Keresés

Részletes keresés

Cylex Creative Commons License 2010.04.10 0 0 9

Cardo Gold Shape 200x160 cm kemény kivitelben eladó!

 

http://www.cardo.hu/hu/termekeink/31.matracok.gold/110/shape.html

 

Újszerű, egy éves, még steril szaú, igény szerint cardo ágytestet adok hozzá! Eladás oka: Nekünk túl kemény!

 

Irányár: 95.000 ft (új ára:225e) 10év gari a rugózatra!

 

Stumpf László

stumpflaci@freemail.hu

Budapest

Axióma Creative Commons License 2009.09.13 0 0 7
Forumszabalyzat...
Előzmény: Tempur Balaton (6)
Tempur Balaton Creative Commons License 2009.09.10 0 0 6
TEMPUR ágyak, matracok, párnák a legkedvezőbb áron!
honlap: http: //www.tempurbalaton.hu
e-mail: info@tempurbalaton.hu

Tempu r ágyak kipróbálási lehetősége akár éjszakákon keresztül.

Őszi akciók a Tempur Balatonnál:

A 20 cm-es TEMPUR matracok a 15 cm-es árában rendelhetők 2009.október 31-ig! Az akció minden méretre vonatkozik, és a készlet erejéig érvényes.
(A nagy sikerre tekintettel hosszabbítottuk meg ezt az akciónkat!)

RENDELÉS, információ: info@tempurbalaton.hu , +36 70 406-4558, vagy személyesen üzleteinkben!

Országos házhozszállítás - sok helyre ingyenesen!

80×200×20 cm – 239.000,- Ft (304.000,- Ft helyett október 31-ig!)
90×200×20 cm – 245.000,- Ft (310.000,- Ft helyett október 31-ig!)
160×200×20 cm – 449.000,- Ft (558.000,- Ft helyett október 31-ig!)
180×200×20 cm – 493.000,- Ft (592.000,- Ft helyett október 31-ig!)

Egyedi méretről kérjen árajánlatot az
info@tempurbalaton.hu e-mail címen!

TEMPUR BALATON
TEMPUR Üzlet
TEMPUR Webáruház
TEMPUR Bemutatóterem
Suneey Creative Commons License 2009.07.17 0 0 5
Nekem Tempur matracom van, és mióta ezen alszom klasszisokkal jobban kipihenem magam, napközben energikus és életerős vagyok. (Korábban fáradékony voltam, nappal is többször elálmosodtam és kénytelen voltam lefeküdni 1-2 órára.

Egyenesen tartja a gerincemet fekvés közben és közben nagyon stabil alátámasztást nyújt. Próbáltam korábban memory matracokat is, de sokkal puhábbak, mint a tempur és nem támasztják meg kellőképpen a hátamat.

Egy tempur matracon teljesen más lesz az ember életminősége. Mondom ezt úgy, hogy előtte is azt hittem, hogy jól alszom és egészséges vagyok. Csak miután kipróbáltam a tempur matracot döbbentem rá, hogy ez nem így volt.

Valóban kihatással van a nap ébren töltött részére is, hisz azóta 3-szor annyit tudok dolgozni, jobban tudok figyelni, könnyűnek érzem a gerincem, a hátam egész nap. Számítógép előtt nem fájdul meg a nyakam...

A legjobbat választottam és azt mondom nagyon is megérte. Egész más ember lettem. Azóta a családom is tempuron alszik. :)
Előzmény: Tempur Balaton (4)
Tempur Balaton Creative Commons License 2009.07.17 0 0 4
Vannak, akiknek kell egy pár nap, de max. 1 hét mire megszokják, de Ezek a világ legjobb ágyai és párnái. Tempur ágyon alszik az Angol Királynő, Bill Gates és Barack Obama is.

Nem olcsó, de azért megfizethető. Egyszer kell megvenni, 15 év garanciás és megalapozzuk vele tulajdonképpen az egész életünket.

Elvégre azért alszunk, hogy kipihenjük magunkat.
Előzmény: colizoli (3)
colizoli Creative Commons License 2009.07.17 0 0 3
nekem csak a parnam tempur de nagyon jo, bar az elejen egy kicsit furi volt
Tempur Balaton Creative Commons License 2009.07.16 0 0 2
A Tempur az eredeti NASA által kifejlesztett alakfelvevő, lélegző anyagból gyártott matrac, amely egyedülálló és utánozhatatlan módon biztosít stabil alátámasztást, miközben az emberi test formájához 100%-ban igazodik.

Hő és nyomás hatására ergonomikusan igazodik az emberhez, kiegyenlíti a korábban több pontra (csípőre, derékra, vállra, fejre) nehezedő nyomást és elosztja egyenletesen az egész testre.
Ezen különleges tulajdonságának köszönhetően sokkal kellemesebb, pihentetőbb alvást biztosít az éjszaka folyamán. Megszünteti a korábbi hát-, nyak- és derékfájásokat, álmatlanságot.

Új Tempur matracán valódi öröm lesz az alvás. 6-8 óra pihenés után frissen fog ébredni, egész nap energiával feltöltődve fog tevékenykedni, életminősége ugrásszerű javuláson megy keresztül.

A jó élet alapja a jó alvás, mert alvás közben regenerálódik testünk. Minden reggel egy kicsit újjászületünk.

Engedje meg magának a legjobb ágyat, tegye hatékonnyá éjszakai pihenését!

Életünk 1/3 részét ágyban, alvással töltjük, melynek milyensége, minősége meghatározza a másik 2/3 részt, amely alatt ébren vagyunk.


Tempur matracok és párnák a legjobb áron, hivatalos forgalmazótól, 15 év garanciával, több napos kipróbálási lehetőséggel, egyéni kedvezményekkel:

NYÁRI AKCIÓ:

A 20 cm-es TEMPUR MATRACOK A 15 cm-es ÁRÁBAN RENDELHETŐEK AUGUSZTUS 20-IG!!!

AZ UTAZÓ TEMPUR TERMÉKEKBŐL -10% ÁRENGEDMÉNY!

--- --- ---

Több Tempur matrac vásárlása esetén árengedmény.

Minden szabvány vagy egyedi méretek rendelhetőek Tempur vagy Memory Vario alakfelvevő matracokból.

Az összes Tempur termék megtekinthető, kipróbálható - akár éjszakákon keresztül - , megrendelhető és megvásárolható a legkedvezőbb árakon.

Házhozszállítás Országosan, könnyedén, gyorsan.

Tempur Balaton
Bemutatóterem
Panzió

06 70/ 406-4558
tempurbalaton@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.21 0 0 0
0 Ft-ért?
Gica70 Creative Commons License 2004.10.07 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

2 db 90x200cm-es, 10cm vastag habszivacs matrac eladó. Teljesen jó állapotban vannak, levehető - így mosható - pamut huzat van rajtuk.

A kettő együtt 8.000.-Ft (új ár 20ezer/2db).

Október 16-án vagy 17-én vihető el!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!