Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.02 0 0 133
Akkor fizetnek zsoldot es?
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.31 0 0 131
De leült ez a topik. Hát hol vannak korunk meghatározó személyiségei? Leabálták magukat? 
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 130
Így az államcsőd árnyékában ez teljesen aktuális téma:-)
Előzmény: Álomvédelmi twist (129)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 129

Azt hiszem ebben a topicban akár azt is megvitathatjuk, hogy lehet-e értelmiséginek tekintenünk olyan nőket, akik festik magukat (szájukat, szemüket, arcukat), tépkedik a szempillájukat és borotválják a hónaljukat, valamint magas sarkú cipőben járnak, stb?

Szerintem nem, de ettől még eltűrök ellenvéleményeket is:-)

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 128

Értelmséginek mondott nő keres egy olyan hozzá illő, magas férfit, akinek már egy Tisza Kata intellektusa nem elég.

"De azért én se most jöttem a hathuszassal" jeligére.

 

 

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 127

Mai pózaíró:

 

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 126

"Gyurcsányt ugyan hogyan lehetne összemosni Hitlerrel? Még csak nem is hasonlít, ugye?"

 

Ó, ezek a kevdes, régi, őszödi beszéd előtti photoshopok! Azóta már világsztár lettem, mama!

 

Előzmény: Törölt nick (62)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.11 0 0 125
A topiccímből hiányolom Kiszel Tündét. Bár kétségtelenül ő túl őszinte ezekhez képest.
S_L Creative Commons License 2008.04.01 0 0 124
Csodálatos ez a topiccím, szerintem B. Eszter kimondottan imádhatja:-)
FriendlyFire Creative Commons License 2008.04.01 0 0 123
gondolom mindhárman elvált szűlők gyermekei. :-)
Előzmény: Törölt nick (122)
FriendlyFire Creative Commons License 2008.04.01 0 0 121

Egyet biztosan nem lehet: Tudomást nem venni Róluk...

 

Nekem eddig sikerült.

Előzmény: incidens (-)
Esbeta férje Creative Commons License 2008.04.01 0 0 120

Egyéni véleményt szinte mindenki képes kifejteni.

 

Kiemelkedőszemélyiség az is, akit a "média felkap", ...

 

 

ennyi az igaz és ez egy elég rossz tendencia, szerintem a társadalmi szemlélet posványosodásához vezethet, bár remélem, hogy nem, mert megindul a társadalom természetes védekezése .

 

Egy normális társadalomban mindenk ember autonom személyiség és különösebb figyelmet  és elismerést nem a média adhat, hanem az illető  szakterületén szerzett munkája és elismertsége.

 

Előzmény: incidens (106)
hirtelenszőke nő Creative Commons License 2008.04.01 0 0 119
Egyáltalán, vannak ezek még??
dokibácsi Creative Commons License 2008.03.05 0 0 118
Dr. Csernus nem akarta bajba keverni egykori támadóját

 

2008. március 5., szerda 06:30

 

Megdöbbentő titokra derült fény Csernus Imre életéből. A pszichiátert jelenleg boldog párkapcsolatban él barátnőjével, azonban magánélete korábban nem volt ennyire felhőtlen. Egy vitapartnere néhány éve ugyanis több helyen elvágta a tévédoki karját.

 

Két házasságon van túl, és jelenleg boldog párkapcsolatban él Dr. Csernus Imre. A nők szakavatott ismerője (hiszen már könyvet is írt a témában) azonban nem volt mindig szerencsés a gyengébbik nemmel. Néhány évvel korábban ugyanis egy vad veszekedés során vitapartnere több helyen megvágta a karját.

A pszichiáter úgy döntött, hogy nem keveri bajba az illetőt, ezért nem tett feljelentést, sőt, orvoshoz sem fordult sérüléseivel. Másnap azonban problémák adódtak a vesekövével, amiért kórházba kellett szállítani. Csernus viszont még akkor is makacsul takargatta a kezét, nehogy az orvosok, vagy a nővérek észrevegyék a vágásokat.

Csernus egyébként sohasem kerülte a balhékat, például ma már köztudott, hogy egyetemista korában heroinista volt. Úgy tűnik, hogy a tévédoki kegyetlen őszintesége ellenére a rejtegetés nagymestere, hiszen, mint a karján éktelenkedő vágásokat, függőségét is jól titkolta a külvilág elől.

 

http://www.storyonline.hu/hirek/dr_csernus/6680/

fekete szentember Creative Commons License 2007.05.06 0 0 117

Megvan még ez a Csernus? Mostanában mintha lelohadt volna.

 

Előzmény: lakattt (116)
lakattt Creative Commons License 2007.04.28 0 0 116
Csernus dr. egy médiakreatura. Annyi is.
Előzmény: ad5lib (115)
ad5lib Creative Commons License 2007.04.28 0 0 115
Vazze. Ez mar mekkora mocsoksag. Most szegenyke megter, mert hat ugye zseni csak eltevedt. Vagy csak kamu volt az egesz?
Előzmény: incidens (114)
incidens Creative Commons License 2007.04.28 0 0 114

 

 

"Ha beszélgetni akarsz vele, abból ezt szűri le:érdemes rá.Hát nem érdemes!"

 

Talán mégis érdemes !?

 

Bácsfi Diána: Nagyon megbántam, amit tettem! /a teljes beszélgetés - video

 

 

incidens

 

 

Előzmény: evangeline (109)
hirtelenszőke nő Creative Commons License 2005.02.26 0 0 113
2004-ben valóban feljövőben voltak.  2005 megállítja-e őket, vagy inkább tobább aktivizálódnak. Én az utóbbira tippelek.  
incidens Creative Commons License 2005.02.23 0 0 112

Ez a "semmi" rátelepedett a médiára, és még levakarni sem lehet őket.

 

Méghogy nem hat/nak?

 

incidens

Előzmény: szígyen (111)
szígyen Creative Commons License 2004.09.29 0 0 111

Én is, meg azt hiszem Te is, képesek vagyunk az "átlagból kiemelkedő" - vagy inkább az átlagtól eltérő - egyéni vélemény megfogalmazására. Attól, hogy nem kap fel a média, a véleményeink még lehetnek sommásak és nagyhatásúak.

Attól, hogy a média valakit ideig-óráig felkap, még nem alakul át véleményformáló, kiemelkedő személyiséggé, ergo egyiksem jelenség, fentiek közül pedig mégcsak tényezőként sincs jelen egyik sem.

Itt nem a széles nyilvánosságon van a hangsúly, hanem a véleményformáló erőn, illetve annak "tartósságán". 

 

Ezek ellenkezőjéről sajnos nem tudsz meggyőzni, úgyhogy további "tartalmas" vitázást a semmiről...

Előzmény: incidens (106)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.29 0 0 110

Pazar!

Nem akarsz Diácskával együtt doktorálni filozófiából?

Előzmény: incidens (106)
evangeline Creative Commons License 2004.09.29 0 0 109

Miért pont nekik kéne felemelni a szavukat?Nem értelek...

Az a sok névtelen ember, aki "felemelte a szavát" , az nem elég?Aki tüntet ellene?Az az igazi civil kontroll - nem Babarczy, vagy Csernus.

 

Mlle Sósborszesz éppen azt élvezi, az a célja, hogy "valakik" foglalkozzanak vele.Hát pont ezt nem kéne.

Olvasd el miket mondott a rendőrségen!Eddig azt gondoltam, feltűnési viszketegség - valami van belőle tényleg -, most inkább azt:elmeroggyant, súlyos önértékelési zavarral.Mi a fenéről kéne/lehetne vele beszélgetni...?Úgy baromság az egész "eszmefuttatása", ahogy van...Ha ennek diplomát adnak bármilyen címen, az az ország(és az egyetem) szégyene lesz!

Közös erővel elnyomni a hülye tüntetésén, abból - talán - ért.Ha beszélgetni akarsz vele, abból ezt szűri le:érdemes rá.Hát nem érdemes!

 

Előzmény: incidens (108)
incidens Creative Commons License 2004.09.29 0 0 108

Bácsfiék is a mi társadalmunk (nevelte ki) részei, "demokratikus" berendezkedésünk kellő táptalajt biztosított ahhoz. hogy szárbaszökkenjen ez a szélsőséges eszme.

Babarczyék és Csernusék lehetnének azok akik az un."civilkontrol"-ként felemelik szavukat az ilyen szélsőségekkel szemben.

 

Felemelik a szavukat? hallottál valamit?

 

incidens

Előzmény: evangeline (107)
evangeline Creative Commons License 2004.09.29 0 0 107

"Bácsfiékat nem szidalmakkal, gyalázkodásokkal kell meg(le)állítani, hanem érvekkel, tiszta egyenes, nyílt beszéddel.... "

 

Ő nem óhajt beszélgetni:aki nincs vele, az ellene - és ha nem hajlik a meggyőzésre atekintetben, miszerint a hungarizmus az egyedül üdvözítő életforma -, ezért rájuk vonatkoztatná a "fizikai megsemmisítést", magyarul:kivégezné őket...

Beszélgessen vele akinek nyócannya van, az!

 

 

Előzmény: incidens (75)
incidens Creative Commons License 2004.09.29 0 0 106

Kiemelkedőszemélyiség az is, akit a "média felkap", mivel az átlagból kiemelkedve, egyéni véleményt képes megfogalmazni, véleménye szélesnyilvánosság érdeklődését (tetszését, ellenszemvét) váltja ki....

 

incidens 

Előzmény: szígyen (105)
szígyen Creative Commons License 2004.09.23 0 0 105

"Babarczy és Bácsfi és Csernus ... és a többi és atöbbi, a civil szféra kiemlkedő személyiségei."

 

Ez nem igaz... Egyszerűen csak médiafigyelmet kapott mindegyik. Ha van bennük vmi közös, akkor ez az. Továbbra is állítom, hogy szerencsétlen az összeállítás és egyik személy sem jelenség, csupán felkapta őket a sajtó. Győzz meg az ellenkezőjéről...

Előzmény: incidens (104)
incidens Creative Commons License 2004.09.20 0 0 104

a válasz ua. mint a 2004.09.20 09:16:55 (103)

 

incidens

Előzmény: szígyen (86)
incidens Creative Commons License 2004.09.20 0 0 103

Ágyúval verébre ?

 

A "civilek" véleményére illene és kell(ene) figyelni.

 

Egyébként, hogy kit kivel emlegetnek egy napon(lapon, sorban) Káin és Ábel. Mózes és a fáraó, Dávi és Góliát, Jézus és Júdás, Jézus és Pilátus és vég nélkül folytathatnám egészen napjainkig, sőtt folytattam is Babarczy és Bácsfi és Csernus ... és a többi és atöbbi, a civil szféra kiemlkedő személyiségei.

Kérdezzük meg Őket, a civileket, civileket a civilekről, Bácsfiék nem párt, nem szervezet.... és nem is lesznek, ha a civil kontról műküdik, (működik? ha nem működik miért nem működik).

 

Hagyjuk, hogy a társadalom egészséges önvédelmi rendszere működésbe lépjen...

 

A pártoknak ebbe nem szabadna beleszólniuk, max, hogy elhatárolódnak.

 

A pártok beavatkozása így,vagy úgy, de a megerősödésükhöz vezet. Ha pártá alakul akkor azért, ha elfojtják, akkor terroristát csinál belőlük.

Most még van arcuk, lehet velük beszélni, a párbeszéd elvezethet a békés megoldáshoz, a terroristával már nincs párbeszéd ott már erőszak van, ott lőnek, robbantanak, túszokat szednek, eltérítenek... és gyilkonak, és bosszúbol teszik, nincs vesztenivalójuk.

Babarczynak, Csernusnak civilként joguk és kötelességük fellépni az ilyen és hasonló kilengésekkel szemben és nagyon remélem, meg is teszik, ha nem Ök, akkor más civilvilek írók, művészek, pedagógusok....

 

Az istenért, csak ne a pártok és ne a politikusok akarjanak rendet tenni a civilek között, mert az katasztrófához is vezethet.

 

incidens 

Előzmény: Indián (77)
pindiy Creative Commons License 2004.09.20 0 0 102
::::::::::)))))))))))))
Előzmény: PuPu (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!