Keresés

Részletes keresés

kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 67
Nem tudod mi a maglia rosa?

Ez a Giro d'Italia körversenyen az összetettben vezető bringásé.
Előzmény: mike99.hu (66)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 66

Mint olasz szimpatizáns én a maglia rosa-ra szavazok. Bár nem tudom ti fiúk mit szóltok hozzá.

 

Ez gyakorlatilag valami rózsaszin ugye?

 

Elméletileg nem egy férfias szin, de idén meg voltam őrülve egy T-mobilos mezért, és az se éppen férfias szinü...

 

Aki csinál majd tervet annak nem nagy ügy csinálni egyet maglia rosa-ra is...

 

Aztan majd szavazunk, az már nagyon megy

Előzmény: kollina (64)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 65

oké de mindenkit megkérek, hogy az itteni mail-emre küldje az igényét és ígérem megcsinálom.

 

ment a mail....

Előzmény: MBL11 (48)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 64
Mint olasz szimpatizáns én a maglia rosa-ra szavazok. Bár nem tudom ti fiúk mit szóltok hozzá.
Előzmény: mike99.hu (43)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 63
MBL11,

zfazek 4 db,
kollina 4 db matricát kér.

A költségtérítés hogy legyen? Volt már róla szó?
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 62
B+, ez megint én voltam, csak mindig elfelejtek átjelentkezni. :(
Előzmény: zfazek (61)
zfazek Creative Commons License 2004.09.23 0 0 61
Már megtettem.

Ami módosult:
- javítottam az elérhetőséget gruppet-topikra,
- felkerült kanga bemutatkozása,
- felkerült kanga beszámolója a lovasberényi túráról
Előzmény: maci124 (59)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 60
Néhány ezerért hosting domainnel együtt, megbízható helyen? Hát erre én is kíváncsi vagyok :) A domain-t az természetesen én alapból feltételeztem, anélkül kb semmi értelme nincs a saját honlapnak másik tárhelyet keresni....
Előzmény: nomena (56)
maci124 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 59
Kollina!

A honlapon is javítani kellene, hogy hol vagyunk , ott még a másik topik linkje van.

obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 58
Ha lehet akkor nekem is 4 matricát. Köszi!:-)
Előzmény: obor (53)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 57

Sziasztok! A domain kérdéshez: Ma már évi néhány ezer Ft-ért elérhető egy .hu-s domain név, akár webhostinggal együtt. Érdemes lenne megfontolni, hogy a társaság hajlandó-e összedobni fejenként évi pár száz Ft-ot azért, hogy a némileg szebb www.gruppetto.hu címre kerüljünk. (Egyelőre szabad.)

 

Nekem tetszene ha saját domainünk lenne. Ha nem kerül felhasználásra a grafikusra felajánlott ezresem akkor tartom a felajánlást erre a célra is.

 

Az a néhány ezer ft az mennyi pontossan?

Előzmény: nomena (56)
nomena Creative Commons License 2004.09.23 0 0 56

Sziasztok! A domain kérdéshez: Ma már évi néhány ezer Ft-ért elérhető egy .hu-s domain név, akár webhostinggal együtt. Érdemes lenne megfontolni, hogy a társaság hajlandó-e összedobni fejenként évi pár száz Ft-ot azért, hogy a némileg szebb www.gruppetto.hu címre kerüljünk. (Egyelőre szabad.)

pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 55
Jah, prof kukac axelero pont hu. Ez a leggyorsabb címem :)
Előzmény: pROF (54)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 54
Jöhet, még 2 percig itt vagyok :)
Előzmény: obor (53)
obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 53
Nekem van egy rajzom, ami rettentően teccik, bár logohoz egy kicsit bonyolultnak érzem. De ötletnek jónak tarom. Nem tudom belinkelni kinek küldjem el emailban?
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 52
Nem valószinű, hogy sikerül elszabadulnom a munkából, így nekem nem sürgős. Bár ha "jó" idő lesz (értsd nem esik), lehet, hogy letekerek csak a rajthoz, de korán, mert utána vissza kell érnem még kb 10 előtt Budára. Meglátom még, előbb azokét csináld meg, akik tuti mennek, aztán ha még jut időd, akkor az enyémet :)
Előzmény: MBL11 (48)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 51

na visszatértem egy picit. megpróbálok egy ismerőssel beszélni garfika ügyben. nagyon sürgős? mert most rajzoltatttam vele és nem akarom állandóan . ha viszont elvállalja  az nagyon tuti lenne. utána elmondom ki az.  

 

Jó munkához idő kell, az tudott.

De jó lenne ha azért ezt a következő lépcsőfokot (embláma, logo vagy ahogy tetszik) is meglépnénk hamarossan.

 

 

Előzmény: Kanga M. (50)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 50
na visszatértem egy picit. megpróbálok egy ismerőssel beszélni garfika ügyben. nagyon sürgős? mert most rajzoltatttam vele és nem akarom állandóan . ha viszont elvállalja  az nagyon tuti lenne. utána elmondom ki az.  
Előzmény: mike99.hu (47)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 49

ez most csak schnell-be csináltam erre a rövid időre szerintem jó lesz...

de télen lesz egy kicsit több időm és összedobok majd egy mez tervezetett. Alapszínnek valami jó rikítót választok az biztos.

Előzmény: mike99.hu (47)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 48

oké de mindenkit megkérek, hogy az itteni mail-emre küldje az igényét és ígérem megcsinálom.

ez most jó lesz hétvégére, jössz Csigára??

Előzmény: pROF (44)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 47

Ezen én is elgondolkodtam már. Jobb lene valami erősen egyedi kombinációt kiötleni. Nincs köztünk egy önjelölt grafikus sem a jelek szerint? Sajnos a saját grafikus ismerőseimmel már jó ideje nem tartom a kapcsolatot....

 

A zfazek álltal felvázolt ötlet (2-3 kerékpáros mögöttük a söprüs autó) igen jó ötlet. Mindezt valamiféle pálcikaemberekből megcsinálni.

 

Ha közülünk senki nem tudja ezt megcsinálni, akkor keressünk a célra egy profi grafikust. Én felajánlok 1000 Ft-ot a grafikus dijjazására...

Előzmény: pROF (45)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 46

MBL11

Én 2 db-ot kérnék.

Előzmény: pROF (45)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 45
Ezen én is elgondolkodtam már. Jobb lene valami erősen egyedi kombinációt kiötleni. Nincs köztünk egy önjelölt grafikus sem a jelek szerint? Sajnos a saját grafikus ismerőseimmel már jó ideje nem tartom a kapcsolatot....
Előzmény: mike99.hu (43)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 44
MBL11!
Nekem 4 matrica kellene, és ha kérhetném, ne az itteni írásmóddal írd a nevem, mert ez nickcsak kényszerből született, hanem végig kisbetűvel! (Vagyis így: prof)
Köszönöm!
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 43

Kicsiny csapatunk szinei:

 

Nekem mint színösszeállítás nagyon bejön ez a citromsárga és világos/középkék kombináció. De...

 

Valami okbol kifolyolag (valyon mi lehet az...? :-) szinte minden csapat ezt a citromsárgát erölteti. Én jobban szeretném ha egy nagyobb verseny rajtjánál is kapásból ki lehetne szúrni a gruppettos mezt viselőket (továbbra is várjuk a terveket a mezre).

Ilyen alapon szerintem jobb lenne a narancssárga és hozzáilló középkék mez.

A narancssárga nem olyan sűrűn előforduló kerékpárosmez szin, de igen jól kivillan a mezőnyből.

 

Vélemény???

pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 42
Honlap kérdés. Szerintem el lehet felejteni azt a lehetőséget, hogy saját szerverünk legyen valahol, amit meg is tudunk/akarunk fizetni. Ingyen ilyenre esély sincs. Viszont ismerősnél én is, és szerintem még 1-2-en biztos meg tudjuk oldani a weboldal elhelyezését. Jelenleg én egy olyan szerveren tudok esetleg némi helyet szerezni, ami a klasszikus magyar hobbyszerver kategóriának felel meg (BSD, Apache, PHP, mySQL). Egy normális, a célnak megfelelő, szélessávon csücsülő gépről van szó (számos weboldalt hosztolnak itt baráti és üzleti alapon is), de a hely nem korlátlan. (Így pl komolyabb képgalériát nem lehet elhelyezni....)

Kérdés, hogy megkérdezzem-e egyáltalán, vagy valaki tud kapásból ennél jobbat.

A másik kérdés, hogy kire lehet számítani a honlap esetleges komolyabb fejlesztésében.

Alapból kéne egy olyan rendszer, ami kezeli a taglistánkat, (bárki regiszrálhatná/törölheté magát, nem kéne kézzel felírni) le lehet bonyolítani a klub életében esetlegesen felmerülő szavazásokat, és be lehet vinni az érdeklődésre számot tartó outis rendezvényeket, amire biztosítani kell a részvételi szándék regisztrálását (ezt jelszóval) és a többi résztvevő lekérdezhetőségét (ezt bárkinek). Ugyanezen a rendszeren keresztül kéne kezelni a beszámolókat is. Mindenki maga tölthetné fel a sajátját egy már lezajlott rendezvényről, és amolyan edzésnaplót is megvalósíthatna, ahova be tudná jegyezni a túra adatait a saját szemszögéből. AVS, DST, stb....

Én php-ben nagyon alapszinten tudok bármit is csinálni, de azért elnavigálok. Dizájnhoz viszont egyáltalán nem értek.

Egyébként lehet, hogy érdemes lenne körülnézni alaposabban az ingyenes portálrendszerek között, hátha találnák egyet, ami a lehető legegyszerűbb, de épp tudna valami hasonlót is. (PHPnuke szerintem feleslegesen bonyolult pl...)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 41

mike: vasárnap Csiga Biga 100 ha az időjárás is úgy akarja.

Előzmény: obor (40)
obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 40
obor vasárnap Csiga-Biga 100. Bár ez az eső elég riasztólag hat. Nálunk egész du.-n szemerkélt:-(((
Előzmény: berger (32)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 39

másfél perc alatt át is értél!?! Milyen áttétellel nyomtad?

 

Csak lazán pörgettem....

Előzmény: berger (33)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 38
Nem sokáig lesz ez így, úgyhogy gyorsan ments róla egy változatat ;)
Előzmény: berger (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!