Keresés

Részletes keresés

szobiszörp Creative Commons License 2004.10.04 0 0 5
köszi nóri! szerencsére láz nem volt, a dokinál valszleg jelentkezünk.. hogy mi lett, arról írok még. üdv: szobi
Előzmény: pnóri (4)
pnóri Creative Commons License 2004.10.01 0 0 4

Szia!

 

Nekem május végefelé jöttek ki először a foltok, és egy immunológus segített helyes irányba terelni. Az ő javaslatára mentem el a tüdőgondozóba, ahol a rtg. felvétel egyértelműen kimutatta a megnagyobbodott nyirokcsomókat. Innentől kezdve a gyógyszeres kezelés is adott volt. Még egy kérdés, a lányoddnál nem jelentkeznek izületi fájdalmak, boka dagadás, hőemelkedés(láz) a foltokkal párhuzamosan?

Ha gondolod hívd fel az immunológust, hátha tud segíteni.

Dr. Gergely Péter 266-0926/5737-es mellék. A Mária utcai Bőrklinikán van a rendelője.

Kitartást!

 

 

Előzmény: szobiszörp (3)
szobiszörp Creative Commons License 2004.09.30 0 0 3

szia pnóri!

a tünet ugyan az. 17 éves, és egy pár éve (4-5?) jöttek ezek a "duzzanatok" az alsó lábszáron. el van vele, de akinek van, az tudja, nem az igazi...

sokáig kellett menni mindenfelé, míg egyáltalán dignosztizálták nála a frankót (dr. lakos kullancs ambulanciáján!) azt tudjuk, hogy ez "valamitől van", vagyis általában gyulladással párosul. azt is levettük, ha az "igazi betegséget" kezelik, ez valóban eltűnik.de!

semmit nem találunk!

mandula kivéve, vérkép negatív, vizelet negatív, gyulladásra semmi jel! (mondhatnánk ez jó, de nem így van)

olvastam, hogy bizonyos betegségek, amelynek ez a kísérő jelensége, kialakulása előtt aktivizálhatja magát, vagyis kvázi ez az előjele a kórnak! ilyen például a colitis ulcerosa (talán helyes így, ez a vastagbél gyulladás)

szóval para van, és nem tudunk mit csinálni.. azért nyitottam ezt a topicot, hátha okosodok...

a lapot megnézem köszi.

üdv:

szobiszörp

Előzmény: pnóri (1)
pnóri Creative Commons License 2004.09.30 0 0 2

Ajánlanék egy honlapot, hátha az segít.

www.lam.hu

pnóri Creative Commons License 2004.09.30 0 0 1

Szia!

 

Én tüdőnyirokcsomó megnagyobbodásban "szenvedek", de nem ez a lényeg. Ha ugyan arraól beszélek, mint Te, akkor ez piros, duzzadt foltokban jelenik meg. Nekem ez a betegség egyik tüneteként jelentkezett még májusban. Most a betegségem miatt szteroidodt szedek, a foltok visszahúzódtak a lábamon, csak a helyük látszik még. Bár nekem csak térd alatt voltak. Ha hasonlóak a gyereked tünetei, akkor talán tudok ajánlani vkit. Hadd kérdezzem meg, hány éves és mióta van meg a betegsége?

 

Nóri

szobiszörp Creative Commons License 2004.09.23 0 0 0
azóta rájöttem, nem erithema, hanem erythema! ha valaki ismer ilyet, vagy szenved tőle, szívesen beszélgetnék vele... szobi
Előzmény: szobiszörp (-)
szobiszörp Creative Commons License 2004.09.22 0 0 topiknyitó
üdv mindenkinek! létezik egy betegség (?) aminek az a neve: erithema nodosum (remélem jól írom.) gyermekem ebben szenved. inkább macerás, mint komoly. évek teltek el, mire egyáltalán diagnosztizálták. (mondtak rá már mindent) ha valakit megmozdít ez a topic, akkor nagyon szívesen írok róla. ha viszont valaki tudja,hogyan gyógyítható (kinőhető, stb..)vagy hol találok erről konkrét leírást, akkor a segítséget szívesen veszem. szobiszörp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!