Keresés

Részletes keresés

pataporc Creative Commons License 2009.08.05 0 0 7171
Sziasztok,
a napokban költözünk, van egy adag (megsaccolhatatlan egyelőre, hogy mennyi) vegyes kislányruha 0.5-4 év között, nem báli kivitel, de hátha valaki hasznát tudja venni, kukába dobni nem szeretném. Kelenföldön van a cucc.
Ha tudtok olyan családot, akinek kellene, kérlek szóljatok! kovacsagotameister@gmail.com vagy 30 kettőszáz36-hetven6-hetven2 - itt keressetek, a topikot most tuti nem fogom olvasni. Köszi!
hodográf Creative Commons License 2009.06.20 0 0 7170
Ügyes :)

Nálunk lassan az a gond, hogy nekem alig marad a gyerekből, annyi a programja :))))
Előzmény: Coge (7169)
Coge Creative Commons License 2009.06.20 0 0 7169

Hahóóó,

mi újság csajok?

Nagy a csend...mindenki ezerrel szervezi a nyarat?

nekünk a 12 hétből 2 lement...és a 10-ből 8-ra van már Csibefelügyelet/program...sz nem is olyan rossz, ugye? ;-)

pataporc Creative Commons License 2009.06.09 0 0 7168
Írtam!
Előzmény: Pipacsvirág14 (7166)
pataporc Creative Commons License 2009.06.09 0 0 7167
Szerintem az jó, hogy napi szinten benne van az életetekben, ez így helyes, így tudja feldolgozni és a helyére tenni a dolgokat!!! Így lesz egészséges lelkületű ember, szóval azt gondolom, hogy jól csinálod! (nem bókolni akarok, komolyan ez a véleményem!!)
Ha úgy csinálsz, mintha nem történt volna semmi tragédia, az lenne a lehető legrosszabb. De akkor Peti sem lenne kiegyensúlyozott, elhiszed?

Mi is mindent átrágunk, megbeszélünk ezerszer Sárával, és emiatt sem érzi tökéletlennek a helyzetünket - most már abban a korban van, hogy mindent okosan a helyén tud kezelni. És én erre nagyon büszke vagyok. :)

A fele szeretet, fele türelem marhaság, nektek ez a szitu jutott és ebben is meg lehet felelni 150 százalékosan (csak nézz rá a gyerekre). Szerinted jobban jár az a gyerek, aki egy papírforma "egész" családban elhanyagoltan vagy rossz elvek mentén nevelkedik? Nem hiszem. Nem csak a családi felállás számít, abban is van ezerféle, tökéletes meg rettenetes is, ahogy az egyedülanyák között is. Nem ez számít.
Előzmény: Pipacsvirág14 (7166)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.06.09 0 0 7166

Persze, könnyebb. Bár, nem is ez a jó szó rá, hanem egyszerűen más.

Pöttyös egy tünemény, szerintem nagyon a helyén kezeli a dolgokat.

Úgy gondolom, hogy nagyon kiegyensúlyozott, szokott apukájáról mesélni néha, ha kérdez, válaszolok, sőt, mondta, hogy most már szeretne egy másik apukát is:)

 

(az ovis családrajzba belerajzolta az apját is. Őszintén szólva nem tudom, hgoy ez jó-e. Szerintem nem igazán, de én vagyok az egyetlen, aki így gondolja. Megkérdeznék már egy szakembert is. Na, meg persze majd rajzol itthon is családot, akkor azért figyelem, hogy mit hogy csinál.)

 

Persze arra én sem számítottam, hogy ez mennyire ott lesz a mindennapjainkban. Nem úgy, hogy sírunk-rívunk naphosszat, hanem, hogy Peti hetente  tuti megjegyzi, hogy "szomorú vagyok, mert apa meghalt. De örülök, hogy amíg élt, velünk volt és nagyon szeretett minket"

MEg ugye mesél, és a szívem szakad meg, hogy néha hozzáteszi, hogy ez és ez történt, "tudod, amikor még volt apukám"

 

Pont mostanában akadtam ki a csajokonak, hogy elegem van, hogy az én gyerekemnek mindenből a fele jut. Türelemből, szeretetből, odafigyelésből stb.

De hát most rosszabb napok járnak, majd elmúlik ez is.

Nincs semmi gáz, sőt, tudok boldog is lenni:), csak hát ez akkor is mindig velünk marad...

 

Írj egy mailt lsz, a te címed az újratelepítés miatt elveszett. Várom!

Előzmény: pataporc (7165)
pataporc Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7165
Már 3 éve??! De furcsa... hát sok erőt kívánok neked, talán jobb is ilyenkor, hogy pörögni kell, nem? És hogy érzed, könnyebb neked az idő múlásával? Peti hogy éli meg?

A költözés az szó szerint áll, pontosabban hó végén innen elmegyünk, csak még nem tudom, hová :) - szóval gyorsan kérnék szépen egy telefonszámot! :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7163)
Coge Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7164

ó, tényleg! most már tudom mire vélni a leveleket...wow...meg húha...

 

 

Előzmény: pataporc (7162)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7163

nekem egész halvány derengés van, de asszem,a tiszta képig sosem jutok el:)

 

Pp, az ajánlat mától újra áll:)

Hogy álltok egyébként a költözéssel?

 

Amúgy velünk semmi különös. Évvégi hajrá, látástól mikulásig dolgozunk. De aztán jön a megérdemelt pihi:))

 

Párom halálának 3. évfordulója volt pénteken, nem mondom, hogy könnyen vesszük a mostani napokat.

Meg jön még hozzá ez-az nyalánkságnak, nehogy unatkozzam. De hát innen szép nyerni:)

Előzmény: pataporc (7162)
pataporc Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7162
Csak nem te is rajta voltál? :)
M-mel kezdődik a nickje. Mondjuk leeshetett volna már korábban is... gratulálok az eredményekhez!
Előzmény: Coge (7161)
Coge Creative Commons License 2009.06.07 0 0 7161
Na kiét? ;-)
Előzmény: pataporc (7160)
pataporc Creative Commons License 2009.06.07 0 0 7160
Na kinek a nevét olvastam ma a szavazólapon? :)
pataporc Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7159
Hahaha, biztos izgalmas, de nem költöztünk még, kis gubanc van vele, szóval csúszik.
Lehet, hogy mégiscsak élnék a felajánlásoddal, ha még aktuális... :)

Hejj, hogy én hogy gyűlölöm a magyar hivatalokat!
Előzmény: Pipacsvirág14 (7158)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7158

:))

Milyen jó szó ez a 'házastárs', ha belegondolunk.

És az élettárs is szép. Lenne. Ha nem a 'K.Z. részegen megölte élettársát..." ugrana be róla:(

Pedig az eredeti jelentése szép.

 

Pp, már az új lakásban laktok? Milyen? Hogy tetszik? Berendezkedtetek?

Izgalmas dolog a költözés:)

Előzmény: Zimizumi (7157)
Zimizumi Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7157
pedig még nem is találkozott a fiaimmal :-))) (közel leszünk ám a költözésetek után)

Pipacs, drukkolok neked, hogy ez az év hozzon neked egy jó fej "házastársat"!
Előzmény: pataporc (7156)
pataporc Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7156
Na kellett mondanom...
Ezt hallgattuk reggel: http://www.youtube.com/watch?v=3dx6BfFHTnM&feature=related

Erre Sára: az a legjobb rész, amikor a néni azt mondja, hogy: szö szö szö szex! :D
Előzmény: Zimizumi (7151)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7155
ez a duma....:))))

Ah, mi kb. 2 éve költözünk:) Nagyon rá kell vennem magam, illetve konkrétan elhatározni.
Persze közben nézegetek ám lakáshirdetést, volt, hogy meg is néztem az eladó házat (nem tetszett), sőt, már a saját lakásomat is meghirdettem pár napja, hátha még a szoc.pol utolsó hullámával megveszik. Mert szerintem (nem értek ám az ingatlanpiachoz, csak agyalok:), utána jódarabig csend lesz.
Szóval ha sikerül eladnom a lakásomat, akkor már semmi sem ment meg a költözéstől:)

De közben sajnálom is ám, mert nyáron nagyon jó itt lenni. Falusi környezet az egész, jófej szomszédokkal, csenddel, madárfüttyel, utcán játszó gyerekekkel, tiszta giccs:)
De télen a fűtés miatt nekem nehéz.
hát, majd lesz valahogy...

Hátha jön egy jólelkű pasi, aztán együtt házazunk majd:))))
(erre mondja a szintén egyedülanya kolléganőm, hogy aha, és hol ismerkedjek? a boltban vagy az oviban?:) hááááát, ezt én is szeretném tudni...
Előzmény: Zimizumi (7151)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7154
De rendes vagy! De köszönöm, Apu - remélem - megszereli valahogy.
MErt ezzel a nagy böhöm benzinessel is 1,5 órát nyírom a füvet...(meg a kutyatejet:(
És a szomszédéktól is kapok kölcösn, ha kell, az egyszerűbb.
De tényleg köszönöm a felajánlást.

Akkor hajrá Békásért!:)
Előzmény: pataporc (7153)
pataporc Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7153
Dobjunk be neked fűnyírót, ha Kismarosra megyünk? Megoldható.
Írok akkor, egyelőre jól állunk, ha a bürokrácia nem tesz keresztbe, akkor egy hónap múlva Békásról írok. :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7150)
pataporc Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7152
:)))))
Az enyém szolid lány, nem mantráz és kérdez ilyesmiket. :)
Zimizumi Creative Commons License 2009.04.20 0 0 7151
hehe, négy évesen ez már időszerű :-) az udvarért picit irigyellek (a rendben tartásért már nem annyira). ti nem költöztök?

enyimkicsi (3 és fél) énekelget: szex, szex, szex...
nagy (7): jaj, ne énekeld már ezt, azt sem tudod, hogy mit jelent ez a szó, hogy szex. - töpreng, majd hozzáteszi - igaz, én sem nagyon értem.
anya: diszkréten fetreng a röhögéstől

nálunk nyugi van. várom a hétvégét és számolgatom, mennyit hagyhatok a könyvhéten. :-)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7150)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 7150

Sokáig tartó száműzetésemből visszatértem, megjavították a gépem:))))

Jaaaj, de nehéz volt net nélkül. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire rászoktam (nem csak fórumozni, infot keresni stb.)

 

Pp, a levelezőrendszerem régi adatai még nincsenek visszaállítva, írjál egy mailt lsz, ohgy mi újság veletek, sikerült-e a lakás tényleg stb.

 

És a többiekkel mi újság?

Petim nő, mint a gomba, élvezzük a kertet (izé, udvart:), persze a fűnyíró is most mondta be az unalmast, nehogy könnyű legyen az élet, minden elromlott, ami elromolhat egy háztartásban, a gazdasági válság elért minket, de majd csak lesz kifelé is ebből...

 

Fiam készül az életre: egyik reggel útban az ovi felé megkérdezte, hogy "ANya, mit jelent az, hogy megcsalja a feleségét?"

hodográf Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7149
:))))))))
Előzmény: pataporc (7146)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7148
Hurrá! :-)
Előzmény: pataporc (7146)
rollller Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7147
na emiatt neztem be, tokjo pp:)
Előzmény: pataporc (7146)
pataporc Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7146
Köszi mindenkinek, a cserepartnerünk is rábólintott az ügyre. :)
Ha minden igaz, májusban már máshol lakunk!
Zimizumi Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7145
innen is mennek a drukkok!
Előzmény: pataporc (7143)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 7144

Drukk, drukk!!!

Reggel küldtem mailt.

Előzmény: pataporc (7143)
pataporc Creative Commons License 2009.03.30 0 0 7143
Csajok,
drukkoljatok nagyon, úgy tűnik, hogy megoldódik a lakásgondunk... holnap jön a delikvens megnézni a cserealapot (önkormányzati lakáscsere), ha megfelel neki, akkor sínen vagyunk... szurkoljatok nekünk holnap!! (én már láttam az övét, tökéletes lenne nekünk!)
pataporc Creative Commons License 2009.03.22 0 0 7141
Szia,
kedves vagy, már én is akartam érdeklődni felőled. :)
Megvagyunk, nehezen (ha gondolod, magánban mesélek).
És ti egy kicsit bővebben? :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!