Keresés

Részletes keresés

kaktuszka67 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 10

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Barátnőm régebben elkezdte az ECDL-t, de abba is hagyta. Most úgy döntött, újra megpróbálja, de most vette észre, hogy két témából dupla anyag van, ezek után másik kettő hiányzik.

Majd megkérdezem pontosan, melyik kellene neki, ha valakinek megvan.

tibho133 Creative Commons License 2010.04.27 0 0 9
Nekem megvan az ELO japán nyelvcsomag.Ha valakit érdekel írjon és megbeszéljük az árát!
horvath.tibor.1984@gmail.com
Galahed_ Creative Commons License 2004.09.20 0 0 8

Köszi a biztatást elvileg szeptember végére megérkezik az olasz alapcsomag és akkor majd elkezdem :-)

Előzmény: Törölt nick (7)
Sveriges fana Creative Commons License 2004.09.19 0 0 5

ja, én az angol közepet megvettem tőlük még régen, de nem ajánlanám senkinek...

nem jók a nyelvtani magyarázatok, nem életszerűek a mondatok, sokkal bonyolultabban vannak leírva, mint ahogy egy anyanyelvi mondaná őket, és a kazetták is elég rossz minőségüek voltak. Az egyiken még benn is maradt egy baki, a csajszi, aki felmondta bakizott egyet, aztán káromkodott egyet "basszus elbaxtam, kezdjük előről"... és ez rajtamaradt a szalagon

Előzmény: Törölt nick (-)
Galahed_ Creative Commons License 2004.09.19 0 0 4

Pistike:

Igazad lehet abban az esetben ha az első nyelvet tanulod.

Én túl vagyok már az elsőn , a vizsgával együtt ( Angol F. intenziv és nyelvtanár segítségével volt meg).

De most már nincs idő erre, igy megpróbálom e nyelvet otthon megtanulni , néhány adott anyanyelvű ismerős támogatásával.

Előzmény: Pistike (2)
Galahed_ Creative Commons License 2004.09.19 0 0 3

De:

küldtek csekket ( már be is fizettem) , ismertetőt, majd meglátjuk mi lesz belőle, kiváncsian várom az első csomagot.

Előzmény: Törölt nick (1)
Pistike Creative Commons License 2004.09.18 0 0 2
Szerintem nyelvet csak intenziven lehet, és ami fő egy jó nyelvtanárral. Az sem baj, ha vizsgáztat is :)
Galahed_ Creative Commons License 2004.09.18 0 0 0
 0 tapasztalatom van, pont a héten jelentkeztem. :-)  Talán másnak ?
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.18 0 0 topiknyitó
Aki csinálta, résztvett, szárnyalt vagy bukott - írjon ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!