Keresés

Részletes keresés

Coge Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7164

ó, tényleg! most már tudom mire vélni a leveleket...wow...meg húha...

 

 

Előzmény: pataporc (7162)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7163

nekem egész halvány derengés van, de asszem,a tiszta képig sosem jutok el:)

 

Pp, az ajánlat mától újra áll:)

Hogy álltok egyébként a költözéssel?

 

Amúgy velünk semmi különös. Évvégi hajrá, látástól mikulásig dolgozunk. De aztán jön a megérdemelt pihi:))

 

Párom halálának 3. évfordulója volt pénteken, nem mondom, hogy könnyen vesszük a mostani napokat.

Meg jön még hozzá ez-az nyalánkságnak, nehogy unatkozzam. De hát innen szép nyerni:)

Előzmény: pataporc (7162)
pataporc Creative Commons License 2009.06.08 0 0 7162
Csak nem te is rajta voltál? :)
M-mel kezdődik a nickje. Mondjuk leeshetett volna már korábban is... gratulálok az eredményekhez!
Előzmény: Coge (7161)
Coge Creative Commons License 2009.06.07 0 0 7161
Na kiét? ;-)
Előzmény: pataporc (7160)
pataporc Creative Commons License 2009.06.07 0 0 7160
Na kinek a nevét olvastam ma a szavazólapon? :)
pataporc Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7159
Hahaha, biztos izgalmas, de nem költöztünk még, kis gubanc van vele, szóval csúszik.
Lehet, hogy mégiscsak élnék a felajánlásoddal, ha még aktuális... :)

Hejj, hogy én hogy gyűlölöm a magyar hivatalokat!
Előzmény: Pipacsvirág14 (7158)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7158

:))

Milyen jó szó ez a 'házastárs', ha belegondolunk.

És az élettárs is szép. Lenne. Ha nem a 'K.Z. részegen megölte élettársát..." ugrana be róla:(

Pedig az eredeti jelentése szép.

 

Pp, már az új lakásban laktok? Milyen? Hogy tetszik? Berendezkedtetek?

Izgalmas dolog a költözés:)

Előzmény: Zimizumi (7157)
Zimizumi Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7157
pedig még nem is találkozott a fiaimmal :-))) (közel leszünk ám a költözésetek után)

Pipacs, drukkolok neked, hogy ez az év hozzon neked egy jó fej "házastársat"!
Előzmény: pataporc (7156)
pataporc Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7156
Na kellett mondanom...
Ezt hallgattuk reggel: http://www.youtube.com/watch?v=3dx6BfFHTnM&feature=related

Erre Sára: az a legjobb rész, amikor a néni azt mondja, hogy: szö szö szö szex! :D
Előzmény: Zimizumi (7151)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7155
ez a duma....:))))

Ah, mi kb. 2 éve költözünk:) Nagyon rá kell vennem magam, illetve konkrétan elhatározni.
Persze közben nézegetek ám lakáshirdetést, volt, hogy meg is néztem az eladó házat (nem tetszett), sőt, már a saját lakásomat is meghirdettem pár napja, hátha még a szoc.pol utolsó hullámával megveszik. Mert szerintem (nem értek ám az ingatlanpiachoz, csak agyalok:), utána jódarabig csend lesz.
Szóval ha sikerül eladnom a lakásomat, akkor már semmi sem ment meg a költözéstől:)

De közben sajnálom is ám, mert nyáron nagyon jó itt lenni. Falusi környezet az egész, jófej szomszédokkal, csenddel, madárfüttyel, utcán játszó gyerekekkel, tiszta giccs:)
De télen a fűtés miatt nekem nehéz.
hát, majd lesz valahogy...

Hátha jön egy jólelkű pasi, aztán együtt házazunk majd:))))
(erre mondja a szintén egyedülanya kolléganőm, hogy aha, és hol ismerkedjek? a boltban vagy az oviban?:) hááááát, ezt én is szeretném tudni...
Előzmény: Zimizumi (7151)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7154
De rendes vagy! De köszönöm, Apu - remélem - megszereli valahogy.
MErt ezzel a nagy böhöm benzinessel is 1,5 órát nyírom a füvet...(meg a kutyatejet:(
És a szomszédéktól is kapok kölcösn, ha kell, az egyszerűbb.
De tényleg köszönöm a felajánlást.

Akkor hajrá Békásért!:)
Előzmény: pataporc (7153)
pataporc Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7153
Dobjunk be neked fűnyírót, ha Kismarosra megyünk? Megoldható.
Írok akkor, egyelőre jól állunk, ha a bürokrácia nem tesz keresztbe, akkor egy hónap múlva Békásról írok. :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7150)
pataporc Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7152
:)))))
Az enyém szolid lány, nem mantráz és kérdez ilyesmiket. :)
Zimizumi Creative Commons License 2009.04.20 0 0 7151
hehe, négy évesen ez már időszerű :-) az udvarért picit irigyellek (a rendben tartásért már nem annyira). ti nem költöztök?

enyimkicsi (3 és fél) énekelget: szex, szex, szex...
nagy (7): jaj, ne énekeld már ezt, azt sem tudod, hogy mit jelent ez a szó, hogy szex. - töpreng, majd hozzáteszi - igaz, én sem nagyon értem.
anya: diszkréten fetreng a röhögéstől

nálunk nyugi van. várom a hétvégét és számolgatom, mennyit hagyhatok a könyvhéten. :-)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7150)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 7150

Sokáig tartó száműzetésemből visszatértem, megjavították a gépem:))))

Jaaaj, de nehéz volt net nélkül. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire rászoktam (nem csak fórumozni, infot keresni stb.)

 

Pp, a levelezőrendszerem régi adatai még nincsenek visszaállítva, írjál egy mailt lsz, ohgy mi újság veletek, sikerült-e a lakás tényleg stb.

 

És a többiekkel mi újság?

Petim nő, mint a gomba, élvezzük a kertet (izé, udvart:), persze a fűnyíró is most mondta be az unalmast, nehogy könnyű legyen az élet, minden elromlott, ami elromolhat egy háztartásban, a gazdasági válság elért minket, de majd csak lesz kifelé is ebből...

 

Fiam készül az életre: egyik reggel útban az ovi felé megkérdezte, hogy "ANya, mit jelent az, hogy megcsalja a feleségét?"

hodográf Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7149
:))))))))
Előzmény: pataporc (7146)
kockasfulunyul Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7148
Hurrá! :-)
Előzmény: pataporc (7146)
rollller Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7147
na emiatt neztem be, tokjo pp:)
Előzmény: pataporc (7146)
pataporc Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7146
Köszi mindenkinek, a cserepartnerünk is rábólintott az ügyre. :)
Ha minden igaz, májusban már máshol lakunk!
Zimizumi Creative Commons License 2009.03.31 0 0 7145
innen is mennek a drukkok!
Előzmény: pataporc (7143)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 7144

Drukk, drukk!!!

Reggel küldtem mailt.

Előzmény: pataporc (7143)
pataporc Creative Commons License 2009.03.30 0 0 7143
Csajok,
drukkoljatok nagyon, úgy tűnik, hogy megoldódik a lakásgondunk... holnap jön a delikvens megnézni a cserealapot (önkormányzati lakáscsere), ha megfelel neki, akkor sínen vagyunk... szurkoljatok nekünk holnap!! (én már láttam az övét, tökéletes lenne nekünk!)
pataporc Creative Commons License 2009.03.22 0 0 7141
Szia,
kedves vagy, már én is akartam érdeklődni felőled. :)
Megvagyunk, nehezen (ha gondolod, magánban mesélek).
És ti egy kicsit bővebben? :)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7140)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 7140
Hahó, hahó! Jár még erre valaki?

Pp igen régen jelentkezett. Meg vagy még?

Felénk semmi különös újság, Peti gyűri az ovit, szeretjük, én gyűröm a sulit, szeretem:), és töretlenül várom a tavaszt!!!
Elegem van a fűtésből (leginkább a fűtésszámlából, a favágásból és társaiból), napsütést és meleget szeretnék!
És válság végét (hah) és mindenféle pozitiv dolgokat:)
Zimizumi Creative Commons License 2009.03.09 0 0 7139

Cöge, megvan még a 20-od, kereslek. Ez a hétvége jó, vagy utána kettővel.

A sulikereséshez kitartás! Tavaly ilyenkor én is zombi voltam, mert egyszerre kerestem sulit, ovit és lakást. És vicc, de már kérdezte a gyerek, hogy negyedik után mi lesz, marad-e a suliban.... hátizé, azt hittem, hogy egy darabig hátradőlhetek.

Előzmény: Coge (7138)
Coge Creative Commons License 2009.03.08 0 0 7138
(ja, ha pozitívat akarsz hallani, akkor legyen 2 hét múlva ;-))), jelenleg az egyedülanyaság+karrier témában hullámvölgyben vagyok - mondjuk ennek nagyrészt az iskolaválasztás dolog is az oka, asszem :-)
Előzmény: Zimizumi (7136)
Coge Creative Commons License 2009.03.08 0 0 7137

Zimi,

a hét káosz (2 héttel eltolták a transzferünket, így pénteken van a nagy nap), de hétvége gyerekmentes, nektek milyen?

Egyeztessünk, a huszasom még ha megvan neked, az (is) megmaradt.

Előzmény: Zimizumi (7136)
Zimizumi Creative Commons License 2009.03.05 0 0 7136

:-))

 

Cöge, jelzem, hogy szeretnék veled irl beszélgetni egyet. mindenféle szakmai kihívások keringenek a fejem körül és nagyon tipródom, mennyit vállalhatok be belőle. kíváncsi lennék a tapasztalataidra.

Előzmény: Coge (7135)
Coge Creative Commons License 2009.03.04 0 0 7135

Csajok, mi újság?

Miután lekattantunk a közös ktsg. elszámolásomról, írhatnátok, hogy kivel mi van...

Maggancs, lábad pl?

Zimizumi Creative Commons License 2009.03.02 0 0 7134

Cöge, én csak egyetlen objektív akadályt látok ebben a lobbiban: milyen mérőszám alapján fogják meghatározni a költség leosztásának arányait. Egyetlen közös képviselő sem fog egy dinamikusan változó dolgot (mint mondjuk a lakók száma) alapul venni, mert hülye lesz felvállalni ennek a követését.

Arról nem is beszélve, hogy magyar ember mindig meg fogja találni az utat, hogy bebizonyítsa, h a zsúfolt lakás tulajdonképpen üresen áll.

 

nálunk semmi újság, amit nyugodtan számíthatunk jó hírnek is. főállásban várom a tavaszt, mert a zsigereimben érzem, hogy valami változást hoz (pozitívat persze). :-)

Előzmény: Coge (7133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!