt a Délutáni randevú első adása. Szeretném megtudni, ezt a műsort ki hallgatta? Kinek mond valamit Bárdi István neve?

Igen, én a régi jeligéket és az emlékeket keresem.

Olyan hölgyeket és urakat keresek, akik annak idején nem csupán hallgatták a Szabad Európa Rádió műsorait, hanem fel is vették azokat: és sikerült megőrizniük viszonylag jó minőségben. És most esetleg megosztanák velem.

A keresett műsorok: Teenager Party, Délutáni Randevú.

Azok jelentkezését is várom, akik például egy füzetben vezették folyamatosan, hogy melyik Teenager Partyban illetve melyik Délutáni Randevúban mi hangzott el.

Azért lenne e segítségre szükségem, mert meg szeretném írni a Teenager Party illetve a Délutáni Randevú történetét.

Azt tudja önök közül valaki, hogy mikor volt a Délutáni Randevú és a Teenager Party első illetve utolsó adása ( év-hónap-nap)?

Keresem továbbá a Teenager Party legutolsó műsorának felvételét is. És azt is tudni szeretném, mikor volt pontosan (év, hónap, nap) ez az adás.

Mivel nagyon érdekel ez a korszak, más Szabad Európás műsorokat is keresek:

’’Kíváncsi mikrofon’’, ’’A magyar beat teenagerévei’’, ’’Slágerpatika’’.

Ha valaki tudna nekem küldeni az említett műsorokból kazettán vagy cd-n vagy mp3-ban, esetleg hangszalagon, az kérem vegye fel velem a kapcsolatot, a levelekcsaknekem@gmail.com E-mailcímen. Kérem azok is írjanak, akik a Teenager Party-ról illetve a Délutáni Randevúról írott anyagokkal rendelkeznek. Szeretném felkutatni az egykori törzshallgatókat is: kíváncsi vagyok a műsorokhoz fűződő történeteikre.

DonnaDella Creative Commons License 2023.01.18 0 0 559

sziasztok, múltam-poklom hátra hagyva művészekkel-művészbarátokkal szeretnék levelezni;

gothok, mafiózok, gonosz-gonoszkaDeviantArtosak kíméljenek

*-*

weboldal: debora.webtelek.hu

e-mail: work4debora"@"gmail"."com

 

ALibás Creative Commons License 2022.12.27 0 0 558

...hasonlokeppen jartam en magam is:))

Előzmény: partner113 (548)
Ewunia Creative Commons License 2022.11.25 0 0 557

Nem bizony! :-)

 Szívesen levelezek Veled: vivamanto@gmail.com

Előzmény: Csakegykati (554)
Istee1234 Creative Commons License 2022.11.21 0 0 556

Sziasztok üdvözlök mindenkit!
Leveleznék spanyolország iránt érdeklődőekkel, főleg a flamenco és bikaviadal témákban. (rajongók, értők, érdeklődők)

 

corridafan2 (kukac) gmail.com

Tünci43 Creative Commons License 2022.09.03 0 0 555

Sziasztok! Levelezőtársat,barátnőt szeretnék. Egri vagy Eger környékiek előnyben de írhat bárki. 43 múltam.  Hasonló korúak írjatok bátran. Szeretek netezni,sétálni kirándulni. Szeretem az állatokat,jó zenéket. Üdv:Tünde   tunde.111111@gmail.com

Csakegykati Creative Commons License 2022.08.28 0 0 554

Bízom benne, hogy 60 év felett nem áll meg az élet.

Levelezni szeretnék értelmes emberekkel, nemtől, kortól függetlenül. Általában nyitott az érdeklődésem, de majd kiderül.

Várom soraidat. Kati

Törölt nick Creative Commons License 2022.06.23 0 0 553

Szia édes Dorci sajna nem lehet neked írni!🥺  Írj rám kérlek!

Előzmény: Dorci20 (552)
Dorci20 Creative Commons License 2022.06.21 0 1 552

Hello :)

 

Dóri vagyok 20 éves, Dunaújvárosból!

Leveleznék normális férfival :) !

Bemutatkozásba kérlek írd meg korod, és hogy merről írsz!

Képcsere is lehetséges !

Nincs korhatár, kedves őszinte legyél!

 

dorcii2003@indamail.hu

cicóka 6 Creative Commons License 2022.03.12 0 0 551

Sziasztok,43 leszek nemsokára.  Szeretnék hasonló korú nőkkel levelezni,főképp Eger és /vagy egerhez közeliekkel. Szeretem az állatokat.Szeretek netezni,zenét hallgatni.Nyáron strandolni. Bátran írj,.Tünde       tunde.111111@gmail.com

stukko8484 Creative Commons License 2022.01.27 0 0 550

Szia Doris86, aktuális még ez a cím?

Üdv. Viki

Előzmény: Doris86 (528)
Ludwig Van Creative Commons License 2021.08.14 0 1 549

Nem is állsz szóba akárkivel. ;)

Előzmény: partner113 (548)
partner113 Creative Commons License 2021.07.26 -1 0 548

Irtam magamnak. Még  nem válaszoltam

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.17 0 0 547

Nálad má ki is derűt 

Előzmény: partner113 (546)
partner113 Creative Commons License 2021.07.17 0 0 546

Bárkivel levelezek, aki szellemes, jó dumás.  IQ mellékes. Az hamar kliderül

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.16 0 0 545

Sziasztok!

 

Első sorban 38-48 év közötti beszélgető/levelező társat keresnék....

Dioneae Creative Commons License 2021.06.20 0 1 544

He,he. :D Nem is gondoltam erre. Csak az egyik kedvenc növénykém.

Mondjuk, lehet ez is elárul pár dolgot. Például, hogy nehezen emészthetők kíméljenek! Csak viccelek... 

Előzmény: A.Schindler (543)
A.Schindler Creative Commons License 2021.06.07 0 0 543

"Gyere be a szobácskámba - mondotta a pók Dioneae a légynek"

Érdekes nick. Az emil cím nemkülönben. :)

Előzmény: Dioneae (542)
Dioneae Creative Commons License 2021.06.07 0 0 542

Sziasztok! 

Szívesen beszélgetnék, leveleznék valakivel. 30 éves nő vagyok, de korban rugalmas, bárki nyugodtan írjon. Mindenféle témában nyitott, max elküldjük egymást a másik édesanyjába. Szívesen e-mailezek, talán még a postára is elmegyek a kedvedért. De, csak, hogy még jobban felcsigázzalak, elárulom! Hogy mindegy mit választasz. Mindenképp azt fogod érezni, hogy a jó öreg postát választottad. És valahova rossz helyre dobták be a leveled. Ugyanis nincs túl sok szabadidőm, úgyhogy csak ritkán megkésve rossz címre írok... Viccet félretéve, ha még mindig olvasod e sorokat,  és nem rémítettelek meg eme kihagyhatatlan ajánlatokkal,

akkor itt a címem: droserauniflora@protonmail.com

goodguy91 Creative Commons License 2021.04.30 0 0 541

Sziasztok!
Egy pár évvel ezelőtt már jártam itt és sikerült levelezőtársat találnom akivel jókat beszélgettem, és most újra itt vagyok, és bízom benne, hogy ismét sikerül egy levelező társat találnom egy hölgy személyében. Én 30 éves férfi vagyok, hosszú kapcsolat után egyedül, és szívesen beszélgetnék valakivel bármiről :) . Címem: stormtrooper26@vipmail.hu

Forroha Creative Commons License 2020.09.11 0 0 537

Sziasztok!

Egy aranyos Nővel vagy Párral ismerkednénk, levelezénk barátság céljából.

44/46 éves, kedves női/férfi Pár vagyunk Budapestről.

Szeretünk kirándulni és utazni is. Wellnessbe is sokat járunk (fürdő, szauna).

Email: ttbudapest@gmail.com

KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 536

Sziasztok! Levelezni szeretnék (hagyományos módon, tehát tollal papírra), nemtől függetlenül, 30-40 év közötti beszélgetnivágyó fiúkkal - lányokkal, akik szeretnének bármilyen témáról beszélgetni, megosztani élményeket, tapasztalatokat stb. Várom leveleiteket vagy itt, vagy pedig a kiscinke@gmail.com emailcímre (ahol postai címet is cserélhetünk). Legyen szép napotok!

KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 535

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is bármiről irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: Törölt nick (500)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 534

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Levelező partnert keresek, nem komoly kapcsolatot. Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: Csányi Lóci (510)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 533

Szia!

Én 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külföldivel" is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjuk a postai címet is :) )

Előzmény: auroraptor (526)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 532

Szia!

Én is 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külfölfi" anyukával is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Az email címem: kiscinke@gmail.com (később megadhatjjuk egymásnak a postai címet is :) )

Előzmény: Doris86 (528)
KatiCz Creative Commons License 2020.08.31 0 0 531

Szia!

Én is 34 éves anyuka vagyok, Szlovákiából. Ha szeretnél "külfölfi" anyukával is irogatni (régimódi módon, tehát toll és papír segítségével), bátran írj rám - én örülni fogok! Legyen szép napod, szia :)

Előzmény: Doris86 (528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!