Keresés

Részletes keresés

karin04 Creative Commons License 2015.07.22 0 1 6

Nálunk is probléma a sünök gyilkolászása, még nem találtam meg a helyes módszert ellene... :(

Encci Creative Commons License 2010.12.27 0 0 5

Nálunk is ugyanaz a baj.Mi úgy oldottuk meg hogy bentikutyát csináltunk belőle...:)))De amúgy nincs mit tenni ellene.

v86 Creative Commons License 2004.11.08 0 0 4
Jójó nem kell minden szavamat komolyan venni. Szerintem ez ellen nem lehet mit tenni. Ha ez egy ősi ösztön akkor nem lehet "kiszedni" a kutyából. Megoldás lehet talán, ha a kerítést alljét valahogy megerősíti a gazda, hogy a sünik ne tudjanak bemenni.
Előzmény: eMM (3)
eMM Creative Commons License 2004.11.08 0 0 3
És ha vadászösztön miatt kapja el a sünit?
Nem zrikálni kéne hanem segíteni.Topicnyitó legalább olyan kutyatartó aki törödik azzal hogy a kutyus lehetőleg ne nyírja a süniket.
Előzmény: v86 (2)
v86 Creative Commons License 2004.10.06 0 0 2

Etesd meg rendesen a kutyádat.

Előzmény: schnauzer (-)
Anzika Creative Commons License 2004.10.06 0 0 1
Ha valami maradt a sünből, verd meg vele a kutyát. Jó, ha gyilkolás közben csiped meg. Ez nem agyonverése a kutyának, hanem szidás közban a sünnel megütöd.
Előzmény: schnauzer (-)
belagyi Creative Commons License 2004.10.06 0 0 0
a kutyádnak adj pár pofont!!!
Előzmény: schnauzer (-)
schnauzer Creative Commons License 2004.10.06 0 0 topiknyitó
Szinte rendszeressé vált, hogy kutyáim minden éjjel elkapnak egy sünit. Nagyon szomorú vagyok több okból. Kedvelem a tüskés hátúakat, de nem tudok mit csinálni, hogy elriasszam őket kertünkből illetve a szomszéd kertjéből, mert a kutyák egyszerűen lebontják a kerítést, csakhogy elkaphassák szegény süniket. Minden második vadászat eredményeképpen a süni húzza a rövidebbet:( Mai napig nem értem hogyan, de szegényeket darabokra szedik. Tudtok jó módszert a sünikék távoltartására?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!