Barátnőm régebben elkezdte az ECDL-t, de abba is hagyta. Most úgy döntött, újra megpróbálja, de most vette észre, hogy két témából dupla anyag van, ezek után másik kettő hiányzik.
Majd megkérdezem pontosan, melyik kellene neki, ha valakinek megvan.
ja, én az angol közepet megvettem tőlük még régen, de nem ajánlanám senkinek...
nem jók a nyelvtani magyarázatok, nem életszerűek a mondatok, sokkal bonyolultabban vannak leírva, mint ahogy egy anyanyelvi mondaná őket, és a kazetták is elég rossz minőségüek voltak. Az egyiken még benn is maradt egy baki, a csajszi, aki felmondta bakizott egyet, aztán káromkodott egyet "basszus elbaxtam, kezdjük előről"... és ez rajtamaradt a szalagon