Keresés

Részletes keresés

mortica Creative Commons License 2013.12.16 0 0 7

Sziasztok!

Sikerült valakinek játékszabályzatot találni (a Holiday 1986os játékhoz). A linken már nem érhető el. nekem is csak annyi kéne a játékhoz. Előre is köszi a segítséget!

Előzmény: Pontikos1 (6)
Pontikos1 Creative Commons License 2011.07.04 0 0 6
Előzmény: Pontikos1 (5)
Pontikos1 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5

Sziasztok!

Nálunk most került elő, és nekem is a játékszabály hiányzik. Valaki be tudná szkennelni? Cserépe tudok adni repülős táblázatot. :)

Köszönöm előre is.

Előzmény: didzsee (4)
didzsee Creative Commons License 2010.01.02 0 0 4
Sziasztok!

drnagyg-hoz hasonlóan mi is 2009 decemberében találtunk rá erre a társasjátékra, de játékszabály nincs hozzá..... most keresgélek a neten....hátha.
Valaki talán olvassa, s otthon elfekvőben pihen nála egy másolható, szkennelhető, küldhető... ha valahogy "postázná", megköszönném.

üdv,
didzsee
Előzmény: drnagyg (3)
drnagyg Creative Commons License 2009.12.31 0 0 3
Sziasztok,
Most találtuk meg ezt a játékot. Minden megvan hozzá; a kislányom teljesen rákattant.

Viszont a leírás hiányzik a dobozból.
Nem tudna segíteni valaki???

Köszi előre is!
norbika Creative Commons License 2004.10.01 0 0 2
Európai országokban kell utazgatni, az nyer aki négy véletlenszerűen húzott ország meglátogatása után visszaér Magyarországra. Jó kis játék, teCCik benne pl. hogy nem kell hozzá kocka, úgyhogy nem kell a fejemet a falba verni hogy 'b@ssza meg, egyest dobtam, már megint kikapok' :)
Előzmény: Corm (1)
Corm Creative Commons License 2004.09.30 0 0 1

Írhatnál erről a játékról kicsit, vagy linket adhatnál..mert keresek egy játékot csak a nevét nem tudom hogy mi volt az...

Milyen játék ez a Holiday?

Előzmény: norbika (0)
norbika Creative Commons License 2004.09.30 0 0 0
megkaptam!!!

koszi szepen mindenkinek!!
norbika Creative Commons License 2004.09.29 0 0 topiknyitó
Hi!

Sok év után újra előkerült a Holiday című társasjátékom (a dobozán nagy felirat: ÚJ!! 1986 :D )
viszont hiányzik belőle a repülőjegyár-táblázat.
ha vkinek megvan, be tudná scannelni? jó lenne megint játszani vele, de most lényegében ''hasraütéses'' módszerrel számoljuk az árakat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!