Keresés

Részletes keresés

csacsener (lány) Creative Commons License 2004.11.13 0 0 62

    Jó ötlet az fvf.hu  - kérlek majd értesíts van-e eredmény ??? Válaszolnak legalább??

 Kösz.

Előzmény: szgsnn (59)
csacsener (lány) Creative Commons License 2004.11.13 0 0 61

Heló-beló....

 

Mit kapunk , gyerekek, az IKEÁSoktól, hogy ilyen szépen, név szerint reklámozzuk termékeiket?

 

:)

szgsnn Creative Commons License 2004.10.12 0 0 60
Pozsonyba nagybetű, bocs.
Előzmény: szgsnn (59)
szgsnn Creative Commons License 2004.10.12 0 0 59

Én mindig is szerettem azt, amit az IKEA-ban kaptunk, de most bepanaszoltam őket a www.fvf.hu -n.

Nem igaz, hogy a *** Höllviken mosdókagylót fél éve nem lehet kapni és eleinte folyamatosan újabb időpontokat hazudoztak, most meg már időpontot se mondanak. Nem is ez a nagy gáz, hanem hogy júniusban, amikor a Freden mosdószekrényt megvettem, a kutya se szólt semmit, hogy ne vedd meg, paraszt, nem lesz az úgy jó. A kád felett görnyedve mostuk a fogunkat pár hónapig. :-))

Na lényeg a lényeg, vasárnap kimentünk pozsonyba és megvettük a mosdót.

Bénák és balfaszok.

geszthi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 58
Nem keszulni kell az ilyen topikokkal hanem a mar meglevobe irni...:-)))

Szoval mielott itt kipecizzuk az IKEA-t nem art osszessegeben nezni a kepet. A magyar vallalkozok, boltosok, importorok olcsobbak mint a kulfoldiek?

Mi a franctól ilyen drága itt minden?
Előzmény: DrShan (6)
Gyöngy Creative Commons License 2004.10.01 0 0 57

Nemzetközi összehasonlításaim nincsenek. Három évvel ezelőtt lakásátalakítást végeztem, és szükség volt a konyhabútorok cseréjére. Aprócska házgyári konyháról van szó, ahol minden funkció helyének megteremtése több havi tájékozódást, utánjárást, számolást igényelt. Több asztalos is megfordult a helyszínen "árajánlataival" a méretre készítendő bútorzatra. Aztán bevettem magam az IKEA-ba, és szépen összeáltt a konyha, szvsz az akkori megmegfizethetőbb áron. Ráadásul a bútorméreteket mintha a házgyári lakásokra tervezték volna.

 

Az egyik darab egyik alkatrésze hibás volt, emiatt reklamáltam. Pár hónap múlva odatelefonáltak, hogy megjött az alkatrész.

 

Azóta is, ha valamilyen berendezési tárgyra van szükségem, először az IKEA-ban nézem meg.

 

PS: semmiféle személyes érdekem nincs abban, hogy jó hírét ketsem az áruháznak :).

Előzmény: DrShan (6)
32nick Creative Commons License 2004.10.01 0 0 56

Orbánszölöbányákok!

Hogy maradjon a topic! :)))

 

Előzmény: b.viridis (55)
b.viridis Creative Commons License 2004.10.01 0 0 55
Nem nem, ezeknek van egy saját termékpalettájuk, boltokban árulják, javarészt úgy, hogy bemutató darab van és rendelhetsz. Egészen tűrhető minőség, fenyőből.
(lassan kivágják ezt a topikot a politikásból :-))
Előzmény: reallib (51)
toloba Creative Commons License 2004.10.01 0 0 54

Ismerem, de össze még nem raktam. Van velük kapcsolatom ismerem a termékeiket...viszont fiókos komódhoz, szekrényhez, könyvespolchoz, asztalhoz, székekhez volt már néhányszor szerencsém.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (52)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.01 0 0 53

Azt nem, de a qrva tévéállvánnyal jól mexívtam. Jó-jó, nem kicsi, de amikor be kellett tenni az autóba... egy b..ott nagy doboz, millió csavar és kis alkatrész, 66 kg :-)

 

Az összeszerelés sem volt piskóta (3 óra, pedig már nem vagyok tapasztalatlan lapraszerelt IKEA termékek összerakásában), viszont szép, könnyen tisztítható és elbírja a 80 kilós tévét, plusz csomó cuccot lehet benne tárolni.

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (52)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 52
Próbáltál már egy Bedinge classic kanapét összerakni? :)
Előzmény: toloba (47)
reallib Creative Commons License 2004.10.01 0 0 51
Szigedi. Lehel tér mögött. Viszed a rajzot, legyártják.
Előzmény: b.viridis (50)
b.viridis Creative Commons License 2004.10.01 0 0 50
qrva jó ötleteket is lehet lopni tőlük.

Ezt meg is teszik. Ha jól emlékszem egy békéscsabai cég (gondolom többek között) gyárt IKEA stílusra nagyon hajazó, szintén lapraszerelt cuccokat.

Csak jelzem, hogy a legmagyarabb én vagyok, mert helyi iparossal készíttettem el a szükséges bútorokat, egyedi tervezéssel, ráadásul olcsón és jól. Ha még az is kiderülne, hogy a fenyő a Hargitáról való, akkor Bácsfi Diana is a kebelére ölelhetne. :-)
Előzmény: Demim úr (39)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.10.01 0 0 49

Ezen jót nevettünk, azért én lenyomnék még egy lapraszerelt sütikét is a Gyurcsánytorkán :-)

 

Orbánt kérdezte valaki? Nem emléxem. Tessék megkérdezni!

Előzmény: özv. Bitera Sándor (48)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.10.01 0 0 48

Hát akkor unottan, de megkezdem...

 

Szóval a Gyurcsi úgy vásárol az IKEA-ban, hogy előtte lizingbe veszi az egész kék hodályt, a vásárlás végén az étteremben lapraszerelt lazacot kajál.

Az Orbán rendszerint az alcsúti állat és kirakodó vásáron talál izlésének megfelelő butordarabot, utána újrahasznosított müanyagedényből kanalazza a pacalt.

 

:o))

Előzmény: Állam polgár nő (42)
toloba Creative Commons License 2004.10.01 0 0 47
Pedig az még eccerű...mit alakítottál volna egy fiókos komóddal? Elbúcsuzhattál volna egy időre a fórumtól is?
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (36)
toloba Creative Commons License 2004.10.01 0 0 46
Ne csináld már...ott a rajz, csak figyelmesen követni kell. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem rossz. Viszont az aki megvesz öt-hat dobozt aztán otthon neki esik mindnek egyszerre, na az, oboázni fog...
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (30)
Dínó Creative Commons License 2004.10.01 0 0 45

ugyan már, bolondbiztos leírás van mellette általában. Persze azt nem kell hinni, hogy egy "ikea-kulcs" elég lesz.... :) viszont minden passzol. Pedig gyakran Romániából, Ukrajnából származik a cucc.

 

 

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (30)
toloba Creative Commons License 2004.10.01 0 0 44
Erről beszéltem...
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (28)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 43
Kérdezd meg tőle.
Előzmény: Állam polgár nő (42)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.10.01 0 0 42
szia :-), te figyi, szerinted gyurcsány is az Ikeában vásárol ? :-)
Előzmény: Demim úr (41)
Demim úr Creative Commons License 2004.10.01 0 0 41

sosem maradt ki semmi! ;-)

 

amúgy régen "találkoztunk", csókollak... ;-)))

Előzmény: Állam polgár nő (37)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.10.01 0 0 40
Hogy ez mennyire így van! :-)
Előzmény: Ariel (35)
Demim úr Creative Commons License 2004.10.01 0 0 39

van igazság abban, amit mondasz, azt például sosem értettem, hogy miért "trendi" mekdonelcbe járni, de az IKEÁ-t nem tartom sznobságnak. ahogy valaki leírta, az áraikon túl qrva jó ötleteket is lehet lopni tőlük.

 

a választékba meg persze belekerülnek "érdekes" dolgok is, nekem a nyári kedvencem egy olyan ágynemű huzat volt, amelyen zöld "dög"legyek sorakoztak... ;-)

Előzmény: Ariel (35)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 38

Az IKEA már nem trendi.

Már régen nem...

Az antik és az antik hatású a trendi.

Előzmény: Ariel (35)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.10.01 0 0 37

Ezt az eladó mondta neked, amikor reklamáltál? :-)

 

Mer' ha már egybe van, akkor nem érdekes, hogy kimaradt egy marék csavar, mi? :-))

Előzmény: Demim úr (33)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 36
Én kétnapig szereltem a fiam kattanós kanapéját és azzal kerületi rekordot állítottam fel. :DDD
Előzmény: Demim úr (33)
Ariel Creative Commons License 2004.10.01 0 0 35
es ugyan nincs semmi bajom az ikea-val (sem), de a sznobsag az letezik.
ez egy ilyen kiforditott orszag: mashol egy jonevu etterem a trendi, itthon a meki.
jobb helyeken az olasz egyedi cipo a tutti, itthon meg a klf. markaju edzocipo.
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 34

A helyzet az, hogy az én kedvencem a "Pillangó" ágy.

Elnyűhetetlen, és ha egy jó Dorka vagy hasonló szövet a kárpítja 15-20 évet kibír.

Igaz már nem gyártják csak hasonlót, mert a "Minőség" már megszünt.

Előzmény: Demim úr (26)
Demim úr Creative Commons License 2004.10.01 0 0 33

:-D

 

tudnék mesélni. nálunk szállóige lett a "lapra szerelt qrva anyádat!" :-))))

Előzmény: hurkazsírosnápolyi (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!