Keresés

Részletes keresés

partner113 Creative Commons License 2021.08.06 0 0 43

Szép pályafutásod volt !  Láttunk még  ? 

éliástóbiás Creative Commons License 2004.12.14 0 0 42

Sziasztok!

 

Jó lenne ha a közeljövőben lehet ismét chat-elni Cseh Lászlóval!Így az EB után még aktuális is lenne!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt, többek közt neki is!

 

Sugi:) Creative Commons License 2004.12.01 0 0 41

Szia!

 

Gondolom vannak rajongóid akik probálnak veled kapcsolatba kerülni, téged ez nem zavar?Volt olyan akivel találkoztál többször is?Veled egyátalán hol lehet találkozni?

Szerintem megérdemled a sikert és a szeretetet!Adj meg légyszí valami elérhetőséget!

Előzmény: Cseh László (24)
Albatros Creative Commons License 2004.09.29 0 0 40
Gratulálok az olimpiai szereplésedhez. Azt hiszem nagyon sokan biznak abban, hogy egy újabb igen sikeres időszaka következik a magyar úszásnak. Szerinted az úszás mennyire támogatott és elismert sportág itthon a többihez, pl. focihoz képest? Hiszen a nemzetközi eredményeket Ti hozzátok, a többek közt napi sajtóban viszont nem nagyon szerepeltek.
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 39

Nagyon köszönöm a kérdéseket és ha lesz még kérdés akkor még egy másik időpontban megpróbálok válaszolni.

Sziasztok!

Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 38
én nem szembesűltem azzal hogy csak az olimpiai bajnokokat becsülik meg.Nekem is nagyon sokan gratuláltak.Egyébként sejtem hogy ki lehetsz.
Előzmény: Leonora (37)
Leonora Creative Commons License 2004.09.29 0 0 37

Így olimpia után kellett-e szembesülnöd azzal, hogy "Magyarországon csak az olimpiai bajnokokat becsülik meg"?

2006-ban Budapest rendezi az EB-t. Bár messze van, de van-e már konkrét célod, hogy ott mit szeretnél elérni?

(egyébként... nem tudom, a berlini utalásból mennyire derült ki, de ismerjük egymást: a 2002-es EB-n én voltam a csapatkísérőtök. megvan?)

Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 36
Időm nem sok van de szabadídőmben inkább itthon számítógépezek vagy tv-zek.Más sportra sajnos már nem marad energiám.
Előzmény: gézam (35)
gézam Creative Commons License 2004.09.29 0 0 35

Szia!

 

Először is gratulálok! Jó volt érted is izgulni...:)

Kérdésem az volna, hogy van-e időd a rengeteg edzés mellett hobbira, van-e vmi kedvenc sportod amit hobbi szinten művelsz?

Előzmény: Cseh László (33)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 34
Bocs legkedvesebb
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 33
A legkevesebb emlékem a vizilabda döntőhöz füződik.Annyit régen kiabálltam mint ott.Egyébként a szabadságom pihenéssel telik. 
Előzmény: Leonora (32)
Leonora Creative Commons License 2004.09.29 0 0 32

 

 

A saját versenyeidtől eltekintve, mi az, ami legkedvesebb emlékként megmarad az athéni olimpiáról?

Mivel töltötted az idődet a jól megérdemelt szabadság alatt?

angel_fire Creative Commons License 2004.09.29 0 0 31

Hát, sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy manapság nem nagyon engedik be a valódi szakembereket a sportolók közé :-)

Pedig elég sokat segíthetnek akár teljesítmény növelésben is. Én anno leginkább súlycsoportos sportokkal (ill sportolókkal) foglalkoztam (az úszás meg nem éppen az :-)), főleg fogyasztottam, de általában még mindig az az elfogadott, hogy az edző mondja meg mit és mennyit egyen a sportolója, nem egy szakember.

 

Ebben a kérdésben ha szükségét érzi a csapat, a sportorvost érdemes megkérdezni, ő biztosan tud ajánlani valakit.

Előzmény: Cseh László (27)
bogancsi Creative Commons License 2004.09.29 0 0 30

Kedves László!

 

Sok szeretettel gratulálok,nemcsak az eredményhez, hanem a kitartásához, bátorságához és lelkesedéséhez!

Ha a továbbiakban is "csak" ennyire fantasztikus, akkor biztosan eléri a célját Pekingben :)

Üdvözlettel:

bogancsi

Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 29
Az úszáson kívűl még tornateremben erősítünk karra és lábra.
Előzmény: dobákpeti (28)
dobákpeti Creative Commons License 2004.09.29 0 0 28
Szia Laci! Gratulálok a sikereidhez! Szerintem elképesztő, amit produkáltál egy ilyen friss lábtöréssel, minden elismerésem!

A kérdésem pedig az, hogy azon kívül, hogy megszámlálhatatlanul ússzátok a kilométereket, milyen más edzésprogramokat kell még végigcsinálnotok a megfelelő eredmény és erőnlét kedvéért?

Köszi, és sok sikert!
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 27
Sajnos nálunk az a szokás hogy ami új és lehet hogy jó azt még véletlenűl sem próbáljuk ki.Egyébként már én is gondolkoztam hogy kéne vmit csínálni.Csak nem tudom hogy hova és kihez kéne elmennem.
Előzmény: angel_fire (22)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 26
Olyan nagy úszó mint az EGÉR volt szerintem már soha nem lesz.Lesznek akik megközelíthetik őt de jobb soha nem lesz.Edzőtáborban a vége felé fejben egy kicsit már elfáradunk de egyébként minden más normális.
Előzmény: szabika_ (16)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 25
Addig folytatom a pályafutásomat ameddig jó leszek és menni fog.Amint úgyérzem vége abba is fogom hagyni.Az hogy miért hagyják abba korán arra sajnos nem tudok válaszolni.
Előzmény: bluebadboy (12)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 24
Pekingben szeretnék olimpiai bajnok lenni, de ez még messze van.
Előzmény: bluebadboy (11)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 23
Szerintem itt már nincsenek egyénieskedők és nagyon fontos az összhang és a jó hangulat.Hogy minek köszönhető ez azt nem tudom megmondani, de fontos a jó hangulat.Legjobban Zubor Attilával vagyok ő szokott a szobatársam lenni.
Előzmény: bluebadboy (9)
angel_fire Creative Commons License 2004.09.29 0 0 22

Most már beszéltél eggyel, én az (is) vagyok :-)

 

Sok sportágban foglalkoztatnak táplálkozási szakembereket, csodálkozom, hogy itt nem.

Előzmény: Cseh László (19)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 21
A görög hölgy köszöni jól van, néha beszélünk telefonon.
Előzmény: szabika_ (8)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 20
Mostantól ráállok a 200 vegyesre is és majd meglátjuk mi lesz belőle.Szerintem Phelps a vegyest nem fogja hanyagolni és ez az egyik főszáma.
Előzmény: agasssi (7)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 19
Sajnos én dietetikussal még nem találkoztam ezért ezirányu tapasztalataim sajnos nincsenek.
Előzmény: angel_fire (6)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 18
Szívesen dedikálom a fotódat ha megkeresel.Mostanában a Komjádi uszodában fogok edzeni.Szerintem Phelps nagy úszó és nagyon ott van fejben de mint a többi amerikai neki is van pár rossz tulajdonsága.Hát bárki aki jó lesz ellenfelem lesz,de nagyjából azok az emberekkel fogok versenyezni akikkel az olimpián.
Előzmény: Leonora (5)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 17
Szponzorom csak egy van de az sem az Arena.Az arenéval semmiféle szerződésben sem állok és már nem is fogok.Ugyhogy nagyon szívesen várom a szponzorok jelentkezését.Vegyesen és mindig én biciklis nadrágban úszom nekem ez a fajta jött be.Egyébként sokat számíthat a dressz, ha más nem lelkileg.A harmadik kérdésre:Én nem láttam semmi erre utaló jeleket és nem is szeretnék erről a témáról beszélni.
Előzmény: dionigi (4)
szabika_ Creative Commons License 2004.09.29 0 0 16

Szerinted a közeljövőben lehet e olyan sikeres úszónk, mint Egerszegi volt?

 

Egymás közt milyenek vagytok egy hosszabb edzőtábor idején?

Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 15
Céljaim között most a rövidpályás eb-n való sikeres szereplés szerepel és utána meg csak a Kanadai vb lebeg majd szemem elött.Milyen tanácsot adnék?CSak annyit hogy legyen mindenki kitartó és ne adja fel könnyen!
Előzmény: Valkür (2)
Cseh László Creative Commons License 2004.09.29 0 0 14
Most már én is elégedett vagyok de ott még kicsit csalódott voltam hiszen nem bronzéremért mentem ki versenyezni, hanem minimum egy ezüstért.
Előzmény: Elar (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!